Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

.... ja nadal bez zmian, choc boje sie zrobic test aby sie nie rozczarowac, no ale siwe wlosy wyskoczyly tak wiec uciekam zafarbowac i pozniej jeszcze zagladne, xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,jutro rano testować! Ale to już!! ;) Ładnie to tak tyle koleżanek w niepewności trzymać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopeu - gratulacje!!! duzo zdrowka dla Ciebie i dla maluszka, niech sie dobrze chowa!:) jesli chodzi o szpitale w uk to slyszalam juz nie raz, ze tam jest naprawde dobra opieka, az chcialoby sie pojechac na sam porod do uk:D a w pl to jednak dalej w wiekszosci nieciekawie niestety:( Fikusowo - mnie sie wydaje, ze jak tak powiedzial i jesli to dobry lekarz to co jak co ale glupot nie gadal:) I bedzie dziewczynka:):) I trzymam za to mocno kciuki:) a slyszalyscie dziewczyny, ze Victoria Beckham ma miec dziewczynke? po 3 synkach, doczekala sie wreszcie:) ciekawe jaka metode stosowali :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU wielkie gratulacje :) Buziaki dla maluszka od kolejnej cioci z forum ;) Lolietta nie mam żadnych objawów ciążowych, trochę bolał mnie brzuch w dniach gdy powinna być @ i wczoraj pierwszy raz czułam zgage. 10dc jak najbardziej może być owocny i trzymam kciuki aby tak było ;) kasia uk testuj wreszcie i daj znać czy dołaczasz do naszego grona ciężarówek :) Również trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Jade zawiezc core do szkoly, wroce i zrobie test, a pozniej dam Wam znac, ale chyba nic z tego nie bedzie. Ja nie wierze, ze pierwszy cykl z wiesiolkiem i pierwszy cykl solidnego starania z testami moze dac owocny efekt, zobacze pozniej, papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU gratulacje z okazji narodzin Gabrysia i dla Ciebie, że dałaś radę i dzięki Tobie jest nowe zycie:) Kasia uk rób ten test! Bo zaglądam i zaglądam a Ty dalej nas w niepewności trzymasz:) Dziewczyny ja wpadłam tylko na chwilkę bo pelno zajęć mam, potem jak bedę miala troszkę wolnego czasu to wpadnę zobaczyć czy test został wykonany:) u mnie bez zmian, @ miałam normalną ok 4 dni, teraz testy ph robię, ale nie wiem czy je dobrze wykonuję. Mam nadzieje, że kolejna @ przyjdzie również za ok miesiąc i bedę mieć w miarę regularne cykle:) jest to możliwe że magnez i wit B6 mogła zadziałać na regulację cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ci serdecznie HopeU DZIDZIUSIA ciesze sie ze szczesliwa jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu, to dobrze ,że Cię nie męczą mdłości,ani inne ciążówkowe dolegliwości. Zgaga, jest nie przyjemna, ale podobno zajadanie migdałów pomaga. 10 dzień cyklu teoretycznie może byc owocny, ale raczej nie przy moich rozwlekłych cyklach. Zamówiłam sobie na allegro testy owu. całkiem sporą liczbę, to od przyszłego cyklu będę dalej testować. W tym nie miałak całkiem podobnych kresek, więc nie wiem czy pomimo to może być owulacja? Całuski dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta ja też nie miałam nigdy takich mocnych kresek na testach, najmocniejsza to była prawie jednakowa ale nigdy nie była mocniejsza. Nieraz miałam wątpliwości to zostawiałam sobie te mocne na porównanie. Kasiu no co tam u ciebie? Ale ty jesteś spokojna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje Hopeu :) :) niech ci dzidzia rośnie zdrowo :) Naomi ja jak zaczynałam brać magnez + B6 to też cykl mi się zrobił dłuższy witamina B6 wpływa na dłuzszą faze lutealną tak było u mnie na jednych to działana drugich nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU - I ja spieszę z gratulacjami!!! Wracaj szybko do zdrówka, a synuś niech rośnie jak na drożdżach :) Buziaczki dla Młodej Mamusi i Synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Berniu, ja przyznam, że cudownie by było zaciążyć, ale tak jak większość tu dziewczyn, pragnę córki. Mam 2 wspaniałych synków już w sumie dużych 10 i 5 i pół lat, za tydzień kończę 32 lata więc troszke jeszcze czasu mam na 3 ciążeę jeśli chodzi o zegar biologiczny. Ciekawe