Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość estella
jakoś teraz mi tylko przyszło na myśl, że to poronienie. W sumie, gdyby nawet było, to widocznie tak musiało być. Szczególnie zaskoczyły mnie te plamienia przedwczesne, bo nigdy przedtem tak nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
Agusia a masz jakieś podejrzenia?z jakiego to powodu chyba musisz isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasie ja mysle ze to te tabletki, musze zmniejszyc dowke, ostatnio jak wstawałam do łazienki w nocy to tez mi w głowie sie kreciło, a jak spiszto nie wiesz jak organizm przyjmuje. Dzis wezme mniejsza dawke, z reszta gin cos wspominala ze moze tak byc. A gdzie jest Olala ona chyba bieze tabletki na prolaktynę wiec moze bedzie coś wiedziała. Ola odezwij sie:) Kasia ale witaminki sobie kupię, zawsze brałam Falwit, teraz mysle o Centrum, ale nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziewczynki raczej nie bedzie fasolki:( a chciałabym bardzoo, kurcze łezki mi sie zakręciły w oczach:O Nadzieję zawsze mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu ja mam malutki brzuszek :) ale i tak mi cieżko jak ide to bujam sie na boki hihi :) wogóle slyszałam o jakiejs 15 czy 16 latce co byla w ciazy i nikt o tym nie wiedzial. urodzila w domu z pomoca kolegi jej mamy wtedy nie bylo. odebrali matce prawa rodzicielskie bo mysleli ze nie zauwarzyla ciazy i sie córka nieinteresuje ale wszyscy zeznali ze nie bylo wogole widac u tej dziewzcyny ciazy ze chodzila na w-f i wogole chodzila w biodrówkach. a dzidzia poprostu sie ulozyla tak jakos dziwnie ze widac nie bylo, dziwny przypadek cio?? aaaa i po tych zenaniach zwrocii matce prawa rodzicielskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Droga Agusiu, a która z nas nie ma nadziei?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelki
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 33 tydzień..Warszawa....1 Luty...........14............Zuzia......95 cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......6,3..........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona...Wrocław...16 styczeń.......12..........Kubuś.......100cm joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Tabela II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... TEST CIĄŻOWY.... WYNIK Estella ............25.11....... 26.......................WIGILIA... ........ tu Kasia..........25.11........26- 28..................20-21.12............ Malinka79....... 01.12........26-30.............NIE TESTUJĘ ......... słoneczko77....02.11........25........................nie testuję........ Jagodka.........14-11........28........................nie testuję......... Aga*..............29.11........28-32...... zaraz po B.Narodzeniu .... Mysza29........26.11........27-28....................WIGILIA............ Dioda............29.11........30-31...................zobaczymy!!!!........ Olala.............23.11........27-31............czekam do stycznia...... Agusia*........26.11........28-32.........................??................. Sylwia19.........04.12.........28.....................sie okaze .......... meg33 ...........07.11.........28-30................ sama nie wiem ..... asienka..........02.12..........28-29............oby był pozytywny.... Dorota27........23.11..........26-27..............bede czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Agusiu, to kup sobie coś na wzmocnienie, zmniejsz dawkę, ale skoro tak na Ciebie działają te tabletki to moze nie powinnaś ich brać?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Agusiu, to kup sobie coś na wzmocnienie, zmniejsz dawkę, ale skoro tak na Ciebie działają te tabletki to moze nie powinnaś ich brać?? Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estela kazda ma ta nadzieje wiem:) Kasiu ale ona nic o tym nie mówiła, rozpisała mi dawke jak mam brac jak bedą takie akcje, no i zastosuje sie do tego. Jak nic nie pomoze to wtedy zadzwonie do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może umów się na wizytę skoro takie są skutki, niech Ci inne przepisze bo widocznie te są złe dla Ciebie, a po co masz się tak męczyć, może Twój organizm nie przyswaja Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może umów się na wizytę skoro takie są skutki, niech Ci inne przepisze bo widocznie te są złe dla Ciebie, a po co masz się tak męczyć, może Twój organizm nie przyswaja Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33tydzień niezła hid\\storia z ta dziewczyną. Jak słucham takich opowiadan to szkoda mi tego dziecka, nieodpowiedzialna matka juz cała dalsza historie mam przed oczami, no chyba ze sie mylę 33tydzień to ty chodzisz jak kaczuszka he he:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba tak zrobie, a juz sobie wobrazam co bedzie jak bede łykac je 2 razy dziennie odlot:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Jestem:) Przeczytałam Wasze wiesci i zrobiło mi się smutno:( Mysza tez bym sie troszke zdołowała, ale skoro Estella przetrwała rok to może te 3 miesiace tez szybko mina, ale na pewno ciezko w sytuacji kiedy chcesz miec dzidzie:( Agusiu u mnie tez chyba dzidzi nie bedzie, wczorakj miałam poplamianie a dzisiaj rano jak wstałam zalało mnie cos brunatnego:( az mi sie płakać chciało a to 24 dc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wasze problemy wiaza sie z grupa krwi?? u mnie jest piekna sutuacja bo i ja i Daniel mamy to sama grupe krwi i rh O RH(+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33tydzien ja mam taką sama grupe krwi co moje kochanie:) wiec o to sie nie martwię Dorota no to popłacaemy razem:( chociaz nie, musiemy sie nie poddawac i usmiechnąc sie o tak:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Tak nie mozna tracic nadziei:) i popdac w gigantyczne doły, Wiadomo, ze przez chwile boli, ale chyba nie mozna trwac w tym cały czas:) A powiedzcie mi jak robicie takie ładne kwiatki i serduszka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no Dorota smutno mi :( ale jakoś musze to przeżyć A co to u ciebie kurcze 24dc i jakieś plamienia :(:( nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota w ten nawias[ ] wpisujesz \'kwiat\' \'usta\' \'serce\' \'cześć\' i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a mnie piersi bolą trzeci dzień i co? i już sie nakręcam, że może :-) a za chwilę, że to pewnie na @ :-( och, ciężkie to babskie życie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny natychmiast głowy do góry! Co to za smęcenie przed świętami. Idzie piękny okres, najfajniejsze święta w roku, niektóre z nas maja potem parę wolnych dni, więc jest zas na relaks i przytulanka:) Ja zamierzam dobrze wykorzystać ten okre, bo narazie jestem w 4 dc. A to dal Was: ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul no to mnie przekonałaś:D Ja sie z Wami na razie zegnam:( musze wziąść sie za eduk. zdrowotną. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
🌻 Oj z tymi plamieniami to ja mam problem od bardzo dawna, odwiedziłam juz wielu lekarzy, jedni stawiali na zaburzenia hormonalne, inni, ze to nadzerka, a jeszcze inni na stan zapalny szyjki macicy. Robili mi wymrazanie, przymowałam hormony i nic- 10 dni przed miesiaczka zaczynam miec brunatne plamienia:( Ostatnio jednak lekarz postawił ostatecznie na stan zapalny szyjki ale nie mógl mi przepisac antybiotyku i dał tylko globulki, ale ja sie boje, ze jak to tak długo trwa to mogło faktycznie dojsc do jakis powaznych zmian. I boje sie ze to własnie przez ta szyjke mam problem z zajsciem w ciąże:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nie martw się!!!! Nie wiem co Ci doradzić bo nie znam się na tym. Każde zapalenie da się wylkeczyć, więc szyjnki maciciy też. Przyjmuj spokojnie przepisane globulki, potem idź na wizytę albo umów sie jeszcze do innego lekarza, najlepiej jakiegos profesora może on postawi jednya słuszna daignozę i przepisze Ci niezbędne i skuteczne leki! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Dzieki Soul 🌻 tez myslałam o wizycie u profersora, ale musiałabym pojechac do Poznania bo w moim miescie nie ma nikogo takiego :( Cena wizyty juz naprawde nie gra roli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu jestem sama...czyżby wszystkie na obiadek poszły?? Chyba się juz troche obudziłam :) w koncu zaczełam normalnie funkcjonować :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×