Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ninka :-)
Wyczytałam takie bzdury na necie...ale spokojnie ja tego nie praktykowałam,tylko z ciekawości pytam,heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik fajnie ze masz jakies zajecie bo ja juz wariuje w chalupce , zwlaszcza ze em ma 2 zmiane , ja mam zarcia pelno w lodowie i w zamrazarce takze w sumie tylko odgrzewam . Ehhh szkola , ja mam uczelnie ale mam przymusowy urlop :P juz mnie chyba tam dosyc mieli :) Natomiast co do tej stronki, juz ja kiedys widzialam i faktycznie sprawdza sie to troszke , bo wiele przypadkow takich czytalam ze mamuski probowaly 4 dni przed i byl chlopczyk a te co probowaly sie zmiescic 3/2,5 doby rodzily dziewczynki . Pojecia nie mam tak naprawde czemu sie tak dzieje :( 2 day cut-off: 13 boy charts, 19 girl charts (sways girl 59.4%) - 3 day cut-off: 4 boy charts, 11 girl charts (sways girl 73.3%) - 4 day cut-off: 2 boy charts, 5 girl charts (sways girl 71.4%) - 5 day cut-off: 3 boy charts, 1 girl chart (sways boy 75%) - 6 day cut-off: 1 boy chart, 0 girl charts (sways boy 100%) z tego co autorka pisze obserwujac wykresy innych mam to to ze najlepsze efekty dawaly zblizenia na 3 dni przed owu patrzac procentowo ale sama jak zaznaczyla metoda nie jest do konca sprawdzona bo kozystala z niewielu wykresów i daje 60% skutecznosci ale ze na chwile obecna watpi czy sa skutezcniejsze metody powyzej 60/65% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowane i zapakowane do pracy...no i kolacyjka naszykowana ,bo jak emek wroci to mnie nie bedzie ...to mu juz zrobilam kanapeczki... wiadomo ze jak widac mamo 3synow to 100% to nie jest ....i roznie to wyglada ,ale z tej stronki najlepiej do 4dni sie zmiescic bo powyzej to juz calkiem chlop...dziwne to jakies... zawsze mi sie wydawalo ze im dluzej przed doszlo od zaplodnienia tym lepiej ,bo meskich napewno nie ma i babka murowana mamusiu a znajomych nie masz tam u siebie na wichurze hihi bo ja tu mnustwo tylko nie zawsze chce mi sie ruszac z domku przez lenia jakiego czesto mam... dziekuje za oswiecenie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik ja tam zbytnio az tak w ta metode nie wierze , i dla mnie to tylko statystyki . Gdyby badania byly przeprowadzone na paru tysiacach ludzi to moze by to i rece i nogi mialo . Cos w tym i moze jest ale 60% to malo jakos . Znajomych mam tyle ze wszyscy albo pracuja albo sie ucza , nie znam tutaj ani jednej osoby ktora siedzi w chalupie tak jak ja :( Glupio mi tez komus zawracac dupe po pracy ehhh , ja uwielbiam byc wsrod ludzi ! W fin sa tak zajebiste odleglosci z jednej wichury do drugiej ze nim sie zapakuje z dzieciakami do auta to juz trzeba bedzie wracac :(. Nienawidze jak moj em ma 2 zmiane bo zajoba idzie w domu dostac , jedyna rozrywka to albo lazenie po sklepach a sama sie troche juz boje albo spacerek do przedszkola po mlodego i spowrotem . Aleeeeeeee juz niedlugo przylatuje moja mamuska takze troche weselej bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie ludzi i towarzystwo.... moj to znow pracuje od 6rano do 18 wiec lipa tez na maxa... sobota i niedziela wolna,w sumie i piatek ale owera bierze zawsze. moja mama tez przylatuje tu przed moim porodem... z moja chrzesna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde wstawilam skan z usg na ingendera bo mnie kumpela z tropu wyprowadzila , nie wiem gdzie ona na tych moim scanie sie cipki dopatrzylazreszta nie tylko ona hahahahah :D Qrde niech juz bedzie ten czwartek i to USG moze jakies konkretne zdjecie tych jajek dostane bo mi qrna ludzie nie wierza hahaha :P mysla ze ja sobie jajca z tym synem robie :D Dobra ide cos pooglądac i zaraz mlodych szorowac trzymajcie sie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia , zycze z calego serca coreczki z wszystkich wyliczen w kalkulatorach wychodzi mi ,z e u mnie ten 11dc to byly dni plodne kurcze sama jestem ciekawa co z tego da a powiedzcie mi jeszcze dziewczyny , jak mam raz cylke 