Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ninka mam tak co dwa trzy miesiace nie wiem od czego to zalezy ale u mnie jest to przed @, ale moja kolezanka tak miala z e w polowie cyklu miala takie plamienia nie wiadomo skad.... kubolinko zycze dwoch kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
No właśnie Goniu ja mam w połowie cyklu...jeszcze przed owulacją... A czym jest to spowodowane??? ciul wie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta moja kolezanka tez tak mila ale wiesz poszla i zrobila badania na tarczyce i wyszlo ze wszyskio ma ok wiec nie wiem co to jest?ja nigdy tak nie mialm dopiero teraz po odstawieniu tabl. anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko - zyczę z całego serduszka dwóch upragnionych kreseczek🌼 Ja plamienia miałam od zawsze 2-3 dni przed @. Osttanio sie dwoiedziałam na forum ze nie wszystkie kobiety taka mają i mnie to zdziwiło. Co więcej pisali niektórzy że to objaw problemów z hormonami i że mozna miec przez to problem z zajściem w ciążę... troche sie przestraszyłam nawet tyle ze ja problemu z zajsciem w ciążę nie miałam;) no nic zobaczymy, poki co nie zamierzam sie tym zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszelkie plamienia najczesciej zwiazane z sa z luteina , niedomoga lutealna . Ja bym na waszym miejscu walila do lekarza zbadac poziom prolaktyny bo to ona obniza w organizmie luteine czyli inaczej progesteron a to juz moze wiazac sie z nieplodnoscia . W polowie cyklu plamienia sa normalne najczesciej zwiazane z czasem okoloowulacyjnym i peknieciem pecherzyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu powiadasz prolaktyna? no kurcze tak tez slyszalam ale to cos zlego , niebezpiecznego, oprocz problemu z zajsiem w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni-ka problem z zajsciem w ciaze moze nie ale z donoszeniem juz tak poniewaz sciolka do ktorej ma przykleic sie jajeczko nie jest wystarczajaco gruba tj. tak zwana dysfunkcja cialka zoltego poniewaz nie dziala prawidlowo . To ze Tobie sie udalo to naprawde gratki ale nie wszyscy maja tyle szczescia , z hormonami nie ma zartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu znajoma miala torbiele nie wiem czy to do konca bylo z tym zwiazane ale tak jej lekarz mowil . Brala dlugo tabletki anty jak odstawila to miala cyrk z miesiaczkami z faza lutealna , 2 razy poronila . Straszliwie dziewucha to przeszla wiem ze badala wtedy wlasnie poziom hormonu i miala podwyzszony o wiele dali jej jakies leki i jest ok chyba . Jak ja zlapie na gg to zapytam . Ja na poczatku tego roku tez mialam raz plamienia ale juz nie zdarzylam z tym isc bo zaszlam w ciaze na szcescie wszytsko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to ja nie mam , wszystko bylo ok jescze latem ale nic nie wiadomo, torbiele to mam ale na piersiach:( a Ty mamuniu jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - ja znalazłam rózne opinie w necie na temat pamienia, byli tez tacy ginekolodzy którzy nic złego w tym nie widzieli...ciazko bez badan cos powiedziec jednoznacznie, moze w przyszłym miesiącu sobie je zrobię dla świetego spokoju...robiłam tylko tsh które zawsze mi super wychodziło. A powinnam progesteron zbadac w drugiej fazie cyklu prawda? nigdy nie pytałam o to mojej lekarki bo tak jak napisałam am tak od zawsze i nie widziałam w tym nic złego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj mnie jakies skurcze lapia chyba przepowiadajace . Jeszcz mnie troche bola nogi od tego upadku i reka ale w sumie ejst dobrze :) Wpadam w straszliwa panike ostanio na temat porodu strasznie sie boje zwlaszcza ze moj 2 porod to byla masakra totalna chcialam zeby mnie tylko dobili . Mam takiego pietra ze spac po nocach nie moge caly czas tylko mysle i mysle co to bedzie . w czwartek sie dowiem czy cesarka czy sn ...ehhh z jednej strony chce juz urodzic z drugiej strach mnie paralizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni-ka szczerze to pojecia nie mam w ktorej fazie robi sie badanie . Ja tez nic strasznego w tym nie widzialam ale wole dmuchac na zimne bo hormony bardzo latwo rozregulowac a pozniej leczyc to latami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu haha dobli ,ale sie usmilam moze popros o znieczulenie ?a dlaczego ma byc cc mialas juz wczesniej cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu jak ostanio bylam ogladac szpital to odrazu mowilam ze chce znieczulenie jeszcze emowi mowilam ze jakbym cos tam na psychice podupadla ;) *czyt. zgrywala gieroja , to ma od samego wejscia do szpitala drzec gebe ze ta pani czyli Ja potrzebuje dawke dla konia i juz