Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

a Gosiu w niedziele bylismy sobie w ikei kupilismy pare rzeczy do domu rolety i zaluzje drewniane,a potem mielismy znajomych ...wiec pol dnia bylismy poza domem a po powrocie byli znajomi....wiec dzionek zlecial milo i symptycznie.. w sobote znow po obiadku my bylismy u znajomych na drinku...ja napilam sie troszke winka,ale dlugo posiedzielismy i bylo sympatycznie!!! a z ranka w sobote mialam dyzur w polskiej sobotniej szkole,bo strszemu place za nauke polskiego, geografi i histori...wiec do 12 bylam tam....i po wekendzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
ej dziewczynki, powiem Wam ze ja w ta plec w zaleznosci od ostatniej zmarlej osoby w rodzinie to napewno nie wierze, po smierci mojej babci to moj synek zdecydowanie powinien byc dziewczynka a jednak nie jest :P Ewik - to fajny mialas weekendzik:) ja jutro ide podgladnac mojego malucha, to juz koncowka 9 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Siedzę dzisiaj w domku z synkiem, bo jest chory a do tego strajk i przedszkole zamknięte. Jutro tez w domku bo w środy ma wolne wiec do czwartku może wyzdrowieje a od poniedziałku wolne prawie 1,5 tygodnia.A co to za przedszkole! Jednak mierzyłam tempke wczoraj i dzis z ciekawosc 36.9 wiec 3 dni 36,9 cos mi to podejrzane ze tak stoi chyba bedzie spadek przed @ a wypada mi w niedziele...jak nic sie nie zmieni tzn @ nie bedzie to we wtorek kupie tescik bo w poniedziałek apteki pozamykane i w środę rano testuje :P pewnie nie doczekam, ale pomarzyć można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, U mnie spadek temp do 36,65 więc chyba jednak zbliża się @. No trudno trzeba poczekać i zacząć od nowego cyklu. Jak zaczęłam marudzić siostrze że znowu nic to mnie okrzyczała. Sama starała się o dziecko aż 4 lata więc 2 miesiące to pryszcz. No ale ona ma upragnioną dziewuszkę, moja chrzestnica. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanula12 Kurcze współczuje:( ale nie martw się nowy cykl nowa nadzieja. Ja mam przeczucie w tym cyklu tez nic z tego ze plemniki nie przeżyły 5-6 dni. Jak by co to znowu będziemy starać sie razem to mój 3 cykl starań. Powiem Ci ze w tamtym strasznie przezywałam robiłam testy przed terminem @ i bardzo wierzyłam ze jestem w ciąży, bo chciałam już byc!:(, ale to nie ma sensu po prostu trzeba powoli z przymrożeniem oka na to patrzeć, dlatego w tym cyklu wmawiam sobie ze nic z tego i szykuje sie na kolejny cykl starań, mi to pomaga a jak sie wkoncu uda bede mile zaskoczona !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, Hanula trzymam kciuki!! Ja mam jeszcze odrobinę nadziei, że okres nie przyjdzie, choć co chwila biegam do toalety bo wydaje mi się, że już jest. Najgorsze jest to czekanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za was kciuki dziewczynki ...oby sie juz wam udalo...ale 2czy 3 cykle to naprawde malutko ,a trzeba brac pod uwage ze sie chce dziewczynke wiec ciezko jest wycelowac tak by plemniczki dotrwaly do owulacji.... ja mam polozna dzis ...nic wielkiego ale serducho poslucham-a to jest bezcenne...mam nadzieje ze oki bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczynki, Ja to jestem taka niecierpliwa bo zawsze w życiu dostawałam to co chciałam dość szybko. Powiem szczerze że mimo iż za drugim razem nie planowałam płci to myslałam że ja taka szczęściara to na pewno będę mieć dziewczynkę. A tu na usg wyszedł chłopak i jak to się mówi "zonk". No więc teraz też bym chiała już i szybciutko. Wiem że na dziewczynkę jest trudniej i nie chcę przedobrzyć więc nie przyspieszam, co ma być to będzie. A za resztę trzymam kciuki. Już bym chciała wiedzieć co tam siedzi w brzuszku u Ewi78 i przeczytać, że to dziewczynka bo to nas wzmocni w działaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Też trzymam kciuki Asoula, Kakasia, Hanula!!! Oby jak najszybciej pojawily sie 2 kreseczki i wymarzona plec na usg:) Ewik wizyta bedzie naprawde super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _maly_geniusz_
