Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

u nas dziś 10 dzień cyklu test owul. pokazał 1 kreskę, wiec kolejne przytulanki.. :) no i zobaczymy co z tego wyniknie, skakanka27, moich dwóch synków zostało poczętych w owulacje mniej więcej w połowie cyklu, ale wtedy o ile dobrze pamietam miałm dłuzsze cykle, teraz mi sie uregulowało..myśle ze jest duża szansa na synka ......pozdrawiam dziewczyny serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś 10 dzień cyklu test owul. pokazał 1 kreskę, wiec kolejne przytulanki.. :) no i zobaczymy co z tego wyniknie, skakanka27, moich dwóch synków zostało poczętych w owulacje mniej więcej w połowie cyklu, ale wtedy o ile dobrze pamietam miałm dłuzsze cykle, teraz mi sie uregulowało..myśle ze jest duża szansa na synka ......pozdrawiam dziewczyny serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine3pl mam podobne zdanie, 50/50 z tą płcią chyba jest, bo faktycznie też powinnaś mieć córcię a tu drugi synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Enkeli79;) Powiem ci kochana ze az mi ciarki przeszły ja przeczytałam twój tekst:) Szczerze mowiac odpusciłam juz ten cyk i nie napalam sie ze moze cos z atego wyjsc a tu piszesz ze jest to mozliwe ze po 5 dniach moze cos wyjsc :) Oj zeby tak było :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Jestem strasznie zabiegana i jak wracam do domu to juz nie mam na nic sily , takze przepraszam . Dzisiaj troszke luzu poniewaz jutro w moim kraju zamieszkania wielkie swieto takze od dzisiaj zaczynam sie byczyć :D i mam czas do nadrobienia :))))) zaleglosci . Dziewczynki znam wiele takich przypadków ciazy 4 dni przed OWU takze nie ma sie co lamac , wszytsko zalezy od plemników . Niestety tak jak powtarzam to caly czas nie ma 100% mozliwosci zaplanowania płci . Niestety ale u niektorych facetow plemniki o chromosomie y sa tak samo silne jak x dlatego przezywaja nawet 4 dni lub jest odwrotnie X sa slabsze a szybsze niz Y nie ma regóły kazdy organizm inny . Skakanka jesli uzywasz testow owu staraj sie pare godzin po pozytywnym tescie mysle ze to najlepszy czas na zaplanowanie chlopca , slyszalam równiez ze syrop na kaszel guajazyl pomaga meskim plemnikom byc jeszcze szybszym . Jesli palisz papierosy i maz tez to zuc bo oslabia to plemniki tak samo alkohol. Dziewczynki u mnie 1 oznaka ciazy byl bol cycków , sutkow ale pozniej zanikl , tydzien po owu zlapalo mnie przeziebienie wlacznie z kaszlem bolem gardla itd , okolo tydzien po owu zauwazylam rowniez spadek temperatury mierzony pod pacha , 10 dnia od owu a 4 dni przed okresem test owu pozytywny i test ciazowy rowniez . Pozniej juz zaczely dochodzic coraz to nowsze rewelacje wlacznie z plamieniami . Natomiast teraz czuje sie fatalnie jestem w 8 tyg , poranne mdlosci sa jeszcze do zniesienia ale wieczorne to jest tragedia :((( Nigdy takich mdlosci nie mialam , moja twarz wyglada jak pobojowisko "syf" na "syfie" , moje ulubione jedzonko to winogrona ,musowo dziennie jedna paka , lody ( ktorych ogolnie nie lubie ) ,kukurydza , żelki , platki na mleku . Wszystko wskazywalo by an corke ale wiecie co wam powiem ze ja na 100% wiem ze bedzie synek nooooooo czuje tak :D i ciesze sie najbardziej na swiecie :DDDDDDDDD pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia_29 ja też byłam zdziwiona, że tyle dni plemniki przeżyły i jeszcze jest synek a nie córka, byłam w lekkim szoku....raczej myślałam jak Ty, że