Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość ktos334
Witam Was dziewczyny!!!!! Mam syna 5 lat i w tym miesiącu zaczynam mierzyć temp i robię testy owulacyjne. BARDZO< BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos334
bardzo pragnę córeczki a od kwietnia zamierzamy zacząć starania. Pozwólcie że co pewien czas wadnę tu do was pogadać. Miało wiedzieć że nie jestem sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarisso dzięki kochana za tak miłe słowa, ja też trzymam za Ciebie mocno kciuki i bądźmy dobrej myśli. :) A co do wiesiołka to bardzo go polecam ja brałam w kapsułkach jako oeparol i miałam tyle śluzu że musiałam go odstawić, teraz jednak znowu coś mniej go mam i być może znowu zacznę go przyjmować. Witaj Ktoś 334, jesteś mile tu widziana i zaglądaj do nas często i dziel się z nami swoimi obserwacjami im nas więcej tym lepiej bo będziemy bogatsze w wiedzę. Miło mi tym bardziej że mój synuś ma tyle latek co i Twój. :) Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasotka
własnie planuję malucha :) natknęłam się na tablice planowania płci i jestem w szoku, wszystkie przeanalizowane ciąże w rodzinie i wśród znajomych potwierdzają tą metodę (aha, przeczytałam gdzieć, że chińczycy nie liczą wieku tak jak my.. Każda z Pań - choć to może być przykre - do wieku w jakim był w chwili poczęcia musi dodać 9 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos334
Dziewczyny dziś 12 dc - test nadal negatywny. Napiszcie proszę czy lepiej wykonywać test na moczu z nocy czy można w ciągu dnia. W ulotce przeczytałamże należy wykonywać test między godziną 10 a 20. Jakie sa wasze opinie????? Pozdrowienia dla wszystkich planujących!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos334
acha test oczywiście owulacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...
Dziewczyny śledze wasz topik,bo sama staralam sie przez kilka m-cy o dzidzie.kupilismy z mezem testy owulacyjne i odrazu sie udało:)testy były nasze krajowe,babeczka z apteki mi je poradzila.w opakowaniu sztuk 5 nam wystarczylo 3.mialam cykle 26-27 dniowe a 2 kreska pokazala sie 10 dc.jestem juz 6 m-cu ciazy i nadal nie wiem kto sie tam ukrywa.fajnie gdyby byla dziewczynka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...
Zrobilismy to tylko w dniu kiedy wyszla 2 kecha:0potem juz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...
Acha zaraz po miesiaczce nie kochalismy sie wcale,czekalismy do zrobienia testow.zaczelam od 9 dnia i wyszla wtedy słaba kreseczka ,nastepnego byla juz mocniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zrobilam dzis 2 testy, na pierwszym byly 2 wyrazne krechy a na drugim, zrobionym pozniej ta testoa byla slabiutka i nie wiem co o tym sadzic.....czy owulka juz byla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zrobilam dzis 2 testy, na pierwszym byly 2 wyrazne krechy a na drugim, zrobionym pozniej ta testoa byla slabiutka i nie wiem co o tym sadzic.....czy owulka juz byla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...
Wiesz nie wiem co ci napisac,wiem jedno najlepiej stosowac 1 rodzaj testow.ja mam 2 sztuki jeszcze w domu i chyba dam kumpeli bo co z nimi mam zrobic,moze sie jej przydadza.ja zrobilam 9 dnia to mialam tez slabiutka kreseczke,nastepny zrobilam na nastepny dzien o tej samej porze(ok.12tej) i wyszla juz mocna.czyli do owulki moglo dojsc w ciagu 12-36 h.nie robilam wiecej bo zasugerowalam sie tym dodatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło że tyle dziewczyn się odezwało:) witajcie babeczki! Ktoś334 , z porannego moczu lepiej nie robić, ja robiłam tak około 12 tylko wcześniej przez około 2 godzin najlepiej unikać płynów a drugi raz wieczorem około 22. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Witam kobietki! mam takie pytanko, czytałam o planowaniu płci dziecka metodą kalendarza chińskiego, ale nigdzie nie moge doczytac sie informacji na temamt tego, czy wiek matki odnosi sie tu rocznikowo, czy chodzi o skończone lata... Ja jestem z maja, więc nie wiem czy powinnam patrzeć na wiek 29 lat, bo do maja jeszcze cztery miesiące, czy 30 bo już rocznikowo tak to wygląda... Czy któraś z was sie może nie orientuje?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogóreczek, z moich informacji wynika, że powinnaś liczyć swoje skończone latka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi33
Droga Sosno mam też takie cykle jak ty stosowałaś diete , brałaś wiesiołka zazdroszcze ,że tak wam się udało ja już tyle tych testów zuzyłam ,że szkoda gadać . Teraz spróbujemy jeszcze raz jak się nie uda dajemy sobie spokój do Lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak z tym wiekiem matki
piszecie , że rocznikowo nie , tylko ukończone, ale w końcu dodawać te 9 miesięcy czy nie dodawać, bo to jednak dużo zmienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...
