Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Mamunia30
Przeglądałam stronki i znalazłam cos takiego..... Żeby na świecie pojawiła się dziewczynka, seks powinien odbywać się podczas ostatnich dwudziestu czterech godzin przed lub zaraz po jajeczkowaniu. Chłopiec powinien się pojawić, gdy stosunek odbywał się pomiędzy czwartym a szóstym dniem przed spodziewanym jajeczkowaniem. Nie należy w takim przypadku współżyć jeszcze co najmniej dwa dni po jajeczkowaniu. takze calkowite zaprzeczenie metody Benedto i Shetlesa a tu link do stronki http://www.wozkidladzieci.com.pl/index.php/jak-zaplanowac-plec-dziecka/ aaaaa wlasnie Enkeli :) juz napewno jestes po porodzie , napisz jak sie ma maluszek i co u Ciebie slychac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Przeglądałam stronki i znalazłam cos takiego..... Żeby na świecie pojawiła się dziewczynka, seks powinien odbywać się podczas ostatnich dwudziestu czterech godzin przed lub zaraz po jajeczkowaniu. Chłopiec powinien się pojawić, gdy stosunek odbywał się pomiędzy czwartym a szóstym dniem przed spodziewanym jajeczkowaniem. Nie należy w takim przypadku współżyć jeszcze co najmniej dwa dni po jajeczkowaniu. takze calkowite zaprzeczenie metody Benedto i Shetlesa a tu link do stronki http://www.wozkidladzieci.com.pl/index.php/jak-zaplanowac-plec-dziecka/ aaaaa wlasnie Enkeli :) juz napewno jestes po porodzie , napisz jak sie ma maluszek i co u Ciebie slychac :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinka strasznie mi przykro, trzymaj sie dzielnie. Ewinka i jak testowalas sie jesCze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU-nie testowałam dzisiaj poczekam do jutra a jak do wtorku nie przyjdzie@ to wtedy zatestuje-zobaczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam do Was pytanie jakiego termometru używacie i jakdługo mierzycie tempke? Ja mam elektroniczny Microlife 16C2 i mierze w ustach aż do momentu jak zacznie pikać i zastanawiam się czy to ok, bo dziś np o 4 rano miałam temp. 35,82 11dc. Czy tak może byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam kobietki :) U mnie dzis 12 dc moj test owulacyjny wczoraj wyszet (bardo jasna kreseczka ) ie wiem co mam robic dzis czy dziaac , czy dac mojemu M spokuj , bo od konca @ cały czas osłabiamy plemniki !!! Ostatnio owulacje miała z 13-14 tak mi sie wydaje , A JA DZIS MI WYJDZIE BARDZIEJ WIDOCZNA KRESECZKA !! CO MYSLICIE DZIEWCZYNE DZIAŁAC ????????? NA TA KSIEZNICZKE UPRAGNIONA??? fikusowo JA ci nie odpowiem na to pytanie bo nie mierze ostatnio tem . Ale termometr mam elektryczny podobny do twojego , Ale dziewczyny jak pamietam bardziej chwalili te termometry szklane . ewinka_ak u ciebie ? Moze juz cos wiadomo? Mamunia30 juz sama nie wiem tyle przeczytałam tych reportazy na ten temat . szystkie sa podobne np. tu pisza ze na synkaleprza bedzie pozycja klasyczna , a gdzie indziej za na coreczke ? Z tego artykułu wynika za ja moge jeszcze dzis działac ? :( załamka . RATUNKU !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo-ja opierałam się na testach owulacyjnych ale z tego co wiem to najlepszy jest termometr rtęciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi akurat test owulacyjny
hej ja mierzyłam elektronicznym. i taki bym polecała bo właśnie zaczyna pikać jak się tempka nabije , a przy rtęciowym ??? mogłaś mić taką wartość temp. rano :) skoro te metody są różne to należy wyposrodkować :) i na dziewczynkę współżyć na dwa dni przed ;) bo mozna te dwa dni podciągnąć i pod jedną i pod drugą metodę. a pozycja ??? czy to ma znaczenie w ogóle, skoro stosunek odbędzie się przed owulacją dwa dni , a plemniki zdaje się potrzebują kilkunastu minut na dotarcie do kom jajowej ( nie wiem na pewno tak mi się coś o uszy obiło ) to chyba nie ma znaczenie z jakiej pozycji zostaną wystrzelone, bo i tak muszą te dwa dni po prostu przeżyć :) :) :) zresztą tu na forum są przypadki kiedy starano się o chłopczyka a wychodziła dziewczynka, właśnie z okolic owulacji. często też piszą dziewczyny że właśnie 4 dni przed owulacją wychodził chłopczyk :) nie ma mądrego na tą metodę :) i może dobrze ;) ja planowałam, ale tym razem z dużym dystansem, luzem... po poronieniu, badaniach gdy okazało się że kwalifikujemy się na inseminację bo mąż ma słabe wyniki cieszę się że jestem po prostu w ciaży, że rośnie we mnie nowe życie a jakiej płci to ???? :) cieszę się że jest :) :) :) to w ogóle cud że tak szybko w ciążę tym razem zaszłam :) poprzednim razem liczyłam dni, robiłam testy, wariowałam i niestety ciąża szybko się skończyła, teraz zależy mi najbardziej na jej szczęśliwym zakończeniu i zdrowym Dzieciątku... pozdrowenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