szanse żadne, a że to było pierwsze staranko na drugiego maluszka to było brane po uwagę, że może być za wcześnie, ale nie chciałam ryzykować w późniejsze dni, bo przecież planowałam córkę :) oj, Mamunia30 ma całkowitą rację, planować można, ale niestety natura rządzi się swoimi prawami....trzymam za Was kciuki każdego dnia, choć nie zawsze piszę.....22 maja mam termin porodu, a że mam wskazania na cc, to rozwiązanie będzie gdzieś ok. 15 maja, jestem już więc "na ostatnich nogach" :) boję się przeokrutnie tej cesarki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady :) pewnie coś w tym jest że o płci dziecka to nie tylko decyduje to kiedy owulacja i plemniczek dotrze ale też jakie te plemniczki są. A myślicie że ile najlepiej odczekać godzin po pozytywnym teście owulacyjnym aby chłopaczka mieć? Enkeli79 a cesarką się nie martw, nie taki diabeł straszny ;) najważniejsze że już niedługo dzidziusia przytulisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skakanka27 :) najgorsze jest to czekanie....ale cóż, jeszcze tylko maksymalnie 2 tygodnie...u nas pierwszy synek był ustrzelony w samą owulację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skakanka to zależy jakich testów używasz. ja w jednym miesiącu miałam testy z apteki, które przez 3 dni wskazywały pozytywny 14,15 i 16dc. Na drugi miesiąc kupiłam takie z allegro i te pokazały pozytywny tuz przed owulacją czyli 17dc. dlatego musisz najpierw sprawdzić testy i zorientować się w którym dniu u ciebie jest owulacja, nie możesz ślepo zaufać testom bo każdy jest inny. Mierz temperaturę obserwuj śluz i dodatkowo testy. i to przynajmniej 3 miesiące dopiero jak już się zorientujesz co i jak to wtedy celuj w owu. Moja koleżanka zadziałała w dniu 1 pozytywnego testu i ma córcię, więc jak bardzo zależy Ci na synku to lepiej odczekaj i naucz się przez ten czas swojego organizmu. Porównaj wykresy z kilku miesięcy to Ci da jakiś obraz i sama będziesz wiedziała kiedy się starać, bo to u każdej z nas jest inaczej. Życzę Ci powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,od jakiegoś czasu was podczytuje ale dopiero teraz postanowiłam napisać.Mam prawie 33 lata i 3 dzieci:córka i dwóch synków.Za jakiś czas chciałabym się starać o czwarte a konkretnie o dziewczynkę,brakuje mi córki do pary hehe żartuje oczywiście ale od zawsze chciałam mieć dwie córy,niestety drugi i trzeci wyszli chłopcy.Kocham ich mocno są tacy fajni ale marzenie o tej drugiej córce pozostało.Narazie zaczęłam obserwować moje cykle.Żałuje ze przedtem nie wiedziałam tego co wiem teraz,nie miałam internetu i byłam zielona,wiedzialam jedynie ze na chłopca w owulacje a na dziewczynkę kilka dni przed no ale to nie wystarczy.Przeczytałam ostatnio rady na stronie 40 tego topiku dotyczące poczęcia córki i są naprawdę ciekawe!Jak milo czytać ze dziewczynom się udaje i wychodzą szczęśliwe z usg :-) Mam do was pytanko o śluz,ile dni przed owu pojawia sie ten płodny?ja zauwazylam ze pojawił się w czwartek w niewielkiej ilości,w piątek zaczelo mnie pobolewać podbrzusze,a dziś to chyba miałam owulacje bo dużo tego śluzu bylo,aż leciał jak z kranu w pewnym momencie,taki byl płynny jak bialko kurze tylko bardziej białawy.Myślicie ze mam racje,ze dziś była owu?to 15 dzień cyklu.z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac do SKAKANKI o tym jak poczac chlopca.Otoz mi sie udalo pierwszego w sam dzien owulacji,wtedy mialam cykle bardzo