http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1272108722.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1272108956.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy - jak szybko to zlecialo, ja nadal trzymam za Ciebie kciuki ze bedzie to jednak dziewczynka!!!! Dzis sie dowiedzialam ze moja kolezanka bedzie miala core - ciaza oczywiscie nieplanowana, nawet nie wie kiedy zaszla dokladnie:) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Fikusowo - dzieki Ci bardzo, powiem szczerze, ze wydaje mi sie za szanse sa niewielkie ale oczywiscie nadzieja jest zawsze:) Ale fajnie u tej kolezanki, bez planowania a i tak jest dziewuszka. Moja kolezanka tez niedawno dziewczynke urodzila (bardzo chciala), zaczela dzialac zaraz po skonczonej @ i.... tak do konca cyklu co 2 dni. Wiec w sumie nie idealnie na dziewczynke, bo zadnej przerwy nie zrobila, no ale moze wymeczyli te plemniczki bardzo i dlatego:P Ewik - a Ty w ktorym tyg teraz jestes? bo juz chyba niedlugo polowkowe co? :) A przy swoich chlopcach, przy drugim probowalas planowac plec? Pamietasz kiedy sie poczeli? ja mysle Ewik, ze szanse na dziewuszke masz bardzo duze bo ladych kilka czynnikow wzielas pod uwages przy planowaniu a to daje o wiele wieksze prawdopodobienstwo:). Na stronach in gender bylo napisane, ze nawet bez odpowiedniego czasu stosunku ma sie duze szanse na dziewczynke, jesli wlacza sie pozostale czynniki typu dieta, suplementy, pilnowanie ph (co tez wiaze sie z dwoma wspomnianymi) itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki... tak kady masz racje ze ph pochwy jest wazne...nawet bardzo .. jak pisalam wam wyzej...ze z jedna kobieta facet bedzie mial synow a z inna corki -to nic innego jak ph pochwy.... tez jestem ciekawa co mi sie wykluje...hehe ...z tylu czynnikow ktore wzielam pod uwage...to masakra. u poloznej wszystko dobrze -slyszalam serduszko mojej kruszynki jak ladnie bilo mowila ze 146 razy na minute.. wyniki krwi i moczu tez dobre a tak sie stresowalam...hehe bo gdybym czula ruchy pozadnie to by inaczej bylo...czuje ale czasem i delikatnie bardzo....z gracja mnie pyrka od srodka... ktos pytal w ktorym tygodniu jestem ...zaczelam 17tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) jestem zalamana , bylam dzisiaj na USG piersi i mam torbiele ktore niestety rosna :( jak brala tab. anty to te torbieliki byly male a teraz rosna i onkolog powiedziala ze jesli nadal beda rosly to zrobi mi w marcu biopsje :( a to mi sie zle kojarzy, zapisala mi wiesiolek, Ewik nie wiesz czasem na co jest ten wiesiolek, czytalam ze laski biora ten wiesiolek ale nie wiem dokladnie na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kurcze gosiu ,ale po pierwsze to torbiele sa nie grozne...wjadomo ze do czasu ,ale moze akurat taka twoja uroda!!! mowilas o ciazy ewentualnej w listopadzie???? moze ciaza pomoze??albo wskazana nie bedzie! wiesiolek ogolnie ma bardzo dobre wlasciwosci lecznicze.... a laski go pija na poprawe sluzu plodnego ...zwieksza on wydzieline!! no i na zatwardzenie tez jest rewelacyjny!!! jakas dziewczynka mnie pytala czy planowalam ciaze tamte dwie poprzednie!!przypomnialo mi sie pytanie i przylecialam odpowiedziec!! oturz nie planowalam plci ...jechalam jak leci!! nic nie wiedzilam szczegolnego na ten temat! jedyne co to przed druga ciaza kolezankka mi mowila ze corke trzeba celowac przed owulacja...ale ja to olalam totalnie!jak jej powiedzilam ze jestem w ciazy to jej pierwsze pytanie bylo czy robilam to przed owulacja...powiedzialam ze caly cykl, to od reki mi powiedziala ze bede miala syna drugiego!! no i byl!! ona tak probowalam pozniej na corke i zaszla i urodzila corcie ! miala racje no ale ja jej tam nie sluchalam wtedy! a moj starszy wtedy pragnol bardzo brata o siostrze slyszec nie chcial...a teraz oboje tylko siostra ...nie ma obcji na chlopca...z