Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość dorota27
Tak mysle jak Ty Estello, ciezko bedzie powiedziec nowemu pracodawcy po paru miesiacach ze jest sie w ciąży:) Ale tak starsznie mnie korci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota27
Dzieki dziewczyny, wiem, ze trudno cokolowiek doradzić w takiej sytuacji, kazdy musi sam podjąć decyzje, ale musiałam sie kogoś poradzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
jak tam dziewczynki piszcie coś bo tak nudno wrr a mi w dodatku smutno i martwie sie ale już nie chce was zanudzać moimi bolączkami:( wiem że to głupio z tym autem że nie chce mężowi powiedzieć ale nie chce no:( musze przestać o tym myśleć... Napiszcie coś halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny? teraz troche sobie pobiegałam po różnych forach i powiem wam szczerze że to co wiara tam wypisuje to sie w głowie nie mieści. na jednym forum dziewczyna wyzwała wszystkie laski od dziwek jeśli uprawiały sex przed ślubem, a ona sama ma 29 lat i jest nadal dziewicą a ze swoim chłopakiem uprawia tylko miłość francuską. więc poczułam sie urazona że ktoś obraża mnie i wiele innych kobiet że zrobiły to z fecetami przed slubem. Dziwna dziewczyna. A ciekawe co by powiedziały jakby dowiedziała sie że jeszcze do tego staramy sie o dziecko ;) Nastepne formu było jeszcze głupsze bo laski kłóciły się jacy faceci mają duże penisy a jacy mają małe i wyszło na to że wszystkie grubasy maja małe penisy i w ogóle powinni wybic sobie sex z głowy z jakąkolwiek laską. Dziewczyny weźcie mi wytłumaczcie czy my jestesmy takie porąbane czy to co czytałam to są wyjątki. Mój facet np jest pulchniutki ale jest zajebisty w łóżku i jest mi z nim dobrze. Czy wszystkie laski patrzą tylko na wielkość penisa? Ja kocham mojego chłopaka i traktuje go tylko jak przedmiot seksualny ale jako osobę jako mężczyznę - mojego mężczyznę. Co się dzieje z tymi laskami? jak nie jakaś nawiedzona to patrząca tylko na wielkość rozporka! Dziewczyny co się z \"nami\" porobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny? teraz troche sobie pobiegałam po różnych forach i powiem wam szczerze że to co wiara tam wypisuje to sie w głowie nie mieści. na jednym forum dziewczyna wyzwała wszystkie laski od dziwek jeśli uprawiały sex przed ślubem, a ona sama ma 29 lat i jest nadal dziewicą a ze swoim chłopakiem uprawia tylko miłość francuską. więc poczułam sie urazona że ktoś obraża mnie i wiele innych kobiet że zrobiły to z fecetami przed slubem. Dziwna dziewczyna. A ciekawe co by powiedziały jakby dowiedziała sie że jeszcze do tego staramy sie o dziecko ;) Nastepne formu było jeszcze głupsze bo laski kłóciły się jacy faceci mają duże penisy a jacy mają małe i wyszło na to że wszystkie grubasy maja małe penisy i w ogóle powinni wybic sobie sex z głowy z jakąkolwiek laską. Dziewczyny weźcie mi wytłumaczcie czy my jestesmy takie porąbane czy to co czytałam to są wyjątki. Mój facet np jest pulchniutki ale jest zajebisty w łóżku i jest mi z nim dobrze. Czy wszystkie laski patrzą tylko na wielkość penisa? Ja kocham mojego chłopaka i traktuje go tylko jak przedmiot seksualny ale jako osobę jako mężczyznę - mojego mężczyznę. Co się dzieje z tymi laskami? jak nie jakaś nawiedzona to patrząca tylko na wielkość rozporka! Dziewczyny co się z \"nami\" porobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
chyba wszyscy poszli hmmm:( jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
chyba wszyscy poszli hmmm:( jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
