Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Lolietta
Aganiok trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie obrze. Bajaderko gratuluję synka i córci, jak jest parka, to chyba późniejsze staranka o 3 dzidzie, to chyba już nie taki stres, obliczania.oj jakoś się rozmarzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicko i Kaddy gratulowac Wam mozna ze sie udalo:) Super ze bedziecie mialy swoje upragnione coreczki:) Ja usg u D. mam 4 lutego jakos poznym wieczorem - ciekwa jestem co mi powie - ogolnie o dzidziusiu i o plci bo jak do tej pory to jeszcze na usg zadnym nie bylam. Umnie bylo oslabianie wiec po przeczytaniu tych wielu wpisow mysle ze to nie-dziewczynkowo. teraz jestem w trakcie 11 tc i jak do tej pory to na poczatku silne przeczucie ze moze byc corka, teraz troche zaczynam stapac po ziemi.....nudnosci calodniowe, smaki ogolnie na poczatku samym na slodkie ale pozniej juz na konkretne jedzenie. Pozostaje mi przyjac co bedzie mimo ze marzenie nadal jest a nadzieja umiera ostatania ...a noz widelec sie UDA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajaderko witam serdecznie i pozdrawiam :) Aganiok, trzymaj się, wszystko bedzie dobrze i daj znać co tan po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
co się dzieje z tym forum, jakieś techniczne kłopoty, ja nie mam wogóle tekstów wypowiezi tylko nicki??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez chwilowo mialam takie problemy i nie moglam was poczytac!!! bajaderko no mam sie z tym wszystkim sredno ze nie wyszlo!!!! ale nie jedna ma synow z przed owulacji a potem corki blizej owulacji.... may to co jest nam pisane i juz! tak jak mowisz kubolinka chyba miala usg w 12tc teraz...mozna okreslic plec w 12tc ale trzebaby miec dobre ujecie malucha... mnie duzo osobom sie udalo oszacowac ...tylko nie sobie hehe. a jak sie tam jakiejs nie podoba ze jeszcze tu pisze to niech nie czyta...z reszta dlaczego akurat mnie sie czepia .... jak wiele dziewczyn pisze jeszcze!! dlatego ze mi sie nie udalo???? moze kibicuje innym ...samolubem nie jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! widac wredna jakas menda i tyle ...wiele tu takich!!! nie lubie zbytnio tego forum bo jest otwarte dla takich roznych wrednych osob ktore tylko czekaja zeby dopiec... nie mozna nic napisac bo zaraz ktos z zewnatrz ma nieszczere intencje.... buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktoras dziewczynka pytala mnie o wyprawke... przypomnialam sobie jak robilam mezowi jedzenie do pracy na jutro.... a wiec mam wszystko... przywiozlam z pl mase rzeczy i jeszcze pare tu dostalam.... tylko musze poprac!! lozeczko tez zwiezione, kolyske mam ,kosz mojrzesza mam! wozek mam ...w sumie wszystko mam!!! tylko jeszcze pokoik mu zrobie !!!! chce pomalowac na zielono pomaranczowy z ozdobnym paskiem przechodzacym przez srodek pokoju!!!! taki ze wzorkiem z kubusiem i hefalumpem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziewczyny zdjęcia, tylko nie wiem gdzie i jak wkleić. Tylko że takiego z czymś między nóżkami nie mam. Ewelina29- w pl i prywatnie. To badania których nfz nie finansuje. Ja płaciłam mało bo tylko 150 zł. Ale wiem że czasem potrafią zakasować za nie i 300zł. Ewik - ja pytałam o wyprawkę :) Fajnie tak składać i dobierać te maleńkie rzeczy :) Pozdrawiam Cię mocno i olej pomarańczowych popaprańców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję że strach ma wielkie oczy.... ;) Byłąm,Pani dr okazała się bardzo życzliwą i wygadaną osobą,odpowiedziała na moje wszystkie pytania, rozwiała wątpliwości i małe strachy :) Jednak kontynuować wizyt u niej nie będę,za wizytę z usg zapłaciłam 200 zł a za następne usg bo ma być doppler płaci się już 50 zł więcej,więc 250 zł co dwa-trzy tygodnie to uważam za dużo. Fasola ma się dobrze,ma 8 tygodni i 13 mm :D Mam torbiel i to ona mnie pobolewa bo jest w prawym jajniku, nadżerka też jest i to sporawa ale na jej leczenie przyjdzie czas po porodzie.Krwiaczek jest mały,mówiła że nie jest dużym powodem do niepokoju i dziecku nie zagraża,tyle że mogę plamić,tak jak dzisiaj właśnie. Duphaston może jak najbardziej powodować nasilenie mdłości i problemów z cerą ale dopóki jest krwiak-muszę brać. No i chyba tyle...położyłam chłopców spać,zamierzam jeszcze poczytać chwilkę i uciekać spać,jutro muszę wstać jak co rano wyszykować starszego synka do szkoły a młodszego