Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinka79

Czy są wśród Was Kobietki, które chcą zostać Mamami cz.II

Polecane posty

Gość mysza29
mmmm jak ja bym chetnie pojechała jak ty Estella np. w górki na narty ale żeby śnieg był hmm ale i tak super:) Wiecie co zaskoczył mnie mój mąż wczoraj tym sms o dziecku bo ja przez ten jego wyjazd jakby mniej mysle o fasolce a on?chyba więcej hmmm Już niedługo Meg i Soul będą testować oby wreszcie sie komuś udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m0nika1976
TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.... m0nika1976......Monika.....................lew..............28 No to sie dopisalam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
Monika, do Tabelki II też się dopisz :-) ja jadę połazić po górach i rozkoszować sie pierwszym powiewem wiosny , chyba w marcu mozna na to liczyć, co? ciekawe czy wyjedziemy w trójkę :-) vzy w górakch będziemy dalej sie starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
witaj Monika:) widze że jestes lwica jak ja:):) nareszcie jakaś lwica do nas dołączyła:):)jak miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki czytam i czytam wasze wszystkie wypowiedzi i stwierdzam, że wszystkie mamy ten sam problem!! Im bardziej chcemy dzidziusia tym trudniej jest go zrobić:(( My z mężem tez sie staramy zaczełam już brać folik, wczoraj porobiłam sobie badania na przeciwciała na różyczke i na toksoplazmoze. i czekamy! za 5 dni powinnam dostać @ ale zobaczymy czy przyjdzie!!! Pozdrawiam wszystkie i gratulacje tym którym sie udało:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki czytam i czytam wasze wszystkie wypowiedzi i stwierdzam, że wszystkie mamy ten sam problem!! Im bardziej chcemy dzidziusia tym trudniej jest go zrobić:(( My z mężem tez sie staramy zaczełam już brać folik, wczoraj porobiłam sobie badania na przeciwciała na różyczke i na toksoplazmoze. i czekamy! za 5 dni powinnam dostać @ ale zobaczymy czy przyjdzie!!! Pozdrawiam wszystkie i gratulacje tym którym sie udało:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK..........MIASTO......TERMIN.....KGNABYTE.....PLEC...OBBRZUSIA 36 tydzień.. Warszawa....1 Luty...........16............Zuzia.....100cm Monika24..........8.11......URODZIŁA .....ZUZIĘ.......................... trudi..........Dębica....24 marzec...........9..............?..........98 cm 1102............Opole.....11 marzec........6............Michał.......93cm dzidzius.....Warszawa .15 styczeń.......12.........Weronisia....90 cm Mała31 .......Słupsk .....19 kwiecień......6..............?.............?... Metka26.......Essen......12 marzec.......9........Alexander.....? cm Lusia.....Starachowice..20 styczen......13,5........Emilia.......100 cm Mateczka ....Poznań ....20 styczeń .... 12 ... ......Karol..........?... Katarinka29.Szczecin...15 marzec.......12...........Kubuś.........?.... Claptola.......Legnica....9 kwiecien......3,5..............?.........78 cm Milucha........Kraków....22 marzec.......4,5.........córcia........88cm Małgos27....Wrocław ... 7 kwiecień.......5...............?.........89 cm Rubina........Nowa Ruda.....7maj..........2................?...........?.. Agresor..........?...............?..............?...............?...........?...... Impersona........2.01.....URODZIŁA ........KUBUSIA...................... joganna..... Lublin....... 15 luty.......... 10....... Gabrysia.... 102!cm Marcelinka...Kraków.....11 grudnia......14.............?...........99cm Tiamka........Brzeg........10 Lipca.........?..............?...........?...... MałaCzarna...Zabrze......24 lipca..........?...............?..........?...... Domi24......Warszawa....19 Lipca.........?.........bliźniaki........?...... Anielka25....Rybnik........18 Lipca........?................?..........?..... Adrianka-85..Zamość.......26 luty........11............Julia.......108cm Bugsy24......Szczecin......17 Lipca.......?..............?............? Lonia..........Kalisz...nie ma jeszcze ???.......Eryk lub Agata.... 