Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

no jak to on to jest jak nic!! nie wiem juz nic...moze i moje tez bedzie dzyndzlem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wyrostek i według mnie to on lezy płasko , takze obstawiam naprawde dziewczynke :D :D :D. Tutaj znowu po ksztalcie czaszki nie jestem w stanie nic a nic stwierdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Sorki Elwik ale podawałam Ci wszystko w datach...sorki za utrudnienia :-( jakoś nie jestem jeszcze obcykana jak najlepiej podawać... Pytałam Cię jeszcze o temperatury,czy możesz jakoś mi to naszkicować,jak ta tempka wynosi w szczycie owulki +-???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia my caly czas czekamy :D Qrde Ewik ja juz tez powoli glupieje z tymi zdjeciami , qrde za ile Ty masz to USG ? Juz mam wolne az do porodu takze bede meczyc forum tak czesto jak tylko dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tempki to indywidualna sprawa po nich nic nie mozna powiedziec ...ta wydaje sie niziutka jakby przed owulka ...ale nie ma konkretnej temp ktora cos mowi ...po skoku utrzymujacym sie pare dni mozemy powiedziec ze owulacja sie odbyla i mniej wiecej kiedy ,biorac pod uwage sluz i jeszcze testy...jak sie wszystko naklada na siebie to jest git!! a teraz nic nie mozna powiedziec bo ta sama kobieta moze miec teraz wyzsze tempki a potem w nastepnym cyklu nizsze!! wazne jast zachowanie ruznicy temp !! o odbytej owulacji mowimy kiedy tempki wyzszych temp sa wyzsze o 2stopnie od najwyzszej z szesciu najnizszych,poprzedzajaych skok!!! skoku szukamy po sluzie plodnym!!! mamusia mowisz o wyrostku z ktorego zdjecia tego ostatniego mojego??? co maluszek jest bokiem z ta chuda dupka...matko to same kosci i skora ....no nie??? a czaszke to zalezy jak sie zdjecie ujmie to jest z innej strony!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 16listopada...dopiero !!! ja tez nie pracuje wiec atakuje jesli wy atakujecie... ale sama powiedz zdurniec mozna ...bo jest cos proste a chlopak sie rodzi!! ja sama szacujac swoje zdjecie to widzialam ze on jest prosty ... no ale jak widac to to nie wszystko!!! bo moze sie skrzywic i juz!!!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie o tej fotce mowie , dziewczynki zazwyczaj sa drobniejsze , no mowie Ci ze wyglada na dziewczynke . Moj to taki klusek był i jest. Obstawiam dziewczynke na 80% najwyzej pozniej mnie ubijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ubije no co ty ....kochana... ale klusek byl w 13tc ...no co ty...chyba wszystkie takie lebiody sa.... czyli tez widzisz ze cos z za pupy wylazi??? ja tam cos widze ...ale moze mam zwidy majaki juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ktorym tyg byly te twoje zdjecia??? co prenatalne badania byly i ile mial wielkosci ?? tam 10cm jest??? cos za duzy bylby... moje ze skonczonego 12 byly w 13 tc maly mial 6.7cm .... a potem jak bylam na mierzeniu serduszka w 18tc bilo 146razy na min...tobie mierzyli bicie??bo mi wkrecaja ze dziewczynka szybciej bije bo maja zwiekszony metabolizm....dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie masz majaków ja tez to widze :) i wogole jak dla mnie na chlopca dzidzius jest za drobny , ja zaluje ze ja takiej fotki nie mam ale pani doktor dostala nowe USG i tak sie kobiecina z nim meczyla ze juz nie chcialam jej dupy zawracac zeby jeszcze fotki jakies porobila . Dlatego mam takie wielkie albo w polowie dzidzia. Dobra ja uciekam troszkę pomieszkac ale bede zerkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pierwsze zdjecia byly na usg genetycznym chyba 11 tydz i pare dni ale lekarz stwierdzil ze dzidz jest wiekszy i wpisal 12 ty i 3 jakos tak nie pamietam dokladnie musze zerknac pozniej w ksiazeczke czy wogole mi wpisali bo tu wogole malo co wpisuja.Natepne zdjecia sa z 22 tyg. Natomiast co do uderzen serca to wogole sa bajki bo moj Marcel tydzien temu mial 145 , a w 16 czy 17 tyg nawet 160 z hakiem . Takze wogole w to nie wierze zwlaszcza ze moj sredni syn na ostanim USG przed porodem etz mial cos kolo 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ja już też nie będę Wam zawracała "gitary",ale będę zaglądała co jakiS czas :-) Zobaczę jak jutro będzie wyglądała moja tempka... Zrobiłam przed chwila następny teścik ow. i pokazuje wyrażnie druga kreskę,ale nie taką samą co kontrolną....ale powiem Wam że mocniejszą niż ta z wczoraj... Jak myślicie czy mogę jeszcze się starać z moim M.czy już dać sobie spokój???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko kochana starczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale zrob testa jeszcze o 22 czy tak cos kolo tego by zobaczyc czy czasem plusika nie bedzie!!! pamietaj malo pij by blednie test nie wyszedl!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze dziewczynki jak sie rozpisalyscie, a te fotki to sa rewelacyjne ja co prawda cos tam widze ale zeby az tak dokladnie czy dziewczynka czy chlopiec to za zadne skarby nie widze:)) ja jak sobie sprawdzilam mojej corki fotki z USG to bylo bardzo widoczne narzady ale to bylo w 7 miesiacu ciazy:) Ewik tak jak patrze na to zdjecie ktore wstawilas to widze dziewczynke ale moze dlatego , ze chce to widziec:) bo zycze coreczki z calego serca fajnie ,z e ten topik jest taki sympatyczny, wszystkie dziewczyny sobie pomagaja i jest sympatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie rozpisalyscie:) Normalnie musze miec dluzsza chwilke aby dokladnie przeczytac. Naraie tylko przeleciałam szybiutko i co moge powiedziec to Ewik wyglada na DZIEWCZYNKE na 99%. Własnie widzialam zdj USG mojego synka i rzeczywiscie u niego ten wyrostek wyglada inaczej - jest uniesiony w stosunku do kregoslupa bo djecie n aprawde ladne bylo w 12 tyg, maly lezal na plecach. Gdybym wtedy wiedziala to co teraz to od razu bym wiedziala co mam. Juz nie moge sie doczekac kiedy bdziesz miala to USG:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikusowo daj nam koniecznie fotke prosze....czekam z niecierpliwoscia normalnie... zrob zdjecie zdjecia albo skan....i wrzuc w fotosik lub jeszcze mozna wrzucic w to chyba ....a to bez logowania sie http://imageshack.us/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zrobie zdjecie, bo skanera niestety nie mam i wrzuce tutaj ale za chwilke ok? bo ja sie nie znam na wrzucaniu zdjec z aparatu na komp:/ Ale wrzuce napewno:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej stronki co ci wyslalam to jak sie przerobi zdjecie to wyskakuje kilka linkow ...musialabys wkleic ten bezposredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje!!! kablem sie podlacze do kompa i i przerzucasz ja jak z jednego do drugiego folderu... bez lampy lepiej wychodzi... ja tez nie umiem uzywac skanera...drukarke mamy wiec chyba i skaner jest ale to czarna magia dla mnie!!!zawsze robie zdjecie zdjecia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×