Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość mysza29
Domi gratulacje:):) bliźniaki to super wiadomość powiało optymizmem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - piękna wiadomość!!! gratuluję - podwójne szczęście :) ziewczyny - mam pytanie - z mężem staramy sie o dzidziusia.. w tym cyklu korzystalam z testow owu. przytulanko buylo 2 dni przed owu i w dzin owu. do @ jeszcze 10 dni, a mnie już teraz - 4 dni po owu bolą piersi (plus do tego powiększyły si :))jak na 4 dni przed @... nie wiem co sie dzieje. małyscie kieys takie \"przejscia?? bo na ew. objawy ciąży to chyba jeszcze za wczesnie, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - piękna wiadomość!!! gratuluję - podwójne szczęście :) ziewczyny - mam pytanie - z mężem staramy sie o dzidziusia.. w tym cyklu korzystalam z testow owu. przytulanko buylo 2 dni przed owu i w dzin owu. do @ jeszcze 10 dni, a mnie już teraz - 4 dni po owu bolą piersi (plus do tego powiększyły si :))jak na 4 dni przed @... nie wiem co sie dzieje. małyscie kieys takie \"przejscia?? bo na ew. objawy ciąży to chyba jeszcze za wczesnie, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, Kasia dzięki wielkie:-) Kasiu a Ty kiedy testujesz?????Miał być dzidzuś pod choinkę obiecałaś:-) Lusiu jak Emilka? pewnie już nie masz siły chodzić co? Ale będę miała wielki brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz wam dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam za literówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi a powiedz mi co które pokolenie są bliźniaki?? Bo u mnie co drugie i może u mnie sie zdarzyć hehehe to byśmy we dwie były :) U mnie koło 20-21 grudnia testowanie, zobaczymy co będzie :) Chciałabym żeby byl dzidziuś pod choinkę ale wole się zbytnio nie nastawiać, jak nie bedzie teraz to może się później uda, zobaczymy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi a powiedz mi co które pokolenie są bliźniaki?? Bo u mnie co drugie i może u mnie sie zdarzyć hehehe to byśmy we dwie były :) U mnie koło 20-21 grudnia testowanie, zobaczymy co będzie :) Chciałabym żeby byl dzidziuś pod choinkę ale wole się zbytnio nie nastawiać, jak nie bedzie teraz to może się później uda, zobaczymy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
no, lekaraka mi powiedziała, że jest u mnie duże prawdopodobieństwo ciąży mnogiej . Ciekawe Domi czy chłopcy czy dziewczynki. A może para mieszana. I czy jedno czy dwujajowe. Ja jestem dwujajowym bliźniakiem. Z bratem raczej nie jesteśmy podobni, A wiesz, z bratem pracuję w tej samej firmie juz prawie 8 lat, razem chodziliśmy do podstawówki i do liceum :-) tylko w czasie studiów trochę się rozmineliśmy. Ale Ci fajnie, trzymaj się, tylko uważaj ;-) nie jesz za trzech ;-) oczywiście żartowałam. Zdrowo się odżywiaj, aby wykarmić te cudne dwie fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nie mam pojęcia co które pokolenie bo u mnie nigdy nikt nie miał bliźniaków:-) Mama mojego męża miała bliźniaki ale się nie urodziły:-( Estella a mam na 90% dwujajowe, i mam nadzieję że to będzie para mieszana bo nie wiem kiedy i czy w ogóle będę się jeszcze starać:-) A co do jedzenia to pomimo niestrawności przytyłam już dwa kilo!!!!!!!!!!!!I od dzisiaj nie jem słodyczy nie ma mowy:-) Trzymam kciuki za wasze testy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
