Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość pisałam tu kiedyś,
Witam wszystkie Panie w Nowym Roku. Starającym się życzę wymarzonej płci a tym którym się udało życzę bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków. Tak jak wspomniałam na wstępie pisałam tu dawno dawno chyba z ponad rok temu kiedy to zaczynałam starania- pamiętam Berni z tamtego okresu :) Poczytałam co i jak i zaczełam działanie podświadomie liczyłam na coreczkę (synka już mamy) dzialania były na 3-4 dni przed owul potem na 2 dni i nic, potem miałam torbiele operacje itd i kiedy daliśmy na luz udało nam się i powiem szczerze, że po tak długim czasie było mi obojętne co będzie zależało mi na ciąży w ogóle. W tym trafionym cyklu działaliśmy 11 i 12 dc. Test owul zrobiłam 13 dc i był już dodatni 14 dc też był dodatni, 15 dc już był ujemny. Skok temp był 14 dc. A cykle miałam 28-30 dniowe Obecnie jestem w 23 dc i co do płci. W 12 tyg ciąży lekarz mówił, ze to raczej chłopak :) na kolejnych usg już tak nie twierdził i podobno wyrostek który braliśmy w 12 dc za sisuiaka to była łechtaczka :) na następnym usg też twierdził, że z tego maleństwa chłopaka nie będzie. Teraz w poniedziałek idę na usg połowkowe do innego lekarza który ma usg wysokiej klasy i wtedy okaże się czy to faktycznie dziewuszka :) Pozdrawiam wszystkie forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam dziewczyne, która pisała o torbielach :) nie pamietam za nicka ale gratuluje dzidziusia i trzymam kciuki za córónie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny :) Ja nadal czuje sie fatalnie ,ale apetyt mi troszke wrocil . W sobote bedzie 10 tygodni wiec mam nadzieje ze to juz ostatki tych okropnych dni i zaczne cieszyc sie ciaza :) Wczoraj bylismy na zakupach i kupilismy detektor tetna plodu, podobno slychac bicie malego serduszka juz od 12 tygodnia. Juz nie moge sie doczekac :) Ma ktoras z was taki detektor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam tu kiedys -gratuluje rerdecznie i kciuki trzymam za plec!! aganiok widzisz mamusia 3synusia tez uparla sie na 3dzieciatko a maz wyjscia nie mial!! tak to sie robi i juz!! wiec nie ty pierwsza nie ostatnia!! a co lepsze teraz chca 4 dzieciatko ...czyli ewidentnie widac ze pozniej i meza latwiej przekonac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dokładnie z czasem męża jest łatwiej ustawić a poza tym widzi córeczkę od mojej siostry i sam chciałby taka mieć no ale z facetami tak jest że potrzebują czasu i kiedyś na pewno zapragnie takiej małej księżniczki a tak poza tym to powinni się cieszyć że kobieta jest wstanie przejść całą ciąże i poród żeby mieć tą wymarzoną płeć nawet kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3synusiow to prawda i z tymi naszymi mezami ze z czasem tez pragna tego co my i nas zaskakuja... wczoraj moj wiesz co powiedzial...a moze jeszcze4 sobie strzelimy!! szok! a my to o wiele wiecej bysmy daly rade przejsc by miec corcie, nie tylko porody!! z reszta co to dla nas juz jest hehe!! damy rade ile bedzie trzeba!! cos spac nie moge dzis...wczoraj uprzatnelam maly pokoik i tak ze starszym rozmawialam ze moze zrobimy go dla malucha??i mysle o tym od 3 jakby nie bylo kiedy! pytam go bo jak sie wprowadzilismy to on chcial ten maly pokoik wiec jest pierwszy!! ale i tak wola jeszcze byc razem -weselej im...razem bajki ogladaja na dobranoc ,cos tam buduja wieczorami -gadaja sobie a samemu to nudnawo!! nawet spia na jednym pietrze lozka pietrowego...na takim skrawku! maly jakby troszke podrosl to do mlodszego bysmy go wrzucili a starszy mialby pokoik nadal!! tylko by sie go odmalowalo tak by byl zadowolony i juz! wczoraj mowil ze on moze spac z malym bo jak sie obudzi to ja slyszec nie bede...on przyjdzie i mi powie kiedy bedzie plakal...hehe dobre,chyba by nic nie pospal sobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Właśnie dostałam @ :( Tak czułam, ze 4 dni przed to bedzie za duzo w moim przypadku, ech... Musiała sie ta owulka przesunąć o 2 dni?