Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

aha dziewczyny, moj facet wczoraj zapytal mnie czy chce nadal synka?:) czyzby przemyslal sytuacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mysle że jednak to ph jest ważne nie śluz. Gonia na chłopca to chyba wysokie ph. W blogu wszystko jest podane. Wydaje mi sie że warto sprawdzić to i działać na wszystkie możliwe sposoby. A co do wróżek to powiem wam że te internetowe to ciężko powiedzieć. Ja dla żartów w sumie napisałam o płeć na początku ciąży i mi 2 odpisaly że dziewczynka, z daty ur i imienia, jednej nawet zdjęcie wysłałam. Później jeszcze do jednej ale tej płaciłam 100zl bo ona chciała 5 pytań. Ja miałam tylko jedno o dziecko. I ona właśnie chciała też dane partnera i mysle że to ważne bo zrobiła nam wspólny zarys i do tego opis numerologiczny osoby. Muszę przyznać że strzeliła w 10 mnie i męża opisała idealnie każdego z osobna i wyszło jej że spodziewam sie synka. Ale i tak uważam że w to raczej sie powinno "bawić" osobiście, żeby ktoś kto stawia karty czuł energię. U tej co był mąż to naprawdę jest masakra ona wiedziała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopeU , przypomnij mi ktore dzieciatko u Ciebie ? nie chce mi sie szukac sorrki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow to masz szanse na wymarzona plec:) masz duzo czasu hahhah nie to co ja......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
Ewik - trzeci syn współczuje :( zamiast rodzina sie cieszyc to mysla : jezu kolejny syn" zycze coreczki za czwartym razem pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co to znaczy...trzeci syn :( super ze synek , zdrowy i piekny nosz ku..wa mac, wiem ze ja to widze inaczej ale to przeciez dziecko takie jak kazde , kochane i upragnione....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
no sory ale u niej upragniona byla by corka pod ktora stosowala te wszystkie metody a nie syn, wiec dla niej to nie upragniony syn niestety wiec nie kolorujmy na sile ze jest super extra ze trzeci syn :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I super,ze trzeci syn:) Tylko nosic głowe wysoko z dumy! Gonia- super,ze maż sam zagaił:) Ja myślę,ze masz duża szansę na syna:)-tylko celuj prosto w owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
kibicko a Ty co teraz bedziesz miala ? bo zobaczylam post ze chcesz powtorzyc usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziewczyny-naprawdę nie zawracajcie sobie głowy tymi wróżbami:) Wiecej tylko z tego zła moze wyjsć niz dobra;) A na pewno żaden człowiek nie ma takiej mocy aby stwierdzic jakie dzieci bedziemy mieć.Moze ewentualnie zgadnąć...ale czy nie szkoda czasu i pieniędzy na takich naciągaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko super ze jest dziecko , zdrowe a corka bedzie w swoim czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
gonia no i wlasnie tego zycze Ewik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy pisać...bo moze też sie wspólczucia doczekam, ze mam trzech wspaniałych synów:):):);)-żartuję. Teraz podobno córa-ale mysle,ze tak samo dumna byłabym z czwartego syna:) Choc nie ukrywam,ze córcia bedzie jakimś tam naszym spełnieniem i uwieńczeniem rodzicielstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
kibicko tzn masz juz 3 synków a teraz prawdopodobnie czwarty dzidzius to corka? w ktorym tyg Ci to lekarz powiedzial? jako mama 3 synow sama juz powinnas wiedziec jak te spawy na usg wygladaja :P i nie miec watpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicka ja ci zazdroszcze synkow , fajnie , miec syna to sie czuje prawdziwa kobieta .... tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonia-no to działajcie :) powodzenia!kiedy zaczynacie? Ewik wcale nie ukrywała rozczarowania płcią przecież-pisała tu wszystko szczerze bez ściemy... Zatem teraz chyba tym bardziej należą jej sie gratulacje od nas wszystkich i słowa otuchy. Z resztą takiej samej jakiej ona dodawała tu dziewczynom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
kibicko piknie na koniec napisalas, ja urodzilam corke w sumie niedawno i mówie Ci --- TO JEST TO!!! córka powinna byc z urzedu dla kazdej kobiety!!!! ta więź, boze tojest nie do opisania dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja planowałam córkę ale wcale nie będę rozpaczać z tego powodu jak urodzi się synek... byle zdrowy! ;-) Kibicka jak zrozumiałam masz 3 synów i spodziewasz się córki??Jak od początku przebiega Twoja ciąża,jest inaczej niż z innymi??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg to tylko badanie a nie potwierdzenie w 100% co bedzie bo jak sie urodzi to jest 100% pomaranczko ty chyba niedoswiadczona matka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
gonia a mi wlasnie miec corke tzn czuc sie spelniona kobieta, by za 20lat miec oddana przyjaciolke by... ahh dlugo by pisac... syna to ci synowa sprzed nosa zabierze i beda sie zajmowac bardziej jej matkaa corka zawsze bedzie z Toba zwiazana.. haotycznie pisze ale wiecie o co chodzi.. stare ale jakie zyciowe przyslie: ze corke wychowujesz dla siebie a syna dla synwej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
Ninko a kiedy sie dowiesz kto tam u Ciebie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
goniu mam i synka i córcie wiec doswiadczona jak najbardziej jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornel-co do płci to raczej nie powinnam mieć wątpliwości...ale przy chłopakach to tak wyrażnie widać;)Tu jest inaczej... A usg nie będę powtarzać tylko moze wysępie takie dodatkowe przed 30 tygodniem:tak zeby sobie podejrzeć Maluszka:) Płeć poznałam w 19 tygodniu. A ty masz dzieci?planujesz córkę? Goniu-tak-ja zawsze marzyłam o synu:) wydawałao mi się to takie kobiece-mieć synów:) Marzenia o córce przyszły później...i to w duzej mierze dzięki dziewczynom z "Doświadczonych mamusiek" -pisała o tym topiku mamunia synków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibicko jeszcze nie wiem , bo wszyscy wokol mowia ze nie mam juz rodzic bo moje corki ocdchowane itd ale ja wiem niech sobie mowia co chca to moje zycie :)) ale jak tak wszyscy stekaja to czlowiek sie zastanawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
kibicko tak jak napisalam mam syna, i teraz corke urodzilam,. miec corke bylo moim najwiekszym marzeniem! teraz nic mi wiecej do szczescia nie brakuje, jestem spelniona i szczesliwa, takie sprawy jak to ze nie mamy jeszcze wlasnego mieszknia i inne takie przyziemne rzeczy nie maja znaczenia bo... jest ONA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel i ja 29
goja kojarzeCie,m masz dwie coeki 15 i 17 lat albo 11 zamiast 15 i synka chcecie , pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×