68 cm Sylwiabonita.....?.............14 luty.......?...........Kameran........?.... Awe...............? ...............?...........?................?...............? Anna23..........?............7 sierpnia....?.................?..............? Dorka29........Łódż.........19 marzec....?.................?.............? TABELA II NICK............... 1DC.... DŁUGOŚĆ CYKLU.... może dzidzia, może @ Estella .............23.12....... 26.......................19.01 tu Kasia ...........21.12.........26..................... 16.01 Malinka79..........01.12........26-30...............26.12-30.12 Aga*................29.12.........28-32..................nie testuję Mysza29...........25.12.........27-28..................22.01 Dioda..............31.12..........30-31.................30.01 Olala...............26.12..........29-33.................nie wiem Agusia*...........18.12............ 28...................cierpliwie czekam Sylwia19..........23.12.............??...................raczej nie testuje Dorota27........19.12...........26-27.................sama nie wiem paulakp...........25.11..........28-29...................23.12 Malwa30..........22.12..........26- 30 .................17.01 - 21.01 17Lia.............15.11...........30-33..................14-17.12 Soul78............13.12...........28-31..................12.01-14.01 Paula23...........20.12..........28-29..................16-17.01.2005r meg33 ............08.11..........28-32 ................. ok 8.01 TABELA III Nick..................Imię....................Zodiak...........wiek soul78...............Kasia...................Skorpion.........26 estella...............Edyta..................Skorpion.........28 tu Kasia.............Kasia..................Strzelec..........24 mysza29............Bożena.................Lew..............29 Dorota27............Dorota.................Byk..............27,5 paulakp...............Paula...................Ryby ............26,5 Agusia*............Agnieszka................Bliżnięta.......23 malwa30...........Monika....................Panna............30 paula23.............Paulina.....................Waga............23 MEG33 ................marta ...................bliżniaki .........33 sylwia19..............Sylwia....................waga..............19 Domi24............Dominika..................baran............24,5 36 tydzień.........Kamila....................Strzelec.... m0nika1976......Monika.....................lew..............28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
ja jestem ale jakoś ostatnio też widze że jakoś pustawo a prezcież minęły już święta, jak tam Kasiu humorek co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczęta! Juz jestem. Musiałam załatwić parę spraw rano. Dzisiaj spało mi sie lepiej.nawet nie budziałm się w nocy.Może sie poprawia mój stan beznadziejny;) Myszko cieszę się,że będziesz walczyć. Fajnie,że przyjeżdża Twój mężuś. Dobrze mówiłysmy z Estellą,że będziecie sie teraz zachowywać jak zakochane małolaty...Hihi a taka beztroska najszybciej zaowocuje małym myszątkiem:) Ty Dorotko się nie martw. Na pewno wszystko sie ułoży. Teraz musisz koniecznie zająć się swoim zdrowiem, bo w tej chwili Ty jestes najważniejza. Ty masz wydać na świat dzidzię a ona nie zechce zamieszkac jak będziesz chora. Więc szybciutko do lekarza i na pewno już na wiosne będziesz mogła wziąc się za ...... robotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje Myszko, juz lepiej, w wir pracy się rzuciłam i jakos tak mi przeszło troche :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
hej dziewczyny co z wami nie ma z kim pogadać co sie dzieje??? a gdzie Soul??halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko soul sie juz pojaila... ja tez jestem! :D Co slychac u Ciebie? Widzie ze humorek dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza29
o kurcze jesteście:):) to ta kafeteria ja to z jakimś opóźnieniem czytam wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ESTELLA
