Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej ale Wam dobrze już testujecie za pare dni,a ja nareszcie doczekałam sie do staranek wczoraj były no i dzis ma byc ostatni raz tylko na razie jakis mam slu dziwny tzn tylko ciagnacy ale nie za duzo go moze do wieczora sie poprawi,juz wczoraj byl lepszy rano. Mam nadzieje ze mi sie cykl nie wydłuży i owu sie nie przesunie :( bo szkoda by bylo. Moje tempki to : 10dc - 36,5 przytulanka 16 dc - 36,4 11dc - 36,4 17 dc - 36,4 przytulanka 12dc - 36,4 18 dc - 36,4 i dzis beda ostatnie 13dc - 36,4 14dc - 36,5 przytulanka 15dc - 36,5 przytulanka Jutro powinna spać tempka do 36,3 no zobaczymy:)Kurde ledwo wczoraj M wyciągałam do łóżka, bo dużo pracuje i jest jak dętka mam nadzieje że dziś mi nic nie wywinie...tylko czemu ten śluz taki nędzny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Wyszykowalam najstarszą pocieche do pracy ( czytaj meża) to moge troszke posiedziec poki po mlodego do przedszkola nie ide . Dziewczynki ja wierze w to ze u mnie zadnej pomyłki nie ma :D co do plci . Rozmawialam wczoraj z kolezanka przez gadulec o du...pie Marynie i przy okazji jej zdjecia wyslalam (dodam ze ma 2 corki planowala synka i jej nie wyszlo moze dlatego uczepila sie mnie) ze tam jajek nie ma nosz qrde ja je widze hahah, ale normalne wszyscy sie tego zdjecia czepiaja nawet moja mamuska dlatego wstawilam je na ingendera . Juz je widzialyscie tez ale oto link.. W Fin. maja swietny sprzet i nie wierzez eby taka pomylka byla . http://www.in-gender.com/cs/forums/t/203192.aspx Poprostu ustawienie syncia jest takie ze nie widac :D Ja wierzez e to synek qrde bo ja nie wiem co ja bym zrobila z tymi wszystkimi ciuchami jakie dla niego mam :( , doslownie od urodzenia do 2 lat nie musze nic kupowac co chwile mi ejszcze kolezanki cos dokupuja . ehhh qrde jutro nie wyjde z USG jak mi porzadnego zdjecia tych jajcow nie zrobi no... Najsmieszniejsze jest to ze ludzie odbieraja kolejne dziecko tej samej plci jak jakis cud ...ze jak to mozliwe ze znowu synek czy corcia ... no sorki d... to nie sklep hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Mamuniu, ja widzę leżącego siusiorka a pod nim jajka i nic innego...;-) Miałam podobne scany synka,więc widzę podobieństwo jak cholera! Nie ma innej opcji,hee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia na 100% śliczny chłopczyk ma takiego siusiaka jak mój miał, nie wkręcaj sobie bo to chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jakby sie cos zmienilo lekarce byl chyba leb urwala hehehe :) Qrde przeszlam sie do przedszkola i spowrotem i mnie brzuch boli hymmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 30 śliczne zdjecia wstawiłaś :) Ale ja bym nie powiedziała ze to na 100% synuś ;) Chyba w tym cyklu też zaczne trzymac nogi w górze bo cos za długo nie moge zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia a co to jest pomiedzy nóżkami, jakas narośl dziewczynkowa :P jak tak no to ja też dam 99% Nie nie tak serio to ja wyraźnie widze siusiaka. Chociaż powiem że mojego męża siostra gdy była w ciąży z córka to ona też miała być chłopcem aż do porodu ale to było pare lat temu, teraz to raczej nie ma pomyłek...Poza tym to na Podkarpaciu to tam troche zacof jest, tzn. nie mieli takiego dobrego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego zdjecia to nam nie pokazywalas mamusiu... cos tam widac-jakby jakas narosl hehe jajej na bank tam nie ma bo one schodza do worka mosznowego w 7 mies....wiec to co widac to ewentualnie siurek.....ale ja tez glowy za siurka nie daje ...szybciej na tym innym zdjeciu co tu wrzucalas-te od dolu. dorzuc je tam bo dziewczyny pisza ze nie widza plci fikusowo ja tez bym chciala