Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość anuska
czy chodz i ci o sluz juz po zaplodnieniu? ja mialam i ma caly czas taki sam, nieduzo ale jednak. Prosba mozecie mnie umiescic w tabelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwa30
hej, ale z was gaduły, no no, anuska, gratulacje, dbaj o siebie :) bardzo sie ciesze, ze ktos przerywa ta zła passe, bo to mozna juz oszalec, mam nadzieje, ze druga bedzie meg, bo ja to chyba nie... buuuuuuuuuuuuu smutno mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska moje gratulacje!!!!!!!!!!:D Nareszcie coś sie ruszyło, fajowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuchy ;) Ja wlasnie wstalam... przespalam prawie caly dzien :0 ale to chyba wplyw lekow i pogody :( Agusia widze ze wrocilas :D i bardzo dobrze! Ja tez przeciez sie nie staram teraz o dzidzie ale jakos nie moge opuscic forum ;) Jeszcze raz gratuluje anusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! gdzie jesteście? Znowu cisza? Anuska gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
ja jeszcze jestem! a oto cykl Jonasa dla Estelli: (13.11.76, 00:30 Waw) 01.01.05 18:05 (dziewczynka) 31.01.05 09:52 (chłopczyk) 01.03.05 22:05 (dz.) 31.03.05 07:52 (ch.) 29.04.05 14:10 (dz.) Edytko życzę Ci powodzenia! mam nadzieję, że coś te moje wyliczenia ci pomogą! (podałaś mi, że urodziłaś się w piątek - a mnie wychodzi, że w sobotę?!) mnie też akurat pokrywa się ten cykl z @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Anuska! gratulację - życzę ci dużo zdrówka i spokoju na najbliższe prawie 40 tyg.!!!! Soul 78, jak twoja bezsenność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina dzieki za pamięc. Dzisiejszej nocy spało mi sie tak sobie, ale nie za dobrze. Ciekawa jestem jak będzie dzisiaj. Co prawda ostatnio dłużej spię niż zwykle, ale nie wydaje mi się aby było to przyczyna budzenia się w środku nocy.... Ech.... Starość nie radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina dzieki za pamięc. Dzisiejszej nocy spało mi sie tak sobie, ale nie za dobrze. Ciekawa jestem jak będzie dzisiaj. Co prawda ostatnio dłużej spię niż zwykle, ale nie wydaje mi się aby było to przyczyna budzenia się w środku nocy.... Ech.... Starość nie radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bozinko dziękuję Ci bardzo akurat przytulanko było 01.01.05 185 (dziewczynka) i to trzykrotne :-) i chyba nawet w okolicach 18.00 :-) 31.01.05 09:52 (chłopczyk) i wypadło, że 31.01 to około 12 dc :-) więc jakoś się ten cykl Jonasa wpasował albo ja się w niego wpasowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozina - mam do ciebie prośbę taka samą jak Estella. Czy mogłabyś mi obliczyć dni najbardziej prwadopodobnego poczęcia według faz księżyca? Ja już próbuję wszystkiego co tylko może mieć wpływ na poczęcie fasolki. :) Anuska - MOJE GARTULACJE!!!!!!!!! Meg a ty jesteś następna w koleje ;) trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, co słychać. Ja jakoś humoru nie mam dzisiaj, to chyba przez tą pogodę wrrr kurde taka jestem zla jakaś anuska jeszcze raz gratuluje :) :) :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej witam was:):) postanowiłam że od dziś będe silną kobietą i przestaje biadolić na auto na brak męża i brak fasolki hi hi Musze być silna i bardziej przytomna bo to przez moją nieuwage i przymulaenie wszystko mi sie pieprzy ale teraz konieć:):):) Meg widze że już weszłaś w faze pzredfasolkową lub przed@ zawsze jest wtedy straszna panika i to u każdej z nas :) ja tak samo dostaje wtedy fisia i ciągle sie obserwuje potem po @ znów spokój i potem znów od nowa:) karuzela.Niemniej jednak trzymam kciuki i czekam na dobre wieści od ciebie i następnych w kolejce do testowania:):) A wiecie co wzoraj mężuś mój napisał sms że w sobote jak przyjedzie to "idziemy na pizze i robimy dzieci" :):):) co mi sie bardzo podoba mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Kasiu, co Ty ostatnio taki smutasek!Uśmiechnij się natychmiast!!!! ja dzisiaj nieźle się czuję. przez ostatnie trzy dni podobolewał mnie dół brzucha, wczoraj nawet strochę pościłam, bo myślałam, że to może jakaś niestrawność. Ale to nic nie pomogło. Dziś kłuje mnie po prawej stronie. Może to jajnik boli? i może jednak mam owulację? dlatego mam uśmiech na twarzy. A może jestem w ciązy ;-) według cyklu księżycowego zaszłam w ciążę 1 stycznia około 18.00 :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
