Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

jak juz wiecie przytulanko bylo 13dc, a pozniej 15dc ukazala sie piekna buzka, odczuwalam jajnik i nastwilam sie na... i co i nic z tego nie wyszlo. Moj M stwierdzil ze ja go stresuje i on tak nie moze, no myslalam ze szlak mnie trafi i go zabije, no ale coz. Zabralam sie i poszlam do innego pokoju, jak pech to pech. Wczoraj 16dc zwijalam sie z bolu, nie moglam wytrzymac na klocie jajnika do tego stopnia ze lykalam paracetamol. Test wczoraj juz bez buzki, ale zrobilam tak dla sprawdzenia i nagle wieczorem moj M zostal oswiecony lub spanie osobno dalo mu sie we znaki i bylo ... wspaniale. Dlatego na ten miesiac sie nie nastwiam, bo 13 lub 16dc to albo zaskoczy albo nie. Jedno jest pewne, ze owulacja byla. Pozdrawiam i buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa!! O tym samym chciałam napisać na forum, ale nie wiedziałam jak zacząć temat. Mam synka cudownego, ale marzę o córce i często sama sobie zadaję pytanie jak ja zareaguję jeżeli okaże się, że będzie drugi syn? Przy pierwszym dziecku było mi to obojętne, no prawie bo od zawsze marzyłam o córce, ale też sobie pomyślałam, że starszy brat jest super:) ale jestem troszkę zestresowana bo co będzie jak się nie uda? Na pewno będę zawiedziona:( a dziecko na świat się nie prosi i nieczemu nie jest winne:( a moje pragnienie? Chciałabym żeby płeć byłaby mi obojętna, mój M. mówi, że chce mieć córkę, ale jak będzie drugi syn to trudno, a dla mnie nie jest to tylko trudno....z jednej strony chciałabym już zajść w ciążę, a z drugiej strony się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk, ja obstawiam, że załapałaś;p nie wiem czemu:) ale Ty chyba planujesz chłopca?Z tego co pamiętam, a starania sama nie wiem 13 i 16dc. Ja chyba zacznę się starać na poważnie od czerwca tego roku, tak jak pisalam trochę się boję, proszę dziewczyny piszcie o Waszych przemyśleniach nawet o tych, które nie zgadzają się np z moimi, bo musimy się wspierać. Powiem Wam jeszcze o jednym, że dla mnie chłopak to ma być chłopak, kiedyś ma być prawdziwym, odpowiedzialnym mężczyzną i tak staram się wychować syna, co mija się trochę z córką tzn nie zgadzam się że między córką a synem nie ma różnicy i ,że wszystko zależy od wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oby cos z tego wyszlo, i oby to sie udalo na chlopca, choc caly czas mam zal do M o 15dc. Sama tez jestem wsciekla ze uleglam w 13dc, gdzie juz myslalam ze nie bedzie owu. choc kolezanki pisaly abym zaczekala. Zobacze czy cos z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam, że 15 miałaś pozytywny test owu. Na chłopca właśnie trzeba się starać w owu, lub zaraz po, więc jak zaskoczyłaś 16dc to obstawiam, że chłopiec:) jeszcze jak było cudownie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia uk - ja tez mysle ze zaskoczysz, choc w twoim przypadku to na dwoje babka wrozyla jesli chodzi o plec :) na pewno bedziesz sama miala zagadke. Czas pokaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że jak zaskoczyłaś w 16dc to chłopak:) a wiesz czasami nasze instynkty są mądrzejsze od nas i naszych obliczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelina
do noemi to twoje prawdziwe imie??? a ja mam coreczke ma 4 latka i czesto patrze sobie na strone www.28 dni fajne dosc niewiem czy dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stelina
a gdziewczyny ja nigdy nieuzywalam testow owu czy naprawde sa przydatne ???czy pozniej sie nieshizujecie zee odrazu trzeba sie kochac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam na imie "zwykle" Agnieszka:) ale Noemi mi się podoba dlatego taki Nick sobie wybrałam:) ja nie uzywałam jeszcze żadnych testów owu, narazie zamówiłam sobie testy Ph a później zainwestuję w owu:) ale ja jak już wyczytałaś celuję w dziewczynkę:) myślę że testy są bardzo przydatne szczególnie przy nieregularnych miesiączkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! ...jesli poszlo cos nie tak, to w nastepnym m-cu bede juz bardziej madrzejsza :) Jednego jestem pewna - olej z wiesiolka