cześć Dziewczynki :-) mnie tak bardzo boli dół brzucha...kurcze, oby to nic groźniego, oby żadna infekcja się nie przyplątała.... a tak przy okazji, czy któraś z ciężarowek lub starających się miała leczoną nadżerkę? Bo ja miałam; podobno śluzówka mi sie nie w pełni wykształtowała w okresie płodowym :-o może to stwarza jakiś problem przy zajściu w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, jestem. Ja Estello mam nadżerkę. No chyba,że sie jakoś samoistnie wygoiła, bo u lekarza nie byłam kupę czasu. Naprawdę niedobrze, muszę się wybrać koniecznie. Nie dbam o siebie w ogóle. Nie żartuję. Dbam, dbam. Chyba zapiszę sie juz jak przyjdzie @ (tfu, tfu) bo wtedy podobno najlepiej robić cytologię. Ciekawa jestem co przyniesie ten miesiąc,ale nie nastwaiam się na wiele. jest propozycja aby każda warszawianka za poród dostała 5.000 zł. Fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ale dzisiaj mam dzien zalatany, nie wiem w co włozyc rece. Witam naoe dziewczyny, co do tej prolaktyny to ja miałam badaną, ale gin nic nie mowił kiedy najlepiej wiec chyba nie ma to wiekszego znaczenia:) Spiąca dzis jestem ze szok, z oknem poda wrrry:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
ooo, w Krakowie podobno 1 000 PLN płacą :-o właśnie dyskutowaliśmy w pracy na ten temat, że w Warszawie za urodzenie nie będą płacić, bo tu i tak dużo ludzi sie przeprowadza więc zaludnienie jest spore ;-) ja tą nadżerkę mam wyleczoną i wygojoną, a do ginekologa często chodzę, ostatnio prawie co miesiąc :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estella
a mnie myśli naszły, że pewnie długo mi przyjdzie czekać na upragnioną fasolkę. Coś nie chce mi się wierzyć żeby mi się udało, np w ciągu najbliższych TRZECH MIESIĘCY. a JAKBY SIĘ UDAŁO, TO CHYBA ZWARIOWAŁABYM ZE SCZĘŚCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella bedzie co ma byc! Badz dobrej mysli! Przeciez nic nie dzieje sie bez przyczyny!!!!!!!!! bedzie miala byc fasoleczka to bedzie! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Estelko miałam nadżerke ale jakieś 6 miesięcy temu miałam ją usunięta za pomocą smarowania!! I chyba wszystko ok!! jak byłam na kontroli po 2 misiącach to lekarz mi powiedział że już jest wygojona! :))) Właśnie odebrałam wyniki badań na przeciwciała i na różyczke mam więc o nia naszczeęście sie nie musze martwić a toksoplazmoza wyszła mi ujemna to dobrze ale martwi mnie fakt że nie mam przeciwciał tzn. że nigdy na nią nie chorowałam i wkażdej chwili w ciąży może mnie dopaść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Estelko miałam nadżerke ale jakieś 6 miesięcy temu miałam ją usunięta za pomocą smarowania!! I chyba wszystko ok!! jak byłam na kontroli po 2 misiącach to lekarz mi powiedział że już jest wygojona! :))) Właśnie odebrałam wyniki badań na przeciwciała i na różyczke mam więc o nia naszczeęście sie nie musze martwić a toksoplazmoza wyszła mi ujemna to dobrze ale martwi mnie fakt że nie mam przeciwciał tzn. że nigdy na nią nie chorowałam i wkażdej chwili w ciąży może mnie dopaść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dziewczynki czekając na maluszka też robicie sobie takie badania czy tylko ja jestem taka przewrażliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dziewczynki czekając na maluszka też robicie sobie takie badania czy tylko ja jestem taka przewrażliwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja sie wlasnie troszke zdziwilam jak bylam u mojej gin i powiedziala mi ze moge odstawic pigulki i po 7 dniach zaczac staranka bez zadnych badan i witaminek. Ale teraz to nie ma narazie znacenia bo jak zapewne juz czytalas nie poczynam teraz staran :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś Monia-81 przewrażliwiona. Ja tez niedawno robiłam badania na przeciwciała antyróżyczkowe i inne.Teraz czas sprawdzić nadżerke i zrobic cytologię.Obiecuję zająć się tym jeszcze w styczniu:) Od października biorę też folik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×