by coreczka miala na imie Maja lub Nela.... Maju u mnie czworo ludzi w domu pragnie dziewuszki -jak jeden...nie wspomne o babci.....ciekawe czy sie spelni... myszko wcale tempka jutro nie musi zejsc na 36.3 wiec nie nastawiaj sie i nie martw jesli nie zejdzie... raz spada przed owu a raz nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dziewczynki sie nie udzielam bo tak mnie zab boli ze juz nie wiem co robic . W nocy zaczal pozniej przestal i znowu ehhh... Nie chce teraz isc do dentysty bo bez znieczulenia sie nie obejdzie a boje sie zaszkodzic dziecku. Sama nie wiem co robic :( Znowu bede miala fajna noc , a o 10 rano mam USG ehhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mozna brac znieczulenie w ciazy...idz i nic malemu nie bedzie ...z reszta to on juz na wylocie i nie taki maly ;-))) po co sie meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, nie moglam wczesniej was nawiedzic :) Ewik jak Ci idzie ten angielski, bo ja po angielsku to mam mozliwosc komunikacji tylko na wakacjach a wtedy to idzie wszysko w ruch i rece i nogi i wszystko:)) Witaj Maja mam nadzieje ze ten topik taz Ci pomoze jak mnie Mamunia ja tez widze chlopca ale moze sie myle , ale masz fajnie tak Ci zazdroszcze , Nie cierp i idz do dentysty dziewczyny przez te wybory nie mam na nic czasu, ciagle spotkania , jescze zle nam wydrukowali plakaty i ulotki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytalyscie w internecie ,z e dzisiaj sie rozpocznie trzecia wojna swiatowa:)) wg. jakies nawiedzonej jasnowidzki ale numer , musze byc w ciazy zeby zdazyc miec synka :)))(zart oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a unie .. ciagle mysle nad tym czy jestem w ciazy, myslisz ze test wyszedlby juz po tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wyborow to zawsze warto isc , chocby po to aby stary ramol nie dostal glosu, walczymy o mlodych i gotowych do zmian :)))a ja spotykam sie z wyborcami, roznosze ulkotki i jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu po tygodniu tescik nie wyjdzie :-((( czekanie to jest najgorsze co moze byc chyba!! wiec my rozumiemy cie. mamuniu kciuki za usg -oczywiscie za synusia bo zwariowac mozna byloby gdyby tak siepomylili ....nastawiamy sie i czekamy na ta plec bez wzgledy ze juz ja mamy w domku!!!! A Gosiu o anglika pytalas ...wiesz te lekcje duzo mi daly bo ja tu przyjechalam zielona i nie pracowalam od zawsze wiec zero stycznosci z jezykiem!! troche wstyd moze ze angielskiego nie znalam -no ale taka prawda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a ty jak się czujesz ,dla mnie 3 ciąża była inna niz 2 wcześniej no i mam też inne podejście do tego 3 syncia może trochę więcej cierpliwości :) a przedewszystkim inny kontakt bo ta ciąża to była taka zaplanowana Wiesz my jak pojechaliśmy na wczasy to tak samo jak Gosia pisała wszystko szło w ruch :) w tęczas robi się głupio:( bo się nie zna angielskiego ,jak się było młodszym to zawsze się mówiło "a poco mi to "no a teraz by się przydało bo jeszcze nic nie wiadomo co nas w życiu czeka:) No a u mnie pierwszy dzień przytulanek za mną myśle że skończe na 10 dc przy cyklach 28-29 dniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki u mnie też ten cykl spisany na straty. W ogóle cały do d.... Miałam dość duże stresy w pracy i nie wiem czy to wina tego ale cały cykl mi się skrócił. Normalnie trwa 25-26 dni a w tym cyklu już 21 miałam plamienia mimo wysokiej tempki. Dziś 23 dzień cyklu i temp spadła na 36,6 i koniec złudzeń. Nadchodzi @!!! Wyczytałam gdzieś w internecie że na takie dziwne cykle dobre jest branie CASTAGNUS . Zakupiłam i mam zamiar brać od pierwszego dnia cyklu. Niektóre dziewczyny pisały że