Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

kochane dziewczynki witam was! tyle napisalyscie ,ze bede musiala nadrabiac , gratuluje wszystkim mamusiom slicznych dzieciaczkow dla nowych kolezanek sie przedstawie:) mam dwie corki 11 i 17 lat a teraz to juz 12 i 18 lat hahahha i bardzo chcialabym synka !! mam 35lat o nie juz 36 i tak sie zastanawiam czy zajde w ciaze w moim wieku? pozdrawiam Ewik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu30 jaki sliczny synus , ja tez chce takiego :((( urodzisz mi;)))? fajnie ,z ejuz jestes z nami , odzywaj sie jak najczesciej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka 35 mamy tan sam wiek:) czwarte dziecko, moj wielki szacun dla Ciebie!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Mamuniu - jak patrze na Twojego Marcelka to powiem Ci, ze jak nic moge miec drugiego synka, cudny!:) Goniu - moje 2 siostry rodzily w wieku 37 lat, wiec nic sie nie martw wiekiem:) a jeszcze dodam, ze mi wszelkie chinskie kalendarze chlopca teraz przepowiadaja... wiec jesli potwierdzi sie plec dziewczynki to juz zawsze bede sie tylko z tego smiac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goniu--> ja mam synka 2 letniego i marzę o córci, znam dużo kobiet, które jako 3 mają wymarzoną płeć, czytalam właśnie polecanego bloga dokładnie i widze, że niektorzy bardzo wiele wysiłku wkładają w planowanie. Chciałabym zajść w ciążę w sierpniu, żeby mieć czas na obserwację ciała, ale zobaczymy. Próbowałyście pasków, które mierzą Ph w pochwie? Ostatnio doszłam do wniosku, że trzeba zwracać dużą uwagę na śluz i Ph, kurcze żebym miała jeszcze regularne cykle:( macie jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chnski kalendarz tez mowi ze do kwietnia mam sie starac o synka, no i te wrozki ciagle tylko ze bede miala jeszcze synka ;)) przyjmuje to oczywiscie z dystanasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny , biore od jakiegos czasu wiesiolek na moje torbiele w piersiach i zauwazylam ze sluzu jest zdecydowanie wiecej to chyba tak powinno byc na chlopca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak brałam anty to mialam regularne cykle, ale zaraz jak odstawiam to mam co ok 2miesiące;/ a skoro chciałabym zwiększyć szanse na dziewczynke to muszęobserwować swoje cykle a przy anty nie ma sensu bo nie ma owulacji, próbuję coś odszukać o tym castagnusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaddy
Goniu - nie bylo zadnych problemow, jedna przechodzila wrecz o wiele lepiej niz pierwsza (bo w pierwszej sporo lezala w szpitalu na podtrzymaniu a w tej w ogole) wiec glowa do gory!:) dobranoc dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :) Dzisiaj w domku zostajemy,młodszy dopiero skończył antybiotyk a starszy obudził się z bólem głowy i zatrzymam go na wszelki wypadek,od jutra i tak długi weekend. No i mleczko z miodem nie pomogło niestety,znowu nocka zarwana,jak już udało mi się zasnąć to śniły mi się takie mega głupoty że szkoda gadać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ja dzisiaj troszke podłamana jestem byłam na kontroli bo mam dość długą miesiączkę po dłuższym czasie i dostałam jakieś tabletki na powstrzymanie i zalecają anty pomimo planowania ciąży:( nie wiem co mam robić, bo wtedy z planowania nici, macie jakąś rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny Marcelek:)-gratuluję:) Gonia-ja zaszłam w ciąże bez żadnego problemu.Tobie też tego zyczę! Kaddy-daruj sobie czytanie kalendarzy i wróżb.Chyba sie ktoś ciężko nudził wymyslając to;) Mi też teraz wszędzie chłopak wychodzi:D Kiedy masz to połowkowe?Tzryammay kciuki aby dziewczynka posostała dziewczynką:)-na pewno tak bedzie! Bernia-czyli masz dwóch chłopców i jestes w trzeciej ciąży? bo nie doczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płeć???
