Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Czyli to co napisałaś -to wychodzi mi tak na 27dc -czyli 1-2 dni przed@ szkoda, że wcześniej nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
aktualizujcie dziwczyki starające nick.....wiek ......cykl starań.......p lanowana@...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30.........nowy od VI ........16.04.2010.. minutka78...........32................1.......... ....21.04.2010.. Bernia................34................8........ .....17.04.2010.. kubolinka............31................1......... ....11.04.2010.. zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
minutka78 Nie robiła jeszcze tstu ciazowego czeka na planowany 2 , nie chce juz warjowac wczesniej :). A ja u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie strasznie kusi aby zrobić test.... i mam jeden więc chyba zrobię jutro rano...niby staram się nie nastawiać.. ale sama wiesz jak to jest :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja.. starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana@...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30.........nowy od VI ........16.04.2010.. minutka78...........32................2.......... ...18.05.2010.. Bernia................34................8........ .....17.04.2010.. kubolinka............31................1......... ....1.04.2010.. zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereskus ja na twoim miejscu tez bym się bala ze wyjdzie ci chłopiec bo zbyt blisko owulacji,no ale może akurat nie,niedawno była tu na forum dziewczyna która poczęła dziecko dzień przed owulacja i była pewna ze chłopak a tu niespodzianka-dziewczynka wyszła:-)Andziak0307 tak czytam ze starasz się już tak długo o córkę w dniach 7 i 8 cyklu przy krótkich cyklach i nic z tego nie wychodzi i nie mogę się nadziwić,naprawdę.Podziwiam ze tyle wytrzymujesz i nie przesuwasz się o dzień do przodu.Kurcze to trochę dziwne żeby plemniczki nie przeżyły tych 3-4 dni,może masz slaby śluz tzn niezbyt płodny?A może powinnaś spróbować zacząć starania wcześniej i zakończyć później np.6,7,8 i 9 dzień wtedy plemniki są osłabione wiec duza szansa na dziewczynkę:-)Piszesz ze masz synka z 9 dc ale zapewne nie było osłabiania plemników,tak było tez u mnie i tez mam synka z 8dc z jednorazowego stosunku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja.. starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30.........nowy od VI ........16.04.2010.. minutka78...........32................2.......... ...18.05.2010.. Bernia................34................8........ .....17.04.2010.. kubolinka............31................1......... ....1.04.2010.. ewinka_.........32..........2........@23.05.2010.....X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amulet 123 -napisz proszę w jaki dzień Ci się udało począć fasolkę przy jakiej długości cyklu-bo rozumię, że chodzi o X?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Widze ze ruch na forum ze ho ho :D :D :D Ewinka a ja sadze troche inaczej uwazam ze 10 dni po owu smialo mozesz zatestowac , najwyzej nie wyjdzie . Ja testowalam 4 dni przed @ , cykle zawsze mialam 26 dniowe i mialam slabe kreski na tescie , slabe ale byly :) . Dlatego sadze ze mozesz spróbowac . Ktoras z dziewczyn pisala ze jej przy 2 wczesniejszych ciazach testy wychodzily juz w 25 dniu cyklu :) , a mi natomiast w 2 poprzednich ciazach wychodzily po okresie i to bardzo slabe kreski i tez mam 2 chlopców . Mysle ze to nie ma zadnego znaczenia i plec nie ma wplywu . Wiem tylko ze w ciazy z dziewczynkami jest wiekszy przyrost bety niz w ciazy z chlopcem ,czyli powyzej 65% przyrostu bety w ciagu 24 h . Widze ze mamy nowa mamusie WZETKA WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech dzidzia rosnie zdrowo :) :) :) :) :) Bylam wczoraj na badankach wszystko ok , hemoglobine mam 13,7 mysle ze nie jest zle , zadnych bakterii w moczu itd . 26 maja mam USG :))))) nastepne dopiero w 20 tyg ciazy :( , poniewaz tutaj tak to dziala ze jesli nie ma potrzeby to minimalizuja badania ultrasonograficzne do minimum . Qrde nie spodziewalam sie nawet ale zrobili mi jeszcze test na WZW na HIV i jeszcze cos tam z ciezkich chorob i badania krwi pod katem zesp. Downa itd . i innych schorzen dzidziusia , takze ja i moje dziecie mysle ze przebadani jestesmy w 100 % , teraz czekam na wyniki . uwaga!!! te cholerne mdlosci mnie w koncu opuszczaja i juz w miare normalnie funkcjonuje , odpukac mam nadzieje ze juz koniec. Mam w koncu date porodu wpisana 9 grudnia :D , poniewaz wczesniej jeden lekarz mowil ze 12 gr drugi ze 10 , ale zostalo przy 9 :) a ja mysle ze urodzi sie 12 :D ciekawe czy sie sprawdzi ;) pozdrawiam dziewczynki i trzymam kciuki za starające :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30 -napisz proszę jak u Ciebie wyglądały te staranka? Jak to z tą temperaturą po owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Tyle sie napisalam i znowu mi skasowalo qrde :( Jestem taka zakrecona jak sloik dzisiaj WZETKA ja Ci jzu gratulowalam chyba takze soreczki zreszta nie zaszkodzi gratulacji nigdy nie za wiele :) Tereskus :) GRATULACJE!! niech te 9 miesiecy przeminie Ci bezproblemowow i przedewszystkim zdrowo a na finishu zdrowego ,slicznego dzidziusia zycze :) ps. Wskakuj na liste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten syn z 9 dc to jednorazowy sex.a owul byla 11.ale 8 byl sex z gumka wiec jakies oslabienie bylo.no ja mysle ze moze coś nie tak.choc tych miesiecy staran bylo moze z 6 , 7.a sluz jest i szyjka otwiera sie zawsze na 6 dni przed owul.mam zamiar w czerwcu zapisac sie do gina na przeglad podwozia.