30 a raz 29 dniowe to ktora liczba jest wazna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o dni cyklu, w jednym miesiacu mam rowno 30 dniowe w innym mam29 dniowe , tak roznie dostaje @ i jak wpisuje w kalkulator to wpisalam z tego ostatniego cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu staranka zaczełam w czerwcu nie przybliżam się do owu bo się boje że przedobrze a poza tym musiałam mojego em wkręcić na córkę bo mu to za bardzo nie pasowało że taka przerwa musi być Wiesz najstarszy idzie w tym roku do komunii i z em mówimy że takie intensywne staranka zaczniemy w maju jak przeżyjemy tą komunię wiesz to pierwsze dziecko noj trochę stresu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Witajcie! Ninko właśnie jeśli chodzi o to trzymanie nóg po serduszkowaniu to podobno bardzo się to sprawdza w sensie łatwiejszego zajścia w ciąże. Bardzo prawdopodobne że ja zaszłam w ciąże właśnie trzymając nogi do góry po:) starałam się bardzo długo i po ponad roku koleżanka mi powiedziała że jej ginekolog polecił właśnie spróbować tą metodę i udało jej się, ja za bardzo w to nie wierzyłam ale spróbowałam i mnie też się poszczęściło, być może dlatego że miałam tyłozgięcie macicy i wiele z nas je ma wiem że wtedy jest ciut trudniej zajść w ciąże oczywiście nie wynika to z jakiejś wady kobiety taka po prostu nasza natura.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Serdecznie witam nowe buziaczki :) Nareszcie mam czas żeby usiąść do komputerka i coś do was skrobnąć. Ciągle tylko praca, praca, praca... Oczywiście lekturka stronek musiała być codziennie, ale nie bylo czasu popisać. Oj napędziłyście mi kochane stracha kilka stronek temu. Ale dobrze że się dogadałyście bo to był zawsze taki fajny topik. Już niedługo piknie mi roczek jak tu siedzę :) Byłam wczoraj u gina. Łapałam już doła że tyle cykli i nic. Zbadała mnie, zrobiła usg i stwierdziła ze wszystko jest ok, mam się tylko odstresować i zwolnić myślenie w temacie. Dzisiaj u mnie 18dc. Owu miałam 14/15dc. wczoraj jeszcze były resztki po jajeczku z resztkami owodni. Stwierdziła że musiało być dość duże i ładne że jeszcze przetrwało. Kazała czekać i przyjść jak zatrzyma się miesiączka. Zastanawiam się tylko za ile kolejnych miesięcy to będzie :( gonia35 - ja zawsze w te kalkulatory wpisuję wypośrodkowaną liczbę z dni cyklu bo też mam różnie. bajaderka 727 - tez mam tyłozgięcie. Jeden gin u nas zawsze żartuje że jeśli chodzi o owocne staranka to najlepiej "na pieska" :) :) :) a później chociaż grubą poduchę pod pupę i tak pół godziny. No cóż. Może i w tym jest metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej Wam.... Bajaderko ja to się na tym nie znam, tak wyczytałam w necie i po prostu wyczytałam...moze faktycznie to sie sprawdza u niektórych kobiet i łatwo wtedy zajść... U mnie jutro 34dc. z 36.......nie wiem czy cos z tego wyjdzie ;-/ Dziś troche pod wieczór bolały mnie cycki od strony pach,ale poza tym to nic konkretnego... Nadal sie trzymam i puścic nie mogę,hehheheeee Pozdrawiam i kolorowych snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze... nie wchodzi wpisałam w google - owulacja - dowiedz się więcej Fajne to to :) Szczególnie dla nowych staraczków. Może uda wam sie jakoś tam dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak :) Wiedziałam, że mogę na Was liczyć :D Dziękuję za pomoc :D ewik78 mam nadzieję, że moja i Twoja pierwsza myśl jest prawdziwa, tzn jeśli rzeczywiście tak było, że owu była z 15/16 to wszystko ok bo przytulanka były 3,5 dnia do owu - czyli tak jak chcemy na dziewczynkę :D a jeśli owu była z 14/15 to chyba przekombinowałam i jeśli zajdę w ciążę to jest większe podobieństwo, że to był by jednak syn... Ale cóż co ma być to będzie... Bardzo chciała bym córcię, a dodatkowo mój em tak mi ostatnio powiedział, że jemu to się chyba nie uda jej zmajstrować. Pocieszyłam go, że zrobimy wszystko co możliwe, żeby zwiększyć szanse na jej poczęcie :D A jak będzie syn to i tak przecież będziemy