Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość kosiana_88
Do mama razy trzy :) ja tez stosowałam stosunek przerywany i wszystko sie udało juz od prawie 4 lat, jednakze wszystko do czasu hihi:) w marcu zaszłam w ciąże, na poczatku bylo to dla mnie straszne zaskoczenie bo przeciez jak to, ake zaraz wyjasnie, zaszlam w ciaze dzien przed miesiaczka. Dla mnie bylo to nie mozliwe ale z badania ginekolog tak wyszlo i mowila ze sa to bardzo rzadkie przypadki ale zdarzaja sie:) wiec chyba jestem szczesciara chociaz ciaza nie byla planowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietki Niebiesko Żółta witamy w naszym gronie starajcych :) i powodzonka zyce :) kosiana_88 ja tez mam dwie znajome ktore za fasolkowały dzien przed @ jedna ma synka , a druga coreczke :) amulet123 daj znac oczywiscie co tam pod serduszkiem nosisz:) A u mie koncowka@ wiec nie dlugo znowu bedziemy działac:) Andziak0307 co tam u ciebie kochana? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie 23dc i cały czas mam pobolewania w dole brzucha-nie wiem czy to na @-okropne to czekanie!!!! Czy się udało czy nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka domyślam się jak tak cie to męczy może kup sobie test ciążowy i zrób go jutro rano, może akurat wyjdzie... i nie stresuj się tak wszystko się okaże w najbliższych dniach.. cierpliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Minutka-test leży w domu -boję się że zrobię go za wcześnie -muszę jakoś wytrzymać chociaż do 25-26 dc wtedy to już powinien wykazać na 99% czy jest coś czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpadłam na pomysł-jak wrócę do domu zrobię sobie test owulacyjny na stronie http://e-rodzina.com/topics6/403.htm wyczytałam że: "test owulacyjny wykrywa ciążę najwcześniej już około 9-10 dnia po owulacji, ale !!! musi wyjść pozytywny tzn.kreski muszą być takiego samego koloru" Ciekawe???? Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka juz o tym było tu pisane ..poczytaj wcześniejsze wypowiedzi ale podobno test owu.. pokazuje wcześniej. daj znać ...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za wsparcie. Już do mnie dociera że będe mamą :) Kupiłam sobie dzisiaj Feminatal i zacznę łykać ;) kosiana_88 anie słyszałam o takich przypadkach ale skoro tak mówicie to pewnie coś w tym jest. Powiedz jakiej płci było dziecko z przed okresu? Niebiesko Żółta witaj w gronie ;) ewinka_ rób szybciutko teścik i pisz co wyszło. Amulet trzymam kciuki za twoją dzidzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi akurat test owulacyjny
pokazał jedną kreskę a w ciąży jestem na pewno :) przed owulacją zawsze testy mi pokazywały dwie wyraźne krechy, a w ciąży była tylko jedna na owulacyjnym. więc różnie to bywa :) najlepiej zrób test ciążowy, rano ja też bardzo chciałam być w ciaży i długo trwało zanim zobaczyłam dwie kreseczki na ciążowym. dużooooo pieniędzy niepotrzebnych wydałam na te testy :( najlepiej poczekać do dnia spodziewanej miesiączki. zresztą gdy już zaszłam naprawdę w ciążę żaden test nie był mi potrzebny bo specyficznie bolały mnie piersi po boku, ale to dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, test tylko potwierdził to co już wiedziałam :) wiele razy byłam w ciąży urojonej :) czułam mdłości, zachcianki, robiło mi się słabo, macałam biedną szyjkę :) itp. a teraz w ciąży tak naprawdę mdłości prawie nie mam, zachcianek też tylko piersi mi urosły, a po szyjce i tak bym się nie zorientowała:) Ewinko trzymam kciuki i cierpliwości Ci życzę. wiem co czujesz, zresztą prawie każda z nas gdy już podejmie decyzję o ciąży bardzo by chciała szybciutko nosić w sobie maleństwo. tego Ci życzę i innym oczekującym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test owulacyjny (23dc) i wyszła jedna kreska-chyba nie ma fasolki-więc muszę czekać na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka czasem testy owul. nie wychodzą... z jednej strony to masz cierpliwość ja bym pewnie zrobiła test ciążowy mając go pod ręką poczekaj jeszcze kilka dni i zrób test..