Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Zgadzam się również ze osłabianie plemników jest super ważne przy dziewczynce!Moje 3 koleżanki maja córki bo współżyły od @ aż do owulacji codziennie lub co dwa dni także plemniki były takie osłabione ze wygrał plemnik silniejszy X i wszystkie urodziły dziewczynki:-)Dlatego mam nadzieje ze u mnie w tym miesiącu przyjdzie jednak @ bo nie było tego osłabiania i obawiam się ze będzie znowu chłopiec pomimo ze do owulacji było daleko.To osłabianie plemników jest chyba najlepsza metoda na dziewczynkę bo z tego co widzę zawsze się sprawdza w przeciwieństwie do diety itp.Także dziewczyny,seksic się ile wlezie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastanawiam się nad faktem czy plemniki są w stanie przeżyć do 14-15 dnia owulacji jeśli ostatni raz przytulanko było 11 dnia (wcześniej tez 9 i 10) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny U nas tez było osłabianie plemników, przytulanki co 2 dzień, a efekty zobaczymy :) sama nie wiem co będzie tzn. mam nadzieje że nasza fasolka trzeba być dobrej myśli.. :) i jak coś to próbować dalej :) Żaklinka również witam w naszym w gronie.. a z badaniem krwi poczekam jednak jeszcze :) gdyż tylko tydzień został więc już niedługo się okaże.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka teoretycznie plemniki przezywają do 72 godzin czyli 3 dni ale to tylko teoria która w rzeczywistości bywa rożna.Moj mąż np ma jakieś plemniki mutanty bo przeżywają około tygodnia...sprawdziłam w praktyce:-D w każdym razie w twoim przypadku myślę ze masz duże szanse na dziewczynkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mamarazytrzy-bo teraz wiem na 100% że owu zaczęła się wczoraj późnym wieczorem i dzisiaj się kończy mimo iż test owulacyjny wskazał wczoraj o 18-stej dwie krechy -więc jak tu wierzyć że owu zacznie się w ciągu 24-36 godz. zresztą zobaczymy 23 lub 24 maja czy przyjdzie@. Ale miło czytać, że mam szanse, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Czytam wasze forum od stycznia,ponieważ chcę mieć trzecie dziecko.Mam już dwóch synków.Staram się już 4 cykle z myślą o córeczce,stosuję się do Waszych rad na temat planowania płci dziecka.Ten cykl dobiega końca,dzisiaj 28 dc a test chyba negatywny,choć widzę tam jaki cień.Mam nadzieje,że przyjmiecie mnie do swojego grona.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Cześć dziewczyny Witam tereskus w gronie starających i zycze udanego szypciutkiego zafasolkowania:) Dziewczyny macie racje z tym osadianiem plemników , duzo dziewczyn pisało o tym na forum i ja tez to slyszałam wiec do dzieła , moze to działa ;D Ja ten cykl od samego poczatku spisałam na straty Przytulanko byo 7 dnia wiec nie ma mowy o osławianiu żołnierzyków!!! Ja postanowiła ze od tego cyklu bydy coraz plizej przyplizac sie do owulacji , juz powoli , dopijam sie tym planowaniem i chyba dla wszystkich wazne jest zeby dzidzia byla zdrowa a czy to bedzie coreczka czy synek , tam na gorze juz dawno przesadzone :)Juz 11miesiecy planuje to juz za długo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że u mnie nic z tego nie będzie bo dzisiaj mam jeszcze "mokro" a jest to mój 16 dzień cyklu. A przytulanko ostanie było 11 dnia. Więc mam obawy czy te plemniki przetrwały do mojej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Dzisiaj powtórzyłam test jest pozytywny.Druga kreska jest co prawda slaba,ale widać ją bardzo wyraźnie a wczoraj był tylko cień.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereskus -a w którym dniu cylku robiłaś sobie dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się 8,10,12dc owulacja najprawdopodobniej 14 dc.Cykle 28 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późno w nocy,więc można powiedzieć,że z 12 na 13 dc.Wcześniej starałam się tylko d0 10,11dc i bez efektów.Synków mam z dnia owulacji.Pierwszy syn 14dc a drugi napewno 15dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereskus-a nie boisz się, że z 12-13 to może już za późno-bo owu miałaś 14?? A test zrobiłaś po ilu dniach od zapłodnienia i jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja termin @ mam na 13.dzis rano na tescie jedna krecha.wiec pewnie nici.narazie nie mam zadnych objawow.ani ciazowych ani na @.przeziebienie nadal trzyma.wiec czekam.pewnie nic z tego.juz rok.ale ja sie staram 7 8 dc gdzie owul.jest tak 10 11 czasem 12.nie przyblizam bo mam synka z 9dc.a ze mam juz 3 dzieci wiec czekam.patrze tez na kal.chinski.moze to bzdury.ale jak bedzie 4 syn,a jak mi sie uda wogole zajsc to pewnie tak bedzie,to bede wiedziec ze probowalam wszystkiego.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinko nie boję się.Dzisiaj się cieszę,że się udało.Nawet chiński kalendarz wskazywał,że w kwietniu będzie chłopak a mimo wszystko się starałam.Testy teraz robiłam od 7 dni po owulacji czyli od 21 dc i dopiero wczoraj zobaczyłam jakiś cień kreski wcześniej były negatywne.Z synkami testy wychodziły pozytywne już 25dc i 26 dc a teraz tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja już się zastanawiam, że jeśli z 11 dnia nic nie wyjdzie to tak sobie myślę, że jak przybliżę np. 12 dnia to będzie syn bo może się okazać że mój M ma tylko męskie plemniki i one przetrwają-sama już nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia synusia jak corcia?tylko ja z tej starej ekipy zostalam.reszta z dziecmi lub brzuszkami.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z którego kalendarza dziewczyny Korzystacie-płeć dziecka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziak, mam pytanie co do badania szyjki..bo jakoś nie zwracałam we wcześniejszych ciążach jaka jest...czy wiesz może coś więcej na ten temat....czy np. skraca się i robi tak jakby grubsza czy tez nie -- jestem zielona, A u mnie jakoś leci czekam cierpliwie co przyniesie kolejny tydzień, czas tak szybko leci... pozdrawiam i piszcie co tam u was... Tereskus też myślę że można ci juz pogratulować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia_29 jak tam..co u ciebie robiłaś już może test ciążowy- czy czekasz do dnia spodziewanej @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja badam szyjke i wiem jak wyglada u mnie w dniach plodnych,po nich i przed @.ale nie wiem jak wyglada jak sie zajdzie w ciaze po owulacji.w poprzednich ciazach nie badalam.wiec nie wiem czy tak samo jak przed @ czy nie.u mnie po @ odrazu sie unosi i otwiera bo mam krotki cykl.w owul.jest najwyzej i otwarta.potem jest coraź nizej wejscia do pochwy i robi sie twarda.przed @ jest twdrda i nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie dziewczyny czy kupić sobie ultra czuły test ACON i zrobić -bo tam jest napisane, że wykrywa on 2-3 dniową ciążę a ja bym zrobiła 20 dc -Co o tym myślicie czy będzie on wiarygodny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ewinka
pamiętaj, że ciąża liczy się od momentu ZAGNIEŻDŻENIA, a nie owulacji:) a od owulacji do zagnieżdżenia może minąć od 6-12 dni zatem jeśli wiesz kiedy miałaś owulację najpewniej dolicz 12 dni + 1,2 dni ponieważ gonadotropina kosmówkowa czyli ludzki hormon beta hcg pojawia się w organiźmie na dzień lub dwa po ZAGNIEŻDŻENIU zarodka w jamie macicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×