Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość passiflora
dzięki andziak :) to raczej chłopczyk mi wychodzi i z tych chińskich tablic też :) a co do tych testów to jak już te dwie krechy naprawdę wyraźne zobaczyłam to dalej testów nie robiłam, więc Ci niestety nie pomogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Według kalendarza księżycowego w tym miesiącu wychodzi u mnie chłopak :D Jak się udało to za parę miesięcy sprawdzę jak to się ma do rzeczywistości ;) Póki co czekam na efekty. Mam takie różne odchyły od normy ale zastanawiam się na ile jest to prawdziwe a na ile autosugestia, że coś takiego powinno się dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Andziak dobiłaś mnie z tym chłopakiem . Mam juz 2 i nie chce trzeciego. Zreszta nawet nie wiem jeszcze czy się udało mi się zajść w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy to sie sprawdza.musialy by mamy co maja dzieci lub znaja plec zobaczyc.najbardziej wierze w ta metode przed owul. choc mam synka dwa dni przed.wiec jak teraz dzis bedzie owulka i zajde to murowany chlopak.zaluje ze az do rana sie zastanawialam w tym 7 Dniu i przedobrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli pół na pół z chińskiego dziewczynka , a z księżycowego syn :) He He i bądź tu mądry, czyli widać ,że to tylko dla zabawy, Andziak nie łam się będzie co ma być , mi dziś śniły się bliźniaki , ale nie moje, chłopak i dziewczynka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki !!!! Widze ze nowa metoda na sprawdzenie pplci sie pojawila :) ja nie wiem czy w to mozna wierzyc mi z czinskiego wychodzi ze chlopak :( a tu ciekawe ???? Andziak0307 prosze cie moze u mnie sprawdzisz 28-29 wrzeień? prosze Ciekawe co tu bedzie .Ja mam wrazenie z same sie nakrecamy z tymi kalendarzami ja wczesniej wszystkich sprawdzalam na chinski i u nie ktorych sie sprawdzalo a u nie ktorych nie 50/na 50:) MamaDamiana:0 widze kochana ze nasze fasolki beda w podobnym wieku :) fajnie !!!! Ja straznie rano zle sie czuje bardzo bola mnie jajniki i w brzuchu tez jakos tak ani to na mdlosci ani nie wimem na co:0 a tak to ok . zmeczona jestem i nic mi sie nie chce, to chyba uroki :) buziaki gorace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 wrzesien corka 29 syn.a ja mam dzis sluz ciagnacy i czuje mokro ale nie jest rozciagliwy tylko taki lejacy.zobacze jutro jaki bedzie.a jak dziewczyny bada sie ta szyjke i jaka ma byc w dniu owulki?aha u mnie dzis o 12 znow dwie krechy duzo ciemniejsza niz wczoraj wieczorem.szkoda ze nie moge isc do gina na monitoring.jestem ciekawa jak to z ta owulka czy dzisiaj czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaczku szyjka powinna tego dnia być najwyżej dzień po owu już się zamyka i schodzi każdego dnia niżej , szyjkę badaj zawsze wieczorem:) Soniu ja jestem obecnie w 7 tyg ciąży wg ostatniej miesiączki termin wychodzi mi na 19 go czerwca , a tobie? Mi na przemian raz mam mdłości a raz nie , z synkiem jak byłam w ciąży to mdłości miałam każdego dnia , a teraz sporadycznie np. cały dzień mnie trzyma i potem spokój przez pare dni, ale zmęczona jestem i śpiąca ciągle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia33
Kurcze dziewczyny może kyóraś wie co to znaczy,Ta temperatura po owulacji wzrastała stopniowo i dopiero dziś 4 dzień po owulacji osiągnęła 37 .Nie wiem jak będzie jutro czy np.nie spadnie.Nie wiem czy nie mam jakiś zaburzeń hormonalnych bo włosy mi wypadają garściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu z tego co wiem temp nie musi gwałtownie skoczyć w góre. Czasem jest mniejszy skok i stopniowo się zwiększa. ja też tak miewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia33