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. Berniu nie przejmuj sie, przyjdzie czas i zajdziesz w ciaze:) Ewik fajnie masz z tym Twoim mezem, 4 dziecko to juz cos:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Aganiok-nie przejmuj sie hormonami:) Miną-na bank! Mną tez telepało na początku-choc ta ciąża była naprawdę mocno chciana-sama nie wiedziałam skąd takie głupie mysli.... Daj sobie na przeczekanie-po 12 tygodniu będziesz sie z tego śmiała:) Ewik- spokojnie-dajcie sobie czas:) Na razie cieszcie sie waszym trzecim dzieciątkiem.A potem-wszystko przed WAmi! Choc w Twoim przypadku raczej z płcia mogłoby byc róznie.Dlatego,ze masz dzieci z róznego momentu cyklu.Ale kto to wie...? Moze jakbys sobie odpusciła to planowanie-to akurat dziewczynka by wyszła?Widzisz-ja teraz też sie zupelnie nie nastwiałam... Kiedy teraz masz usg (scan)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka35 piszesz spokojnie!!! przeciez ja niczego nie planuje! to chodzi tylko o slowa meaza o nic wiecej!!! chcialam tylko wam powiedziec i pokazac jak roznie bywa z facetami naszymy! przeciez mogl powiedziec ze ,, nie ma mowy ,, ale on juz sie nie pisze na wiecej ,bo i tak nie wychodzi tak jak sie zaplanuje-czyz nie?? kiedys pisalam ze maz chcial na jednym zakonczyc ! a teraz juz jest trojka i to z jego inicjatywy!!! jeszcze tego dzieciatka nie urodzilam i tym bardziej nie planuje kolejnego! moze i moj przypadek jest beznadziejny...bo juz troje tej samej plci-wiem! tez nie trzeba mi przypominac o tym :-(( z reszta jak widac to corki ktore sie tu pojawiaja na topiku sa niespodziankami,bo przytulanki czesto wydawaly sie byc zbyt blisko owulki... co swiadczy o tym ze to nie czas zaplodnienia odgrywa role!! tylko tak mialo byc i juz. co bysmy nie zrobily to i tak urodzimy to co mamy urodzic!! jak nie jest mi pisana corka to jej miec nie bede i juz! nic nie poradze na to! wiem o tym doskonale! a usg planowo juz mam nie miec bo tu robi sie ostatnie w 20tc. sa tylko dwa. na trzecie daja gdy cos ich niepokoi. teraz u mnie ta wielkosc macicy.... moze dadza na skan -zobaczymy .... bede wiedziala po 25stycznia po wizycie z polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dziś od 4 nie śpię, zaczynam dostawać paniki, boję sie jak to będzie, boję się porodu, bo to pierwszy, wkrecam sobie że może będę złą matka, boję sie bólu, szwów, wszystko mnie przeraza. Wczoraj czytałam forum o kobietach które planują płeć, i jednej sie udało po 6 chlopcach dopiero z córeczka, nieźle. Druga z czwartym dzieciątkiem miała scan i w 20 tc wyszło dziewczynka, wyobraźcie sobie jej radość. A na usg ok 30 tc z dziewczynki zrobił sie kolejny chłopak. Kobieta sie załamała. Wogóle tutaj w Uk ludzie nie mają takich oporów i decydują sie na 4, 5 dzieci, pewnie kwestia finansowa też ma znaczenie. Dla mnie drugie to narazie abstrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik a ty juz rodzilas w uk ?? Jesli tak to powiedz mi czy przed samym porodem robia usg w szpitalu bo w pl teraz to standard. Ja mialam taki przypadaek z 1 synkiem ze sie nie odwrocil , usg mialam pod koniec ciazy. A w szpitalu przed porodem polozna mnie obmacala po czym stwierdzila