regularne i wiedzialam ze napewno to owu,to byl u mnie 14 dzien cyklu przy cyklach 28 dniowych.Kilka dni wczesniej nic nie robilismy(u nas to przyapadek ale wiem ze na chlopca tak trzeba aby sie wzmocnily plemniki,na dziewczynke wrecz odwrotnie).Tylko jeden jedyny raz sie kochalismy no i ustrzelilismy naszego Dawidka :-) Natomiast z drugim staralam sie o corke i wspolzylismy tylko raz bez zabezpieczenia w 8 dniu cyklu przy cyklach 31 dniowych...no wlasnie i badz tu czlowieku madry.bylam zdziwiona ze w ogole zaciazylam i pewna ze musi byc dziewczynka,wiec na usg jak mi powiedzial ze chlopak jak ta lala,musialam miec chyba glupia minę! W kazdym razie najwieksze szanse masz w dzien owulacji lub tuz po,kochajac sie tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamarazytrzy całkiem Cię rozumiem, za pierwszym razem to faktycznie było u mnie na chłopca, ale za drugim razem to cud, 5 dni przed owulacją :) raczej nie dawałam sobie szansy na ciąże, a co dopiero chłopca :) a tu będzie Maciuś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie wiem jak to jest możliwe aby plemniki tyle dni przeżyły a jeszcze do tego te słabsze męskie!Wszędzie czytam ze mogą żyć 72 godziny a w skrajnych przypadkach kilka dni,zdarzało się ze przeżyły 5-7 dni.Myślałam ze to raczej nie możliwe,a tu proszę,plemniki męża pobiły wszelkie rekordy no bo jeżeli starliśmy się tylko 8 dnia cyklu(3 dni po okresie) a owulacje mogłam mieć 15-17 dnia cyklu to ja nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć.Juz myślałam ze mi się owulka przyspieszyła ale raczej nie bo z usg jasno wynikało ze wiek ciąży odpowiada moim długim 31-32 dniowym cyklom i tak tez urodziłam-po terminie 3 dni.Dlatego tez uważam ze to cale planowanie to loteria,ale szanse są większe gdy się stosuje naraz wszystkie znane i wypróbowane przez dziewczyny metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest ale już 9 cykli staram sie o córeczkę i nic z tego nie wychodzi. Chłopców mam z dnia owulacji i dzien po niej. Teraz konczylismy maksymalnie 2 dni przed a najblizej owulki 1,5 dnia przed. Jak to rozumieć że nic..... Moze juz nie bede mogła miec dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam BERNIA witaj w klubie :) ja tez staram sie o coreczke i z mojm M tez strzelalismy przez 9 cykli i sie udało ! ale u mnie ciaza nie skonczyła sie pozytywnie bo poroniła :) teraz znow zaczynamy juz 2 cykl sie staram i mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze:) Siedziałam troche w necie i mam mała rade dla ciebie i nie tylko :) Ja ma tyłozgiecie macicy i weszłam na ine forum gdzie wypowiada sie ginekolog Ze dobra metoda jest na szybkie zajscie w ciazy nie tylko w mojm przypadku ale i w inych .Zeby kobieta mniała podczas stosunku pod biodrami w pozycji klasycznej podłozony jakis wałek lub poduszke :) i po stostnku nogi do gory jak swieca przez 15 minut . zeby plemniek doleciały jak najgłebiej :) Mozeto jest jais sposob , okaze sie u mnie juz ni długo wiec napisze :) A TY SIE NIE PODDAWAJ ZOBACZYSZ JESZCZE BEDZIEMY MIEC MAŁE KSIEZNICZKI :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonia_29 spróbuje zrobić tak jak piszesz ;) zobaczymy Szczerze to chyba sie już poddałam ale jak poczytam sobie dobre wieści o innych dziewczynach to znów się nakręcam. Troche przeraża mnie też mój wiek - 34 lata i nie wiadomo kiedy się uda. Trochę stara już jestem. Sama nie wiem co mam już myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia30
