Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

kasia każdy cykl jest inny. Może ten będzie dłuższy i owulacja sie przesunie. Moze byc cykl bezowulacyjny. Czekaj cierpliwie na dwie krechy. Wiem ze czasem ciezko sie doczekac. Też tak kiedyś miałam ze w 12 dc nic i już sobie wkrecalam ze bezplodna jestem :-p Poczekaj i testuj sie dalej. I między innymi dlatego zamawialam hurtowo testy na ebayu po 30 bo z nerwów robiłam po 3 dziennie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ewelina, mam nadzieje ze jutro cos sie zmieni. Testuje o 16, tak wiec czekam do jutra. Ostatni cykl to 28dni, tak wiec jest szansa, ze zobacze buzke. Dziewczyny mialam Wam napisac to wczesniej ale nie mialam czasu. Pisalyscie o wrozce, nawet ktroras z kolezanek podala stronke, tak wiec i ja sie skusilam. Sis w pl napisala do niej sms z moja data ur i pytaniem o dzieci, Oto odpowiedz.... w zwiazku z tym partnerem nie ma mozliwosci na dzieci ale ja widze kolejna dobra karte, ktora jest bardzo dobra dla ciebie... czyli mialam wyslac kolenego sms-ka, ja w to nie wierze!!!!! Jestem w tym zwiazku caly czas i mam juz coreczke, a moja coreczka wypisz, wymaluj tatus, i coWy na to?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku a moze ja jestem bezplodna???? Przeciez 7lat temu bylam ciazy, to dlugi czas.....# Boze ale ja jestem glupia, zaraz sobie wkrece cos do glowy i bedzie kryzys, mialam juz taki moment w zyciu, dopadla mnie deprecha i chcialam adoptowac dziecko, czytalam o tym bardzo duzo i uznalam ze w pl to tylko sa same utrudnienia a nikt nie mysli o dobrach dla tych dzieciaczkow z domu dziecka. Mi to przeszlo, ale wciaz bym tych urzednikow tam udusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu spokojnie ...nic sie nie przejmuj!!! ja bym jeszcze mierzyla temperature na twoim miejscu.... ona najlepiej wskazuje jak pracuje nasz organizm!! mozesz sprawdzic czy masz wszystkie fazy w cyklu!!! czyli niskich temp i wysokich!!! to swiadczy o odbytej owulacji! a same testy nic nie mowia!!!! jesli wyjdzie pozytywny nie oznacza ze owulka sie odbedzie w ogole .... tak samo moze ci nie wyjsc wcale a owulacja bedzie!! jak robisz testy to musisz malo pic plynow bo zaklocaja wynik tak jak ewelinka chyba napisala! dzis masz dopiero 11dc wiec na pozytywny test jeszcze mozesz miec czas!!! widze ze kupilas te drogawe testy z buzkami!!! ja zawsze jak ewelinka z ebay bo trzeba ich czasm i 3razy robic by zlapac pierwszy wyrzut LH..... a te wrozki to rozne sa!!!! jej moglo chodzi o kolejne dzieci z tym partnerem....szlak wie! tylko sprawdzone sa w miare!! a najlepiej isc osobiscie!!!! jak juz cos a nie smsem!!! wiekszosc ich to naciagaczki i tyle! do tej co ja wyslalam to nie napraszala sie na kolejne pytania wcale!odpowiedzieli tyle co pytalam i na tym koniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
Dziewczyny ja kilka dni temu czytałam że CASTAGNUS zwiększa poczęcie dziewczynki,a wiesiołek na chłopca.Co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brałam wiesiołek przed poczęci
em syna i córki więc ta opcja chyba odpada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaga555
Basia, a gdzie to wyczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaga555
Ewik,czy musisz aż tak nadużywać wykrzyknika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam "nasze" pomarańczówki. Chodziło mi o osóbki które pojawiaja sie na chwilkę, tylko po to by zamącić i znikają. Zawsze dla pomarańczowych jest tez strach ze ktoś pod ich nickiem może popisać bzdury. Żeby się zaczernić trzeba edytować swój profil. Można wtedy też wstawić stopke i napisać coś od siebie :) Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam dziewczyny które poczuły się dotknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baba Jaga czy tobie się