Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

andziak0307 to mamy synków w tym samym wieku:-)wiem ze 4 dzieci to duza odpowiedzialność ale już mam 3 i nie jest tak źle,córka ma już 10 lat i coraz mniej mnie potrzebuje,robi się już samodzielna zresztą nie mam z nią żadnych problemów.chłopcy jeszcze są mali ale 5 latek już chodzi do szkoły,a za rok i młodszy pójdzie bo tu jest szkoła od 3 lat.Dlatego chciałabym spróbować zajść w ciążę tak za rok,zaczęłam teraz obserwować moje cykle ale właśnie boje się czy już nie za późno,mam nadzieje ze @ przyjdzie.Nie była bym zbyt szczęśliwa gdybym zaszła teraz w ciążę,uważam ze synek jest jeszcze za mały i będzie mi ciężko.On tez jest z 8 dc przy cyklach 31-32 dniowych,nie wiem jak to możliwe a jednak i to w dodatku chłopiec, dlatego teraz się stresuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziak0307 to mamy synków w tym samym wieku:-)wiem ze 4 dzieci to duza odpowiedzialność ale już mam 3 i nie jest tak źle,córka ma już 10 lat i coraz mniej mnie potrzebuje,robi się już samodzielna zresztą nie mam z nią żadnych problemów.chłopcy jeszcze są mali ale 5 latek już chodzi do szkoły,a za rok i młodszy pójdzie bo tu jest szkoła od 3 lat.Dlatego chciałabym spróbować zajść w ciążę tak za rok,zaczęłam teraz obserwować moje cykle ale właśnie boje się czy już nie za późno,mam nadzieje ze @ przyjdzie.Nie była bym zbyt szczęśliwa gdybym zaszła teraz w ciążę,uważam ze synek jest jeszcze za mały i będzie mi ciężko.On tez jest z 8 dc przy cyklach 31-32 dniowych,nie wiem jak to możliwe a jednak i to w dodatku chłopiec, dlatego teraz się stresuje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak0307 to mamy synów w jednym wieku :-) Gdy się urodził ostatni zastrzegałam ze więcej dzieci mieć nie będę ,ale ostatnio coś mnie naszło żeby za jakiś czas znowu spróbować,a nóż będzie dziewczynka,a jak nie to trzech synków i jedna córa zostanie.Mam tez dorosłą już pasierbice wiec moja córka ma przyrodnia siostrę w razie czego :-)Tylko ze chciałabym zajść w ciążę tak za rok gdy najmłodszy pójdzie do szkoły,tu szkoła jest od 3 lat o tyle dobrze.Corka natomiast jest już duza i coraz mniej mnie potrzebuje,robi się już samodzielna zresztą nie mam z nią problemów.Moj najmłodszy tez został poczęty 8 dc przy długich cyklach 31-32.Nie wiem jak to możliwe w dodatku chłopiec ale tak było wiec teraz się stresuje i mam nadzieje ze @ jednak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale się naprodukowałam :-D a swoja droga co się dzieje ze często nie wysyła tekstu od razu dopiero potem i nie wiadomo czy pisać od nowa czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
sonia_29 , Andziak0307 Co u Was??? U mnie nadal cisza. @ nie ma, ale testu jeszcze nie robiłam. Trzymam kciuki za nas wszystkie. A mamarazytrzy nie stresuj się na zapas :) będzie ok! minutka78 - co u Ciebie? Do 16 jeszcze tydzień . I czas na wiele zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinka moja @ ma być 18.05...wiec już niedługo, jakichś zmian nie czuję, trochę pobolewa mnie podbrzusze, samopoczucie ogólnie dobre, ale moja poranna temperatura nie wzrasta powyżej 36,9 więc chyba nic z tego, no nic będę dalej ja mierzyć i zobaczymy, test zrobię w dniu spodziewanej @, chyba że nie będę mogła sie powstrzymać i zrobię go wcześniej :) trochę mi chorował starszy syn więc miałam mały stres bo miał wysoką gorączkę , ale na szczęście już jest dobrze :) pozdrawiam i dzięki za pamięć... Dziewczyny informujcie co tam u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
minutka78 - nie patrz za bardzo na temperaturę, u mnie przy pierwszej ciąży nie wzrastała ( a pamiętam że często mierzyłam bo byłam przeziębiona, a teraz mam 36,6 lu mniej. Mój syniu też się rozchorował. Przez 3 dni miał ponad 38,5 i powiększone węzły. A teraz kasze okrutnie. No i oczywiście załapałam przeziębienie od niego. Podaję mu leki a sama dmuchając "w razie czego" kuruję się herbatką z miodem i cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
minutka78 - nie patrz za bardzo na temperaturę, u mnie przy pierwszej ciąży nie wzrastała ( a pamiętam że często mierzyłam bo byłam przeziębiona, a teraz mam 36,6 lu mniej. Mój syniu też się rozchorował. Przez 3 dni miał ponad 38,5 i powiększone węzły. A teraz kasze okrutnie. No i oczywiście załapałam przeziębienie od niego. Podaję mu leki a sama dmuchając "w razie czego" kuruję się herbatką z miodem i cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinka teraz przez tą pogodę krążą jakieś wirusy, mój synuś miał 39,5 ale na szczęście przeszło mu. a Ty się kuruj może mleko z miodem, ja choć nie lubię czosnku ale jak jestem przeziębiona to zgniatam go i piję z ciepłym mlekiem lub robię sobie tez z miodem tak na noc powiem ze u mnie skutkuje..