jak teścik Kasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze nie wieziałam, że magnez wydłuża fazę lutealną, ja go zażywam, a bardzo chciałabym mieć krótsze cykle...a wiecie w takim razie jak sobie tą fazę zkrócić? a ten Castagnus to skraca, czy wydłuza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dołączam sie do gratulacji dla Hope:) Super-masz To już za sobą:)a przed sobą...TYLE niespodzianek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zrobilam test... i pojawila sie piekna jedna kreska, czyli nic z tego :(, smutna, troszke rozczarowana to ja jestem ale teraz to ja czekam na@ i zaczynam znowu dzialac. Mam nadzieje ze w kolejnym cyklu bedziecie znowu ze mna, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,a ile jesteś przed @? Ja robiłam na dwa dni przed i też wyszedł mi negatywny,dopiero trzeci dzień po-dwie kreski-ta druga słabiutka a dwa dni później dwie gube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wklejam cos do posmiania sie :) Dla planujacych dzieci!!! Twoje ubrania: Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. Kasiu - szkoda ze tescik nie wyszedl i nic sie nie martw, pewnie ze bedziemy Cie dopingowac przy nastepnym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Kasiu może to nic straconego,bo mi test nie wychodził nawet po spodziewanym @, tylko jakoś 4 dni po...a prędzej nic a nic!Poczekamy i okaże się czy przyjdzie @-oby nie! Kaddy ja czytałam o tym że Beckhamowie spodziewają się dziecka i tak sobie pomyślałam że pewnie zrobią wszystko żeby mieć córkę...sądzę że miała jakieś odwirowanie plemników meskich albo zastosowali taką metodę, co kosztowała kupę kasy i dała 100% dziewczynkę! :-p Na pewno nie była to "nasza metoda"planowania płci lub metoda prób i błędów... Ewelina dobre sobie ;-)...pośmiałam się z tego i powiem ci ze coś w tym może jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu-mi tez po terminie @ wyszła ledwo widoczna kreseczka. Poczekaj jeszcze chwilke:) Tak-znam ten tekst:) Moge potwierdzić,ze dużo w tym prawdy:D Tylko-ponieważ nie ma juz "czwartego dziecka"...to potem zaczyna sie od początku:D:D U mnie przynajmniej;)-ale to pewnie dlatego,ze ta przerwa spora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka-no wiesz...czasem po trzech synach po prostu sie UDAJE:D Ale też nie zdziwiłabym sie jakby pokombinowal-i przy tej kasie, która mają;););) Kaddy-pytałas o imię... My jesteśmy jak najbardziej za tradycyjnymi imionami:) I "ponadmodowym" Takie mają chłopcy... i takie też będzie miała dziewczynka. Z resztą z bardzo wielu względów od poczęcia jest juz Marysią:) A Wy jakie rozważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze Beckhamowie z ich kasa cos zakombinowali, nawet tak z moim M rozmawialismy na ich temat :) no to teraz pewnie zacznie projektowac dzieciece ubranka :) Mi ten tekst tez czasami sie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzis mam 28dc, czyli teoretycznie powinna @ byc dzis, no ale jej nie ma a test tak jak pisalam wyszla piekna, rozowiutka tylko jedna kreska, czekam dalej, moze za duzo pilam przed jego wykonaniem a moze to jeszcze nie jest ten czas... Teks jest super, ja mam jedno dziecko i co do opisu pierwszego to u mnie zgadza sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synusiów, moeje cykle od 3 miesięcy-28, 31, 34- a wcześniej wywoływane luteiną bo mi się jajko zwieszało. W lecie ze względów zdrowotnych musiałam rzucić tabl. anty. a brałam je 5 lat. Przez ten czas było mi dobrze z taletkami, bo ja je właśnie dostałam ze względu, żeby mi jajniki odpoczeły, ponieważ ciągle miałam cysty, a wtedy mój cykl potrafił się tak wydłużać, że nawet do 2 miesięcy.