Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość HelloKitty32
Czesc, wczoraj dowiedzialam sie,ze bede miala synka.Tablice chinskie mowia,ze powinna byc dziewczynka:) Celowalam w synka uzywajac testow owulacyjnych,bralam wiesiolek i takie tam.I sie udalo:)Moze jednak mozna zaplanowac plec jak sie zbierze wszystkie informacje i polaczy w calosc.Tabelka chinska to jedna wielka bzdura,nie bierzcie tego pod uwage.To tylko zabawa.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.... jak sie pojawila druga kreska na tescie owu, to dzialalas? czy moze juz wczesniej, opisz po krotce jak i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
czesc dziewczyny !!! Ja mam pytanie do Hellokity, czy stosowalas jakies metody na plec chlopca, ja mam dziewczynke i chcialabym miec teraz chlopca, tak wiec jak bys napisala pare ciekawych rad to bedzie super. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
ojej, widze ze powtorzylam pytanie z gonia, sorki super ze tez jestes zainteresowana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
gonia ja przesledzilam ten topik od poczatku, dziewczyny pisza ze najlepiej po tescie owul pozytywnym na drugi dzien, inne aby zaraz zaczac dzialac tak wiec ja juz sama nie wiem. ja planowalam sobie iz w grudniu bede sie starac od 10 dc co drugi dzien, moze sie uda ale 10dc bylo super a pozniej juz nic bo dopadla nas okropna grypa tak wiec nic z tego. Teraz czekam aby sie pojawila okolo 11 stycznia a pozniej kupuje test owul. i zaczynam dzialac heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
oj ja mam nadzieje ze raczej z tego to nic nie bedzie, bo ja mam cykle 26-27, kiedys na jakims forum wyczytalam ze warto probowac od 10 dc do 16dc co 2dni, wiesz ja to juz mam chyba cos z psychika, tak bardzo chcialabym miec chlopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) W tym całym planowaniu napewno coś jest, ale zawsze jest jakiś odsetek ze nie wychodzi. Albo organizm kobiety sie prxestawi albo inne czynniki. Tak jak chomski kalendarz. Ma sprawdzalnosc wiekszosciowa ok. 80% reszcie się nie sprawdza. Kiedyś zaststanawialam się nad ta książka Wojcika. A co do wróżb dla jednych bzdura dla innych nie. Niestety w przypadku totolotka to nie działa, każdy kto ma dar byłby milionerem. Ja tam swoje wiem. Nieważne czy wrozka mówi czy nie, wierzę ze gdzieś tam jest mi pisana córeczka. Następnym razem przyloze sie bardziej do starań, może zakupie ta książkę. A może wogóle sobie odpuszcze i pójdziemy na żywioł. Smutno mi trochę ze ja zawsze mam tak że na wszystko muszę czekać, nic nie mam łatwo, niektórzy chcą corcie lub synka i bach mają za pierwszym razem. Czemu ja nie należę do tych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem , moze Ewik jak sie pojawi to odpowie....... ale mi sie wydaje ze za wczesnie, najlepiej kupic sobie testy....i nie nastawiac sie az tak bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
czesc HopeU, zauwazylam ze optymizmem to ty od rana nie tryskasz, ja mysle ze moze najlepsze sa wpadki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
ja z moja pierwsza ciaza nawet to nie myslalm, czy to ma byc chlopak czy dziewczynka, poprostu bylo super a po 9 miesiacach urodzila sie dziewczynka. Moja cala ciaza przebiegala w uk i bylam bardzo zadowolona a teraz troche czasu juz mija i nic nie wychodzi. Masakra !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
tak naprawde to okolo roku, ale to jest na takiej zasadzie ze kilka miesiecy poprobowalam z testami i nic, pozniej sobie odpuscilam, pozniej jak byly super dni to jakis foch na meza i ot cale moje starania... mam nadzieje ze od stycznia wezme sie i zdzialam cuda a ty razem ze mna. Ja ciebie bede dopingowac a ty mnie i damy rade. Pisalas ze masz dwie dziewczynki no to super, tak wiec pora na chlopca. Trzymam kciuki i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
gonia a jak u Ciebie wygladaja staranka i jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tylko jedna ze stron chce synka, tzn moj facet nie, nie chce trzeciego dziecka, ale jak sie przygotuje , poobserwuje swoje cialo i bede przygotowana i bede tak dlugo truc ze moze da sie namowic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu z dziewczynami bo wiele sie dowiedzialam o planowaniu i ogolnie topik fajny i laski tez , wiec bardzo dobrze trafilas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
DZIEWCZYNY JAK ZAPLANOWAĆ CÓRKĘ CZEKAM NA KĄKRET PAZDRAWIAM MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
u nas to jest na takiej zasadze, ze maz bardzo chce teraz chlopca, choc naszej dziewuszki nigdy by nie zamienil na synka, a ja to sama nie wiem. super jest miec parke, moja coreczka poprostu chce miec rodzenstwo. ciesze sie ze jestem tutaj z WAMI, mam nadzieje ze bede pilnym uczniem i skorzystam z rad od innych kolezanek na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sprobowac rad ktore udzielily koleaznki ale nie nastawiaj sie za bardzo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABA12
TAK GOSIU ZNALAZŁAM:-) ALE MAM NADZIEJĘ ŻE POMOŻECIE MI,MY Z MĘŻEM CHCIELIŚMY 2 CÓRKĘ ALE WYSZEDŁ CHŁOPAK I POTEM TAK ZA 3-4 RAZEM I JUŻ NIE WIEM MOŻE ZE MNĄ JEST COŚ NIE TAK POMOCY :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Ja celowałam w chłopaka więc jak zobaczyłam 2 kreski to odczekałam min 12 godzin i do dzieła.(potem jeszcze raz na drugi dzień na wszelki wypadek:))Przez 3 dni przed owulką zero sexu(chodzi o jakość męskich plemników-bardzo ważne).Zaraz po okresie brałam olej z wiesiołka-to na śluz-też ważne.Mozna brac syrop guajazyl na 5 dni przed owulacją bo on rozrzedza śluz a o to chodzi.Potem wyczytalam,że dobrze,zeby kobieta miała pierwsza orgazm bo się zmienia w pochwie środowisko na zasadowe a plemnikom męskim jest wtedy łatwiej.No i głęboko!Byle bliżej!Trzeba pamiętać,że męskie plemniki są słabsze ale szybsze.Trzeba im pomóc ile się da.Ale są za to szybsze od żeńskich. Powodzenia.Mnie się udało.Chyba działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hello... Zabko moze u Ciebie byc tak ze twoj partner ma silniejsze meskie plemniczki i nic nie poradzisz:( a ile lat maja Twoi chlopcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HelloKitty32
Dokładnie,podobno z chłopcem jest łatwiej.Na dziewczynkę najlepiej kochać się ze 2 dni przed owulacją bo do tego czasu męskie plemniki już zginą.Ale trzeba mieć regularne cykle bo w tym przypadku testy niewiele pomogą,trochę się to robi na oko.Najlepiej na dziewczynkę chyba codziennie i przestać na 2-3 dni przed owulką.Tak słysdzałam.Tak mam córeczkę ale wtedy nie stosowałam testów.A z tym bólem owulacyjnym to podobno on jest w dzień przed owulką a nie w dzień owulacji.Tak gdzieś czytałam. Powodzenia.Wiem jakie to ważne ,przecież dziecko jest na całe życie,jak się marzy o chłopcu to dobrze zrobic wszystko żeby tak było.Chociaz nie zapominajmy,ze najważniejsze zeby było zdrowe,czy nie tak:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×