Gabi>zobaczysz uda sie.ja staralam sie naprawde kilka m-cy a jak kupowalam testy to nie dokońca ufalam tej metodzie.a tu zobacz..Trzeba byc dobrej mysli i wszystkim życze z calego serca pozytywnych efektow.ale napisze jeszcze jedno aby bylo wesolo ja zrobilam test ciazowy w dniu spodziewanej miesiaczki i jakie bylo moje zdziwienie jak wyszedl....negatywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
Dziewczyny, czyli wychodzi mi że tylko w lutym (bo chciałabym chłopaka) w styczniu mam lat 29 więc dziewczynka, później ewentualnie luty a dalej do maja wychodzi że dziewczynka. W maju kończę 30 lat więc na dobrą sprawę to nie wiadomo na który rząd patrzeć a od czerwca przeskakuję na rząd z 30-ką więc do listopada mogę śmiało zapomnieć... Kurcze, chyba dam sobie spokój i niech się dzieje wola nieba )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogóreczek
A może po prostu kupić testy owulacyjne i trafiać w owulację... heh, fajnie byłoby mieć syneczka... Mam już 11-letnią córę. A wogóle to jak czytam to co napisałam to sobie myślę, że się powinnam puknąć w czoło, bo powinnam się cieszyć że będzie takie jakie będzie i najważniejsze żeby było zdrowe. Tylko kurczaki... fajnie byłoby mieć synka )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokurka
czesc dziewczyny ,na poczatek odpowiem bajaderce na kilka pytan,czuje sie dobrze nie mam na razie mdlosci jak przy pierwszej ciazy lekki bol w podbrzuszu nabrzmiale piersi to juz 23 dzien od poczecia ,robilam sobie testy owulacyjne w grudniu i 16 dnia cyklu wyszedl mi pozytywnie o godz 14 wiec bardzo mozliwe a raczej napewno owulacja zaczela mi sie 15 dnia cyklu a staranka byly 10,11,12 dnia cyklu wiec jakos przetrwaly ,bylam pewna ze nic z tego a tu niespodzianka ,z tym moim sluzem to tak dziwnie bo nigdy nie mam takiego jak niektore nazywacie bialko jaja kurzego ja mam zawsze troszke tego sluzu wiec po sluzie nic niewiadomo ,temperatury w koncu nie mierzylam a tak po za tym to na razie nikomu nic nie powiedzialam poczekamy moze jak wyjde od lekarza powiem rodzince zobaczy sie zycze wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
wiatjcie kobietki. ,,Ogoreczek'' własnie mam przed soba ksiązke dr. Wojcika,, planowanie płci dziecka'' i patrze na ten rozdział z ta chińska tabelą planowania płci. I nad tabela jest adnotacj,,, dla matek będacych w chwili poczęscia w wieku....'' Wiec nie wiem skad dodawanie tych 9miesiecy?? Szczerze, nie opierałabym sie zbytnio na tej tabeli, w koncu to dla chinskich kobiet, a jak wiadomo, one inaczej zyja, inna diete prowadza. W ksiązce nawet mozna znalesc takie ciekawostki, iz murzynki nosza 5dni krocej ciaze, a w indiach 6 dni dluzej. :)) Ja tez planuje chlopaka i opieram sie obserwacjach..... mierzenie porannej temp i obserwacja sluzu. No i testy owulacyjne tez pomocne. Mi dziewczyny polecily strone www.28dni.pl , i tam prowadze swoja obserwacje, wykres. ,,Bajraderko'' co tam slychac? Jak stoisz z cyklem? I jak samopoczucie? ,,Starajaca'' mało ciebie widac tutaj :) zapracowana? Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witajcie dziewczyny ale wze na forum co mnie bardzo cieszy u mnie nic nowego zaczelam nowy cykl zaopatrze sie w testy owu niedlugo i do dziela ale poczekamy do owulki ze staraniami mierze dalej tempke wyglada na to ze jest ok ale ostatnio skoczek mialam 3 dni po pozytywnym tescie owu i komu tu wierzyc:-) bajaderko jestem kochana i pozdrawiam👄 clarissa witaj otoz malo sie tu udzielam poniewaz mialam malo czasu i dziewczyny milczace wiec i ja zamilklam ale ciesze sie ze cos sie ruszylo kokurka ogromne ❤️gratulacje❤️ szanse na dziewczynke sa duze wiec trzymam kciuki a jak dlugo sie staraliscie witam i pozdrawiam reszte dziewczyn zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
