Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

dziewczyny była na forum kiedyś Wuzetka i Izucha im się udało zaplanować chłopca wiem że wuzetka starała się co 2 dni od zakończeni@ one gdzieś pisały od strony 125 a amulet też trafiła w chłopca Sylwia 7 fajnie że się odezwałaś ja wieżę że się uda z tym planowaniem ale trzeba wytrwałości i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
MAŁGOSIU MOJE CHŁOPAKI SĄ W WIEKU 7 LAT 6LAT 3 LAT I 1 ROK ALE NIE ZGODZĘ SIĘ Z TYMI SILNYMI PLEMNIKAMI MĘŻA BO MĄŻ MAM CÓRKĘ Z POPRZEDNIEGO ZWIOSKU I NAM SIĘ NIE UDAJE ZROBIĆ CÓRKI.MAMNIE REGULARNĄ MIESIĄCZKĘ SKĄD MAM WIEDZIEĆ ŻE JESTEM 3-4 DNI PRZED OWULACJĄ:-( PO PROSTU KOSZMAR SAMA JUŻ NIC NIE WIEM CZYTAŁAM TO CO MI ZAPROPONOWAŁAŚ I MAM NA POCZĄTEK KILKA PEWNYCH PRAKTYK ALE NADAL CZEKAM NA WIĘCEJ PODPOWIEDZI NA CÓRKĘ I TO OWULACJE POZDRAWIAM MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Żaba dla ciebie opcja jest jedna moim zdaniem.Musisz isc na monitoring cyklu.Troche sie wyplacisz bo kazda wizyta u gina kosztuje ale pochodzisz czesto i on ci powie za ile dni masz owulacje itp.Ja bym na to poszla bo widze,ze ci bardzo na córce zalezy. Poza tym slyszalam kiedys,ze sa pary,ktore po prostu zawsze beda mialy dzieci jednej plci bo maja jakies predyspozycje do tego.Moja ciotka tak ma,ma 6 synów. Ale idz do gina,ustawi ci wszystko,powiedz mu,ze celujesz w córke,cos wymysli.Zaplacisz ale bedziesz miala najwieksze szanse bo z nieregularnymi cyklami to sama celujesz na oko.A ztego moga byc nici.. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
dziewczyny ja teraz zamieniam sie w pilna uczennice, czekam tylko az sie pojwi i bede probowac z testami. Czytalam te forum i nie ktore dziewczyny pisza o sluzie, to jest dla mnie masakra, ja go mam tak malo ze na tej obserwacj to chyba nie moge polegac. Mam pytanie co do wiesiolka.. jak duzo tabletek lykac na dobe? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ale fajnie ze was tyle doszlo :) znowu sie cos dzieje .. A ja to juz sama nie wiem jak to jest z tym planowaniem, mi sie wydaje ze tu tylko i wylacznie chodzi o to ktore plemniki danego mezczyzny sa silniejsze :( Ja o drugie dziecko staralam sie od konca @ do mometu az dowiedzialam sie ze jestem w ciazy . Staranka byly codziennie a nawet po kilka razy dziennie, wiec zasadniczo meskie powinny byc oslabione, a sluzu to u mnie jest tyle ze nawet w srodku trudno mi stwierdzic jakiej on jest jakosci ( praktycznie go nie mam wcale) i wyszedl nam z tego synek :) Teraz staranka zakonczone 2 dni przed pozytywnym testem,plemniczki oslabiane .Nie stosowalam tylko diety wiec zobaczymy czy sie uda :) zostalo tylko czekac :) Dziewczyny ktore juz rodzily w uk powiedzcie mi czy przed samym porodem w szpitalu robia usg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko no ja mam 3 chłopców przy zaplanowaniu dziewczynki jest dużo gorzej ale trzeba zacząć od obserwacji własnego ciała a przedewszystkim nie opierać się tylko na testach lecz dołączyć do tego mierzenie tempki, obserwacje śluzu i sprawdzanie szyjki jakie długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Sluz czasem nie wydobywa sie w duzej ilosci na zewnatz tylko zostaje w pochwie i to nie znaczy,ze go nie ma ale zawsze lepiej jak jest go wiecej.Ja bralam wiesiolek 2 razy dziennie,tylko pamietaj zeby po owulacji nie brac bo jesli zaszlas w ciaze to ma on jakies zle dla dziecka dzialanie,ale nie pamietam co dokladnie.Ale powiem ci,ze chyba tez guajazyl najbardziej pomógl,w sumie pilam tylko 5 dni przed owulka,on bardzo rozrzedza wszystkie sluzy w organizmie.2 razy dziennie po lyzce.Ja tez mialam malo sluzu wiec nie mialam co na gaciach obserwowac:)podzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
HALLO KITI A CZY ZNASZ JAKIEŚ SPOSOBY ROZPOZNAWANIE PO ŚLUZIE CZY JEST SIĘ PRZED OWULACJO NIE KTUŻY MÓWIĄ ŻE JAK BOLI BRZUCH TO JEST SIĘ PRZED OWULACJO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