reszta oni powtarzaja ze to na bank bedzie dziewczynka...a 6lat temu mowil ze to chlopiec bedzie ....moze maja nosa- okarze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 30 co tam u ciebie nic nie piszesz... powiedz mi czy wy macie konflikt ?? to znaczy czy mozecie miec ??pytam jaka masz grupe krwi ,,-,,czy ,,+,, daj znac to powiem o co mi chodzi ...i co slyszalam o tym :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 30 co u ciebie nic sie nie oddzywasz... powiedz mi jaka masz grupe krwi - czy + jak powiesz to oczywiscie powiem o co mi chodzi i po co pytam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka mysle ze ciaza niewskazana tak wywnioskowalam z rozmowy z lekarzem, poniewaz w tym czasie jest duzy pozim hormonow i moga sie dalej powiekszac, a biopsja po to aby sciagnac plyn i przy okazji zbadac , moja mama miala guzka piersi ale niegroznego moze stad te moje rozterki, Ewka a myslalas juz nad imieniem dla coreczki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie albo nela albo maja!!!! dla chlopca mi sie podoba nikodem i natan,ale mezowi w zadnym razie sie nie podoba dla chlopca ani jedno...dla dziewczynk izaakceptowal!!! tylko jak to syn bedzie to bez imienia bidak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc , dziewczyny...mało się ostatnio udzielam ale cały czas ...mam jakieś kłody pod nogami nic nie układa się tak jak powinno :(, a raczej tak jakbym chciała....chyba nie jest mi dane mieć jak na razie dziecka..przyplątało się do mnie jakiś zapalenie....konsekwencje brania antybiotyku...mam strasznego doła....cały czas wraca do mnie myśl ze byłabym w ciąży...byłby to 24 tc. :( cały czas wracają do mnie myśli o mojej nienarodzonej kruszynce...podobno czas leczy rany....ale jak na razie u mnie to nie działa...przepraszam że piszę to na tym forum....ale czasem nie mam z kim o tym pogadać...bo nie chcę martwić bliskich że mnie to tak męczy..pozdrawiam Was i życzę udanych staranek...i wymarzonej płci...będę tu zaglądała i mocno wam kibicowała, a póki co z bólem serca odkładam staranka na jakiś czas...nie mam innego wyjścia muszę się porządnie wyleczyć...i mieć nadzieje że w końcu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - mnie sie bardzo podoba Maya!! Minutko kochana, wiem ze jest Ci bardzo ciezko!! Ale zycie toczy sie dalej i trzeba myslec pozytywnie o tym co bedzie!! A napewno bedziesz w koncu w ciazy i wszystko zacznie sie toczyc tak jak tego bys chciala:):) Trzeba czasu, na wszystko, i cierpliwosci:) Pisz ile chcesz, jestesmy po to by dodac otuchy i wesprzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Minutko, tak mi sie smutno zrobilo po przeczytaniu Twojego posta. Chcialabym Cie jakos pocieszyc, ale nie wiem, jak... Wierze, ze wszystko sie ulozy!!! Zobaczysz! Czas uleczy rany, moze Tobie trzeba go wiecej, ale uleczy, naprawde! Warto poczekac i sie doleczyc, zeby przyszla fasolka trafila w dobre srodowisko do rozwoju :-) Gonia, nie mam za wiele info o torbielach, ale tez slyszalam, ze nie sa grozne... Trzymam kciuki, zeby lekarz dal zielone swiatlo na fasolke :-) Ewik, ladne imiona, ale... Mai jest jak mrowek! Od okolo 5 lat wszystkie moje znajome na wyspach nadaja imiona Maja (lub Maya) albo Zuzia!!! Normalnie szok. Z reszta w Polsce juz tez widze ze jest wysyp Mai jak kiedys Julek, Wiktorii i Oliwii. Ja od dzis probuje nie karmic. Oby sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutko do poki nie uda ci sie zajsc znow w ciaze to bedziesz myslala o tamtej ciazy...to dlatego tak myslisz...bo chcesz dziecka...ale jak zajdziesz to juz cie to tak dreczyc nie bedzie ,bo nie byloby tej obecnej fasolki gdyby tamta byla....trzeba sie jakos pocieszac!!! wiem ze majek jest duzo ale imie musi mi sie podobac i patrzec na to nie bede...zuzia tez mi sie podoba ale za granica zuzanna to nie latwe imie...z reszta juz mamy jedna zuzie w rodzinie bliskiej wiec odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minutka78 