nudzi, czy jak? Co Cię to obchodzi ile Ewik daje wykrzykników, dlaczego się czepiasz. Jak nie masz nic do napisania, to moze nie pisz nic. Nie rozumiem złośliwości na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zeskanuję zdjątka i powalczę z fotosikiem. Jak nie będę umiała to zawołam pomocy :) Mam dwa takie fajne. Na jednym nawet widac jak maluszek wypuszcza wodę z buziaczka. Robi takie fajne bąbelki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko, ja poprostu nie wieziałam jak się zaczernić, ale rozumiem Twoją wypowiedz bo coraz częściej pojawiaja się złośliwe trole...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, postaram sie nie panikowac :) Tak, kupilam te drogie ale jesli sie nie uda to jednak kupie te z ebay-a.Moze faktycznie powinnam robic czesciej a wtedy te siedem i za taka cene to kosztowny wydatek. Mam nadzieje ze tyle dziewczat z forum wysylalo te swoje fluidy, tak wiec moze ktorys doleci do mnie i cos z tego bedzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jaga555
Po co te kwasy? Wykrzyknik ma swoją rolę,istnieją jeszcze inne znaki interpunkcyjne jak kropka czy przecinek. Widzę że nikomu tutaj nie można zwrócić uwagi,nie napisałam tego złośliwie,po prostu nie da się czytać wypowiedzi której każde zdanie kończy się trzema bądź pięcioma wykrzyknikami...pewnie i tak zaraz mnie zaatakujecie ale trudno,to jest forum publiczne,każdy ma prawo do wypowiedzenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny,jak nie urok,to...wczoraj miejsca mdłościom ustąpiła zgaga :( sama już nie wiem co gorsze.... Czy to normalne że w drugim miesiącu ciąży mam już małą wypukłość w dole brzucha? Czy to nie za wcześnie? Co do testów owulacyjnych to nie pomogę bo sama nie używałam,na temat castagnusa nie wiem za wiele,tyle tylko że przepisują go najczęściej na regulację cyklu a co do wiesiołka to ponoć dobry na zwiększenie śluzu ale ja go miałam zawsze w nadmiarze więc nie korzystałam. Dajcie sobie spokój dziewczynki z tymi wróżkami,ja też jakiś czas temu wysłałam do jednago wróżbity sms-a z zapytaniem czy będę miała kolejne dziecko i jakiej ono będzie płci a on mi na to "pierwszym dzieckiem jakie urodzisz będzie syn"..haha,też mi nowina,ja mu odpisałam że dziękuję bardzo ale to już wiem bo mam dwóch synów a on mi na to "bliźniaki?"...hahahaha!! I potem trzy razy dziennie zaczepki,że zna nowe fakty,czy nie chciałabym go o coś jeszcze zapytać itp musiałam mu napisać co o nim myśle,bardziej dosadnie bo chyba pisałby po dziś dzień... Miłej soboty kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Oj no to masz problem, ale taki problem to tez bym chciala miec. Moja kolezanka jest w 3m-cu i juz ma maly brzuszek, tak wiec wszystko mozliwe, trzymam kciuki aby zgaga szybko minela. Ja juz mam dosc, wyobrazcie sobie, ze obudzilam sie z opuchlizna od zeba. Zab nie boli, czysciutki, bez dziurki a tu takie cos. Czekam az tylko bedzie po 9 i jade do dentysty, boje sie ze dostane antybiotyk lub cos... i wtedy nici z mojego planowania chlopca. Nie mam pojecia co robic, jest jeszcze jedna mozliwosc abym kupila szalwie i zaczela plukac ale ja juz sama nie wiem czy pomoze. U mnie 12dc, czekam! Sluz jest, mam wrazenie, ze pobolewa mnie jajnik tak wiec czekam. Mi nie przeszkadzaja znaki interpunkcyjne, dlatego jesli ktos lubi wstawiac wykrzykniki, znaki zapytania itp to niech wstawia, w ten sposob mozna wyrazic i podklreslic bardziej stan emocjonalny do tego co jest napisane!!! Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,ta wypukłość to nie jest dla mnie problem,nie dlatego tak napisałam.Mam już dwoje dzieci,więc byłam dwukrotnie w ciąży,jednak brzuszek był widoczny znacznie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok ja nie pisalam aby cie urazic!!!!! Ja z moja pierwsza ciaza brzuszek mialam dopiero w 5m-cu, ale jak juz wyskoczyl to rosl mi w oczach i tak w dniu porodu wazylam 98kg... wiem, wiem masakra!!! a normalna waga 65kg. Wygladalam jak.. same sie domyslacie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja zaraz tez lece do dentysty ale z moim starszakiem bo ma duzą dziure w zębie i co jakis czas go boli. Nie mam pojęcia co z tym zrobią. On nie miał jeszcze plombowanych zębów jedynie 1 wyrywaną bo mu dwa na raz rosły. Myślę tez o polakowaniu dwuch nowych szustek bo mu wyrosły ale martwi mnie ta dziura. Słyszałam, że niektórzy lekarze tak zostawiają ząbek aż sam wyleci albo usuwają pod narkozą czego się boję. kasia uk ja do porodu z obydwoma chłopcami ważyłam 73kg z tym, że przed pierwszą ciążą ważyłam 48kg a przed drugą 58 kg. Teraz waże jakieś 62 kg i nie chciałabym więcej przytyć. uważam, ze to moja górna granica przy wzroście 163cm. aganiok11 jak najbardziej jest to normalne że może być widać już brzuszek w 2 miesiącu. Ja przy pierwszej ciąży bardzo szybko tyłam, przy drugiej już mniej ale pamiętam, ze w 3 miesiącu już spodnie mi były za ciasne i nie mogłam się dopiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale napisałam byka dwóch miało być ;) Dopiero jak się czyta tekst to się widzi te bebole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia,chyba jestem przewrażliwona,odebrałam to jako ironię... Ja ważę obecnie 58 kg ale przed świętami było to 55 ;) W pierwszej ciąży tyłam dopiero około 5 m-ca,w drugiej od samego początku ale sam brzuch miałam później...teraz nie wiem,nie stresuję się wchodzeniem na wagę,wystarczy że mnie zlustrują na wizytach,cóż,taki urok,ja mam tendencję i nawet przy racjonalnej zdrowej diecie przybywa,nie wiem,może za sprawą hormonów ciążowych,nie przejmuję się jednak tym zbytnio,po porodzie zgubię,teraz maluszek najważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok z kazda nastepna ciaza brzuszek zazwyczaj szybciej sie wylania!! teraz w tej juz w 3mies kupilam spodnie ciazowe-a wazylam 50kg....a teraz nie mam ogromnego brzucha - w obwodzie mam 93cm a zostalo tylko 2mies do rozwiazania!!! jak mam kurtke to nie widac ciazy wcale. wiem teraz mi go wywali bo maluszek bedzie szybciej rosl ....ale pojawil mi sie szybko i to bardzo ale potem zatrzymal sie!!! lubie stawiac wykrzykniki i nie oznaczaja one niczego krzykliwego!!! znow sie cos nie podoba.... nie wchoc tu i nie czytaj jak masz byc uszczypliwa!!!!!!!! i nie mow jak kto ma sie wypowiadac.jakos nam tu wszystkim nie przeszkadzalo nic. dziekuje kubolinko. kurde az czlowiek sam robi sie zlosliwy przez takie uwagi! przepraszam was,ale wnerwia mnie taka jedna z druga, my tu zżyte,wspieramy sie a zawsze ktos cos musi nam dopiec. wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - u mnie dzis jest 12 tydzien i tez mam juz brzuszek , ciaza rowniez 3, to jest tak jak Ewik napisala w 3 ciazy ten brzusio jest szybciej :) Mi tam on sie podoba, patrze sobie na niego i wiem ze w ciazy jestem, nie da sie ukryc :)- Tez nie mieszcze sie w wiekszosc spodni ... A co do rodziny i znajomych to mi sie smiac chce bo niektorzy mowia cos do mnie a patrza mi na brzuch :) a wiekszosc mowi no juz widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.U mnie prawie 11tc i już brzusio widać i fajnie,bo teraz to muszę się "delektować" ciążą,bo to moja ostatnia...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, znowu reklama wróżki ;) Jestem po wizycie u dentysty. Synek był bardzo dzielny a pan doktor wspaniały. Świetnie radzi sobie z dziećmi. Podleczył małemu ząbka (a miał dziure wieksza niż ten ząb) i załozył lekarstwo. Jestem zadowolona bo inna lekarka popatrzyła na to i nie chciała sie za niego brać. Przeciez dziecko nie moze cierpieć przez zęby. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×