Ewik to nie siurek tylko pępowina :) No nie wiedziałam aby dziecko w tym miejscu miało tak długiego siusiaka, aby tak sobie sterczał. To nie jest pozycja do sprawdzania płci. Mam córkę i na zdjęciach z takiego położenia też w tym miejscu coś starczy, ale to na bank pępowina. Nie twierdzę,że to nie chłopczyk skoro sama widziałaś, ale nie z tej pozycji!!! Aby dokładnie ocenić musi być zdjęcie od dołu, czyli pośladki i miejsce między nóżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No-dokładnie:) Zgadzam sie jak najbardziej:) Mojej tez sterczy pepowina a na zdjęciu juz między nóżkami widac taką "bułeczkę":) To nie jest pozycja do oceniania płci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicka tak mam 2 synków ale nie jestem w ciąży. Teraz czekam na @ lub jej brak ;) Zaszłam w ciąże w kwietniu 2010 ale poroniłam w 9tyg. później trzebabyło odczekać, później miałam robioną nadżerkę i tak zeszło. W sumie o wymarzaną płeć staram się już od pazdziernika 2009 roku i dlatego mam już chwile zwatpienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, które miały dostać okres w dniu dzisiejszym lub w okolicy odzywajcie się. Co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tylko takie zdjecie to dalam to.... a to nie jet pempowina!! pempowina jest wyzej tez ja widac na brzuszku!!! zaraz kolo kolanka tego podniesionego!! ja nie prosilam o zdjecie plci bo widzialam ...tez nie od dolu tak jak piszecie tylko od gory!! na bank byl to pisiak!! a to zdjecie po prostu takie mi dali! moze gdyby to byla corka to bym chciala zdjecie sprzetu ...a tak to nawet nie pomyslalam o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co sie dzieje?? z autopsji wiem ze cos w glowce zawsze siedzi stad dol!!! nic nie dzieje sie bez przyczyny.... ja tez nie jestem tryskajaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie...co się dzieje? Przecież tak chciałam zajść w ciążę....Nie wiem....niby nic...a jednak jest mi źle :( Może dlatego że jestem sama,za dużo rozmyślam i mnożą mi sie wątpliwości w głowie...różne....że to nie był dobry moment na dziecko,że bardziej chciałam niż mój mąż....że nie poradzę sobie z trójką... jak starsze zareagują jak maleństwo będzie już na swiecie...? Nie wiem co mnie tak dopadło ale cały dzień siedzę i ryczę a przecież tak nie można.... nie chcę żeby dzieci mnie taką oglądały :( Nie chcę wprowadzać takiego nastroju do topiku,spróbuję wziąść się w garść i odezwę się jak będę już bardziej pozytywnie nastawiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wrocilam z cwiczen i co zrobilam , zjadlam kolacje hahaha i caly moj wysilek poszedl w dluga ale nic to przynajmniej jestem wysportowana hhahah Noemi tak tez myslalam ze tebletki anty bylyby wskazane , wiec z dzidzi nici , nic nie zrobisz trzeba unormowac cykl co to za doly na kafe? dziewczyny glowa do gory, to tylko hormony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 nic sie nie przejmuj!!! nic nie szkodzi ze wprowadzasz doly...zycie! nie zawsze jest kolorowo!! tobie teraz jest zle to pisz to co czujesz a nie udawaj ze jest super bo nie jest przynajmniej tobie sie tak wydaje !!!! ale po pierwsze to faceci zawsze chca mniej dzieci jak my ...w wiekszosci przypadkow!! gdyby to tylko od nich zalezalo mielibysmy tylko po jednym dziecku!!! wiec w tym przypadkiem nic sie nie przejmuj!! to zaden klopot!!! zdecydowaliscie oboje on wyrazil zgode jest po prostu bosko!!!! naprawde! ja o drugim jak zaczelam wspominac moj nosem krecil ze ten juz odchowany no i super tak dwa plus jeden!! ja mu krotko dla ciebie moze super ale ja bardzo chce! i zazartowalam ze jak nie bedzie mi chcial dac dzidzi to pojde sobie do kogos innego o pomoc w tej kwesti! do tej pory sie smiejemy ze ultimatum powalajace bylo i nie do odrzucenia!!! nie mial wyjscia!! z reszta na poczatku tylko wspominalam nie chcialam go od razu dosiadac!!! za trzecim sam zaproponowal by spelnic moje marzenie.... dzidzia bedzie ale tak chcielismy dziewuszke!!! wiec czesciowo sie powiodlo a czesciowo nie! wiem ze bede kochac -juz kocham i doczekac sie nie moge kiedy sie urodzi,ale niedosyt jest i bedzie po czasie odczuwalny nadal! poradzisz sobie z trojka na milion procent to bedzie latwizna!!! przeciez twoje dzieci nie sa mali juz!! mysle ze jeszcze ci pomoga!! jak zareaguja na rodzenstwo ?? no ja mysle ze uciesza sie! moi sie cieszyli sie a starszy to w niebo wziety ,bedzie sie opiekowal i robil wszystko- tak zapowiedzial-procz kupy!!! hehe. moze twoi chlopcy tez tacy chetni i kochaja dzieci! ja wiem ze poradze sobie i bede miala w nich duuuuza pomoc!!! wszystko to co uwazasz teraz za problem to nie jest problemem ...z czasem to powiesz!! bedzie dobrze zobaczysz i wszyscy bedziecie sie cieszyc z dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok kochana to normalne w ciąży takie jesteśmy my kobiety że tak wszystko przeżywamy i te hormony biorą górę Wszystko bedzie dobrze:):):) uśmiechnij się proszę wiecie dziewczyny moje 3 dzieciątko to tylko takie moje było mój M od początku sie na nie nie zgadzał a ja i tak dopiełam swego i zmusiłam go to był taki stosunek jednorazowy bez orgazmu i od razu zaszłam pierwsze na początku myślałam że będzie ta dziewczynka no ale pod koniec 6 miesiąca sama przeczówałam że będzie 3 synuś Mimo że to nie dziewczynka była to jest moim największym skarbem na świecie bo to ja go tak strasznie chciałam nie mój M może czasem jest o niego zazdrosny no ale cóż :) :) Wszystko ci przejdzie i za niedługo wrócisz do nas z uśmiechem :):) A właśnie dziewczyny powiedzcie mi czy plamienia wliczamy do nowego cyklu czy do starego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam doła przez mój cykl i że wszyscy mówią że za wcześnie na drugie dziecko;/ 3 lata różnicy to chyba nie jakoś specjalnie mało;/ no ale nawet nici z moich planów bo muszę cykle unormować. Aganiok wypłacz się bo nie wolno dusić emocji i pomyśl sobie tak: jesteś w ciąży dzidziuś zdrowy a reszta sama się ułoży, dzieci już takie większe będą zachwycone rodzeństwem, a Ty dasz rade bo musisz!!:) Ja nie mam rodzeństwa a bym chciała przynajmniej dwójke, a tak sama jestem jak palec.Sama jakbym miała możliwości to bym chciała 3 dzieci,ahhhhhhhhh ja też odezwę się później:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×