prawidlowe polozenie i ze scan juz jest nie potrzebny. Po kilku godzinach i wielu moich prosbach laskawie przywiezli scan i wyszlo na moje :) bylo polozenie posladkowe i zawiezli mnie od razu na operacyjna na cesarke ... Dlatego jezeli nie robia tutaj juz w ogole to lepiej pojsc prywatnie na koniec ciazy i miec pewnosc ze jest wszystko ok. Zreszta juz pisalam mojej kumpeli na polowkowym w uk powiedzieli ze to chlopak a teraz pod koniec ciazy poszla prywatnie i okazuje sie ze z chlopca zrobila sie dziewczynka ;) To jej pierwsze dziecko wiec jest jej bez znaczenia ale zdziwienie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopeU to normalka ze sie denerwujesz bo nie znasz tematu na wlasnej skorze!!! nie taki diabel straszny jak go maluja!!!! wszyskie sie boimy i wszystkie dajemy rade!! ty tez dasz i bedzie oki! zobaczysz! ja nie spie od 3 tylko ze mniej przerazajacy scenariusz mialam w oczach! a z tym planowaniem to niezle-masakra!zdecydowanie malo pocieszajace! ale udalo im sie a po takiej ilosci chlopcow to niejeden by powiedzial ze szans nie ma wcale! no i na taka ilosc to ciezko sie zdecydowac byloby! usg myli sie i wiecie co gdybym mogla cofna czas to bym chyba nie chciala wiedziec wczesniej bo tak jak mowisz by nie zalamac sie do porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik-nie zrozum mnie źle....ja właśnie Ci bardzo, bardzo życze tej córeczki!!!!I tylko chciałam Ci napisać,ze na 4 dziecko macie jeszcze czas:)Zobaczycie jak sie chować bedzie Maluszek-moze super i szybko podejmiecie decyzję o nastepnym?A skoro mąż własnie tak mocno juz teraz sie otwiera-to za kilka lat na bank będzie chciał:) Oni naprawdę sie zmieniają w tej kwestii. No to zostaje Ci czekanie-szkoda,ze nie zdażyłaś zrobić w Polsce tego usg:(-chłopaki mieli by uciechę widząc rodzeństwo na monitorku:) A powiedz-juz nastawili sie na braciszka? Jakie imie wybraliscie? Hope-no to w 20 tygodniu sie pomylił lekarz:( wyobrazam sobie rozczarowanie tej kobiety.Ale myśle,ze dzis to sie zdarza rzadko. Ja w swoim otoczeniu przez te wszystkie lata znam tylko jeden przypadek pomyłki co do płci.Właśnie z dziewczynki na chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik-a u Ciebie właśnie wiek moze byc sprzymierzeńcem w spłodzeniu córki:) Bo im kobieta starsza tym podobno mniej tego śluzu płodnego i łatwiej o dziewczynkę.U faceta też nasienie już nie to;) Ja śluzu nie miałam wcale w tym cyklu-a w ciąże jednak zaszłam.Moze był gdzies głęboko ukryty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka ...no wczesniej pisalas ze zyczysz mi tej coreczki ,ale myslalam ze teraz mnie zle zrozumialas i ze ja juz o kolejnym mysle jak tego nie urodzilam...bo tak nie jest! jedyne co to napewno takie slowa meza to balsam na serce!! a w zycie to ewentualnie za pare latek mozna wprowadzic! nie pali sie przeciez a tak jak piszesz im starsi tym lepiej...teraz jest za jurny a ja sluzu mam po kolana!hehe a co do chlopcow to chcieli siostre...troszke po usg mowili ze moze to pomylka i takie tam!! ale porozmawialam z nimi i juz nie ma mowy o siostrze -bedzie braciszek i mowia o dzidzi jako o chlopcu!! starszy bardzo kocha dzieci mowi ze najwazniejsze ze bedzie z w ogole nami !!! cieszy sie i doczekac nie moze! mlodszy tak nie piekli sie i wiem ze rywalizacja bedzie o brata na 100% bo starszy bedzie chcial wciaz pomagac przy dziecku a mlodszy bedzie czul sie nagle mniej interesujacy ....wiec tez bedzie chcial zabiegac o malego.... mam nadzieje ze jakos nauczymy sie zyc wszyscy tak by nikt nie czul sie zle!! ja napewno bede miala mega pomoc .... a