wyprawić do przedszkola :) Dobranoc kochane,dziękuję za wsparcie i wszystkie miłe słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko wejdz na fotosik.pl - tam wstawisz zdj a pozniej tu na forum link do zdjecia to bedziemy mogly wszystlki zobaczyc:) Ewik - olej tych co sie czepiaja, fajnie ze piszesz czasami i to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Dzięki dziewczyny że mnie tak miło przywitałyście, ja mam szczególny sentyment do tego forum jakby nie było moje drugie dzieciątko poczęło się kiedy to byłam stałą bywalczynią tej kafejki heh:) ,jesteście dziewczyny super, miła atmosfera no i tak fajnie wspieracie się wszystkie, można się nawet wypłakać przed Wami, szkoda tylko że od czasu do czasu ktoś się musi wchrzanić i komuś dogryźć.....:( Aganiok, jakoś ten 16 dzień cyklu bardziej mi podchodzi i raczej większe szanse miałyby plemniki z tego właśnie dnia tym bardziej że poszły 4 strzały :) i jeśli ma być dziewczynka to nawet późniejszy seks nie przeszkodziłby w niczym z tego względu że plemniki żeńskie w dobrym dla nich środowisku mogą przetrwać dłużej. Ja trzymam kciuki za córeczkę a Ty nastawiaj się na synka, co ma być to będzie :) Napisz jak będziesz po wizycie ja myslę że będzie wszystko okey, a może masz małą nadżerkę a szyjka przecież jest bardziej rozpulchniona i może też powodować plamienia będzie dobrze:) najbardziej niepokojący objaw to jest żywo czerwona krew a u Ciebie tak nie jest. Lolietta, dzięki :) masz rację jak już nastawiłabym się na 3 dziecko to byłoby mi obojętne co będzie byle zdrowe, chociaż....fajnie byłoby mieć mamusiowego synusia:) Dobrej nocki !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Aganiok widzisz po cóż martwić się na zapas, cieszę się że wszystko na dobrej drodze, musiałam pominąć Twój post. Mój synuś teraz ma ferie więc siedzi w domku ale ja też uciekam do łózka bo spanie mnie już bierze na całego pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia uk
hej dziewczyny, nie olewajcie pomaranczowych, a jesli juz macie to robic to ja i tak zostaje i tak bede pisala. u mnie 10dc, test owul. pusty tak wiec nadal czekam aby zobaczyc buzke, odczekac 12h i dzialam, moze uda sie chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk tylko się nie zakwaszaj na chłopca, bo mysle ze to ph jest właśnie ważne. Na chłopca musisz być zasadowa :) w blogu było o tym. A jak to zrobić to nie mam pojęcia. Ewik nie przejmuj się głupimi postami, są wredne typy jak widać wszędzie. Tak wogóle dziewczyny zaczernijcie swoje nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia_uk,ale nam chodzi o pomarańczowych "pseudo" czyli tych tchórzy którzy wyładowują swoje frustracje na forum tylko dlatego że pozostaną anonimowi. Moje chłopaki dzisiaj jednak w domku,Dawiś kaszlał w nocy a Oliś za solidarnością brata o przedszkolu nie chciał słyszeć ;) siedzą więc teraz koło mnie i dopracowują laurki na Dzień Babci i Dziadka. Bajaderko,staram się już nie analizować,nie gdybać i nie nastawiać się,sytuacja ze szpitalem wystarczająco utarła mi nosa,mam pełną świadomość że są rzeczy ważne i ważniejsze a pomarzyć zawsze można :) zwłaszcza jeśli jest to silniejsze od nas bo każdy ma prawo do marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ewik78 tak to juz jest, że szewc chodzi w podartych butach ;) Następnym razem ci się uda. Zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu super to napisalas... extra . rozbawilas mnie !!! dzieki kochana! aganiok no to tylko sie cieszyc z wizyty....bedzie dobrze choc wiem ze jakies krwiaki czy cysty na jajniku to moga byc powodem zmartwien.... lekarka to mega droga jest masz racje ,nie ma co az tyle placic!!! pozdrawiam i milego dzionka zycze. kasia uk to nie o ciebie chodzi ,choc moglabys sie zaczernic...to latwe!!! dziewczynki napiszcie co ma zrobic by byc czarna. no i nie zakwaszaj sie ....masz byc zasadowa jak dziewczynki pisza.... dobrze ze masz duzo sluzu to juz na chlopca jest oki ,ale sluz zasadowy nie kwasny. od strony 163 jest gdzies o dietach ...napewno masz brac sod i potas a nie wapno i magnez!!!! duze ilosci tego!!!powodzenia! kubolinko to czekamy na fotki fasolinki..... mamunia 30 gdzie ty??????????????????????? a ty gosiu????????????????????? zapracowana?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Witam dziewczynki. Jestem pomarańczowa, i jak mi powiacie ja się zaczernić to to zrobię, a złośliwości nikomu nie czynię. Barzo lubię ten topic a śledzę go od momętu starań Marcelkowej Mamy i tak kibicuję kolejnym staraczkom, wiele sie tu dowiedziałam o planowaniu, i otym ze jest ono też często zawodne. Sama czekam, obserwuję się i za jakiś czas może i mi będzie dane mieć jeszcze jedna pociechę. Mam 2 wspaniałych synków starszy ma 10 lat a młodszy 5 i pół i tli mi się marzenie o małej księźnicce, albo księciu. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka727