najlepiej to niech mi zaaplikuja przy drzwiach do kliniki . Cesarki nigdy nie mialam ale mlody klusek najprawdopodobniej bedzie i sie boja ze nie dam rady sn i ja tez w sumie tak mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhha dobre, ten porod jest najgorszy ja tez bym sie obawiala moja koleaznka mila znieczulenie i mowi ze bylo super oczywiscie troszke bolalo ale nieznacznie:) takze jakbym byla w ciazy kiedys to tylko rodzilabym ze znieczuleniem a jak Twoj synek bedzie mial na imie(chyba dobrze pamietam ze to bedzie synek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kubolinki jak tak podczytuję to czekamy na efekt ja też nie robię testu dokładnie 3 lata temu zaszłam tydzień późnije w ciążę a dziś mój 30 dzień i miałam temperaturę 37.2 a 13 dnia miałam temperaturę 36. 5 i staranka 14 dnia 36.9 śluz się skończył 12 dnia. A co wy dziewczyny myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówi sie ze 18 podwyzszonych temperatur wskazuje na ciąże a u Ciebie 16 było, jak na dniach temperatura nie spadnie to masz ogromne szanse na to, że w ciązy jestes..za 2 dni mozesz smiało test zrobic z porannego moczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja troche nie kumam co piszesz.... 12dc juz sluzu nie bylo??? 13dc tempka 36.5 a staranka byly 14dc gdzie tempka byla 36.9??? 12dc sluzu juz nie bylo wcale?? a zaszlas z sexiku 14dc dwie doby pozniej??? przy czym 13dc jeszcze byla niska tempka i tez bez sluzu skoro juz 12dc go nie bylo??? ilu dnowe cykle??? czyli myslicie ze owulka byla 13dc skoro obstawiacie ze kate trafil sie strzal juz po owulacji ten 0+12???? ja jak mam niske tempki to sluz mam ...dopiero po skoku zanika.... z reszta wiekszosc tak chyba ma... moze na zewnatrz po prostu go nie bylo a wewnatrz byl??? mamusia 30 moze niech zinterpretuje ten cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Mamuniu to u mnie raczej nastąpił ten cykl okołoowulacyjny bo jak piszesz "w polowie cyklu plamienia sa normalne najczesciej zwiazane z czasem okoloowulacyjnym i peknieciem pecherzyka" . Tylko Wy mi dziewczyny wytłumaczcie czy te plamienie jest pzred owulką ,a jak tak to ile +- dni,bo nie kumam??????!!! Jakoś czytałam o tym pecherzyku Graffa ale nie wiem kiedy to następuje przed owulką??? Sorki za pytania ale każdy podaje co innego na necie... Czy możecie mi po krótce wytłumaczyć????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie to bardziej wiaze sie z peknieciem pecherzyka a nie jego dojrzewaniem... czyli w sama owulacje nastepuje lekkie plamienie.... a nie az tyle przed. i nie powinno trwac dlugo... tak mi sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko myślę, że mogę ci już pogratulować :) To na pewno jest ciąża ale czekam z niecierpliwością na wynik testu. Niech wreszcie zacznie się dobra passa. Mamunia30 ma racje co do tych plamień. Jeśli w w narzadach rodnych jest wszystko ok to tylko zostaja hormony ewentualnie psychika. Mamuniu życze ci szczęśliwego rozwiązania ale powiem ci że jak ja bym miała szanse na cesarke to od razu bym sie zgodziła. Wiem co mówię bo miałam i to i poród naturalny( nie łatwy ) to mam porównanie. Jeśli chodzi o castagnus to jest bez recepty bo to lek ziołowy i kosztuje mało ok 15zł. Wiesz Kubolinko tak sobie teraz myśle moze zrób ten test bo pamietam ze moja szwagierka jak zaszła w ciąże po poronieniu to zaraz zgłosiła sie do lekarza i ten jej zapisał luteine tak na wszelki wypadek aby ten incydent się nie powtórzył. lepiej dmuchać na zimne. Ale zrób jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik bo ja za wróżbę płaciłam smsem i zostało mi jeszcze wystarczająco punktów aby wykupić drugą wróżbę więc szkoda żeby to przepadło, chciałam się poradzić który wróżbita jeszcze jest dobry z dostępnych na wróżby online. kubolinko ja też czekam na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Hej Wam :-) Kubolinko fajnie,tylko jeszcze zrób teścik na potwierdzenie i możemy ci serdecznie pogratulować :-) Ewik to znaczy że pęcherzyk Graffa jak pęka to nie jest nic wspólnego z owulacją, tak?????? Tak pytam,bo sprawdzałam mój cykl w tam tym m-cu i te plamienie było 9 dni przed owulacją, a teraz tez tak sobie obliczyłam że to wychodzi w tym m-cu podobnie...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cha kubolinko tylko ze ten byl sprawdzony przez kolezanke stalo sie tak jak powiedzial a ten z kielc potwierdzil to co ten powiedzial.... nie mam innego juz!! tu kiedys na naszym topiku ktos sie oglaszal ale mogloto byc nabijanie calkiem w butelke! a pytalam cie jak sie go zapytalas??? co napisalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×