Temperatura dziś dalej się trzyma 37 Nie jest może ze mna tak żle.Dzięki za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia33
Temperatura dziś dalej się trzyma 37 Nie jest może ze mna tak żle.Dzięki za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia33
Tempertura dziś trzyma się dalej 37 .Może nie jest ze mną aż tak żle.Dzięki za slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamaDamiana :) mi z miesiaczki wychodzi 23 czerwiec ? i jaestem obecnie 6 tydzien i 1 dzien:) Wiec bardzo przyblizony termin :0 fajnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamaDamiana :) mi z miesiaczki wychodzi 23 czerwiec ? i jaestem obecnie 6 tydzien i 1 dzien:) Wiec bardzo przyblizony termin :0 fajnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadal rozciagliwy sluz.normalnie czasem czuje jak mi wyplywa . wiec chyba jeszcze nie po owul? aha i rano o 11 znow dwie krechy.a czytalam ze po owul.LH gwaltownie spada wiec powinna byc jedna.jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak, wydaje mi się ze jeszcze nie miałaś owulacji albo dopiero dziś bedzie ;) Który masz dc bo po postach wnioskuje, że 10 a to przy krótkich cyklach bardzo mnozliwe. Sama mam krótkie cykle 24-22 dniowe czasem 25 dniowe :) i równiez owulke przewaznie mam w 10/11/12 dc. Tym razem cos mi się przesunęło na 13 dc. Przeważnie mam ok 11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp.nie mierze bo po pierwsze mam alergie i czesto stan zapalny po drugie wstaje w nocy do synka.ja tak od maja mam cykle 24 25 dni i owul 10 11 12 dc. oprocz ostatniego 32 dni.myla mnie te testy.bo 7 dc wieczor jasna krecha 8 Dc rano dwie ciemne a wieczorem druga jasna , 9 dc rano ciemne wieczorem druga jasna, Dzisiaj 10 dc rano ciemne. i nic nie wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie potrzebnie robisz test 2 x dziennie. Rano te kreski mogą być silniejsze bo mocz jest bardziej zagęszczony. Ja robiłam tylko 1x dziennie po południu. Jak była jedna krecha to było przytulanko a jak pojawiły się 2 to stop. I tyle. Wydaje mi się,że jeden raz w ciągu dnia wystarczy. Szkoda kasy na testy i tych stresów. Ale moze się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Soniu na prawdę fajnie jeszcze Passi do nas dołączy, bo też będzie mieć podobny termin:) Andziak i Bernia ja dwa testy robiłam na dwa dni przed owu a tak po jednym, jak tylko pokazały się 2 kr. to przestałam. Zrobiłam test owu. po 7 dniach od owulacji , bo gdzieś wyczytałam ,że wykrywają one również wczesną ciążę no i zbaraniałam , bo 2 kreski jednakowe się pojawiły, no i dziś wiem że mi się sprawdziło:D Spotkałam dziś koleżankę ,jakoś dziwnie mi się przyglądała podczas rozmowy, w końcu powiedziała, że jakoś dziwnie wyglądam zapytała nawet czy chora nie jestem, ja jej na to ,że w ciąży jestem, uściskała mnie i powiedziała delikatnie, że uroda to mi uciekła i będę mieć dziewczynkę, ale bym chciała ,żeby to prawda była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Soniu na prawdę fajnie jeszcze Passi do nas dołączy, bo też będzie mieć podobny termin:) Andziak i Bernia ja dwa testy robiłam na dwa dni przed owu a tak po jednym, jak tylko pokazały się 2 kr. to przestałam. Zrobiłam test owu. po 7 dniach od owulacji , bo gdzieś wyczytałam ,że wykrywają one również wczesną ciążę no i zbaraniałam , bo 2 kreski jednakowe się pojawiły, no i dziś wiem że mi się sprawdziło:D Spotkałam dziś koleżankę ,jakoś dziwnie mi się przyglądała podczas rozmowy, w końcu powiedziała, że jakoś