co do imienia to niby mamy ale glowy nie daje -chlopaki jeszcze mysla.... Nicolas nam sie podoba tylko ze moje dzieci maja typowo polskie imiona wiec jakby malo pasuje do rodzinki! a chce by mial imie ktore bedzie podobalo mu sie i pasowalo do wszystkich!!! tez zaluje tego usg ze chlopcy nie widzieli i mezus tez ...nawet juz myslec nie chce bo az serduszko mnie boli!!!! tu jakby mi dali to wszyscy nie bedziemy pewnie mogli wejsc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu mysle ze malenstwo twoje i tak by sie nie poczelo nawet w owulacje ,bo po prostu jeszcze nie jego pora na przyjscie... nie w tym cyklu... w innym jak bedzie mialo sie pojawic to i 5dni przed sie pojawi... glowka do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja myśle że nie jesteśmy przekreślone z tymi córeczkami co nam pisane jest to będzie no ale jak na razie na szóstkę to sie nie pisze:) Asłowa męża są zbawienne :) jeśli sie rodzi kolejną taką samą płeć Hopeu nie masz co zawracać sobie tym głowy bo najlepiej się rodzi 1 dziecko bo nie ma się pojęcia co cię czeka i nie słuchaj opowiadań innych bo kazda kobieta jest inna i inaczej przechodzi poród . Ewcia no my to możemy sie juz czegos obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny jestem już pewna że będzie chłopiec. Mówię to mojemu mężowi ze tak czuję że przecież usg nie jest w 100% pewne ale coś odstawalo i u nas raczej się nie pomyliło. A on na to że tak bo ta kobieta u której był wywrozyla mu córeczkę ale druga na 200%. jemu sie pomyliło bo ja ciągle o dziewczynce mówiłam i olsnilo go na usg ale nie chciał mi już nic mówić. Ja czułam chłopca podświadomie od początku może chciałam niespodziankę żeby wyszło inaczej ale podświadomość mówiła chłopiec. I nie wiem czemu ale w to wierzę. Te internetowe wróżki nie są wiarygodne 3 mi mówią córka, jedna chłopiec. Tamta to co innego pisałam wcześniej ze wszystko inne sie sprawdziło, potrafiła powiedzieć szczegóły z dzieciństwa , daty litery z nazwiska. Tylko mój m pomylił kolejność dzieci. Ale ważne żeby było zdrowie. Jeśli jest mi pisana córeczka to będzie. Zawsze chciałam dwoje dzieci. Jeszcze z ciekawości co do planowania. Czytałam o cyklu Jonasa, ze poczecie zależy od tego w jakiej fazie jest księżyc. Tzn w danym miesiącu. Każdy znak zodiaku jest przypisany płci czy coś takiego. U mnie z tego wychodzi ze chłopiec no poczecie było w czerwcu a wtedy księżyc jest w znaku raka chyba a rąk jest męski. Ale to pewnie kolejna bajka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki...te stare i te całkiem nowe... :-) Dosyć długo mnie nie było..z pewnymi doskokami..ale już będę na bieżąco ;-) Jak pisałam wcześniej widziałam z moim M. swojego dzidziusia i szczerze mówiąc z tego szoku nie wiem ile ma cm ale widziałam bijące serduszko... Samopoczucie jakie takie ,ale te wieczorne mdłości mnie dobijają...w pierwszej ciąży nie wiedziałam co to mdłości,ból kręgosłupa,wyczulenie na niektóre zapach itd.....a teraz nie wiem dlaczego tak się dzieje !? Co do planowania płci to biorę to już z przymrużeniem oka,bo kolejna koleżanka potwierdziła nieskuteczność tej metody... Dwa dni temu urodziła jej się córcia a planowała chłopca...przytulanki miała 2 dni po owulce! Kolejne kumpele też potwierdziły że to tylko loteria i co Bóg da,a my to możemy sobie tylko zamieszać...w kawie,hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninka dobrze że juz jesteś bo troche nas mało po tych świętach Mnie się wydaje że to tylko zależy od śluzu bo i przed owu i po owu śluz jest nie przeżroczysty i biały a i też kazda kobieta ma mniej lub więcej śluzu To ma największe znaczenie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o0karolina