go kochać. Dla mnie najważniejsze by mój syn nie był jedynakiem, choć i tak różnica miedzy dziećmi będzie duża. mama 3 synusiów mój syn też idzie w tym roku do Komunii :D Mamunia30 może coś w tym jest co mówią :D AA odnośnie tych wróżek, to mi wyliczyła gosia na kafe - chiński kalendarz płci - do końca tego roku 4 / 4 córkę :D Oby się sprawdziło :D Pozdrawiam Was, a no i jeśli pozwolicie, to zostanę już z Wami na forum - fajnie tu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rowniez z ranka jasne ze zostan... :-)))) jesli juz by byla szybciej owulacja to bardziej 15dc...2.5-3 dnia tez dobrze jest.... wazne ze wczesniej przed owu a synka nie wiesz kiedy zmalowaliscie??? to twoje zdjecie jest na in gender??? mamuniu??? poszukac musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Witam dziewczynki... Pewnie Maju że możesz tu zostać,witamy cię serdecznie...Fajnie że jest więcej staraczek bo wiele tutejszych to już zaciążone...hehhe Trzymam kciuki aby się udało,bo dlaczego naturze nie pomóc,prawda? Co do chińskiego kalendarza to jest różnie,ale akurat u mnie się sprawdziła pierwsza ciąża z synkiem,a ta druga niby ma być dziewczynka (oprócz grudnia, bo wtedy wychodzi syn).Oczywiście to trochę podbudowuje, jak w moim przypadku,ale zobaczymy czy się sprawdzi w praniu ;-) U mnie już kwestia godzin lub dni,bo dzisiaj zaczęłam 35dc (z 36),wiec długaśne mam te cykle...Podbrzusze dziś pobolewa,chyba na @... Starania były dziewczynkowe,ale nie sadzę aby coś z tego w tym m-cu dało... Czekam jak na igłach ;-(.......i bardzo chciałabym zaciążyć... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D niestety nie wiem w jakie dni zmajstrowaliśmy Naszego synka... 🌼 Ninka przede mną jeszcze tydzień czekania, więc.... Ach ta cierpliwość - wciąż mi jej brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to jak mnie już przyjęłyście, to mam jeszcze jedno pytanie: czy jest jakaś zależność miedzy śluzem a owu? Tzn do tej pory myślałam, że owy następuje zaraz po tym śluzie a'la białko kurze. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju owu nie jest wtedy kiedy jest duzo sluzu a zazwyczaj jest pod jego koniec na dzien czy dwa przed jego zanikiem. a bardzo duzo informacji jest na temat wszystkiego niemal od strony 163 zdaje sie ...szukaj kiedy pierwszy raz napisalam tu . cofnij sie i poczytaj bo duzo ciekawych rzeczy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
A ja Ci powiem że tez jestem niecierpliwą osobą...ale jednak boję się robić testów ciążowych,bo boję się rozczarowania,ale czasami jest tak że testy nie wychodzą nawet parę dni po spodziewanej @,dopiero po tygodniu spóżnienia... Ewik,jak tak dzisiaj samopoczucie? Powiem Ci że dziś mam dziwny tępy ból podbrzusza...pewnie na @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje samopoczucie dobre ...dziekuje Ninko a na@ i na ciaze te same objawy wiec czekac trzeba...sama wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli znów upewniłam się, że na pewno nie było jej tego 14 - tak jak mówiłaś :D Czyli obstawiam ją jednak na 16dc, bo: 14dc było dużo i jak białko 15dc był już bardziej biały, ale wciąż dużo a 16dc było już zdecydowanie mniej :D No i by pasowało 17dc - skok :) Zaczęłam już czytać wszystko od str 163, ale do tego jeszcze nie dotarłam - na pewno znajdę :) Kurcze... ja też tak bardzo pragnę, żeby się udało, przecież marzenia trzech osób na raz w rodzinie muszą się spełnić :P hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja teraz nie moge tak czesto ani czytac ani sie udzielac, poniewaz moj Maly jak tylko widzi komputer to zaczyna sie wspinac na knape i do kompa - jak dotad nie umial tego robic le widac nauczyl sie. Wlasnie przysnal wiec pisze ...hehehe Witaj Maju! Tak wlasnie chce nazwac swoja coreczke :) Mamunia30 a jaki masz login na in-gender? To tez poszukam twego skana:) pozdrawiam Was wszystkie i piszcie ....czekam na pozytywne wyniki testów ..hehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×