w moim przypadku to rewelacyjna sprawa!!! Milego piatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis 18dc, tak wiec jeszcze tylko 10dni i napisze wam czy cos zafasolkowalo czy nie. Prawda jest taka, ze nie nastawiam sie na fasolke, gdyz to nie jest tak latwo zajsc w ciaze nawet z testami. Tyle sie naczytalam na roznych forach, ze nie moge byc wyjatkiem i musze swoje odczekac i odstac w kolejce na swoj czas! Mysle tez tak, ze 13dc zaliczony po 4dniach abstynencji, a pozniej 16dc po 2dniach, owu byla 15dc to moze te z 13dc nie dotrwaly (lub czekaly) a moze byly leniwe i dostal sie jakis z 16dc? sama juz nie wiem, czekam na @, a pozniej bede myslala co dalej. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam wszystkie nowe staraczki bądź ciężarówki :) Kasia,mimo wszystko trzymam kciuki za strzały chłopczykowe!!! ;) Ja zaraz jadę do lekarza...trochę się boję,sama nie wiem czemu...? Z tego wszystkiego rozbolała mnie głowa... Gdzie się podziała Ewcia??? Odezwij się kochana,nic nie piszesz...zaczynam się martwić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Dzisiaj powiedzialam mojemu M. że boję się takiego uczucia, że jak będzie 2 syn to będę zawiedziona;( a on że jak ja tak mogę, że ludzie mają gorsze problemy i nieszczęścia z dziećmi....ale ja nie zostałam dłużna i spytalam się czy jak byłam w pierwszej ciąży i cały czas powtarzał, że będzie syn będzie syn i takie tam to było ok? Że było po jego myśli, bo chciał syna a ja mam udawać, że nie marzę o córce i nie byłabym zawiedziona 2 chłopcem? Bylabym, ale bym go kochała, a marzenie by zostało... Aganiok idziesz dzisiaj na wizytę? W którym tc jesteś? Może już pozbasz płeć? Pewnie dlatego Ci tak słabo;p ja za każdą z Was trzymam kciuki, bo jesteśmy dobrymi matkami i powinny nam się spełniać marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
Dziewczyny, gdzie kupujecie testy na ph,bo ciężko dostać w aptece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 31
i jak obniżacie ph ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia na allegro sobie zamów paski Ph, a jak obniżać? Ja jeszcze swojego nie badalam, ale pije wapno z wit C, biorę magnez i kwas foliowy. Czytałam teraz forum(starsze wpisy) bo cały czas nurtuje mnie te współżycie, że na chłopca przez cały cykl co 2 dni. Któraś z dziewczyn pisała, że starała się przez 6 dni z rzędu aż do momentu pojawienia się śluzu płodnego i urodziła dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto też brać tabletki dopochwow, które przywracają kwaśne Ph lub irigacje, suplementy odpowiednia dieta....ja zaczynam dopiero na 100% od czerwca więc narazie się obserwuję i biorę suplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi ja wiem ze chce dwoje dzieci, ale gdyby był drugi syn to też byłabym zawiedziona. Kochalabym go ale marzenie i poczucie spełnienia jest silniejsze i nic w tym złego nie ma. Nie wiem czy to szczęście czy można zaplanować. Będę sie starać robić wszystko. Basia poczytaj o diecie na odpowiednie ph na blogu: planowanie płci blox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.... Jestem po wizycie i...jestem zrozpaczona :( Krwiak się powiększył,zaczyna zagrażać rozwijającej się dzidzi....:( Lekarz pozbawił mnie złudzeń,powiedział że mam brać duphaston i...się modlić a jak zacznę krwawić....-przygotować się na najgorsze :( :( :( Nie mam już nawet siły płakać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Bede sie modlic razem z toba :( Nie wiem nawet co mam napisac zeby Cie pocieszyc poprostu brak mi slow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olma-mama
