Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

ale zescie sie nagadaly ojej...ledwie zdarzylam przeczytac!!! myszko ten test to zaden pewniak ze nie ma ciazy ....niczego nie przekreslaj jeszcze!!! Gosiu a moj maz to by i po dwa razy na dzien z lekkim wackiem dzialal...hehe on po jeszcze by na dzielnie skiknol wiec wiesz....hehe teraz byla mu bieda jak byl zakaz sexu bo ta nadzerka i szyjka delikatna....a tak inaczej to mi sie nie chcialo bo albo mi niedobrze albo juz spalam zanim przyszedl-uroki ciazy... zawsze w ciazy pozwalamy sobie i korzystamy bo mozna bez kalosza a tu ja zupelnie anty sexowi bylam...zero checi do tego i ta szyjka...a teraz tez tylko czsami mi sie chce,ale jest lepiej ...z chlopcami mi sie chcialo szczegolnie z drugim ,bo nic mi nie dolegalo. a ja wieczorami to mniej siedze na kompie bo mezus juz jest-dzieci tyle zanim przegonie do mycia i spania to zejdzie hihi ... wiec korzystam jak jest w pracy a dzieci w szkole....a wieczorki razem siedzimy... ostatnio bylam wiecej bo robil izolacje nam na dachu... a teraz bierze prysznic.... :-))) pewnie liczy ze cos bedzie ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeście sie spisały dziewczyny. Nie nadążam. Gonia a ile kosztuje ten sms do wrózki? Nie wierze w to ale z czystej ciekawości bym napisała tylko boje się ze mi konto wyczyści sie na komórce, heheh ;) Aha, dopuki nie ma @ zawsze jest nadzieja na ciąże :) U mnie jest 2 dzień @ i leje sie ze mnie strasznie. Nie cierpie tych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki Bernia , ten sms to chyba jakies 3,66 juz brutto i odpowiedz bedzie w dwoch sms-ach mamo 3 synusiow, :) na premiera :) raczej nie , nawet teraz nie licze za bardzo na wygrana , konkurencja duza , sami faceci i to starsi, ale jak juz sie podjelam to wystartuje :)zobaczymy dziewczyny nic mi sie nie chce , powinnam sie ruszyc do pracy ale wymyslam wszystko by siediec w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik no to przecież ja nie przekreślam. Tylko mówie że test owu może pokazać brak ciąży a ciąża może być i może już być widoczna na teście ciążowym:) źle mnie zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik doczytałam że to miało być do ninki....sorki:) U mnie dzisiaj ostatnie dwa dni działań ... eh tylko M mi ucieka wraca późno...mam nadzieje że dzisiaj bedzie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej dziewczynki... Gosiu ja także trzymam za ciebie kciuki w wyborach... Elwik mój M.nie jest taki kozakjak twój...heheee raczej co 2 dni jakoś mu wystarcza....musi być święto że chce mu się codziennie.;-) Pamiętam jak jeszcze nie byliśmy małżeństwem to mój M.by sie sexił parę razy w dniu...taki niewyżyty był...teraz to się zmieniło... Ale powiem Ci że tak codziennie to jakoś nie dałabym rady i w sumie co 2 dni jest ok ;-) Czekam nadal na @ , siedzę jak na bombie,hee (dziś albo jutro ta bomba wybuchnie)....:-0 Pisałam wcześniej że moja tempka nigdy nie wzrosła powyżej 37...otóż od 2 dni jest inaczej (wczorajsza 36.82 a dzisiejsza 36.77)... Nie wiem czy to tak ma być przed @ (wzrasta) czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka masz duże szanse oby sie udało. Żeby była ciąża nie musi być 37 wiec masz w zupełności ok tempke...trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszko to ja sie walnelam i do ninki to bylo... myje juz zemby wieczorem i nagle mnie olsnilo ze chyba zle napisalam...hehe tak jak myszka pisze nie musi byc 37....jest oki a przed@tempka spada nie rosnie im dluzej bedzie wysoka tym wieksze szabse na ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! Jakas przymulona dzisiaj