mi akurat test owulacyjny Ja juz nie wiem co mam myslec:( Duzo prawdy napisałas, Te planowanieto jak loterja albo coreczka albo syn :) Ja po poronieniu taz myslałam tak ja ty teraz , ze aby jak najszybcjej zajsc w ciaze i ja donosic, Ale przyznam sie ze wgłebi duszy bardzo, bardzo marze o coreczce , choc teraz chciała bym zajsc w ciaze , wiec dzis nie bedze patrzyła zbytnio na test :) Jak maz da rade jeszcze to zadziałamy:)a to sie okarze co bedzie :) DZIEKI ZA MADRE SOWA TEGO MI CHYBA BRAKOWAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi akurat test owulacyjny
soniu :) najważniejsze by cieszyć się samym faktem że będzie się mamą :) sama wiesz jakie to straszne gdy traci się to Maleństwo spod serca :( ja też bym chciała by była to córka, ale nie mogę cały czas gonić za tym ... my długo staraliśmy się o tamtą ciążę. konczyliśmy 4 -5 dni przed owulką i nie zachodziłam w ciążę, może ze względu na te słabe wyniki nasienia ??? zaszłam dopiero jak przybliżyliśmy się 3-2 dni przed, i teraz też tak było . nie wiem dokładnie kiedy bo z tą temperaturą jak pisałam wcześniej było dziwnie, zresztą poprzednio też wykres dziwnie wyglądał jak zaszłam. to planowanie wprowadzało niepotrzebne stresy miedzy nami, Mąż czasem był wykończony, nie miał wcale ochoty na stosunki z kalendarzem i testem owulacyjnym w ręku :) ja zresztą też :) nam się długo nie udawało i wprowadzało to takie napięcia. są pary nawet tu, którym się bardzo szybko udaje, nawet 5 dni przed, i wtedy jest ok, bo się nie stresują, traktują to na luzie. nam natomiast zajęło to tyle miesięcy że byłam wyczerpana tymi przeżyciami i dałam sobie trochę na wstrzymanie bo ileż można męczyć siebie i ukochanego :) ?? teraz się cieszę , cieszę się z ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia jeśli masz słaba kreskę na teście to znaczy ze jeszcze trochę do owulki, bo nawet jeśli wyjdą ci jutro dwie grube to owu będzie od 12-36h po tym. Więc ja bym sie starała. U mnie w 13 dc były prawie takie same kreski i sie staraliśmy a też chce dziewczynkę. Nie ma na to reguły bo to i tak jest loteria. Możemy jedynie zwiększyć szanse a natura i tak zrobi swoje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Ja chyba warjuje ale dzieki ze jestescie kobietki :) gorazce buziaki !!!\ HopeU ja tez tak mysle zeby jeszcze dac szanse dzisiejszemu dniu awsze konczylismy 11 dnia , a moze ten 12 bedzie szczesliwy o 19 robie kolejny i ostatni test zobaczy sie jakie beda kreseczki ale czy tak jeszcze zadziełamy:) Nio zołnierzyki to napewno beda osłabione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny tak więc wszystkie objawy są na zbliżającą się @-pewnie jutro przyjdzie a przesunęła mi się bo stres jestem czy nie !!! No nic pozostaje mi tylko czekać na @ i zaczynać wszystko od nowa. Dzisiaj jest 29dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal czekam na @ już bym chciała dostać bo nie wierzę, że testy ciążowe by nie wykazały ciąży przy 29dc??? Jestem załamana !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia_29
Witam Ja raczej My wczoraj zakonczylismy staranka na 12 dc , teraz cekam na owulcje ,Wczoraj wieczorem na tesciewyszły 2 słabe kreseczki . Okarze sie co z tego wyjdzie w tym miesiacu:) ewinka_ wiem co przezywasz a wiele razy tak miałam w czasie swoich staranek , Musisz byc cierpliwa , stres tez duzo wpływa na nasz organizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewinka a ile zwykle trwa u Ciebie cykl? może jescze trochę poczekaj i bądź dobrej myśli :)))) optymizm zawsze jest dobry na wszystko!!! Sonia - to życzę owocnych starań i oby się udało strzelić:DDDD wnioskuję że starasz sie o dziewczynkę więc z całego serca życze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo-staram się cierpliwie czekać ale jest to trudne. Cykle mam 27-28 dni raz się zdarzył 30 dni. Więc możliwe że teraz też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam @ Więc jak tylko się skończy zaczynam staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje listę starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer 3........9,06,2010..dziewcz ewinka_.............32.............2..................23. 05.2010... ..X zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka< br /> minutka78..........32.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje listę starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer 3........9,06,2010..dziewcz ewinka_.............32.............2..................23. 05.2010... ..X tereskus............27..........5.....................10,06,2010 zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka< br /> minutka78..........32.