Witajcie! Aganiok, pewnie że najlepiej przynajmniej narazie skupić się nie na płci a na tym co jest najważniejsze. Ja też dużo myślałam o płci do momentu połówkowego usg kiedy to dowiedziałam się że jest córka a zaraz po tym że malutka ma stan zapalny w lewej komorze serduszka, poczułam się tak jakby ktoś dał mi w policzek żebym opanowała się ,ocknęła przez moment i zastanowiła się co tak naprawdę jest ważne a co mniej ważne tak jak to ładnie napisałaś. Od tego momentu płeć stała się dla mnie mniej ważna, martwiłam się do samgo końca ale wszystko zakończyło się szczęśliwie, teraz dopiero myślę troszkę inaczej a cieszyć płcią zaczęłam się jak córcia była już na świecie cała i zdrowa:) dlatego też trzeba do wszystkiego w życiu podchodzić z dystansem z umiarem albo też czasami potrzebny jest od życia taki mały kopniak żeby zbyt późno się nie obudzić..... Myślę też czasem sobie że może zbyt mocno zazdrościli nam ludzie wokół....ja cieszyłam się ciążą i nikomu nie mówiliśmy że coś jest nie tak, Bóg dał że córcia jest zdrowa i to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Kubolinko wstaw zdjęcia tak jak mówi Fikusowo,a bedziemy mogły trochę pogdybać,hee ;-) Aganok ja miałam torbiel ale z dobrych 7 lat temu,lekarz przepisał mi tabletki i powiedział że jeśli się nie wchłonie to bedę miała zabieg wycinania go.Jednak tabletki podziałały i torbiel się ładnie wchłonął...i Tobie tego życzę.Dobrze że fasolka rośnie jak na drozdżach i wszystko jest ok;-) Kasiu i Lolietta...jednak da się wyczuć które chcą tu naprawdę czegoś dowiedzieć albo doradzić...albo takie wredne pomarańczowe mendy, które piszą aby komuś dożreć albo się pochwalić że one mają parkę i już!!! Kasiu i Lolietta,nie martwcie się,na pewno Was nie odrzucimy i nie bedziemy olewać...zaczernijcie się kochane i nikt Was nie podrobi, tak jak inne to zrobiły... ;-) Bajaderko, super to napisałaś o płci co jest najważniejsze...nic dodać ,nic ująć kochana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie Lolietta,nareszcie jesteś jak my...jeszcze poczekamy na Kasię i będzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok-no to wieeelkie ufff! Będzie dobrze:) najważniejsze,ze się uspokoiłaś:) Faktycznie w takich chwilach zdecydowanie płec dziecka schodzi na plan daleki.Znam to! Bajaderko-z reszta Ty super mądrze i juz z niejakim dystansem to napisałas:) Niech sie dzieciaczki zdrowo chowaja:) Fikusowo- no to jeszcze troche czasu do usg... Ja byłam ostatnio w Salve u pewnej młodej lekarki(zwłaszcza tą szyjkę moją obejrzec) I powiem Ci,że super zadowolona jestem. Mają super sprzęt a kobietka bardzo młoda i przemiła. Wcale nie zrezygnowała z obejrzenia buźki dziecka i ...pupci;)-choc mała uparciucha była cały czas tyłem. Kazała mi wstac i spacerowałam do tego tego momentu, kiedy dziecko ładnie się przekręciło. Chyba na ostatnie też pójdę do niej:) Płaciłam 150 zł bez 3D-ale ona sama mi przełączyła na 3D:) Dzidziunia jak żywa:) U D. tak dokładnie nie widziałam. Kaddy-nooo oby nasze Młode poczekały do maja cierpliwie. Zleci szybko...choc mi teraz wolniej jak musze polegiwać. A Ty jak sie czujesz? Przypomnij w jakim wieku masz synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! odezwe sie pozniej, bo jade po Coreczke do szkoly, ale zdazylam wszystko poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Dzis 11dc a test dalej pusty, nie ma buzki, wyciagnelam test a tam tylko kreska kontrolna. Masakra, a moze nie bedzie owulacji? Moje cykle to rozpietosc miedzy 26-28 dni, Dziewczyny dlaczego tak jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - nie matrw sie ja mialam tak samo z tym ze ja mam cykle 30 dniowe, mi sie tak poprzestawialo ze najpozniej mialam miec 16 dc a dostalam 19dc. Musialam nawet testy dokupic bo mialam tylko 7 i sie skonczyly... Pamietaj tylko zeby nic nie pic 2 godziny przed zrobieniem testu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×