Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

a byl taki program na ITV i tam podano numer SMS no i napisalam i tak mi odpisala:) moja kolezanka kiedys dzwonila i wrozka powiedzial jej ,ze czeka ja zmiana i niespodzianka a ona byla juz w ciazy ale jeszcze tego nie wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu to co piszesz to nasza polska rzeczywistość tak jest właśnie w POLSCE nawet od najbliższych usłyszeć można dziwne rzeczy że w dzisiejszych czasach mieć 3 mimo że jest tyle zabezpieczeń i takie tam biedaki Kiedyś kuzyn powiedział mi jak byłam w ciąży z trzecim że mąż będzie musiał po 12 godzin pracować żeby nas utrzymać no i jemu za te wszystkie słowa się sytuacja bardzo zmieniła bo w ciągu 2 lat urodziło mu się 2 dzieci teraz jak przychodzi to się nic nie odzywa bo mu głupio jest A o matce polce to często słysze bo jak to można mieć troje dzieci i nie pracować tylko być kurą domową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose**
chyba myslimy o tym samym programie nie jest to kosmika Tv? jak tak ja wlasnie tak dzwonilam,:-)a kolezanka dawno dzwonila? tez do tego programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose**
mozesz podac imie tego wrozbity ja dzwonilam do wrozbity davida,rewelacyjny jest!! zgadl wszystko dolownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez do tego samego programu , i byla juz w ciazy w pierwszych tygodniach jeszcze nic nie wiedziala a dzwonila jakos tak latem, termin ma na kwiecien:) mamo 3 synkow rozumiem ze Ty nie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przedstawila sie bo ja pisalam do niej SMSm a nie dzwonilam a chyba przez SMS sie nie przedstawiaja , nie wiem bo tylko raz pisalam :)jak chcesz to napisz podaje numer 73212 wpisz imie , dte urodzenia i pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poradzcie mi, jak dlugo test owu pokazuje pozytywny wynik, zrobilam juz cztery sztuki i ciagle jest pozytywny , kurde ja to jestem jakas dziwna nic sie u mnie nie zgadza nawet tem , jakas wysoka , juz nie wiem kiedy byla owulacja , przeciez tes pokazal dwie kreski , to jak myslicie byla to owu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie pracuje bo nie mam z kim dzieci zostawić a po za tym nie wyobrażam zostawić ich komuś innemu bo to 3 chłopaków a nie chcę mieć do teściowej czy do kogoś innego pretęsji. Dużo ludzie mają do powiedzenia szczególnie ci którzy nie mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosu pisałam gdzieś wcześniej że czasami jest tak że można mieć@ i być już w ciąży a jak u ciebie było czy ty czasem nie miałaś w tym cyklu takiego skąpego@ bo nie jest powiedziane że ty tego 11 zaszłaś no chyba że na 100% wtenczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 synkow , @ mialam normalna bardzo obfita, na pewno nie bylam juz w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ciężko coś gdybać ale ta tempka jest dziwna ja myślę że ty już jesteś po owu ale to moje zdanie nie wiem jak inne dziewczy nic ci nie pozostaje jak czekanie :) ale może też nie przejmuj się tak bardzo może to stres tak na ciebie działa i się ci wszystko poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo ja z ta tem tak mam , w zeszlym miesiacu miala jeszcze wyzsza i trwala az do @ nic nie spadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ewko zrobiłam sobie przed chwilą test owulki..........tylko jedna kreseczka......:-0 No cóż nic innego mi nie pozostało jak tylko przygotowywać się do cholernego @.... ;-( Smutno mi ;-( ;-( ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Jestem przygnębiona,bo jakoś wiesz sama się tą ciążą napędzasz, a wciągasz także w to swojego męża (tzna . w dane dni nie pozwalasz mu się zbliżyć) a tu nagle masz mu powiedzieć że nic z tego nie wyszło.... Niby okresu jeszcze nie mam ale moja iskierka nadziei powoli gaśnie....obecnie się tylko tli :-( Dziś 33dc a do @ może 4 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu to jak ty tak masz to czym się przejmujesz :) a ja myślałam że ci tak pierwszy raz wyskoczyła taka wysoka a to może wcale nie jesteś w ciąży