u mnie w pracy koleżanka urodziła niedawno córeczki-bliźniaczki, takie cukiereczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Izutek, ja mysle, ze to moze byc TO, ale uzbrój sie w cierpliwosc. Ja w przyszłym miesiącu skorzystam tez chyba z testów owulacyjnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, w sumie to mi jest wszystko jedno czy miałabym mieć bliźniaki czy jedną dzidzię, ważne żeby zdrowa była i żeby juz się okazało że są dwie kreseczki...takie słodkie maleństwo ach ale się rozmarzyłam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja korzystałamz testów przy pierwszym staranku. Owulacja potwierdzona, przytulanko było a fasoli nie :-( ale kto wie, może jeszcze spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a dziewczyny, którym kończy się cykl. Zauważyłyście, że im bliżej terminu @ tym więcej myśli się o dzidziusiu? ja tak mam...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMI- Emilka w porządku jest zdrowa.........Tak mam ogromny brzuch, mimo ze Emileńka jest bardzo malusia, ale ty bedziesz miała podwójnie duzy brzuszek- i podwójne porcje kopniaczków!!! Jednym słowem podwójna radosc!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie i uwazaj szczególnie na te maluszki :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMI- Emilka w porządku jest zdrowa.........Tak mam ogromny brzuch, mimo ze Emileńka jest bardzo malusia, ale ty bedziesz miała podwójnie duzy brzuszek- i podwójne porcje kopniaczków!!! Jednym słowem podwójna radosc!!!!!!!!!!!! Dbaj o siebie i uwazaj szczególnie na te maluszki :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMI - serdeczne gratulacje!!!!!! bardzo się cieszę razem z Tobą. To fajnie mieć dwoje naraz. Dzieciaczki tez na pewno będę zadowolone, że są blixniakami. ja np zawsze chciałam mieć siostrę bliźniaczkę! Fajna sprawa. Trzymaj sie i dbaj o siebie! To się nazywa podwójne szczęscie:) Widac masz znajomośi na górze:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
I JA I JA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
I JA I JA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja zeby nie mysleć tak intensywnie o fasolce wypozyczyłam sobie ksiazki:). Wziełam Gretkowską \'Polka\' aby zobaczyc jak pisze i wiecie ze nawet mi sie podoba, jeszcze \'Białe jabłka\' J. Carrolla- uwielbiam jego ksiązki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a wiecie, bolą mnie nadal piersi, a zmieniłam stanik. Ciekawe czy to przed okresem czy...a może jakieś urojenia mam, no nie wiem. Na nic się oczywiście nie nastawiam. Ale jak Wam o tym napisałam od razu mi lepiej :-) a i nie jest to mocny ból, a dziewczyny, już-ciężarówki, pisały że bolałao tak, że nie mogły spać bez stanika. Więc pewnie @ ale poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie wiem bo ja nie umiem piec, no i nie przepadam za ciastami, ale zrobie pyszny barszczyk z uszkami- sama, a nie kupne pychaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka jest dobrą rzeczą na zimowe wieczory no i faktycznie jak wciągnie to sie zapomina o innych sprawach :) Estella a mnie wcale nie bolą piersi, ani sutki, ani podbrzusze.... fakt że w zeszył cyklu zaczął mnie brzuch boleć dopiero po południu a wieczorem okres dostałam....ale wczesniej zazwyczaj pobolewało... eee nie bede szukac objawów bo to bez sensu :) poczekamy zobaczymy :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kochanie a nie jest tak czasem ze cały czas myślisz o dzidzi? niby sie nie nastawiasz co:)? Ale oczywiscie ciesze sie z Twoich bolących piersi, poczekaj jeszcze troche a tez nie bedziesz mogła spac bez stanika:P Mnie jak zwykle nic nie boli a mam 20 dzien cyklu, piersi juz powinny dowac znac o sobie nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko kochanie a nie jest tak czasem ze cały czas myślisz o dzidzi? niby sie nie nastawiasz co:)? Ale oczywiscie ciesze sie z Twoich bolących piersi, poczekaj jeszcze troche a tez nie bedziesz mogła spac bez stanika:P Mnie jak zwykle nic nie boli a mam 20 dzien cyklu, piersi juz powinny dowac znac o sobie nie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×