ewelina ja rodzilam w uk prawie 7lat temu i nikt nie robil mi usg przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Podobno jak boli to jest dzień przed owulacją.Ja nie patrzyłam na sluz bo miałam go za mało żeby cos powiedzieć.Czulam tylko,ze po tych wszystich wiesiolkach itp mialam bardziej mokro ale na gaciach niewiele.Śluz sie chyba bardziej wodnisty zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Ale przypominam,ze celowalam w chlopaka,na dziewczynke moze musi byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szystkie nowe dziewczynki....bardzo serdecznie i te stare tez. co do planowania to tej co sie udalo to powie ze to dziala a tej co nie to powie inaczej!!! wiec ja juz na ten temat to nawet nie chce dyskutowac bo juz w nic nie wieze procz tego przeznaczenia ... zbyt wielu sie nie udalo z tym planowaniem i nie tylko tu na tym topiku i niestety nie moge powiedziec ze jesli zachowa sie wszystkie zasady to sie uda.... bo chyba to nie prawda-sama nie wiem co jest prawda... wiele dziewczyn razem ze mna robily wszystko co w ich mocy... i z nas paru nikomu sie nie powiodlo... a byly i dziewczyny z tymi wszystkimi ksiazkami specjalnymi .... ja wojcika tez czytalam -cala ksiazke !!!! raczej polecilabym inna... z reszta nawet ta teoria o plemnikach i ich zywotnosci jest nie prawdziwa!!! nie wiem ...mysle ze bedziemy miec to co jest nam pisane i nic tego nie zmieni!! co do wrozek to mysle ze cos w tym jest ale musi byc dobra wrozka! cos moze nam przepowiedziec ,ale nie wiadomo na kogo sie trafia!! powiem wam ze przez przypadek za duzo razy kliknelam na alegro i kupila mi sie wrozba...nie mialam wyjscia jak zapytac!!! 1zl to nie majatek ,ale zaplacic i tak bym musiala! no i zapytalam tylko co urodze,choc wiem... no i chlopca uslyszalam!!! zadna nowina dla mnie ale o co mialam zapytac!! skoro jedna niby tak wie to zapytalam jeszcze innego i tez chlopiec ....to bylo bardzo niedawno -jak pisalysmy o tych wrozkach sobie! potem zaraz do pl jechalam i zapomnialam wam napisac!z reszta odczytalam wiadomosc dopiero w pl. gosiu kochana kiedy na chlopca??? ja dzialalam caly cykl przy obydwoch i mam chlopca!!! co drugi dzien moze byc,ale ja bym zrobila tak by plemniki sie lekko zregenerowaly i strzelic raz a pozadnie! bo jak z 10dc zostanie u ciebie jeden zwinny plemnik zenski to moze dopasc jajko on! a meski nawet nie zdarzy sie dobrze zakrecic! ja bym sie wstrzymala od stosunku tak ze 3-4dni i strzal po pozytywnym tescie owulacyjnym tak na drugi dzien w sama owulacje niemal! przynajmniej tak podja ksiazki madre!! choc z praktycznego punktu to bywa roznie!! bo wychodzi na to ze wcale meskie nie oslabiaja sie az tak przez czeste stosunki i nie potrzebuja dojrzewania.... pisza tez o parach na poczatku zwiazku...ze w takich przypadkach czesto rodza sie synowie bo czesto kochankowie wspolzyja a dluzszym zwiazku juz zadziej i sa corki -czyli jedno zaprzecza drugiemu! moze ktos inny to kuma! mamusiu3synusiow?????? moze wiesz jak to ugrysc ,bo im wiecej teori tym mniej wiemy i jedna zasada wyklucza druga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Wejdzcie na taka strone http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/1,79569,3835653.html tam sa krotkie 2 filmiki,jeden jak począc dziewczynke a drugi jak poczac synka.Ja korzystalam,to taka porada w pigulce.Na chlopaka sie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ktore sie staraja macie tu fajna stronke na ktorej tworzy sie wlasny wykres . http://www.skarbmamy.pl/ Ja z niego kozystalam i z reszta nadal kozystam tylko teraz juz mam karte ciazy :) Jest tam duzo porad, sluz jest opisany perfekcyjnie z ilustracja poczytajcie sobie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu nie wychodzi ci bo to jeszcze nie czas .... jesli jest tak ze mamy urodzic konkretne dziecko to musimy poczekac na to kiedy ono ma sie poczac ,bo z innego poczecia bylby ktos zupelnie inny ...a masz urodzic tego czy ta jedyna w swoim rodzaju! nie ty pierwsza starasz sie dlugo a nagle bach i ciaza zdrowa i wszystko jest oki!!! takie sytuacje potwierdzaja wlasnie to ze nie przypadkiem rodzimy takie dziecko a nie inne!!! buziaczek dla ciebie!!!! HopeU widze ze o drugim juz jest mowa tak??? gadalas z mezem???? naprawde tak sie nastaw ze jeszcze szansa przed toba to lepiej to zniesiesz kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