-męczarnia. Odkąd pamiętam miałam b. długie cykle, a teraz boje się, że mój koszmar powróci. Co prawda liczyć by mozna było że po 2 ciąży te moje jajniki się opamiętają i zaczną normalnie działać, bo przcież szybciej dopadnie mnie przekwitanie niż normalny cykl. Moja druga ciąża to było zalecenie od gina, bo powiedział, że później to nie wiadomo jak ze mna będzie, no mało optymistyczne. Dlatego mówię, że fajnie było by wpaść z córeczką bo na ten mój organizm to chyba nie ma co liczyć, a regularne cykle to moje marzenie,uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, trzymam kciuki za 2 kreseczke, jak nie w tym to w następnym cyklu, napewno się uda. A Beckhamowie to napewno coś pokombinowali z odwirowaniami itp. jak się ma sporo kasy, sławę to możliwości są inne. nie sądzę żeby ta cała Viktoria sama sobie coś mierzyła, sprawdzała. Nie wiem czy to ona czy inna jakaś sława robiły sobie cesarki w ósmym miesiącu, a nawet wcześniej żebi za bardzo nie przytyć...nie zle nie, zwłaszcza, że one mają możliwość iść do najlepszych spa, dietetyków,i tym podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicka to prawda że czasem z córeczką się udaje... a Ty kochana jesteś tego najlepszym przykładem! :-p Pisałam już parę stron wcześniej o imionach...teraz to jednak mi zależy żeby dowiedzieć się o płci...Czekam na zaproszenie na scan (usg) i jakoś mi nie przysyłają, a to mój 13tc :-\ Kasiu poczekaj i powtórz za jakiś czas teścik...trzymam kciuki aby się pojawiła druga piękna kreseczka :-) Lolietta to jednak męczarnia mieć takie długaśne cykle...i czasami jest tak że jajniki przez branie kilku lat tabletek anty nie chcą zaskoczyć z ciążą...ale z drugiej strony zdrowotnie czasami jest lepiej jak ma się np.cysty lub torbiele. Dziewczyny mam pytanie...jak wyglądają Wasze brzuszki?????? bo mój jakoś w tym 13tc zrobił się taki stożkowaty,a np.moja kumpela ma taki "rozlany" na boki.Jakie Wy miałyście, bądz macie??????? Jeszcze mam pytanie co do częstych bóli głowy,bo jakoś one co drugi dzień mnie prześladują,a staram się nie brać żadnych tabletek...a to męczące!Czy to jest normalne i czy także któraś to przechodziła???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka-mnie bardzo głowa bolała w pierwszej ciąży. Miałam takie moigrenowe, cholernie mocne bóle. Teraz kilka razy-ale nie dopuszczałam już do tego bólu. Brałam Apap. Mnie zdecydowanie głowa częściej boli jak w ciąży nie jestem...a to dlatego,ze mam dokładnie to samo co Lolietta. Moze Tobie sie uda i po 2 ciąży sie unormuje. U mnie nie udało sie nawet po 3:( Dlatego to cud,ze teraz zaskoczyłam w sumie bez żadnych wspomagaczy. ja cykle miewałam nawet do....6o dni! To była masakra...bo potem już od 30 dnia, czułam sie tak jakbym kazdego dnia miała mieć okres. Wszytskie objawy-ból gówy, brzucha, nastroje itp A okres nie przychodził. Przeważnie kończyło sie na wywołaniu. Hormony brałam około 10 miesiecy. Po nich był spokój i norma-jakieś 5 cykli. Potem znowu to samo. Dlatego wspólczuję i lolietto i rozumiem dobrze. Życzę Ci żebys w ciążę zaszła bez problemu-jak ja.To chyba jednak możliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko, ja nie miałam w żadnej ciązy bóli głowy więc nie wiem co Ci doradzić. Natomiast w pierwszej miałam przewlekle biegunki, fuj-tez sprawa do kitu. Ale tak sobie myslę, że może to sprawa ciśnienia, masz ciśnieniomierz? Ja miałam w ciąży bardzo niskie i lekarz zalecał mi picie kawy z odrobina koniaku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka-co do brzuszka to mój w 28 tygodniu jest jak piłeczka:) Ale to wszystko zalezy od budowy kobiety. Na pewno nie ma nic wspólnego z płcią...jeśli o tym myślisz:D Co do bóli głowy...to mi pomaga jeszcze nacieranie Amolem i delikatne masowanie zagłebienia ręki(dłoni) między kciukiem a palcem wskazujacym. Do tego bezwzgledna cisza i ciemnosc. No-ale z tym czasem trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicka ja nigdy nie miałam bóli migrenowych..teraz przy drugiej ciąży mam je często,ale nie mocne, raczej lekkie i takie tępe... A co do brzuszka to nie sugeruje się tym...nic z tych rzeczy,bo wiem że to się nie sprawdza...tylko jestem ciekawa jakie brzuszki macie i tyle??? Loletta może faktycznie to moze być przyczyną...niskie ciśnienie...hmmm Niestety nie mam ciśnieniomierza...ale spróbuję wypić trochę kawki,może to pomoże :-) Zobaczę co mi poradzą inne dziewczynki.Mimo to dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×