Witam was wszystkie! ja mam 28 lat i dwoch synkow i jak mozna sie domyslic marze sobie o córci. To forum czytam juz od dawna ,a dzisiaj postanowilam sie ujawnic. Ja chcialabym zaczac staranka od lata , podobnie jak Noemi24)-jak moj Marcelek skonczy roczek . Chcialbym aby roznica pomiedzy 2-a3 dzieckim nie byla duza. A cos mi sie wydaje ze nie zajde tak od reki. Z synkami zaszlam kochajac sie co dziennie od 10 dnia cykl. i do tego jak maz wrocil zza granicy. Jakos sie nie zastanawialam nad tym , poprostu chcialam dziecka . Moze jak zastosuje sie do wszystkich zasad to sie uda corka aganiok11- bardzo wspolczuje nie ma nic gorszego jak bac sie o zdrowie i zycie malenstwa, uwazaj na siebie i byc dobrej mysli- napewno wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 trzymam mocno kciuki, nie martw sie musi byc dobrze, poki co dostosuj sie do zalecen lekarza i bierz duphaston, on moze ci pomoc. Sprobuj isc jeszcze na kosnultacje do innego lekarza, wiesz ze lekarz to tez czlowiek i ma prawo sie mylic. Tak wiec przestan plakac, wez sie w garsc i szukaj jeszcze innego lekarza tak dla pewnosci. Buziaki slonce i wierz w to ze bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok trzeba wierzyc ze bedzie dobrze!!!!!!!!! Dziewczyny, mam prosbe mozecie jeszcze raz sprobowac okreslic kiedy mogla byc u mnie owulacja? Oto moje staranka: -przytulanki 10,11,12 i 13 dc (15-18 listopad) ok g.24 lub nawet po północy (na teście lekki cień testowej kreski) -14 dc - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień, śluz R (g.14 i 21) -15 dc - test g.12 - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień; test g. 21 - kreska jeszcze bardziej mocniejsza test g.22.30 - krechy tak samo mocne jeśli nie identyczne śluz R -16dc - test o 12 - kreska testowa mocniejsza niż kontrolna test o 22 - dwie mocne krechy śluz m -17 dc - test o 12.30 - kreska testowa słabsza (cos jak w 14dc) śluz L -18 dc sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle tak samo jak Ewelina, choc ja w tym cyklu poszlam na latwizne i czekalam za buzka na tescie ow, bo te kreseczki czasami sa rozne :) ... choc ja i tak sie pospieszylam, gdyz wkrecilam sobie ze to pewnie cykl bezow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No mnie niestety oprócz skracajacej sie szyjki rozłożyła choroba i po tygodniu powoli dochodzę do siebie. Sporo leków musiałam sie nabrac...ale mam nadzieję,ze Małej nie zaszkodzą (nic mega-mocnego) Straszne to kiedy człowiek taki bezsilny:( Dlatego tym bardziej Aganiok modle sie za WAS! Trzymaj sie Kobitko.Napisz który to już tydzień? I jak NAJWIĘCEJ leż!-jak możesz to po prostu tylko do toalety wstawaj na razie. Ja również, tak jak któraś z dziewczyn napisała -skonsultowałabym sie z jeszcze innym lekarzem... Przede wszystkim nie denerwuj sie!-to dziecku nie pomoże.Kobiety w ciaży sa silne i nie z takich opresji wychodzą! Moze istnieje jakis lek na wchłanianie sie tego krwiaka?-nie wiem-szukam w myślach rozwiazania... Basiu-31 -jeśli jest w Tobie pragnienie córki(dziecka) to walcz! Ja myślę,ze do czterdziestki to spokojnie (mając juz dzieci) można starać sie o kolejne. To juz inne czasy niz kiedys :) Wygladamy i czujemy sie znacznie młodziej i piękniej niz nasze równiesnice sprzed lat:) Dla mnie podstawową sprawą jest zdrowie-zarówno psychiczne jak i fizyczne:)I wiek mało tu ma do rzeczy. Bardziej kochajaca sie rodzina...ale to już inny temat;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo-już tam nie analizuj wykresów;) Dzidzia jest i koniec:) Zadziałałaś niby "dziewczynkowo" A co będzie? Takie dziecko jakie dla WAS najlepsze i jedyne:) Juz nie masz na to wpływu:) Pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Aganiok nie wiem kurcze jak cię pocieszyć i jak pomóc...Ciekawe od czego krwiak zaczął rosnąć? Ja bym zamówiła wizytę u jeszcze jednego specjalisty który moze podpowiedział mi co brać albo robić by nie zaszkodzić maluszkowi a zniszczyć krwiaka.Weż się w garść,bo płakaniem nic nie wskórasz a jeszcze niepokoisz dzidzię.Skonsultuj sie jeszcze z innym lekarzem ,może on jeszcze coś poleci dodatkowo do modlenia :-( Trzymam kciuki za maleństwo i Ciebie... :-( Olma-mama witamy...czytaj nas a wiele się dowiesz...a do lata to sporo czasu...pozdrawiam Fikusowo tak patrzę na ten twoje starania i powiem Ci że jakoś myślę że tego 15dc miałaś owulkę...tylko szkoda że nie masz żadnych tempek,bo dzień lub pół dnia przed owulką jest skoczek tempki...Mierzyłaś czy tylko robiłaś testy i obserwowałaś śluz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×