a tak ogulnie to robiłaś sobie badania ? Ninko :) słonko nie myśl o tym tak intensywnie Wiesz ja zrozumiałam jedno im mniej przejmuje się tym czy zaszłam czy nie tym jestem spokojniejsza i łatwiej się pogodzić z nadchodzącą @ głowa do góry :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologie robilam pol roku temu, krew jakos tez tak, ale wiesz co ta tem rosnie jakby w dni plodne , bo po @ mam normalna 36.5, potem mam straszne bole brzucha i ogolne rozdraznienie i ta tem rosnie i trzyma az do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 3 synków tez jestem tego zdania ze to jest taka durnowata Polska mentalnosc i nigdy nikomu nie dogodzisz . Jak siedzialam z mlodszym w domu to bylo : ...do pracy bys juz poszla bo zgnusniejesz w domu jak wrocilam do pracy to -po co tyle pracujesz po co sie uczysz , chce Ci sie ? (bo jeszcze sie szkole) ,zwolnij troche . No qrde tak zle tak niedobrze ... Najstarszego urodzilam jak mialam 19 lat - na co Ci to dziecko na studia nie pojdziesz !! co ty teraz zrobisz ? Na ktorys swietach usyszalam pozniej juz byscie sie postarali o rodzenstwo dla starszaka , jak sie urodzil -ojjjjjj ciezko Ci teraz bedzie .... nosz q.....wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia temperatura zawsze jest podwyzszona po owulacji , czy to ejstes w ciazy czy nie . Zastanawia mnie tylko to dlaczego masz testy owu pozytywne pare dni ...to jest dla mnie bardzo bardzo dziwne . Albo masz skoki hormonalne po odstawieniu pigulek albo jestes w ciazy bo nie wiem jak to inaczej tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie nakręcaj sie testami owulacyjnymi jak sama nazwa wskazuje sa one do testowania owulki a nie ciąży jak już chcesz testować to kup test ciążowy i zrób z porannego moczu 2 dni przed @ powinien byc juz wiarygodny:) Te całe testy to bzdura mi na przykład w fazie lutealnej do samego @ wychodzą lekko widoczna druga kreska i jakoś nie byłam w ciąży. I nie stresuj sie ja w pierwszym cyklu starań tez sie nakręcałam i testowałam przed @ i w drugim też a później sie wkurzyłam i czekałam do @ który pojawił sie punktualnie wiec w tym cyklu też czekam bo szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie taka mentalnosc, to dziwne bo ja jak sie dowiem ze ktoras z moich kolezanek bedzie miala dziecko to jej gratuluje i sie ciesze razem z nia , a ja jak wspomne o dziecku to by mi oczy wydrapaly, po co Ci pieluchy , masz juz dorosle corki , spokoj, fajna prace , wakacje i tak ciagle , zero wyrozumialosci , ze moze ja potrzebuje czegos wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka281 to naturalne ze testy owu moga pokazywac slaba kreske az do @ , natomiast nie sa one pozytywne . Pozytywne sa tylko i wylacznie wtedy gdy kreski sa takie same badz kreska testowa jest ciemniejsza. Sama osobiscie uwazam ze testy sa naprawde bardzo przydatne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jeszcze tak na marginesie mi wlasnie test owu jako pierwszy pokazal ciaze :) a dopiero pozniej ciazowy ale tak jak mowilam powyzej musza byc 2 takie same krechy!! nie jakies slabizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ta kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej, moze mam jakies skoki hormonalne , mam nawet skierowanie na badania hormonow ale jakos nie milam czasu zrobic sobie badan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Dzieki dziewczyny, nie ma co sie tak nakręcać i trzeba próbować dalej.... Póki co nie spisuję jeszcze na straty tego m-ca, bo jeszcze nie mam @. Ewik gdzieś znikneła, pewnie dzieci kładzie do łózek,hee Moi rodzice non stop mi gadaja żeby mały nie był jedynakiem...i oczywiście żebym nie robiła dużej róznicy między dziećmi bo wtedy się nie dogadują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu no ja miałam 20 jak miałam pierwszego synka no młoda byłam ale ciesze się że mam juz troje bo w moim wieku mało kto ma wogóle dziecko u nas wszyscy tylko praca i nauka a jeszcze wakacje a dziecko to tak na marginesie Gosiu to weź się w końcu i zrób poziom tych hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×