Bernia no wezzzz bo normalnie Cie kopne w du....pala :P Jaka Ty stara kobito jestes ??? Przeciez 34 lata to jest "kwiat wieku " :) :) :) Dziewczyny kiedy testujecie ? ... qrde ja sie lamie troche bo zostaly mi 2 pary spodni w ktore wchodze , wszytskie inne mnie uwieraja i ogolnie nie czuje sie w nich komfortowo . Niedlugo trzeba sie bedzie wybrac na jakies zakupy i jakies ciuchy pokupowac bo pozostana mi zasłony w pokoju ewentualnie namiot . Zalamuje sie troche bo 2 poprzednie ciaze nie byly widoczne az do 6 miesiaca a co bedzie teraz ... uhhhh juz sie boje . Mdlosci okrutne mam caly czas , najgorsze jest to ze czasami mam ochote np na sledzie i wysylam tego mojego biednego meza do sklepu a pozniej stwierdzam ze tak naprawde to wogole mi nie smakuja , i wez tu czlowieku wytrzymaj z babą w ciazy . pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci choruja wiec kiepsko u mnie z pisaniem.u mnie nic nowego.czekam na @ troche mi zostalo bo do 13 maja.najgorszy czas.staranka byly 7 8 dc.a owul.chyba 11 12 dc.pisze chyba bo odpuscilam sobie dokladne obserwacje.a sluz plodny mialam jvz zaraz po okresie.wiec kiedy sie zaczal nie wem.jak tym razem sie nie uda to dam sobie spokoj narazie.ale pewnie nie.soniu to ty jestes moja rowiesniczka urodzona tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u nas staranka w tym cyklu się zakończyły :) w sobotę były ostatnie przytulanki, wczoraj dwie mocne kreski na teście owulacyjnym, zobaczymy co z tego wyniknie :) podchodzę już do tego ze spokojem ,albo raczej usiłuję sobie to wmówić i nie myśleć intensywnie o tym :) by się znów nie zawieść... Bernia nie jesteś stara !!!!no co ty piszesz :) popieram jesteś w kwiecie wieku.. tak jak ja, ja mam 32 lata .. :) Sonia_29 co u ciebie jak samopoczucie, pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie starające się o fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u nas staranka w tym cyklu się zakończyły :) w sobotę były ostatnie przytulanki, wczoraj dwie mocne kreski na teście owulacyjnym, zobaczymy co z tego wyniknie :) podchodzę już do tego ze spokojem ,albo raczej usiłuję sobie to wmówić i nie myśleć intensywnie o tym :) by się znów nie zawieść... Bernia nie jesteś stara !!!!no co ty piszesz :) popieram jesteś w kwiecie wieku.. tak jak ja, ja mam 32 lata .. :) Sonia_29 co u ciebie jak samopoczucie, pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie starające się o fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) u nas staranka w tym cyklu się zakończyły :) w sobotę były ostatnie przytulanki, wczoraj dwie mocne kreski na teście owulacyjnym, zobaczymy co z tego wyniknie :) podchodzę już do tego ze spokojem ,albo raczej usiłuję sobie to wmówić i nie myśleć intensywnie o tym :) by się znów nie zawieść... Bernia nie jesteś stara !!!!no co ty piszesz :) popieram jesteś w kwiecie wieku.. tak jak ja, ja mam 32 lata .. :) Sonia_29 co u ciebie jak samopoczucie, pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie starające się o fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj :) coś nie chciało dodać no i teraz dodało 3 razy....pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sar-na
