Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

No wlasnie Dudarewicz mowil ze jemu wyglada na dziewczynkowy wyrostek, wlasnie na okolo 7 minucie cos tam niby pokazywal ale ja niewiele widzialam:/ Ale roznie bywa, same wiecie, wiec nie chce sie nastawiac. Zyje narazie w stresie.... Moze rzecywiscie umowie sie jakos na poczatku marca do jakiegos lekarza na usg, ciekawe moze cos powie. To bedzie 16 tydzien plus pare dni.Narazie pozostaje niepewnosc i wiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje staranka: -przytulanki 10,11,12 i 13 dc (15-18 listopad) ok g.24 lub nawet po północy (na teście lekki cień testowej kreski) -14 dc - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień, śluz R (g.14 i 21) -15 dc - test g.12 - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień; test g. 21 - kreska jeszcze bardziej mocniejsza test g.22.30 - krechy tak samo mocne jeśli nie identyczne śluz R -16dc - test o 12 - kreska testowa mocniejsza niż kontrolna test o 22 - dwie mocne krechy śluz m -17 dc - test o 12.30 - kreska testowa słabsza (cos jak w 14dc) śluz L -18 dc sucho nie wiem kiedy byla owulacja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik-mozesz sie do nas dostać juz? bo Kate weszła wczoraj... Fikusowo-ja na wyrostkach kompletnie sie nie znam... Ale jak lekarz mówił i Ewik mówi-to coś w tym jest:D Nie mnożyłabym tych badań na usg-nic to nie zmieni. Poczekaj do 19 tygodnia i zrobisz sobie usg genetyczne, połówkowe. Po co robic w 16 a potem w 20?...-takie moje zdanie. Mi Dudar powiedział i pokazał płeć w 19 tygodniu-na połówkowym To zdjecie płci (z boku nóżki) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f31778436d4cb28a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS trochę rozmazane..ale chyba widać co trzeba (tam gdzie strzałka) Kolejne mam wyraźniejsze (z 25 tyg)-ale juz nie chce mi sie kombiniować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ja tez sie kompletnie nie znam na tych wyrostkach ja z 3d mialam tak piekne zdjecie siusiaka synka ze nawet laik by rozpoznal, ale zostaly w pl, wiec nie wkleje . Dzisiaj dostalam tel od mojej siostry ze w koncu po 4 miesiacach udalo jej sie zaciazyc :) Ma termin na 16 pazdziernika wiec sie smialysmy ze jak bedzie ta sama plec to nic kupowac nie bedzie musiala farciara, chociaz ja tam jej dziewczynki nie zycze bo ma juz 3 corki i marzy o chlopcu , starania byly u niej codziennie wiec zobaczymy co jej z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik ja mamjednego 5 letniego synka, wielkie dzieki za opinie jesteś naszym lekarzem na forum:) Ja i tak sie nie nastawiem na dziewczynke, po 20tc juz wszystkim powiedziałam ze chłopak i teraz juz nikomu nie bede mieszac ze jest szansa na dzieczynke, okaze sie 5 kwietnia to bedzie poczatek 8 mc ciąży i wtedy najwyzej powiem.... a tak wogóle to nie pisałam długo bo miałam tam swoje problemy i rodzinne i z ciaża(strasznie wymiotowałam i ogólnie czułam sie fatalnie), ale teraz juz dobrze. Termin mam na 1 czerwca wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Sorki Berniu że nie wkleiłam tej tabelki z Tobą ...musiałam przeoczyć ;-) Fikusowo ,super filmik i od razu czarno na białym wytłumaczone przez dr D. Super ;-) Nigdy nie widziałam filmiku z dziewczynką...teraz to będzie można porównywać ;-) Nie martw się Fikusowo jeśli jest dziewczynka to jest, a kolejne usg może poczekać,bo to już pózniej będzie 100% pewne :-) i nic już nie zmieni ;-) Wielkie gratulacje Fikusowo i Agatko że Wam się udało z płcią :-) Ewelina,przypomnij kiedy masz kolejne usg, bo ja jutro mam pierwsze... Dziewczyny jak to jest czy łatwiej się pomylić z chłopaka na dziewczynkę czy odwrotnie (chodzi mi o usg)?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co mi jeszcze tak gratulowac bo to jescze nic pewnego - same wiecie ze to dopiero 13 tc. Aco bedzie za 6 tygodni.....ehhhhh Ninko trzymamy kciuki jutro!!!!!!!Dawaj znaka jak bedziesz po. Ja jutro mam rutynowa wiyte u swojej gin. Dziewczyny ja wiem ze na polowkowym powinno byc juz wszystko jasne, ale ta niepewnosc jest okropna, dni biegna tak wolniutko... Wiem ze co ma byc to bedzie i tego sie juz nie zmieni. pozostaje czekac, wierzyc i ...modlic sie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do pomylek to sama sie zastanwiam w ktora strone cesciej sa. Ja znam 3 przypadki ze mial byc chlopak a wyszla dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubolinko masz racje-spokojnie!! nie nakrecaj sie bo potem