Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

No wieć własnie Dorotko.Umów sie może w przyszłym roku do jakiej znakomitości w świecie ginekologii i będziesz spokojniejsza.Na zdrowiu człowiek nie oszczędzi, bo zdrowie to największy skarb. jak ma się zdrowie to można mieć wszystko! halo! jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dorota, Agusia głowy do góry. Musi być dobrze. Dorota, ja też mam takie plamienia, ale jakieś dwa dni przed @. Kiedy brałam Duphaston, to wszystko było OK. Nikt mi nic nie mówił o zapaleniu szyjki. Mój gin jest profesorem. ATy brałaś kiedyś ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez z Ciebie słoneczko urwis i żartownić:) Myslę,że nikt nie zrozumiał tego inaczej;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez z Ciebie słoneczko urwis i żartownić:) Myslę,że nikt nie zrozumiał tego inaczej;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Ktos tu ma kudłate mysli:) Akurat tego leku nikt mi nie przepisał, ale w srode podpytam ginka, zreszta zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
własnie wróciłam z kawki moccacino :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no, troszkę lepszy A przed kawką pomyślałam, że dziś kupię test ciążowy i sprawdzę co słychać ;-) ale chyba się rozmyśliłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem tutaj po raz pierwszy znalazłam to forum zupelnie przez przypadek, ale bardzo mi się podoba. Ja też się staram o dzidziusia już od marca tego roku, ale jak narazie nic mi niestety nie wychodzi. W poniedziałek będzie moja chwila prawda (po raz kolejny) i sie okaże czy jest moja upragniona fasoleczka czy znowu nic :(( . rzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jestem tutaj po raz pierwszy znalazłam to forum zupelnie przez przypadek, ale bardzo mi się podoba. Ja też się staram o dzidziusia już od marca tego roku, ale jak narazie nic mi niestety nie wychodzi. W poniedziałek będzie moja chwila prawda (po raz kolejny) i sie okaże czy jest moja upragniona fasoleczka czy znowu nic :(( . rzymajcie za mnie kciuki! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie dziewczyny! Nie robie dzisiaj kompletnie nic, obijam się na maxa i czekam aż znajdę się u fryzjera.Zastanawiam się czy nie będę zła po wyjściu od fryzjera? Zamierzam ściąć włoski. A Paula już do nas pisała-ale oczywiście witamy Ja raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale ja sie dziś czuję marnie:(, spac mi sie chce, tochyba ta pogoda, nawet kawa ledwo mi wchodzi i nie mam apetytu:(, oby jutro było lepiej. No ale juz sie naumiałam hihi:P a jutro tylko powtórka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
Cześć dziewczyny, dzięki za gratulacje, idę się przespać, bo potem mam korki, i nie dam rady już niczemu, a dziś w pracy był niezły meksyk, o raju, ale ale, nie martwicie się i nie myślcie ciągle o fasolkach, one wiedzą, kiedy przyjdą, ta obsesja nie jest konieczna, ale z drugiej strony wiem, że potrzebna, paula - ja próbuję 12 miesięcy, więc naprawdę się nie przejmuj, przyczyny są różne - stres, zmęczenia, rozdrażnienie, a mój @ się zbliża, ale postanowiłam to potraktować jako kolejną możliwość, będę go mieć albo w niedzielę, albo w poniedziałek, albo we wtorek, łebki do góry i do zoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kto wie co się dzieje z Malinką? Malinko, gdzie jesteś?! Jednak nie kupiłam testu i nie kupię. Jeśli do Wigilii nie dostanę @ (pobożne życzenia) to wtedy kupię teścik. Na razue kupię tampony :-o w razie czego, bo piersi nadal pobolewają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Malwa ja też mam dostać @ albo w niedzielę, wlbo w poniedziałek, albo we wtorek, najdalej w środę. Więc czekamy razem. Ale nie tylko my, jest jeszce kilka dziewczyn, które nieczekają na @ w tym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja nie mam pojęcia co z Malinką, Impersoną...Malinkę podejrzewam o brak czasu albo netu, a Impersone tak jak wczesniej że poszła rodzić :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja nie mam pojęcia co z Malinką, Impersoną...Malinkę podejrzewam o brak czasu albo netu, a Impersone tak jak wczesniej że poszła rodzić :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testy wkrótce
Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........25.11........26- 28............... 20.12 Malinka79....... 01.12........26-30....................26.12-30.12 Aga*..............29.11........28-32....................27.12 .... Mysza29........26.11........27-28....................24.12............ Dioda............29.11........30-31................... 28.12 Olala.............23.11........27-31....................21.12...... Agusia*..........26.11........28-32.....................23.12................ Sylwia19.........04.12.........28.....................01.01.......... asienka..........02.12..........28-29............ 29.12.... Dorota27........23.11..........26-27..............20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótce
NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella ............25.11....... 26.......................19.12 - 22.12 tu Kasia..........25.11........26- 28............... 20.12 Malinka79....... 01.12........26-30....................26.12-30.12 Aga*..............29.11........28-32....................27.12 .... Mysza29........26.11........27-28....................24.12............ Dioda............29.11........30-31................... 28.12 Olala.............23.11........27-31....................21.12...... Agusia*..........26.11........28-32.....................23.12................ Sylwia19.........04.12.........28.....................01.01.......... asienka..........02.12..........28-29............ 29.12.... Dorota27........23.11..........26-27..............20.12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z kobieta
w zwiazku i obie chcemy miec dzidziusia - jedna z nas by urodzila, zaplodnienie in vitro oczywiscie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
to ja stworzyłam tą tabelkę , kurcze ale może niepotrzebnie, miało być bez nakręcania się. Ale ja jakoś nie mogę przestać myśleć, @ czy dzidzia. Tan ból piersi mnie wnerwia, pewnie to żaden zznak, ale ta nadzieja, oj, oj albo to jest znak, ale zbliżającej się @ :-( i raczej to drugie. Dobra koniec, już myślę tylko o pierniczkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwilę mnie nie było, bo była u mnie kuzynka. Agusia, a może to TO? Malwa, gratuluję. 🌻 Ja też już bym chciała być panią doktorową, ale jeszcze troszkę muszę na to poczekać. Paula, witamy. Pisz często! Agusia, jaki kierunek studiujesz i czego będziesz uczyła po studiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×