łatwiej zaszły w ciąże po nim. Miała któraś lub słyszała o nim?? Ponoć wyrównuje cykle zmniejsz psm wydłuża faze lutealną No zobaczymy pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej dziewczynki.... A u mnie już się wyjaśniło pobolewanie brzucha i spadek tempki.... otóż dostałam @ ! :-( :-( :-( Byłam trochę zawiedziona ale stwierdziłąm że nie warto i trzeba dalej próbować... Muszę jeszcze zakupić masę testów owulki i zaraz po @ zacząć mierzyć tempki... Chyba plemniki nie przetrwały bo sexik był 3 dni przed pokazaniem się mocnej krechy na teście owulki a do tego trzeba doliczyć + - 24-36 godz. Widocznie to było za dużo czasu dla plemników,bo nie znam innego wytłumaczenia....:-( No szkoda i żyje się dalej.... p.s. Berniu dołączam do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem po usg i na 100000000% synus widzialam jajka itd :D :D :D Jestem zalamana za to z innej sprawy poniewaz najparwdopodobniej szykuje mis ie cesarka jestem zalamana bo myslalam ze jakos uda sie ebz , ale synus juz w tej chwili ma 3 kg a to dopiero 36 tydz :( plakac mi sie doslownie chce ... za 2 tyg mam kontrole jak dalej tak bedzie rosl to na bank cesarka :( Zwiedzilam z ato szpital i swierdzam ze polskie warunki sa 100 lat za murzynami , wszystko ejst tak dopieszczone i zorganizowane , doslownie hotel no . Ide cos zjesc bo z tego stresu jeszcze nic nie jadlam ... tak bardzo sie boje ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka :-) Chyba faktycznie trochę za wcześnie skończyliście staranka. Ale wiem co czujesz bo ja już tak mam kilka miesięcy. Ale uda się!!! Zobaczysz!!!! Główka do góry :) Może razem z Berenią i innymi babeczkami uda nam si ę w następnym cyklu :) Mamunia super że widziałaś już swojego synusia :) A cesarką się nie martw. Też miałam. Wszystko ma jakieś pozytywne i negatywne strony. Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć na ten temat to pisz - odpowiem z własnego doświadczenia :) Jedno jest pewne - szybciej usiądziesz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu 30 gratulacje synusia:):) A cesarką się nie przejmuj ja miałam ją za pierwszym razem :) jeśli muszą ją zrobić to trudno :) ale trzeba wybrać dobro dziecka i twoje bo wiesz jest tyle przypadków z powodu uszkodzenia na zdrowu matki lub dziecka jeśli jakiś wstrętny lekarz nie zrobi cesarki a u nas w Polsce często sie tak zdarza :( Moja koleżanka jest przykładem na to że jeśli by jej lekarz odrazu zrobił cesare to miała by teraz ślicznego 7 letniego synka a tak to dziecko dożyło 3 lat jak roślinka zresztą bo facet nie znał się na USG i zamiast odczytać że dziecko ma 4 kg to stwierdził że ma 2 kg i śmiało urodzi a dziewczyna mojej postury szczupła i wąska w biodrach z tego dziecko urodziło się martwe ale po 10 min reanimacji przeżyło ale było jak roslinka :( Ja miałam cesarkę bo tętno zanikało więc tez z przymusu ale naprawdę nie jest tak źle:) Głowa do góry tam na pewno mają lepszą opiekę niż w PL i zresztą sama opisujesz że szpitale jak Hotel :) nie będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki mamuniu gratuluje :))) przypomnij mi co masz juz w domku (dzieci)bo zapomnialam Ninko przed Toba kolejne cykle , nic sie nie martw.....bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja urodziłam synka sn 4,050 kg a też jestem szczupła tylko mi dziecioły przed porodem USG nie zrobili w polsce. Ewik jestem w szoku że mam tak regularne cykle dzisiaj 36,3 wiec tak jak miało byc :) staranka zakończone wczoraj i teraz czekanie... Ninco rozumiem cie tez byłam smutna zwłaszcza że mam takie długie cykle :( 35 dni inne kobiety mogą sie postarac częściej a my musimy czekac dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×