no włąśnie u Kasi to niespotyklane taki smutek ? Kasia zawsze wieje od ciebie optymizmem a tu? zobacz nie masz przecież problemów jakiś starsznych no to uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella a jakoś taki dzien, niewyspana jestem bo taka pogoda, a jak nie wyspana to i marudna i rozdrażniona, wiesz czasem tak jest :) ja owulacje mialam chyab z dwa dnie temu, tzn tak sie czulam Mysza no jakos tak, ale już się usmiecham :) :) :) postaram sie zbić ten smutek jak najszybciej bo to niemile aż Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ja też ciągle niewyspana chodzę - mój sukces to 6 godzin snu, troszkę za mało, ale niedługo weekend to sobie odbiję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota27
Czesc Dziewczyny:) Powiedzcie mi w jakim dniu cyklu najlepiej robic badanie poziomu prolaktyny? Byłam wczoraj u gina, ale byłam tak zdenerwowana, ze mi sie wszytsko pokreciło. Na dodatek chyba mam jakiegos polipa w macicy:( z fasolki narazie nic nie bedzie:( Anuska- serdeczne gratulacje, ale Ci zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
oj Dorotko nie smuć sie musisz sie teraz uzbroić w cierpliwość wyleczyć co trzeba i do dzieła!!!!!!w końckurde musimy chyba wreszcie zafasolkować co? ja też jak o tym myśle to mam mieszane uczucia hmm kiedy to bedzie??? A wczoraj ogladałam na Clubie taki filmi o chirurgach plastycznych (może ktoś to ogląda) i tam taka para jest próbowali zajść w ciąże normalnie i nic 5x invitro i nic 3x adopcja i matki sie rozmyślały i wczoraj im sie wreszcie udało adoptowac noworodka ale była radość :):) najbardziej sie boje żeby mnie taki problem nie dopadł oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny, tak sobie pomyślałam że chyba na mnie jeszcze nie czas, bo tak na dobrą sprawę nic nie dzieje się bez przyczyny i pewnie dlatego jeszcze fasolki nie ma. W końcu jak sie do swojego mieszkanka nowego przeprowadzimy to może wtedy się uda :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nika1976
Witajcie kochane Babeczki! Chcę zostać mamą. Bardzo. Ale niestety nic z tego nie wychodzi. Mam jakieś problemy z miesiączkowanie. Byłam ostatnio u lekarza. Przepisał mi Duphaston na wywołanie okresu, bo nie mam go juz prawie 3 miesiące. Myślałam, że to może już dzieciaczek, ale niestety. Nie wiadomo, co jest ze mna nie tak. Po 12 dniu cyklu mam zrobić usg, żeby sprawdzić co z tym moim jajeczkowaniem. :-( Smutno mi jakoś. Gratuluję tym, którym się udało i życzę powodzenia tym, które się starają. ;-) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Kasiu, a kiedy dokładnie sie przeprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
Moniko jesteś moją rówieśniczką :-) wskakuj do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, kiedy dokładnie to nie wiem, kiedy wykończę a to jeszcze potrwa, mysle że tak przełom lutego i marca wiec jeszcze jeszcze :) Witaj Moniko1976 :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
jak jeszcze?! to już naprawdę niedługo!!! ja już nie mogę sie doczekać początku marca, wtedy wyjade sobie na zasłużony dwutygodniowy urlop w góry :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nika1976
Estella, a jak mam wskoczyć do tej tabelki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nika1976
Estella, a jak mam wskoczyć do tej tabelki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek1402
Dziewczyny, bardzo proszę o pomoc i odpowiedź. Na pewno większość z Was starając sie o dzidziusia robiła badania prolaktyny i ja własnie piszę z zapytaniem kiedy należy wykonać takie badanie. Dostałam skierowanie,ale lekarz nie określił mi dokładnie dnia cyklu, w którym powinnam zrobić badanie. Podobno ma to wpływ i w określonych dniach wyniki są najbardziej wiarygodne. Dodam tylko, że właśnie dostałam okres (bardzo cierpię) i może jakoś właśnie w tych dniach powinnam udać się na badanie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
z tą prolaktyną, niestety, nie pomogę, bo nie mialam nigdy badanego poziomu prolaktyny a tu są tabelki do skopiowania i dopisania się :-) TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×