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Ewinka u mnie staraia byly po okresie co 2 dni , zakonczone 9 dnia , natomiast owu najprawdopodobniej 12/13 dc. Kozystalam z testów owu i obserwacji sluzu. Temperatura po owu jest taka sama w ciazy jak i bez niej poniewaz tempka zawsze wzrasta . Wazne jest natomiast to czy spadnie czy nie . Jesli spadnie na 2, 1 dni przed @ oznacza zblizajaca sie miesiaczke , jesli nie prawdopodobnie to ciaza. Mam nadzieje ze jakos pomoglam :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszę Wam jak wyglądał ten cykl.Owulacja 14 dc,temp.po owulacji nic nadzwyczajnego 36.8 ,wzrosła do 37 dopiero w dzień spodziewanej@.Piersi zaczęły mnie boleć tydzień po owulacji a wczoraj przestały nie wiem czy to dobrze.Co do szyjki to naprawde się zmienia,mi powędrowała,ale dopiero wczoraj wysoko tak,że nie mogę jej sięgnąć,dziś też strasznie boli mnie brzuch i trochę się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli po owu ta temperatura jaka może być ?? I gdzie ją mierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Ewinka , podwyzszona ale to Ci naprawde nic nie powie ja mialam powyzej 37 jak nie bylam w ciazy i tak samo jak sie okazalo ze jestem w ciazy . Dziewczyny maja roznie niektore maja ponizej 37 inne powyzej , to jest chyba indywidualna sprawa organizmu . aaaaaaaa i ja mierzylam pod pacha i to nie sumiennie , tzn czasami nie mierzylam albo zapomnialam , bardziej dokladne jest mierzenie w pochwie. Andziak0307 szyjka w ciazy jest wysoko i zamknieta , ale dziewczyny ktore maja juz dzieci moga miec lekko rozchylona co moze dawac zludzenia ze jest otwarta . Przed okresem szyjka sie obniza , czasami sa to 2 dni czasami 2 godz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki mamunia30 -może za bardzo to wszystko przeżywam dam sobie chyba spokój. Sprawdzałam i mam temp 36.9 -16dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed terminem szyjka była tak jak w każdym innym cyklu,czyli nisko i twarda.W dzień spodziewanej@ uniosła się wysoko jak nigdy wcześniej.A temp.mierzona codziennie rano 36.8 a w terminie@ 37.napisze jeszcze tyle,że w tym cyklu zauważyłam więcej śluzu białego i rozciągliwego,czasami przypominał ten płodny.Dodam,że ten śluz pokazał się 7 dpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki starające się jak się czujecie?Macie jakieś objawy?U mnie dalej ból podbrzusza,częste sikanie i od dzisiaj zaparcie:-/ale ja sobie wmawiam ze to jakiś zbieg okoliczności i takie tam,kurde nie dopuszczam do siebie myśli ze mogę być w ciąży:-(A @ za tydzień także na test za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
Hej babki :) Mam nowinę. Wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł ...... pozytywny. Strasznie się ucieszyłam. Niestety aż do dziś. Rano zaczęłam plamić. Umówiłam się na ekspresową wizytę do gina i wieczorem już byłam bo nie miałam pojęcia co się dzieje. Okazało się że ciąża jest, ale muszę dużo odpoczywać bo jest zagrożona poronieniem. Dostałam duphaston i luteinę. i zwolnienie z pracy na miesiąc. Jakoś te wieści mnie przybiły że nie potrafię cieszyć się z dzidzi. A raczej moje myśli zdominował strach o nią. Ale fakt pozostaje faktem. BĘDZIE!!! Oby tylko zdrowa, a czy w różu czy w błękitach to zeszło na dalszy plan. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinka a w którym dniu doszło do zapłodnienia? Nie martw się będzie dobrze bo dostałaś na podtrzymanie leki. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uradowana
A czy te planowanie plci dziecka poprzez hinska tabele jest w 100% pewna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie masz 100% pewności te tablice trzeba potraktować z "przymrużeniem oka" -u jednych się sprawdza a u innych nie !!! Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co mam o tym myśleć ale jakoś mam tak dziwnie bo cały czas czuje mokro-poszłam do toalety a tam na papierze pojawił się śluz bardzo lepki i mętny-Pomóżcie!!! To jest mój 17 dc??? Co to za objawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Teraz czuje tylko mokro ale nic nie mam na majtkach ani papierze tylko lekkie pobolewanie brzucha tak już od poniedziałku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie...jak można wierzyć ze tablice chińskie dają 100% pewności w panowaniu płci to ja nie pojmuje.Gdyby tak było to by to forum nie istniało bo wszyscy by mieli pleć taka jak chcą.Ja mam 3 dzieci i nie sprawdziło się przy żadnym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubolinka
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa. Oby się sprawdziły. Obudziłam się dziś w dużo bardziej optymistycznym nastroju. Owu miałam 12 dc a przytulanki 8 i 9. ciekawe co z tego wyjdzie? :) Nadal jestem w głębokim szoku że pierwszy cykl i już. Życzę pozostałym starającym się mamusiom takich "szybkich akcji" :) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×