witam dziewczyny! Dorotko 27, faktycznie masz dylemat! ale myślę tak, że dokumenty możesz złożyć i zobaczysz co będzie. jak sie nie dostaniesz - to problem sie sam rozwiąże a ty nie będziesz sie przez pół życia zastanawiać co by było gdyby. a gdy się dostaniesz to też będzie dobrze, bo w zakładach państwowych inaczej patrzą na urlop macierzyński niż w firmach państwowych - i moim zdaniem nie będziesz miała z tego powodu nieprzyjemności, a po macierzyńskim wrócisz sobie do pracy która jest twoim marzeniem. jeżeli będziesz dobrym pracownikiem to napewno przedłużą ci umowę. życzę ci powodzenia w podejęciu tej decyzji!! bo my wszystkie możemy ci doradzać, ale decyzja nalezy do ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Paula ja myślę, że te wątki to po części prowokacja, po części ktoś wypisuje brednie z nudów albo są to małolaty, które widziały tylko męski organ na zdjęciu i wyobraźnia płata im figle. Nie wykluczam, że są kobiety, dla których wielkość męskiego "klejnotu" jest cechą decydującą przy doborze partnera. Jednak wydaje mi się, że jest to symptom pewnego "zmężczyźnienia" naszej płci. W końcu to faceci są przeważnie wzrokowcami i (co by nie mówili) jest to ważna rzecz przy ich doborze kobiety. Kobiety sa tą stroną duchową, ale jak widać wszystko się zmienia i tworzy się istny galimatias. Może wkrótce powsstaną wątki założone przez mężczczyzn typu "pragnę zostać ojcem, a nie mogę" czy coś w tym stylu. Jeśli kobiety zaskładają wątki typowo męskie (w moim mniemaniu), to czemu mężczyźnie mieliby nie zmienić swoich odczuć ;-) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Paula ja myślę, że te wątki to po części prowokacja, po części ktoś wypisuje brednie z nudów albo są to małolaty, które widziały tylko męski organ na zdjęciu i wyobraźnia płata im figle. Nie wykluczam, że są kobiety, dla których wielkość męskiego "klejnotu" jest cechą decydującą przy doborze partnera. Jednak wydaje mi się, że jest to symptom pewnego "zmężczyźnienia" naszej płci. W końcu to faceci są przeważnie wzrokowcami i (co by nie mówili) jest to ważna rzecz przy ich doborze kobiety. Kobiety sa tą stroną duchową, ale jak widać wszystko się zmienia i tworzy się istny galimatias. Może wkrótce powsstaną wątki założone przez mężczczyzn typu "pragnę zostać ojcem, a nie mogę" czy coś w tym stylu. Jeśli kobiety zaskładają wątki typowo męskie (w moim mniemaniu), to czemu mężczyźnie mieliby nie zmienić swoich odczuć ;-) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Bozina, to Ty kiedyś pisałas kiedyś o dniu najbardziej prwadopodobnego poczęcia według faz księżyca? Mogłabyś mi to jeszcze raz wyliczyć, bo nie mam siły grzebać w tamtym ogromnym wątku. Dziękuję Edyta ur. 13.11.1976 piątek godzina 24.30 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozina
Estello, policzę ci ten cykl, ale trochę póżniej, bo teraz nie mam tej dyskietki startowej od tego programu, ma ją mój tata. policzę ci napewno, tylko później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
dziękuję Ci bardzo! bo mnie to trochę zaintrygowało. Jak podałaś mi te daty mojej płodności, przynajmniej te pierwsze, to wypadały podczas @, więc machnęłam na to ręką. Ale o dziwo, @ się bardzo przyspieszył, jakby organizm celował na te dni gazy księżyca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ale mi dzis kafeteria nawala i chodzi wolno jak żółw!! A jaka to była strona int. o tym wpływie księżyca na poczęcie? Bozina może podaj raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
mam dziś doła , boli mnie ucho , boję się że to zapalenie , a @ nie ma i nie wiem czy się cieszyć czy martwić , na wszelki wypadek zaczełam brać folik i czekam cierpliwie , brzuch mnie nie boli no chyba że muszę iść siusiu , a to niestety muszę czesto :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Meg, oj, oj czyżby?!...trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Meg, oj, oj czyżby?!...trzymam kciuki! To Bozina ma ten programik, na płycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