jest tylko zle z tym!! ale narazie bardziej to dziewuszka jak chlopaczek. staranka tez dziewczynkowe,wiec nadzieja na pipcie jest!!! kibicko 35 niby jakby lepiej bo udalo mi sie wejsc ale juz glebiej nie i tylko raz!!! a otwiera sie to strasznie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na owulke u ciebie 16-17dc! fikusowo no i w poprzednim poscie sie pomylilam i zamiast kubolinki mialo byc fikusowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikusowo, staranka jak najbardziej dziewczynkowe, a filmik super, ja się nie znam na wyrostkach,ale życze Ci córeczki a skoro już takie są prognozy to nadzieję mozna mieć.:-) Agata B -Pozrawiam i życzę wspaniałtch ciązowych dni bez uciązliwych objawów. Ewiczku, jak się czujesz, bo chyba juz nie wiele zostało Ci do porodu, czy się mylę? Całuski dal wszystkich dziewczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolietka a dziekuje mam sie dobrze. zostalo mi 1.5mies ...wiec to juz nie tak duzo!! tylko od paru dni jestem bardziej zmeczona ...to znaczy szybciej sie mecze i tak sie zdziewilam ze w sumie tak nagle . zmierzylam brzuchola a moj chlopina podrosl niesle i brzuszek z 94cm zrobil sie 97cm wiec przyszlo 3cm w 3tyg. wiec to duzo ,bo dlugo stal niemal w miescu! on napewno rosl ale brzuszek mi malutko. bo w 20tc mialam 92cm a w 30tc 94cm pewnie stad takie sapanie -malo mam tlenu.hehe no i przy kompie ciezko mi sie siedzi bo rozpycha sie i kopie prosto w watrobe! az tak mnie piecze! poza tym wsio oki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) Fikusowo oczywiście nie zapeszam Twojej córeczki ale trzymam kciukasy aby się już do końca nie zmieniło! Także jak będziesz po wizycie daj znaka i przy okazji zapytaj czy łatwiej można pomylić się z dziewczynki na chłopca czy odwrotnie?!? - to tak przy okazji ;-) Ewiku no to już dużo czasu Ci nie pozostało i pewnie spakowana już jesteś na tip top,co? Myślisz ze urodzisz w czasie czy po terminie??? Jak to było z Twoimi synkami??? Dzisiaj na usg o godz 13.oo i na pewno się odezwę i napiszę co i jak ;-) Papatki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko wcale spakowana nie jestem nic a nic! pokoik tylko zrobiony ale nie mam popranych nawet ciuszkow!!! a o pakowaniu do szpitala nawet nie pomyslalam!hehe starszy urodzil sie po terminie 10dni i wazyl 3.300 mlodszy o terminie i 3.500 stawiam ze ten bedzie przed... oby troszke tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik-no to takie masz w sam raz dzieci:) ja to duże rodzę...zawsze sie dziwią gdzie mi sie mieszczą:D Ja teraz mam w obwodzie brzucha 93:)a jestem miesiac za T. Z reszta w biuscie i biodrach tyle samo-wiec śmiesznie!:) No to jeszcze masz czas na pakowanie... Ja w marcu zacznę kompletować wyprawkę-no bo u mnie tym razem może być wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to już by mąż ganiał że jeszcze nie jestem przygotowana...bo mój synuś urodził się 2 tyg.przed czasem i dlatego teraz wolę chuchać na zimne...;-) No dobra to napiszę pózniej jak było na usg...pewnie te młode pielęgniarki to znowu będą miały problemy ze zrobieniem dobrych i wyrażnych zdjęć... Jak byłam z Nikusiem w ciąży to właśnie takowe pielęgniarki były...totalna porażka! a co mówiąc że miałyby mi określić płeć...niemożliwe! Buziole ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszym dziecku tez nie zdazylam sie spakowac bo urodzil sie 3 tyg przed termin :) z drugim mialam wiecej czasu bo ten urodzil sie 7 dni po terminie :) i tez moj M mnie poganial, tak to juz jest z tym pakowaniem dzidziusia sie chce juz miec ale pakowac sie to niekonioecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się weiczku, że dobrze się czujesz, a maluszek się rozpycha i nie da o sobie zapomnieć. Ja z pierwszym synkiem też się nie spakowałam bo 3 tyg. wceśniej, a drugi dzień po terminie, to już raczej spakowana byłam. Ninko trzymam kciuki, za Ciebie i dzidzie, daj znać co tam na usg. Wiecie ja to jestem uzależniona od tego forum , jak pisałam wcześniej to od staranek Marcelkowej mamy go sledzę i jak przychodzę do domku to już się nie mogę doczekać co tam u Was słychać. Chociaż w ciazy nie jestem, ale Wam bardzo kibicuję. Zawsze pragnęłam mieć córkę, i chociaż moze nie jest mi to dane, to cieszę się szczęściem innych. To takie cudowne mieć dzieci, chciaż nie powiem często w kość dają -przynajmniej moje, ale jak ich chwile nie widzę i odpocznę to już tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Ewiczki, że dobrze się