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuje listę starające nick.....wiek ......cykl starań.......planowana @...planowana płeć Lolitka................25........4 i przer.do VI.....30.05.2010..dziewcz. mama 3 synusiów...28.........przerwa do VI.....23.04.2010.. sonia_29.............30....... ..9 i przer 3........9,06,2010..dziewcz ewinka_.............32.............3..................22. 06.2010... ..X tereskus............27..........5.....................10, 06,2010 zaciążone nick............wiek.......cykl starań.. płeć...planowana płeć amulet123..........28.............III.... mamunia30.........30.............III.... Wzetka.............34.............2........ Bernia...............34.............9........dziewczynka< br /> minutka78..........32.............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Kubolinka bardzo mi przykro,wiem co czujesz ,trzymaj się kochana.Ja dzisiaj po wizycie u lekarza.Powiedział mi,że wszystko w porządku i nadal moge starać się o fasolke,mój pęcherzyk graffa ma 24mm i pęknie dzisiaj.Zobaczę czy starczy mi sił i odwagi na starania,bo wciąż nie mogę zapomnieć.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Dzięki wszystkim za wsparcie. Przechodzę ciężkie dni. Nie bardzo wiem co zrobić żeby się pozbierać. Chyba po prostu muszę jakoś przetrwać , może za jakiś czas będzie lepiej? W najgorszych snach nie widziałam takiego scenariusza jaki napisał mi los. Nie gniewajcie sie trochę za "zdradę", ale żeby nie psuć radosnego nastroju wyczekiwania na tym świetnym topiku dodałam nowy temat. Jeśli chcecie wejdźcie tam.Nick z pierwszego postu jest mój. Oczywiście cały czas czuję się jedną z Was- starających się. Nie potrafię jeszcze powiedzieć tylko kiedy znów zaczniemy starania. Najpierw muszę dojść do ładu z moim ciałem i duchem. Jeszcze raz dziękuję za dobre słowa. tereskus - nieszczęścia jednoczą ludzi. Jak sobie radzisz? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4478755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas myślę i choć fizycznie doszłam do siebie to psychicznie jeszcze nie.dzisiaj byłabym już w 6 tygodniu ciąży,ale jej już nie ma.Lekarz dzisiaj dużo ze mną rozmawia ,mówił,że była to ciąża biochemiczna,że dzidzia się nie zagnieździła,że nie mam rozpaczać bo moje ciało wróciło do normy.Pierwszy dzień krwawienia mam liczyć jako 1 dc,dziś 13 dc i już mam owulacje podtwierdzoną usg.Mówił,że jak chce to mam się starać,ale ja się boje,że znów coś będzie nie tak.Najpierw radość a później smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kubolinka i do Tereskus-moje drogie rozumie Was-wiem co czujecie byłam w zeszłym roku w takiej samej sytuacji właśnie mija w czerwcu rok kiedy moja fasolka odeszła to był też 5/6tc. Otrząsnęłam się dopiero w tym roku w styczniu i znowu zaczynam działać -trzeba być dobrej myśli. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Przykro mi, że straciłyście swoje fasolki. Jeszcze wszystko się ułozy zobaczycie. Ja właśnie jestem w 6tc i wybieram się po wypłacie do gina. Strasznie drogi ten mój lekarz. 150zł za wizyte bierze. Wy też tyle płacicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Dzisiaj bylam na USG :D i ws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamunia30
Czesc dziewczynki :) Dzisiaj bylam na USG :D i wszelkie pomiary wyszly suuuuuuuuper , a co najsmieszniejsze to na 2 wczesniejszych USG wychodzilo ze dzieć jest mlodszy niz z obliczen z OM , a dzisiaj dzieć jest starszy az o 6 dni !!! :D w szoku ogromnym bylam :D :D jak szybko nadrobil , a tak sie wczesniej martwilam . Widzialam male nózki i raczki i dziec sobie ziewal :D No dziewczyny niesamowity widok :D To moja 3 ciaza a czulam sie na USG jakbym 1 raz w zyciu widziala taki CUD :D a teraz uwaga uwaga hahahah wszelkie planowanie wsadzam w bajki :) bo naprawdopodobniej bedzie SYNUS :D takz reszta jak czulam . Lekarz nie potwierdzil ale tak zasugerowal i zreszta ja tez cos tam widzialam :) Najsmieszniejsze jest to ze : jem typowo na dziewuszke , brzuch na dziewuszke i juz spory jak an ten etap ciazy , twarz masakra , wszytsko mowi za dziewczynka a tu prosze haha :) pozdrawiam dziewczynki :) tzrymam mocno kciuki CALY CZAS za starajace i zaciazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć???
Mojej szwagierce podczas badania genetycznego w 13 tyg. powiedział,że może być chłopiec,ale następne badanie pokazało wyraźnie dziewuszkę :D To super lekarz na bardzo dokładnym sprzęcie i mówił,że narządy w tym czasie u dziewczynki jak i u chłopca wyglądają prawie tak samo, więc Mamuniu30 jeszcze nie przesądzone ;) A w którym jesteś tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×