Kuruj się szybko. Przykro mi z powodu fasolki, ale może tak miało być może organizm odrzucił bo była jakas wada...Trzeba myśleć pozytywnie na pewno w końcu przyjdzie czas na każda z nas... Ewik śliczne imiona. Co do tych popularnych to ja jak byłam z synem w ciąży i nie wiedziałam co będzie wybrałam imię Wiktoria lub Paweł i jest Paweł a Wiktoria jakoś od paru dni mi zbrzydło tzn. Wiktoria mi się podoba ale skrót Wiki już nie. A że mieszkam we Francji chyba dam tutejsze imię nie skomplikowane żeby wiedzieli jak czytać bo mój Paweł jest Pawel albo Pałel bo nie umieją przeczytać ł ! U mnie tempka znowu 36,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Qrde nie udzielam sie ostanio zbyt czesto ale jestem w trakcie remontu , meblowania , dokupywania coraz to nowszych pierdół bo wiecznie cos brakuje .... eh niech to sie juz skonczy , a tu jeszcze trzeba dziecko odprowadzic do 0 , starszego wyszykowac i do roboty ... jestem wykonczona psychicznie i fizycznie . Cale szczescie ze z mlodym w brzuchu wszytsko ok bo tak to juz bym sie calkiem zalamała , nosz qr....a przepraszam ale remontów nienawidzę . Ewik pytalas o gruupe krwi chyba moja :) a więc ja mam 0rh+ moj maz tez taka sama , konfliktu nie mamy .Dzieciaki tez maja ta sama grupe krwi jak my . Masz jakas ciekawostke na ten temat ? :) Ty tu powinnas normalnie jakies skladki zbierac czy cos za swoja wiedze i pomoc dziewczynom :) :) :) ok spadam cos ogarnac bo zaraz faceci od kranów przyjdą ehhhh do nastepnego !! Qrde czlowiek ma tydzien wolnego to nawet sie rozlozyc nie moze z pilotem w reku :( koniec smecenia bo jeszcze ktorąś zarażę ta moja chandrą . Trzymajcie sie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko super tempka.... mamuniu30 no mam wiesci apropo grupy krwi ....ale kurde myslalam ze u ciebie sie sprawdzi to ... a wiec jednej mojej znajomej juz nie jeden lekarz powiedzial ze gdy ma sie konflikt to znaczy gdy kobieta ma ten minus to raczej wieksze szanse sa na posiadanie dzieci tej samej plci... inny znow jej powiedzial ze corki bedzie miec przez ten konflikt i juz bo tak jest...ja nie wiedzialam o tym ...i wiem ze pomimo konfliktu maja dzieci innej plci.... moze wieksze prawdopodobienstwo jest posiadanie tej samej a nie nie mozliwosc innej!! ona ma dwie corki i chcialaby syna ,ale jej powiedzieli ze raczej to moze byc nie mozliwe... u niej w rodzinie gdzie jest konflikt to sa te same plcie,a jak sie rodza inne to umieraja wrecz!! ja jestem trzecia z konfliktu ,a mam dwoch braci.....wiec nie bardzo w to wierze!!slyszalyscie cos takiego?? dlatego pytam ciebie ,bo to twoj kolejny snek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia no nie wiem jak to jest z tym konfliktem serologicznym bo bo znam tylko 2 osoby ktore go maja jedna ma 2 córki a druga parkę , takze qrcze nie wiem czy to faktycznie ma jakis wpływ czy nie. Naprawdę juz nie mam pojecia czy mozna jakos wytlumaczyc posiadanie dzieci tej samej płci bo ja juz glupieje w tej materii , moja kolezanka dom doslownie obok w zeszlym roku urodzila 3 syna starali sie na dziewczynkę , znajoma niedawno dowiedziala sie ze bedzie miala 2 córkę starali sie na syna no qrcze to jak to jest. Mysle ze poprostu sa pary ktore maja predyspozycje do jedenej plci i mozna na glowie stawac i tak nic nie wymyslą . Na poczatku watku pisala mama ktora ma 4 synów tylko nie pamietam niku niestety i tez córcie planowala . Ja specjalnie az tak ogromnego parcia na plec juz nie mam , zauwazylam u siebie ze jak bylam w ciazy z srednim to szajby dostawalam ze to nie dziewczynka a teraz albo sie starzeje heheh albo nie wiem no wszyystko mi jedno oby synus zdrowy sie urodzil . Moze kiedys mi ta szajba na corcie wroci ale juz sie nie zdecyduje w zupelnosci mi starczy moje male przedszkole :) Ewcia a Ty sie nie zamartwiaj bo napewno masz coreczkę pod sercem!!!!! ja mocno w to wierze!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×