Dziewczyny dziekuje bardzo, tak wiec czekam do pierwszego dnia @ i kupuje wiesiolek, zaszkodzic to on nie zaszkodzi a zawsze moge wierzyc ze pomoze. Bardzo podoba mi sie tutaj i bede u was czestym gosciem, teraz uciekam, biore sie za dom a wieczorkiem zagladne na dluzej i poczytam co ciekawego napisalyscie. Zycze milej soboty, buziaki Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
POMÓŻCIE.:-( WIDOCZNIE BÓG MNIE UKARAŁ :-{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia no ja to chyba do młodych małzństw sie nie zaliczam no i tak syn 4 lata temu się urodził choć był jeden strzał bez orgazmu jedno ci powiem że po nas widać ze mamy mocne plemniki męskie i trzeba dalszej odległości od owu moja ciotka w wieku 42 lat urodziła chłopczyka 3 to nie regóła można pomóc w zaplanowaniu w pewnym stopniu ale to nie 100% nie daje pewności najwarzniejsze żeby puźniej zaakceptować obojetnie jaką płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
DZIEWCZYNY A CZY JEST MOŻLIWE UREGULOWAĆ SOBIE MIESIĄCZKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
MAM 3 SYNÓWSUS TRACE NADZIEJE ŻE KIEDY KOLWIEK BĘDE MIAŁ CÓRKĘ KOCHAM SWOICH SYNKÓW ALE TAK BARDZO PRAGNIEMY MIEĆ CÓRE :-(SĄ DIN ŻE SIEDZE I PŁACZE I ZADAJE SOBIE PYTANIE CZY ZA 5 RAZEM SIĘ UDA MI Z CÓRKO :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciu od strony 163 jak sie pojawilam duzo pisalam o planowaniu corki dietach i wszystkim....strasznie duzo tego jest by pisac od nowa!!!! napewno testy owulacyjne pomagaja w okresleniu owulacji ... jak masz nieregularne cykle to cieko bedzie wstrzelic sie na 4dni przed.... choc proponuje kochana bys wczesniej zaczela ...daleko od owulacji... ilu masz chlopcow 4-ch chlopcow??? kurcze to jak maz ma corke to ewidentna prawda jest ze kobieta tez ma wplyw na plec.... masz duzo sluzu??? bo to co pisze mamusia 30 i mamusia3synusiow z tym gorszym sluzem to moze byc prawdziwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
EWIKA MAM OBFITY ŚLUZ CZASEM AŻ ZA MOCNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko rozumiem cie bardzo dobrze i twoje pragnienie jeszcze bardziej.... to jakies takie trudne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to taki sluz sprzyja meskim...jak sie wysuszyc??? to nie wiem ...tez mam go bardzo duzo.... ile masz lat bo mowia ze zwiekiem sie to zmienia i jest go mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabciu każda z nas tak to przechodzi nie ukrywam że tez tak mam są dni że płacze z tego powodu i zastanawiam się czemu tak jest że ja nadal czuję że się nie spełniłam w roli matki bo nie mam tej córki każdy mówi "dobrze że zdrowe " czemu ci tak zależy na tej córce tak strasznie ?! przecierz masz chłopców fajnych ale mi nadal czegoś brakuje do pełni szczęścia nie wiem sama czemu tak jest tylko potrafią mnie zrozumiec te osoby które sa w takiej samej sytuacji jak ja głowa do góry:) nie jesteś sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co probowac trzeba wszystkiego ale pewnosci nigdy nie bedziemy mialy ze nam sie poszczesci ... Co do wplywu plemnikow i w ogole to ja z rodzenstwa jestem najstarsza mam 2 siostry i najmlodszy jest brat a u mojego meza jest podobnie on jest najstarszy a potem ma 3 mlodsze siostry. Moja siostra ma 3 corki a meza siostra synka i 2 cory . Wiec nie wiem jakie to ma znaczenie !!! Poprostu trzeba miec szczescie i tyle :) Znam tez przypadek u mojej znajomej , ktora ma 6 corek wiekszosc urodzona przez cesarke wiec sam ordynator po ostatniej ciazy podwiazal jej jajniki, i wiecie co sie stalo po 2 latach zaszla w ciaze i ma 7 corke :) Moim zdaniem kazdy ma takie dzieci jakie sa mu przeznaczone dlatego trzeba probowc , moze akurat my bedziemy mialy ta upragniona plec :) Tylko pytanie za ktorym razem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×