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ciągle pobolewa podbrzusze ale nie jest takie jak na @ tylko raczej bezbolesne,jakby rozpychanie czy rozciąganie od środka,trudno to opisać coś jakby spuchnięte podbrzusze było.czasem zakluja jajniki.Najgorzej to odczuwam gdy mój mały pije z cyca bo niestety jeszcze mu trochę daje w nocy:-( No i to uporczywe częste siusianie,ale ja to w dalszym ciągu zwalam na zapalenie pęcherza ale z coraz to mniejszym przekonaniem...:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM KOBIETKI :D U mnie tez jakas cisza przed @ !!! ja to juz saa newiem co jest , w czoraj robiła test owulacyjny , b niemogła wytrzymac a jeszcze jeden mi został z ostatniego cyklu . I powiem wam ze byy 2 kreseczki :) Ale jakos sie bardzo nie napalam tym , z testem ciazowym poczekam date @ . Nie wiem juz c o tm myslec . Piers mam jak baloniki , podbrzusze pobolewa , sennosc , ale co z tego bezie? To czas pokarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie czy udało nam się spłodzić córkę w 10 i 11 dniu cyklu (tak koło godz. 21) przy 27-28 dniowym cyklu. Wspomnę, iż w 14 dniu cyklu robiłam test owulacyjny tak koło 18-stej i wyszedł pozytywnie-czyli dwie grube linie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse są, ja znam pary co poczęli córki w samą owulację, więc chyba nikt się nie po kusi o odpowiedź, masz 50/50 % szans....trzymam jednak kciuki za córkę, u mnie w 9 dniu cyklu przy cyklach 29 dniowych wyszedł synek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia_29 trzymam kciuki .. a kiedy spodziewasz sie @.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia-29 trzymam kciuki .. a kiedy spodziewasz sie @.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwoje babka wróżyła:-)są tu na forum dziewczyny co maja córki właśnie z dnia owulacji i synów poczętych wiele dni przed owu i tak było tez u mnie wiec nie ma reguły,loteria i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dwoje babka wróżyła:-)są tu na forum dziewczyny co maja córki właśnie z dnia owulacji i synów poczętych wiele dni przed owu i tak było tez u mnie wiec nie ma reguły,loteria i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ... jeśli się nie udało to ma przyjść 23 maja, zobaczymy -chociaż już mam wątpliwości, ponieważ mój syn -który ma obecnie 6 lat został spłodzony z moich wyliczeń z 10-11 dzień cyklu. A teraz to ja już sama nie wiem. w zeszłym m-cu w 9 dniu cyklu było przytulanko i nic z tego nie wyszło, więc postanowiłam przybliżyć termin. Jeśli plemniki przeżyły do dzisiaj (14-15 dzień cyklu). Zobaczymy dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam ewinka_ popieram wypowiedz dziewczyn _szanse masz :) jak na coreczke tak i na synka, To jest taka loterja zeszkoda gadac:D 50/50.Ale zycze ci upragnionej coreczki !!! minutka78 @ spodziewam sie 16 maja . mam takie nerwy ze bym chodziła i płakała tak jestem podminowana ostatnio . Juz nie wiem co mam myslec czy to na @ czy na fasolke :( Moj M to juz nic nie mowi tylko sie przyglonda ja pioruny ze mnie leca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellinnaa
dziurawcom mówimy NIE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny dolaczam do Was :) ja planuje zaczac starac sie o dzidzie od tego cyklu po miesiaczce. Marzy mi sie coreczka... minutka jak nie bedziesz mogla wytrzymac to moze test z krwi beta hcg? Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma może książkę w wersji elektronicznej Chłopiec czy dziewczynka -Karola Wójcika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 1
Witam Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Udzielałam się w zeszłym roku będąc w ciąży. Widzę że nie u wszystkich sprawdza się metoda planowania. Ale ja w nią wierzę pewnie dlatego że mnie akurat się udało. Mam cykle 28 dni. Synka z 14dc i córeczkę z 10dc. I jestem najszczęśliwszą mamą na świecie. ciekawa jestem jak tam Bajaderka sobie radzi z dwójeczką??? Czy udziela się jeszcze na forum??? Pozdrawiam wszystkie i owocnych staranek przytulanek zyczę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że Ci się udało -zobaczymy co u mnie wyjdzie z tych moich starań i wyliczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Żaklinka1989 Witam w gronie starajacych:) ewinka_ co do ksiazki Chłopiec czy dziewczynka -Karola Wójcika ??? Ja nie posiadam !! mamusia synusia 1ajnie za ci sie udalo zaplanowac malenstwa, jest jednak nadzieja ,ze to planowanie działa :D Andziak0307 Co tam u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja myśle ze duże znaczenie ma osłabianie plemniczków i sex max do10 dnia cyklu Zosia333 jej sie nie udało bo ona starała sie 11 i 12 dnia cyklu bez wcześniejszego osłabiania ja mam synka z 13 dn cylu mamusia synusia dobrze że zaglądasz i pocieszasz że wszystko jest możliwe ja mam wersje elektroniczną chłopiec czy dziewczynka ale nie umiem jej wkleić tutaj bo skasowałam maila z adresem stronki do pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha8555555555
kochając się dzień przed owulacją, jakie mam szanse na chłoczyka? o ile oczywiście jestem w ciąży, bo bardzo tego pragnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia 1
Zgadzam się z teorią osłabiania plemniczków. My też osłabialismy przy córeczce 8, 9 i 10 dc. Z synkiem to była jednorazowa "akcja" 14 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie że przy cyklu 28 dniowym tak Ci się udało. Więc owu była koło 14 dnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×