Ja dopiero jestem w trakcie czytania poradnika, ale myślę, że możliwa jest duża skuteczność urodzenia wybranej płci jeśli stosuje się metody tam opisane, bo raz moja kuzynka, która jest właścicielem tego poradnika razem z nim urodziła wymarzoną córeczkę. W dodatku jest to udowodnione naukowa, że planowanie płci dziecka jest możliwe. Mam nadzieje, że i ja urodzę Basię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czasami Was dziewczynki podczytuję, bo jestem ciekawa co u Was i jak Wasze planowanie. Nie wiem czy mnie pamiętacie, bo nie często tu pisywałam :) U mnie ta metoda się sprawdziła w 100% zarówno przy chłopcach jak i przy dziewczynce...Mam dwóch synów jeden poczety dzień po owulacji, śluzu zero...drugi w dzień owulacji...okropny ból jajników i śluz i córeczka poczęta prawie 4 doby przed owulką...pierwszy dzień śluzu płodengo...ale tego śluzu pełno!!! Chyba w tym cyklu w tym dniu było go najwięcej...Nie wiem czy to przypadek,że tak się stało...Ale u większości moich znajomych ta metoda zadziałała :) Metoda Jonasa w każdym przypadku wróżyła mi odwrotną płeć...We wróżby całkowicie nie wierzę :) I nawet pod uwagę bym tego nie brała... Piszę tu do HopeU...trochę w temacie siedziałam i wiem,że gdyby tak wróżby się spełniały to wróżbitki co rusz miałyby wygraną w totolotka :) Pomyśl o tym :) Jeśli nawet wróżbita jest ok. to wróżba jest na daną minutę prawdziwa...w każdej innej minucie Twoja decyzja może być inna i wrózba się zmienia...To samo w totolotku...wróżbita może określić liczby które by padły w danej minucie/sekundzie...Jednak w momencie losowania już jest inny czas i inne liczby..Dokładnie tak samo z ciążą...Przecież wystarczy jedna Twoja decyzja, a o wszystkich przepowiedniach można zapomnieć :) Gdybym nie zdecydowała się na 3 dziecko to zapewne bym go nie miała :) Mi wywróżyli chłopca, dziwczynkę, chłopca dziewczynkę...Już się nie zgadza...Mojej kuzynce brak dzieci...oj mogłabym się rozpisywać :) A temat mam poznany od podszewki i powiem szczerze...lepiej trzymać sę od niego z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wik oglądałam Twoje zdjęcia z USG i potwierdz,że to nie jest pozycja do określania płci :) Co oczywiście nie znaczy,że Ty nie widziałaś sisuaka :) Ale wiesz co...mi jeden z najlepszych lekarzy w określaniu płci, który ponoć nigdy się nie myli,na pierwszym USG powiedział,ze dziewczynka, a na kolejnym,że chłopiec...Było to 33 tydzień...No myślałam,ze padnę, bo wcześniej powiedział,że na 120% dziewucha...więc ja do niego z pretensjami...przeprosił mnie...sprawdzał jeszcze z 5 min. i potwierdził dziewczynkę...i też się urodziło moje dziecię jako dziewczynka :) Tak więc to róznie z tymi badaniami może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje wam córeczek lub synków ale dlaczego ja nie moge zajść??? Juz tak długo sie staram, tyle okazji juz miałam bo mam krótkie cykle. Dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza33
Czytam powyższe posty i znowu pojawiła się nadzieja na zaplanowanie płci, chłopca chyba łatwiej zaplanować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, Sylwia dodalas otuchy innym kobietkom ktore maja zamiar planowac, ale na sama plec wplywa bardzo wiele czynnikow...u ciebie wszystko sie ladnie zlozylo i masz upragniona plec ale nie zawsze tak jest:) teoretycznie latwiej jest zaplanowac chlopca ale w praktyce jest roznie, jesli facet ma wiekszosc zenskich plemnikow no to wygra dziewczynka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×