jestem nie wiem czy ze wzgledu na pogode czy co . Juz 2 kawy musialam wypic bo nie funkcjonuje normalnie . Mam bardzo niskie cisnienie i gin kazal sie dopajac kawusia , ale to wcale nie dziala na mnie :( najchetniej poszła bym spac :D Piszecie o sexiku widze , moj em moglby wszedzie i czesto , a mi sie w tej ciazy wogole nie chce , no wogole !! Jak bylam w ciazy z chlopakami bylo zupelnie inaczej a teraz chyba juz albo sie starzeje albo mi hormony wala :D kapletnie nie mam ochoty , kazde zblizenie to dla mnie dolek, i kabinowanie zeby tylko sie jakos wywinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose**
jak splodzic corke?mam 2 chlopakow musze miec kiedys corcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Nie dziekuję Myszko i Elwik aby nie zapeszać (tfu tfu..) Dzisiaj to jajniki i podbrzusze mnie nie boli...jakby cisza przed burzą, bo jakoś nie mogę uwierzyć że mogę być w ciąży... Bo z jakiej racji miałoby mi się udać...przecież ja taka zielona byłam z tempek itd. Tylko dzieki Wam się wiele nauczyłam a w szczególności od Ewik która zawsze służy pomocą... Dziewczyny a to prawda że podczas stosunku trzeba wybierać pozycje z głębszą penetracją przed owulką na dziewczynkę????? A jak już jest "po" to trzeba nogi wysoko unieść na 10 min.aby większą ilosć plemników utrzymać przy życiu (a nie od razu biec do wc)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak jeszcze z innej bajki ... mimo iz w sumie juz chyba jestesmy pewni imienia dla synka ... to wole sie jeszcze upewnic co byscie wybraly? ( 2 moich dzieci ma miedzynarodowe imiona ktore dobrze brzmia w kazdym jezyku , nazwisko mam nietypowe ) Marcel Colin Noel Kimmi Sally Odrazu zapytam jakie wy macie typy dla swoich przyszlych dzieci , syneczkow i coreczek ? Corcia u mnie miala miec na imie - Alisa ,Nea lub Linda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose**
a dla mnie najladniejsze imie z tych podanych to Colin:-) a co dziewczynek to mi baaardzo sie podoba imie Martyna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
A dla najpiękniejsze imię to Natan,Marcel......;-) A dla dziewczynek to Pola,Bianka,Sonia,Jagoda,Nea ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jednak chyba najprawdopodobniej zostanie Marcel :D Moj em sie uparl na Ryana ... a mi to imie wogole nie teges dlatego juz nawet go tu nie wpisywalam . Co do dziewczynkowych imion to starszak mial byc Julką i mlodszy tez :D heheh teraz co 2 moja kolezanka ma corke Julke . ... a tak wogole snieg u mnie pada :D qrna a ja sie w zadna kurtke nie dopinam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,z e piszecie o imionach, dla chlopca Iwo Franciszek, a dla dziewczynki podoba mi sie Pola , Maria , Mea takze jakbym miala synka to bylby Iwo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Podczytuje Was już jakiś czas, ale do tej pory się nie odzywałam. Natomiast mam w tym cyklu taki mętlik, że... już sama nic nie wiem, więc może podpowiecie mi coś? Bardzo chciała bym mieć córeczkę (z resztą nie tylko ja a mój mąż też no a synek chciał by mieć siostrę :D). Ale, do rzeczy: 12 i 13 dc - ból jajników, ale śluz biały, tak jak by trochę wodnisty 14 dc - śluz mega przejrzysty i rozciągliwy, 17 dc - skok temperatury, hmmm I względem powyższego jak myślicie kiedy była owu bo zgłupiałam? Szkoda, że nie miałam testów owu bo może to by coś rozjaśniło a tak??? AA badanie szyjki - no cóż... próbowałam, zle dla mnie to jeszcze czarna magia... Czy ból jajników występuje przed owu??? Przepraszam, że na dzień dobry zadaję tyle pytań, ale... może pomożecie? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciezko jest bez mierzenia tempki i bez testow oznaczyc kiedy byla owu . Bol owulacyjny moze pokazac sie przed po lub w trakcie owulacji. Bol owulacyjny moze swiadczyc o peknieciu pecherzyka ,rosnieciu , podraznieniu plynem ktory znajduje sie w pecherzyku . skok tempki wystepuje od 3 dni przed lub 3 dni po owu i utrzymuje sie najczesciej do 3-1 dni przed @. Bardzo mi przykro ale ja osobiscie nie potrafie ustalic kiedy byla u Ciebie owu poniewaz sam sluz niczego mi nie mowi , dzien owulacji jest to ostani dzien wystepowania sluzu plodnego lub jakiejkolwiek cechy sluzu plodnego , a nie wtedy kiedy jest go najwiecej . Przyjdzie Ewik to jak cos to mnie poprawi bo ma wieksza wiedze niz ja . Zakup testy mierz tempke sprawdzaj szyjke , sluz wtedy cos pogdybamy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Maju nic nie piszesz jak długie masz cykle, czy masz regularne,tempki itd.Nie da się Ci odpowiedzieć na te pytania bo za dużo szczegółów nie podałaś....proponuję zakupić sobie testy owulacyjne i w ten czas łatwiej określić kiedy ta owulacja nastąpi... Czy któraś potrafi mi odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za tak szybką odpowiedź :D Temperaturę mierzę i dlatego wiem, że skok był 17 dc. Mam mętlik odnośnie tego bólu jajników, bo do tej pory wydawało mi się, że to wtedy uwolnione zostaje jajeczko czyli następuje owulacja, ale skok temp był jak dla mnie późno (bo dopiero 4 dni później)... Moje cykle są regularne i trwają 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka w planowaniu dziewczynki jest odwrotnie , płytka penetracja , pozycja klasyczna lub z boku . Co do tego trzymania nasienia i nogami w gorze to wiem ze zalecaja dziewczynom ktore maja problemy z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia30, czyli mi wyjaśniłaś, że ból może występować przed owu, a niekoniecznie w trakcie... Dziękuję. Wg tego podejrzewam swoją owu miedzy 15/16 dc bo 17dc wystąpił skok, czyli było już po :D Ale wydedukowałam .... hahaha Dzięki dziewczyny, a tak przy okazji Wszystkim Wam z całego serca kibicuję :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Majka ja także trzymam kciuki i życzę Ci owocnych starań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamusia super to opisala nic dodac nic ujac Maju.... witam cie oczywiscie serdecznie!! zanim napisalas kiedy podejrzewasz owulacje u siebie,to ja tak samo bym powiedziala!! i napewno nie byla 12dc ,bo potem jeszcze dlugo byl sluz plodny!!! i pozno skok tempki ...ale skok moze byc 3dni po owulce tez!! Ninco no te nogi to nie na corke tak jak dziewczynki pisza!! i nie gleboka penetracja a plytka!!! wszystko na odwrot. chodzi bardziej o wytrysk ...nasienie ma byc zlozone jak najplycej zaraz przy wejsciu ,bo tam jest kwasne srodowisko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo maju jeszcze 14na 15 bo tak bardziej pasuje do cyklu 28dniowego. ja dzis mam mniej czasu bo u kolezanki bylam a teraz biore sie za robienie obiadu dla meza,bo dzieci i ja mamy. potem mam szkole -chodze na angielski. a wroce pozno wiec bede jutro ...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim jeszcze pojde do roboty to chcialam zapytac o taka stronke... jak sie kiedys nie udalo justine 3pl to marcelkowa mama znalazla cos takiego.... http://www.in-gender.com/cs/blogs/minervasmom/archive/2009/06/21/theory-4-do-cut-offs-favor-girls.aspx mozecie mi powiedziec o co chodzi tu dokladnie ??? czy to jest tak ze jak jest za daleko od owu to plemniki meskie jakby sie ozywiaja i stad chlopiec???? czy o co?? to po ang a ja nie do konca to kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×