dziwnie wyglądam zapytała nawet czy chora nie jestem, ja jej na to ,że w ciąży jestem, uściskała mnie i powiedziała delikatnie, że uroda to mi uciekła i będę mieć dziewczynkę, ale bym chciała ,żeby to prawda była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:D Soniu na prawdę fajnie jeszcze Passi do nas dołączy, bo też będzie mieć podobny termin:) Andziak i Bernia ja dwa testy robiłam na dwa dni przed owu a tak po jednym, jak tylko pokazały się 2 kr. to przestałam. Zrobiłam test owu. po 7 dniach od owulacji , bo gdzieś wyczytałam ,że wykrywają one również wczesną ciążę no i zbaraniałam , bo 2 kreski jednakowe się pojawiły, no i dziś wiem że mi się sprawdziło:D Spotkałam dziś koleżankę ,jakoś dziwnie mi się przyglądała podczas rozmowy, w końcu powiedziała, że jakoś dziwnie wyglądam zapytała nawet czy chora nie jestem, ja jej na to ,że w ciąży jestem, uściskała mnie i powiedziała delikatnie, że uroda to mi uciekła i będę mieć dziewczynkę, ale bym chciała ,żeby to prawda była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy któraś mogłaby
polecić pewnego sprzedawcę na allegro, u którego już kupowała testy owulacyjne? byłabym bardzo wdzięczna:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane:) Ja właśnie wróciłam od gina , widziałam dziś na ekranie usg moją małą fasolkę . Niestety zarodek jest jeszcze bardzo maluteńki wg ostatniej miesiączki to koniec 7 tyg, ale wg usg ciąża młodsza o ponad tydzień, czyli owu mogła być nawet po 1 października:) Nadal mam brać duphaston , trochę boli mnie dół brzucha po badaniu mam tylko nadzieję,że nie będę znów plamić, a co u was dziewczynki , co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej Kochane u mnie beznadziejnie :( wczoraj popołudniu zaczeły się plamienia, a dziś bylam u lekarza. robil usg, ciąża jest ale niestety jest i krwiak stąd to plamienie. brzuch mnie boli. dostałam duphaston i nospę :( mam plackiem lezeć :( w poprzedniej ciąży też tak miałam ale jakoś to mnie nie pociesza i nie uspokaja :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passi kochana nie martw się będzie wszystko dobrze dużo odpoczywaj żeby dzidzi się nic nie stało , ja też dalej duphaston biorę i nospę jak mnie brzuch boli. Nie martw się , optymistyczne myślenie jest teraz najważniejsze . Jetem z Tobą zobaczysz wszystko będzie dobrze, leki przyjmuj i leż jak najwięcej. Wiem ,że się martwisz ale staraj się myśleć pozytywnie, tym bardziej że w pierwszej ciąży też tak miałaś, więc bądź spokojna , a wszystko dobrze się ułoży. Pozdrawiam cię serdecznie Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflor
mama Damiana Kochana jesteś :) dzięki :) leżę sobie teraz :) staram się mysleć pozytywnie, ale strasznie się boję jednocześnie ... no i dół brzucha też mnie boli czesm mocno, tym się martwię bo samo plamienie już przerabiałam ,ale tekich bóli wtedy nie miałam. no nic na 13 listopada mam nastepną wizytę. myslę że te dwa tygodnie decydujące będą ... mi wiek ciąży wychodzi 5 tygodni, a przypuszczalny termin 27 czerwiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passi a może ten brzuch dodatkowo po badaniu jeszcze cię boli , mnie też po badaniu boli , wzięłam nospe i dopiero teraz czuję że ustaje , a baadanie miałam o 9 rano. Będzie ok zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wg owulacji wychodzi na 23-24 czerwiec, zobaczymy:) Passi podaj twojądatę urodzin i dokładną godzinę i czy to był czas letni czy zimowy zobaczę co ci wychodzi. mi od 9go września do 14 pażdziernika dziewczynka,heh... zobaczymy czy się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×