cześć dziewczyny, czytam Was trochę od jakiegoś czasu,trzymam kciuki za wszystkie... mam 3 córki ,marzę jeszcze o synku... basia -a podziel się proszę tym ''prawdziwym'' sposobem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sar-na Ty 3 córki, a ja 2 synów, i gdzie tu sprawiedliwość :) oczywiście żartuję...u mnie na pewno sposób na chłopca to 0 przytulanek od @ do dnia owulacji, lubię sól więc pewnie dieta też zrobiła swoje... Powodzenia w starankach, testowaniach i poznawaniu oczekiwanej płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam Kobietki U mnie ospa panuje :) synek chodzi jak biedronka po domu:) Bernia oJ !!!!kobieto co ty gadasz? Stara !!!!!!!! jaka stara ty "kwiat wieku " jestes !!!!BERNIA do robaty i pisz czy działa metoda:) Bede trzymała kciuki !!!! mamunia30 dobrze bedzie nawet w zasłonce kobieta w ciazy pieknie wyglada :) zartuje :) nie zlosc sie tylko :) ja z synkiem przytyła 20 kg :) 60-80 pod koniec ciazy nie mogam sie wlusterko spojrzec ale taki urok :) Andziak0307 Tak mi sie wydaje kochana, ze jestesmy rowiesniczkami :) Nawet twoj nick zdradza date tylko z tego co pamietam to ty jestes z 1979 roku a ja 80 :) minutka78 moje samopoczucie ????????????? juz sama nie wiem :( myslałam ze moze cos z tego wyjdzie , pobolewanie piersi , cały dzien bym lezała i spała co u mnie jest nowoscia bo normalnie nigdy nie spie w dzien > Ale czuje ze nic z tego nie chce sie znow rozczarowac :( POZDRAWIAM KOBIETKI !!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie starające się i te planujące:) Ja należę do tych starających się o dziewczynkę! Mam syna który ma prawie 9 lat:). U mnie problem jest taki,że nie mam pojęcia kiedy będe miała owulację ponieważ brałam tabletki antykoncepcyjne.Dzisiaj skończyła sie miesiączka i postanowiłam starać sie o dziewczynke .Czy któras z mam też zaszła w ciąże po tabletkach w pierwszym cyklu???? Zastanawiam sie nad monitorowanie cyklu u ginekologa ale nie wiem czy to ma sens w planowaniu.Czytałam ,że wiele z was używało testów owulacynych.Może ktoś mi doradzi kiedy mam zacząć te testy robić.Miesiaczke miałam 01 maja.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu ja sie urodzilam w 80 roku.tak po 22 wieczorem.ja zaszlam z drugim synkiem po tabletkąch.w marcu odstawilam a w kwietniu 14 dc zaszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia333
Cześc dziewczyny nie chcę was dołować ale te nasze planowanie to czysta bzdura.Dziś byłam na usg i 3 chłopak.8 miesięcy obserwacji ,testy owulacyjne ,temp.śluz .dieta brak orgazmu,Stosunek 4 dni przed owulacją .Zrobiłam wszystko co bylo możliwe.Jestem zdołowana a miałam taką nadzieję.Jedynym pocieszeniem ze dzieciątko jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Andziak0307 :) :) :) To moge podac reke :) ja urodziłam sie za 5 /24.00 :) czarnulek30 Ja tez staram sie o coreczke. Ja zaczynam test juz 8 dnia cyklu , wiec tylko gdy pojawia sie 2 kreska widoczna ostatn raz kochamy sie z M . Metoda ktora opisuja tez dziewczyny na forum jest osłabianie plemników. czyli od pierwszego dnia po okresie do ukazanej sie kreski na tescie mozesz czesciej lub codziennie kochac sie ze swojm :) pozdrawiam i trzymam kcjuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
zosia333 nie wiem c powiedziec !!!! wiem zeto dla cibie trudne , b ja tez bym sie tak czoła jak ty , ale taka jest prawda nc nie wiadomo jak z tym planowaniem , jest 50/ 50 i tyle. ale moze jest jeszcze nadzieja ze usg cos kiepskie albo lekarz sie pomylił . Trzymaj sie dobrzeze dzidzia zdrowa , a ty wszystko zrobiłas zebys miała corke ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×