wiesz co Meg ja też mam doła ale ja ostatnio to wiecznie marudze i wydaje mi sie że mnie już wszyscy mają dość:( a ty masz chyba testowanie niedługo wiec tak sie źle czujesz albo na fasolke albo na @ co do objawów to ja nie wierze w żadne bo przed@ miałam już różnie i wszystko bolałąo i nie bolałao a i tak miałam potem@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria działa okropnie. Strasznie mnie wkurza. Meg33 oby to mała fasoleczka gościła w Twoim brzuszku! Życzę Ci tego! Mnie nadal boli prawy jajnik. Zawsze tylko prawy. Nawet krzyż boli mnie z prawej strony. Ciekawe ile dni mi się opóxni w tym miesiącu @. W zeszlym spóźniła się 2 dni. Juz mi sie wszystko plącze. Dobrze,że zapisuję sobie pewne rzeczy:) Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Dziewczyny, niech któraś z nas w końcu zajdzie w ciąże (najlepiej wszystkie! ), dajmy sobie trochę nadziei. Ile można czekać?! Chyba zaczyna mnie to już poważnie irytować! A poza tym chcę żeby mnie bolały jajniki, bo mnie nic od dwóch miesięcy nie boli, nic nie czuję, więc może coś tam nie działa! :-( TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ta kafeteria tak długo się odpala, że aż zapomniałam co chciałam napisać :-o no nic, może sobie przypomnę aaa, co z Malinką, nie odzywa się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczytalam :) Malinka z tego co pamietam miala sobie na wstrzymani wziąść i pewnie czyta ukradkiem ale sie nie ujawnia :) mi kafeteria też kiepsko działa dlatego sobie odpuścilam od rana włażenie, humor tez mam nijaki ale sądzę żę to pogoda, bo widzę że nie jestem sama z kwaśną miną :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poczytalam :) Malinka z tego co pamietam miala sobie na wstrzymani wziąść i pewnie czyta ukradkiem ale sie nie ujawnia :) mi kafeteria też kiepsko działa dlatego sobie odpuścilam od rana włażenie, humor tez mam nijaki ale sądzę żę to pogoda, bo widzę że nie jestem sama z kwaśną miną :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie co z Malinką? Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Może jest w ciązy? I najperw chce się upewnic u lekarza a następenie podzieli się z nami radosna nowiną?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
NIE DZIĘKUJĘ , żeby nie zapeszyć czekam z testem do soboty , ale i tak już mi odbiło latam do łazienki i sprawdzam, codziennie białe figi :)) żeby nie przeoczyć choćby kropeczki , normalnie czyste wariactwo , ale strasznie dziala tak wolno jak ślimaczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie co z Malinką? Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Może jest w ciązy? I najperw chce się upewnic u lekarza a następenie podzieli się z nami radosna nowiną?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
NIE DZIĘKUJĘ , żeby nie zapeszyć czekam z testem do soboty , ale i tak już mi odbiło latam do łazienki i sprawdzam, codziennie białe figi :)) żeby nie przeoczyć choćby kropeczki , normalnie czyste wariactwo , ale strasznie dziala tak wolno jak ślimaczek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula23 ja tez czasem przegladam tematy, to co sie na niektorych dzieje to głowa mała. Meg33 no to nie zazdroszcze siedzenia jak na szpilkach, ale aby ono było prorocze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska
Hej, bylam u gina i moje przypuszczenia sie sprawdzily, jestem szczesliwa, naturalnie nie tylko ja.jest to jeszcze bardzo wczesna ciaza. zlecil mi narazie badania i mam przyjsc za miesiac na usg. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.dzis czulam sie strasznie, cisnienie mialam 105 na 75 i myslalm ze zaraz padne, a zeby wyjsc do lekarza z pracy musialam sie poplakac i juro musze isc wczesniej poltorej godziny,wiec sie znow nie wyspie. Ale lekarz powiedzial ze jak bede chciala zwolnienie to mi wypisze. wiec zakoncze swoje sprawy i adieu moj kochany biurowcu. Nie zalamujcie sie bedzie ok i przestancie liczyc te cholerne dni trzeba isc na zywiol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEG33
JESZCZE RAZ GRATULACJE DLA NOWEJ MAMUSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! o jak ja już chciałabym być w stwojej sytuacji anuska, ale postanowiłam "ćwiczyć " swoją silną wolę , a poki co to siedzę nie na szpilkach tylko na BOMBIE i odliczam i biegam do łazienki i sprawdzam ;) a teraz pytanko ? o śluz do zafasolkowanych , jaki kiedy i czy dużo , może krępujące ale dla mie teraz ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×