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki minutka-teraz po 10 minutach test owu pokazał drugą kreskę ale nie taką mocną jak pierwsza-zresztą po 10 minutach to już nie wiarygodny wynik :( A co do testów ciążowych to boję się robić wcześniej. Muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze zmieżyłam teraz temp. ale pod pachą i mam 37,2-nie wiem już sama czy z wrażenia ??? a @ mam na niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperaturę zmierz jeszcze jutro rano po przebudzeniu, trzymam kciuki i życzę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja mierzę w pochwie, teraz z ciekawości zmierzyłam i mam 37,5, a rano po przebudzeniu mam 37,1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Minutka-życzę Ci wymarzonej płci z całego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka dziękuje bardzo...tobie również życzę wymarzonej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka dziękuje bardzo...tobie również życzę wymarzonej fasolki,,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiana88 nie wiem jak było u ciebie ale my stosujemy stosunek przerywany od 12 lat wiec trochę czasu już jest i jak już pisałam każda ciąża była z cyklu w którym nie dbaliśmy o zabezpieczenie czyli ze stosunków pełnych.Tak było i w tym miesiącu,w 7dc poszliśmy na całość hehe i jak narazie @ ani widu ani słychu także myślę ze jestem w ciąży:-(( Chyba jutro kupie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka ale się stresujesz :-) Nie wiem jak jest z testami owulacyjnymi bo w życiu żadnego nie robiłam,najlepiej zrób normalny teścik ciążowy ale w okresie spodziewanej @.Jeżeli zrobisz za wcześnie może wyjść fałszywy wynik i po co ci to.Minutka78 zrobiła chyba 3 dni przed @ i wyszedł jej pozytywny ale to nie znaczy ze zawsze tak wychodzi.Moze minutka78 jesteś w ciąży mnogiej :-D Ja testuje jutro o ile @ nie przyjdzie do tego czasu.Dziś zauważyłam u siebie dziwny biały śluz przypominający ścięte białko kurze a to właśnie dziś miała przyjść planowo @.Ja to w ogóle ostatnio chyba wariuje,niedawno śnił mi się mały dzidziuś,jakieś dwa dni temu śniło mi się ze byłam w ciąży i widziałam na pierwszym usg bijące serduszko fasolki.doprawdy nie wiem skąd u mnie takie sny się biorą:-((( Pozdrawiam dziewczynki i spokojnej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamarazytrzy : tak robiłam 3 dni przed @ dziś miałam mieć @ ale na szczęście jej nie ma :) u mnie też był taki śluz jak opisujesz... a co do ciąży bliźniaczej nigdy nic nie wiadomo :) niedługo wybieram się do gina, pewnie mało co będzie widać ale będę pewniejsza i spokojniejsza. Mamarazytrzy daj znać co i jak i trzymam kciuki za 2 kreseczki pozdrawiam serdecznie :) i również miłej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny -jutro 25 dc to już nie wiem czy zrobić jutro rano test czy się wstrzymać do niedzieli??? Pomóżcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
WITAM ewinka_podziwiam cie :) a to juz bym chyba dawno zrobiła test ciazowy :) bo nie mgła bm sie dczekoc , kochana zycze ci zebys na tescie zobaczyła te 2 kreseczki :) mamarazytrzy a co tam u ciebie dostałas @ ,jak samopoczucie ? Ja od jutra zaczyna staranka , kolejny cykl staran :)???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :D Dzisiaj sie bycze w domku ... tzn nie tak doslownie bycze bo posprzatalam ten sajgon ... Matko czy wasze dzieci tez robia taki syf ?????? ze juz nie wspomne o duzym dziecku (czyt. mąż) . Ewinka na co Ty czekasz :D ? rob test najwyzej nie wyjdzie , ja juz bym chyba swira dostawala jakbym nie zrobila testu :)))))))))))) * ps u mnie wyszedl 4 dni przed planowana @2 :) trzymam ogromnie kciuki :)))))))))))))))))))))))) Za tydzien mam USG nie moge sie juz doczekac :D :D :D płci napewno nie poznam jeszcze chyba , ale zobacze czy z moja dzidzia wszystko ok ... normalnie nie moge sobie miejsca przez to w domu znalezc bo caly czas mysle . Nareszcie opuscily mnie mdlosci :D tzn ran na 2 dni mdli leciutko ale to juz nie to samo co bylo uffffffffffff. Amulecik jak sie czujesz ???? Ty chyba bardzo szybciutko poznasz plec , zazdroszcze Ci qrde :))))))))))))))) pozdrawiam dziewczynki aaaaa i oczywiscie gratuluje wszytskim zafasolowanym nowym mamom bo ja juz sie gubie w tych postach :))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. U mnie niestety nie jest dobrze pod względem psychicznym i nie wiem jak to odbije się na maleństwu. Nie dość ze mam małego syna nieuleczalnie chorego, czekam na badania które sprawdzą czy to dzieciątko jest zdrowe, to na dodatek moi rodzice maja od wczoraj zalany cały swój dobytek razem z firmą przez co na dzień dzisiejszy jestem bez pracy i nie tylko ja. Dosłownie koszmar :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amulet-strasznie mi przykro, współczuję Ci. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
amulet123 Tak mi przykro !!! Zobaczysz wszystko sie dobrze skonczy ! Trzymaj sie mocno i ciepło , bede trzymała kciuki , zeby ta sytuacja sie pomyslnie zakonczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×