czujesz, a maluszek nie daje o sobie zapomnieć i się rozpycha. Ja z pierwszym synem też nie zdążyłam się spakować do szpitala bo ur. się 3 tyg. wcześniej, a drugi dzień po terminie. Ninko daj znać co na usg, czy pielęgniarki dały radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Ewiczki, że dobrze się czujesz, a maluszek nie daje o sobie zapomnieć i się rozpycha. Ja z pierwszym synem też nie zdążyłam się spakować do szpitala bo ur. się 3 tyg. wcześniej, a drugi dzień po terminie. Ninko daj znać co na usg, czy pielęgniarki dały radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie pierwsze mnie wrżucało z internetu i myslałam, że nic nie poszło i pisałam od początku, ale siś zdyblowałam, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki jestem już po usg....a póżniej byliśmy z M.i synkiem na zakupach,a potem jeszcze na jakieś jedzonko podjechaliśmy...;-) Otóż dzidzuś strasznie się wiercił, wymachiwał rączkami i nóżkami a pielęgniarka próbowała wychwycić najlepsze pozy bejbika ale to było trudne! Wszystko jest ok.dzidziuś jest wymiarowo młodszy tzn.nie na 13tc tylko na 12 tygodni i 4 dni...Próbowałam wychwycić co ma między nóżkami ale słabo było widać,a wody wypiłam chyba wiadro żeby jak najlepiej było widać :-( Spytałam jej się co sądzi jaka to płeć, a ona powiedziała że jest zbyt wcześnie na określenie płci i że na tym etapie to dzieci mają równo napuchnięte genitalia i tyle :-( Wręczyła mi 4 fotki (jedna twarzy, dwie z profilu twarzy,a jedna bokiem-które nawet wyrażnie nóżek nie widać!) Przyglądam się tym fotkom i nie jestem przekonana że to dziewczynka, bo ma zbyt ostre rysy twarzy...takie chłopięce jak miał mój Nikuś. Trochę jestem przygnębiona...czy się udało... :-( :-( :-( Następne usg mam dopiero na początku kwietnia, bo jak babka z recepcji mówiła mi że jest bardzo dużo kobiet w ciąży na usg a wcześniejszych terminów brak.Zastanawiam się czy nie polecieć do polski z synkiem i nie zrobić porządnego usg, z drugiej strony czy cierpliwie czekać bo co ma być to będzie???Jestem rozbita! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko kochana nie przygnębiaj się, oczywiście moze to być chłopczyk, szanse są50%, ale czy aż tak wyraźne są rysy z tym twoim usg? Może wklej jak możesz zdjątka. Mi sie wydaje ,że dzieci podobne być musza bo wkońcu to rodzeństwo. Mi to ciężko coś się doszukać na usg, a rysy to chyba jeszcze nie są wyraźne na tym etapie? sama nie wiem? chyba najważniejsze, ze dzidzia zrowa, głowa do góry nic nie jest przesądzone co do płci.Trzymam kciuki, ale rozumiem, że do kwietnia dużo jeszcze czasu a skoro chcesz wiedzieć , to może się wybierz do jakiegoś gina, za kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka :-) nie przejmuj sie ja tez do nastepnego usg musze czekac 6 tyg. Mi tez powiedziala ze to zawczesnie a buzka mojej dzidzi rowniez mi wyglada na chlpca, ale ja sie nie poddaje poczekam do 15 marca a jak sie nie uda okreslic plci to wtedy pojde prywatnie .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyglądałam się jeszcze raz filmikowi Fikusowej i podobieństwo jest uderzające z moją dzidzią a przecież Fikusowej to dziewczynka ;-)...może za bardzo sobie wkręcam i doszukuje się dziury w całym...sama nie wiem... Lolietta nie bedę teraz wklejała tych zdjeć, bo po co gdybać...może faktycznie jest za wcześnie.Na następnym usg powinno być już wiadomo...ale nigdy nie do końca. Miłego weekendu dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jak tam dziewczynki w ten Walentynkowy dzień??? Macie coś dla swoich drugich połówek czy raczej nie obchodzicie ten dzień? My raczej spędzimy go w domu w romantycznej atmosferce bo nie mamy z kim synka zostawić....Kupiłam już mu perfum a on...to niespodzianka niby,hee Wczoraj znowu miałam ból głowy...nie mocny ale taki tępy...utrzymywał się już ponad 4 godz. więc wzięłam nospę, no i po 15 min.przeszlo. Jak Wy się czujecie i jak minął weekend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko nospa na glowe??? to raczej rozkurczowy lek na miesnie gladkie...czy jakos tam. paracetamol raczej na bol glowy bierz. dzieci podobnie wygladaja na usg -codzi mi o rysy!! wiec czekaj sobie cierpliwie,ale widze ze ci bardzo zalezy na tym by to dziewczynka byla! normalne -w koncu wszystkie tu dlatego sie spotkalysmy!!! my nic nie robimy i niczego nie szykujemy dzis! z reszta maz wroci kolo 19 to juz po walentynkach...a to ze sie kochamy to pewne! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×