a mnie ta tabela sie sprawdzila patrzy sie ukonczone lata i sprawdzilam tez ciaze mojej mamy i tez sie sprawdzilo a ty kokurko sprawdz sobie na ,,twoja plodnosc''pl twoj ostatni strzal ale jestem ciekawa co ci wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
http://www.twojaplodnosc.pl/ kokurko podaje ci stronke ale bedziesz mogla darmowo przetestowac dopiero po 15 stycznia nie wiem dlaczego tak jest ale dopiero po15 kazdego misiace juz sie nie moge doczekac a ty bajaderko sprawdzalas z twoim synusiem to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
to jeszcze raz ja sprawdzilam ta stronke i ona dziala po 15 na obecny miesiac ale ty bys sprawdzala grudzien to mozesz juz zobaczyc powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa1982
Wlasnie tak sprawdzam swoim znajomym i rodzinie ta tabele, co juz urodzili, no i jednym sie zgadza innym nie.... chyba nie ma reguly. ,,Starajaca'' a Ty teraz podpasowywujesz sie pod ta chinska tabele? Akurat jak ja planuje na jesien, to wedlug tego wychodzi chlopak. Zobaczymy, zaszkodzic, nie zaszkodzi, a noż pomoże :) Trzeba sie chwytac wszystkich sposobow :) Choc napewno nie bedzie głównym punktem w planowaniu plci. ,,Kokurka'' wedlug tej tablicy jaka Tobie wychodzi plec dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki! Ale tu ruch......jak kiedyś :) miło i sympatycznie :) Dzięki Kokurka za informację ale mieliście szczęście że Wam się udało :) u mnie tak długo plemniki by nie przetrwały, tym bardziej że staranka u nas przeważnie zawsze wypadały 2,3 dni i czasem 4 dni przed skokiem. Fajnie że dobrze się czujesz i oby tak dalej :) Clarissa, widzę że u Ciebie obserwacje w toku :) napisz czy testy owulacyjne pokrywają się u Ciebie ze śluzem i temperaturką. U mnie takie małe zaniedbania, nie mam testów owulacyjnych a tempkę mierzę jedynie w połowie cyklu dla przekonania czy już jestem po owulacji. Obecnie jestem w 16 dniu cyklu, przyjemność była 11 dnia cyklu a owulacja zamiast 13 dnia cyklu tak jak przeważnie miałam to jak na złość przesunęła się i była pomiędzy 14 a 15 dniem cyklu więc raczej ciąży się nie spodziewam. :( a ogólnie samopoczucie nie jest najgorsze, przywykłam już do tego że to planowanie płci to jest jak los na loterii. :)ale kiedyś musi w końcu być ten odpowiedni moment. :) Starająca to jak to w końcu jest? Ty jesteś kochana czy ja? ha,ha :) chyba miałaś co innego na myśli co? Kochana, z tymi testami to jest faktycznie różnie, ja też miałam tak i to nie raz że 4 dni po pozytywnym teście nadeszła owulacja i gdybym nie sugerowała się wynikiem testu to pewnie jeszcze byłyby starania a tak ..psychika mówiła że po pozytywnym teście stop ! :) Jeżeli chodzi o ten chiński kalendarz to wcale mi się nie potwierdza z moim synusiem, traktuję go z wielkim przymrużeniem oka! :) Wiecie co ,coraz bardziej przestaję wierzyć w to że plemniki mogą przeżyć aż 3 dni w drogach rodnych. Chciałabym żeby wypowiedziały się te kobitki które potwierdzą że się mylę, oczywiście te które prowadziły konkretne obserwacje czyli głównie temperaturę, wiedzą kiedy były starania , zaszły w ciążę a owulacja była 3,4 dni po stosunku. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×