Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

A co do dzieci to swieta prawda moi chlopcy to dwa cycusie mamusi :) Nawet jak ide do toalety to maly juz za mna biegnie i krzyczy poczekaj gdzie idziesz :) Moj M sie smieje ze czasem to jest o niego zazdrosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolietka ja tez jak widzialam polki dziewczece to jak patrzylam to z lezka w oku i mysla czy ja kiedykolwiek bede mogla kupowac na tej czesci sklepu?? okazalo sie ze znow nie-a napewno nie tym razem .wiec teraz nawet staram sie nie patrzec bo po co.... HopeU gratuluje ci serdecznie.... to twoje pierwsze malenstwo wiec moze mama troszke przeszkadza ...do mnie przyjedzie mama i ciocia moja to dopiero bedzie ,ale to nasze trzecie a maz i tak do pracy bedzie chodzil wiec 5rano pojdzie do pracy! zostanie nam wekend. Dorotko ja tez mysle niemal codziennie o corce to normalne ...no i bede dlugo myslec-nie da sie wybic jej z glowy ...wiec twoje zachowanie jest normalne i nie ty jedna nie ostatnie. dzieki ci za kibicowanie mi i kciuki podczas oczekiwania na plec... oby tak bylo ze im czlowiek starszy tym lepiej i wieksze szanse na corke... mi mozesz podac linka i poczytam o metodzie jonasa chetnie. mysle ze przyciaganie w danym miesiacu czy dniu plemnikow takich a nie innych -to jest cos w tym ...choc chinskie tablice w moim przypadku nie sprawdzily sie. no i pisz co tam wiesz bo nie zadreczasz no co ty. w koncu to na temat. co do tych trikow jak majtki i kompiele to pisalam o tym i wiedzialam ale ksiazki nie czytalam . Dorotko a gdzie mozna ja kupic -ta ksiazke? na alegro jest??? albo na gg mozesz mi wyslac i napisac....16029059 A u mnie przy dwoch synkach byl strzal marzec i luty i oboje sa zimowi wiec teraz byl lipiec i co dalej chlopczyk!! zmiana mies nie pomogla hehe monico moze tescik za szybko i jeszcze beda dwie kreseczki... a piersi zawsze czujesz przed@ Gosiu no termin blisko bo miesiac zostal i tydzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik to jest strona na ktorej mozesz znalezc opisaną metode Dr Jonasa troche to skomplikowane jak czytasz po raz pierwszy ale potem zaczyna to miec sens dla mnie wszystko jest teraz warte sprawdzenia http://www.astro.uni.torun.pl/kb/Efemerydy/Cykle.htm a ta ksiazke zamowiłam przez internet i zaplaciłam chyba 25 zł niestety nie mam e booka zeby ci przesłac musisz wpisac w google Planowanie płci dziecka Hazel Chesterman-Philips. Bardzo fajnie czytało mi sie ta ksiazke ta babka naprawde pisze przekonywujaco ale na ile jej wierzyc to nie wiem ona ma 2 corki z 10dc i syna z owulki i sama to zaplanowała. Czytałam rowniez o metodzie O+12 pewnie tez to znacie ale to przeciez przeciwienstwo tego co my tutaj zakładamy no i dochodzi tez sprawa baby comp ktory tez ma odwrotna zasade planowania płci do tej ktora stosowałysmy ale jego skutecznosc jest ponoc na 80%. Ja planuje kupic bioself albo pearly zeby jeszcze dokładniej poznac swoje cykle i miec potwierdzenie na to co juz wiem no a jesli chodzi o te miesiace poczecia to ja juz nie chciałabym przesiedziec kolejnej zimy w domu no i oczywiscie taki maluch a w koło pełno przeziebien Ewik to juz naprawde nieduzo zostało moj Miniek skonczył 3 mies we wtorek i juz sie głosno rechocze wiec jest superowo ja ogółem kocham dzieci i czuje sie bardzo spełniona w roli mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna ze jak dostaniesz swojego maluszka na rece to bedziesz najszczesliwsza na swiecie ze go masz !!!bo my baby juz takie jestesmy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik tak co miesiac bolą mnie piersi przed @ mam ten zespół przedmiesiączkowy, ALE nie TAK jak teraz, teraz jest inaczej, ból az spod pach i te dwudniowe bóle podbrzusza tak silne jak owulacyjne ale nie po bokach tylko na srodku (dwa dni temu). Kiedy robiłaś test, czy jakoś odczuwacie zagnieżdżenie zarodka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewik a mimo wszystko w trzeciej ciąży nie czułaś intuicyjnie że będzie syn???? ja z drugim nawet kupiłam różowy komplecik, żeby sobie wmówić, ale gdzieś w środku wiedziałam, że nie potrzebnie i bedzie chlopczyk, po prostu wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko ten twoj link mi nie wchodzi :( :( napewno dobry jest, mozesz skopiowac jeszzce raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko weszłam, ale cos mi nie wychodzi, robilas sobie ten kalendarz?? co wpisywalas i jak po kolei??