Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

o, szkoda. Mi wielką przyjemnośc sprawia kupowanie bielizny. W Galerii jest wyprzedaż do 70 %, więc przedwczoraj kupiłams obie trochę fajnej bielizny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, szkoda. Mi wielką przyjemnośc sprawia kupowanie bielizny. W Galerii jest wyprzedaż do 70 %, więc przedwczoraj kupiłams obie trochę fajnej bielizny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po całym dniu pracy. jestem oburzona. ktoś podszył się pode mnie i wypisywal bzdury!!!!. Np o 14.33, kiedy to ja bylam w pracy bez możliwości dostępu do kompa. Dlatego do poprzedniego nic\'a dodałam literke p. caly czas oprocz dzisiejszych wypadkow, kiedy ktos sie podszyl, to bylam ja. Mia26 te fotki, ktore Ci przeslalam to prawdziwe. To ja!!!! Estella-Edyta. jestees z W-wy. ja z okolic , ale pracuje w W-wie i może sie kiedy umowimy? Jestesmy w podobnym wieku. Obiecuje ze w wolnej chwili powpisuje sie w tabele. Cala godz, zajelo mi czytanie calodniowych zaleglosci. zaraz przesle na wasze maile fotki. Buzki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kamol, nie wątpiłam że to Ty :):D Ja też chcę na kawę / wino :D Może zaraz wsiądę w samochód i się do Was wybiorę? Taki spontan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamol, ja chcę Twoje zdjęcie :-) bo nie dostałam :-( no to kiedy się umawiamy. Jest tu nas chyba nawet kilka z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nawet nie z Warszawy, to co za problem się umówić :-) może w jakąś sobotę, jak będzie już troszkę cieplej ,wybierzemy się na jakieś winko czy lody? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nawet nie z Warszawy, to co za problem się umówić :-) może w jakąś sobotę, jak będzie już troszkę cieplej ,wybierzemy się na jakieś winko czy lody? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, a Ty skad jesteś? obiecuje, ze w wolnej chwili uzupelnie dane w tabelkach. Oodkad wrocilam z pracy nadrabialam zal. w czytaniu kilku stron forum. A musze przyg. sie na jutrzejsze zajecia w szkole. Odpoczac po stresujacym dniu, a co najwazniejsze wykorzystac moment :) :) :) Tesciowa wyjechala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellus wyslalam na twego mailika 2 fotki. Do reszty tez. Spotkanie blizej wiosny koniecznie!!!Jestem za. Jesli chcialabys Esellus szybciej to ja czasem w soboty mam zjazdy w szkole. Ale wszystko do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellus wyslalam na twego mailika 2 fotki. Do reszty tez. Spotkanie blizej wiosny koniecznie!!!Jestem za. Jesli chcialabys Esellus szybciej to ja czasem w soboty mam zjazdy w szkole. Ale wszystko do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia26. Wroclaw od W-wy nie tak daleko. Co powiecie na sptkanie wiosną np. w parku w Wilanowie. W jakąś niedziele. Jak bedzie cieplutko. Juz tesknie za wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, wysłąąłś na tego maila pod nickiem (edak@poczta.onet.pl), czy na tego z nazwiskiem, do pracy? jesli do pracy, to wyślij mi proszę na tego onetowego teraz, bo się nie doczekam do poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellus (tak krocej, a ja mam mile wspomn. z tym imieniem) wyslalam na tego onet. Wlasnie robie tabelke na kartce z Waszymi danymi, bo sie za chwile zgubie. A ja jestem wzrokowiec, wiec szybko przyswoje dane. Zaraz zmykam na pryszniczek. potam zajrze. Powiedzmy za 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stellus (tak krocej, a ja mam mile wspomn. z tym imieniem) wyslalam na tego onet. Wlasnie robie tabelke na kartce z Waszymi danymi, bo sie za chwile zgubie. A ja jestem wzrokowiec, wiec szybko przyswoje dane. Zaraz zmykam na pryszniczek. potam zajrze. Powiedzmy za 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Na razie tylko Estella mnie uszczęśliwaiła swoimi fotkami - a co z resztą????? Hmmmmm???? Wszytskim dziewczynom które Estella miała w liście wysyłkowej zaraz wysyłam zdjęcia - pliissss-czekam na resztę. U mnie nic się nie zmieniło - nadal czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, fotki poszły. Ale bedzie jak się spotkamy kiedyś przy kasie np. w koronie :D La Bambas czekam cały czas na Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z babeczek wie co się dzieje z Lusią i jak jej Emilka? 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioda
Witam:) Ale macie fajnie,ze mozecie sobie wysylac fotki,ja niestety,nie mam takich w komputerze:(Ale dodam,ze jestem brunetka:)Wiem,ze poszukiwalyscie brunetek:D Czy nie macie jakichs wiesci od Lusi????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dioda, ale Tobie możemy wysłać swoje fotki:) Podaj nr gg, No i szybko się zarejestruj swojego nicka bo dzisiaj ktoś się podszywał pod dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, a czemu Ty mi nie przysyłasz swoich zdjęć? Wysłałaś mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce aga od nas fotki to się pojawia, a jak my chcemy jej, to znika. Aga, jak to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem wy niecierpliwce ..... Tylko, że mój komp chodzi tak jakby miał zaraz paść i te zdjęcia długo idą Jak wyśla się to dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja uciekam na przytulanki. Zmęczona jestem, ale czego się nie robi dla ludzkości :) Jutro będę na zajęciach i wrocę nocą a w niedzielę też. Może zajrze w niedzielę po południu. Bawcie się dobrze.!!! Wysłałam fotki, ale żadna nie odpowiedziała. Tylko Mia26, Ty czuwasz nad całym Forum. Jak dobry duszek. (ta II cz. ze slubu tez sie nie chce otworzyc. trudno. Na pewno wygl. slicznie) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja uciekam na przytulanki. Zmęczona jestem, ale czego się nie robi dla ludzkości :) Jutro będę na zajęciach i wrocę nocą a w niedzielę też. Może zajrze w niedzielę po południu. Bawcie się dobrze.!!! Wysłałam fotki, ale żadna nie odpowiedziała. Tylko Mia26, Ty czuwasz nad całym Forum. Jak dobry duszek. (ta II cz. ze slubu tez sie nie chce otworzyc. trudno. Na pewno wygl. slicznie) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×