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko MAM!!!! ale o ile u pierwszego syna sprawdzilo się to u drugiego nie!!!!! mial byc dziewczynką, ale robiony był w owulację, ale jakby połączyć te dwie metody tzn daleko od owu i kalendarz księżycowy to kto wie a wiecie co teraz wychodzi mi że owu mialam 05.02 w sobotę rano, no w sumie ja stawialam na wieczor i wychodzi dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO gonia 35
Plamienia przed @ sugerują niedomogę lutealną co w praktyce oznacza, że możesz mieć zbyt niski progesteron w tej właśnie fazie cyklu. W rezultacie może choć niekoniecznie powodować to problem z zagnieżdżeniem zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pomaranczko:) co tam dziewczynki u was, jakos cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezszce zapytam, to jakie badania powinnam zrobic albo jakie leki brac na to plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO gonia 35
Na pewno sprawdzić progesteron;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO gonia 35
aaaaaa badanie należy zrobić 7 dni po owulacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka82--> Mój cykl był przypadkowo dopasowany do cyklu dr.Jonasa,jak byłam już w ciąży,zajrzałam na stronę "Twoja płodność" i tam jak nic,w ten dzień kiedy były staranka-różowy kwadracik :) Czy to prawda? Nie wiem,nie znam żadnej pary któa by stosowała te metodę a sama przekonam się za nieco ponad miesiąc,na pewno dam znać. Dziewczynki,melduję się dzisiaj po usg,otóż krwiaczek przegrał!! JUUPI!! Wchłonął się całkowicie-dzielna ta moja mała bestyjka w brzuszku-wyparła go jak nic :P Duphaston mam brać już tylko 2xdziennie,wszystkie parametry dzidziusia w normie,rośnie zdrowo i dziarsko bryka :) Strasznie się cieszę,jeszcze mam na siebie uważać ale największe niebezpieczeństwo minęło bo to już 13 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 - Super ze masz dobre wiesci :) Teraz mozesz sie juz cieszyc ciaza bez zadnych zmartwien :) Terez nie pozostaje nic innego jak zyczyc Ci upragnionej plci :) a jak widzisz przy Twoim szczesciu pewnie i z tym Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok super wiesci!!!! no to sprawdzimy tą metodę na Tobie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ale super, duzo poczytalam. Mam nadzieje ze u was jest wszystko ok, ja nadal sprawdzam, wyliczam, obliczam, witaminki dla kobiet planujacych ciaze lykam no i czekam na dzien w ktorym.... :) gonia35 ja popieram cie w 100% odnsnie dziewczynek tatusia :) mam jedna w domku i tatus szaleje na jej punkcie i nigdy w zyciu nie zamienilby jej na chlopca, a ja tez ja kocham ale synus to bylby tylko moj... ( ojej, ale napisalam, oby zaraz jakas jedza mnie nie skrytykowala) Ja wiem o co w tym wszystkim chodzi tak wiec glowa do gory i kazda bedzie miala swoje wymarzone fasolki i dzidziusie Ja tak po cichutku to zastanawiam sie czy nie wrzucic na luz i odpuscic sobie testy, no ale ... dziewczyny ja gdzies wyczytalam o znakach zodiaku, jesli miesiac poczecia jest w znaku meskim to bedzie chlopak a odwrotnie to dziewczynka. Ale to tylko takie tam zabobony.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kasia , moja obie corki sa ze stycznia poczete a styczen to chyba meski miesiac :) mam dwie wiec to chyba nie dziala hahah, nie wiem co tak naprawde dziala :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz w nic nie mozna wierzyc, to jednak nie zalezy od nas, jest tam KTOS u gory i to on decyduje co ma byc dla nas dobre :) mam nadzieje ze bedziemy mialy naszych chlopakow, a jak bedzie dziewczynka no to do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc.na kiedy ewik ma termin?
ewiczku a jak jestes to napisz Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ty mozesz do skutku, ale ja to juz za stara jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc.na kiedy ewik ma termin?
ooo super bo czytalam kiedys ze sie stara o trzecia dzidzie o córeczke, trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×