Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Hej :-) Madziii dzialaj jeszcze...a z reszta tego nigdy nie za duzo,bo jednak starasz sie o synka,tak? A sluz plodny czasami nie widac ale mamy tego duzo w srodku...Mysle ze u Ciebie owulka nastapila w ten dzien lub dzien po kiedy bolaly Cie jajniki...:-p Kasiulak ja bym jeszcze probowala,bo czasami plemniki moga popadac i znow trzeba czekac do nastepnego cyklu a szkoda :-p Nie mysl tak intensywnie o tym, bo jakas blokada moze spowodowac ze nie cykl sie poprzestawia! Berniu daj znac jak tam po usg....pewnie juz swietujesz swoja mala coreczke,co??? Ja to nie moglam dojsc do siebie przez caly dzien jak sie dowiedzialam ze bede miala corke i usmiechalam sie do siebie...moj M.mial ze mnie polewke,bo mialam mine jakbym wygrala w totka,heee :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zagladnelam, zeby sprawdzic czy sa wiesci od naszej Kibickiej bo pamietam, ze miala w srode do szpitala isc a tu prosze:) Kibicko Kochana serdeczne gratulacje!!!! niech sie malutka zdrowo chowa a Ty obys szybciutko do formy wrocila:) czekamy na wiecej wiesci:) dziewczyny, to teraz na mnie kolej, termin mam na 25 maja, choc poki co oznak porodu nie widac;) zobaczymy, boja sie tego porodu bardziej niz pierwszego, ale jakos qrcze musze dac rade, trzymajcie kciuki:) no i chcialabym juz wiedziec, ze malutka cala i zdrowa:) Berniu - a Ty kiedy wizyte masz? ciekawa jestem plci Twojego maluszka:) mamaa 2 chlopcow - najwazniejsze, ze dzidzia zdrowa:) no i skoro taka wstydliwa i nie chce sie ujawnic to wlasnie dziewuszka? Tego Ci z calego serca zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy właśnie miałam pytac kiedy bedziesz rodzic. Fajnie, tez już blisko i córcia bedzie z tobą. Co tam poród. Człowiek wszystko zniesie a świadomośc, że bedzie się miało dziewczynkę to już całkiem dodaje skrzydeł. Dasz radę ;) Dziewczyny ja idę do gina po 16 wiec wtedy trzymajcie za mnie kciuki :) Już teraz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) kaddy dziękuje bardzo serdecznie !!! 👄 kochana życzę ci szybkiegi i jak najmniej bolesnego porodu :) Bereniu trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ;-) ;-) Nie umiem jakiś kwiatków, czy sreduszek posłać, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cykle są różne. wahają się w granicach 27-33. A teraz jeszcze po tabletkach anty to wogóle już nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Bereniu i co tam u Was ? daj znać jak wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam usg. Mam nadzieję że wszystko po Twojeje myśli Berniu!! Daj szybko znac bo już myślałam że tu coś będzie a tu nic jeszcze. Ja mam dziś 16 dzień cyklu nie wiem co robić, ostatnie staranka były 14, testy ciągle negatywne, może sa jakieś do bani i tyle bo śluz ciągle jest mega płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze juz Berni moge gratulowac a tu ani widu ani slychu.... Ide spac,bo jakos dzis mi kregoslup daje popalic,eh... Dobranoc i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki...wczoraj po drodze do gin złapała mnie mega burza...zmokłam niesamowicie, ale wiyzta i dobre nowiny poprawiły mi humor...a wiec Pani ginekolog podejmie sie bez problemu moim przypadkiem, tzn na wypadek jak nam sie uda to bedzie prowadzic moja ciążę ufff...zapytałam wprost czy w razie jak zaciażę czy bedzie mogla poprowadzic moja ciąże zważajac na moje przypadlosci, bo to dla mnie niezwykle wazne...bedzie konsultowała moje wyniki z endo a mówi ze z wapniem to nie bedzie klopotu, ale bede go zazywac wiecej i napewno uwazac na to co jem.....ale spoko, ciesze sie...co do monitoringu...to owulkę określiła za 1,5 doby i zaleciła staran dzis i wczoraj...dla pewności...bo te z 10dc z pewnoscia nie wytrzymaja...a 11 dc nic nie działalismy ze wzgledu na cytologie kóra miałam robic ...wiec mam nadzieje ze dzis juz ostatecznie bedzie ten dzien...zapytalam czy jest opcja na dziewczynkę, a ona "a wierzy w to Pani" a ja no chciałabym...;-) zaleciła staran tym bardziej ze wyniki dobre, ze szyjka spoko i ze wszystko wskazuje ze owulka bedzie wiec sie ciesze... Dzieki dziewczyny za doping i dobre rady...oby sie udało... a co z Nasza Bernia...kochana odezwij sie...martwimy sie... a co u pozostałych babeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak przepraszam,ze pytam ale masz jakies klopotki z hormonami?bo mi niedawno stwierdzono niedoczynnosc tarczycy i jak zaciaze , tez bede musiala byc pod kontrola endokrynologa.Ale lekarz mnie uspokoil,ze wszystko bedzie dobrze... tzymam &&&&&&&&& za szystkie staraczki,za owocne staranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) kasiulak trzymam kciuki !!!!!!!!!! i cieszę się,że udało Ci się trafić w rędze dobrego ginekologa :) życzę aby wszystko ułożyło się po Waszej myśli :) Bereniu i jakie masz wieści dla nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak,trzymam kciuki kochana żeby wszytsko poszło po Twojej myśli,bez zbędnych komplikacji :) Najważniejsze,jak tu już mama napisała że trafiłaś w ręce dobrego lekarza! Ja szykuję się do ginka,od wczoraj boli mnie lewa pierś,taki umiarkowany ból promieniujący pod pachę,może być wynikiem źle dobranego stanika (wczoraj założyłam nowy i chyba za głęboko miał wszyte fiszbiny) albo podczas snu coś tam przycisnęłam...nie mniej jednak skonsultuję to dzisiaj z moim lekarzem :) Zaczynam się matrwić o naszą Bernię...może ma znowu problemy z kompem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, bardzo się cieszę, życzę Ci szybkiego zafasolkowania. Najważniejsze to trafić w dobre ręce, wtedy człowiek czuje się bezpiecznie, jak ma oparcie i zaufanie do lekarza. Sama muszę poszukać jakiegoś specjalisty u nas, żeby ktoś mi pomonitorował cykle. Bo jak kiedyś chciałam sie umówić z moją gin. i spytać czy owulacja już u mnie była, to ona powiedziała, że i tak mi nie powie bo ta zbyt skomplikowane. No to sie zdziwiłam, przecież chyba są jakieś wytyczne, enometrium, pęcherzyki w jajnikach...no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie może Bernia ma kłopoty z komputerem ? Mam tylko nadzieję, że wszystko u niej wporzątku i z maleństwem też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
kochane a jest tu może jakaś dziewczynka z częstochowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
napisz choć słówko, że wszystko ok pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia-ja pierwszą ciąże donosiłam wzorowo...miałam cesarke 3 tyg przed terminem...ale było wszystko ok....gdy juz postanowiliśmy starac sie o kolejne dziecko, poranialam, potem problemy z bezpłodnościa az wyszła bardzo silna nadczynnosc...kóra skonczyła sie operacja w ubiegłym roku...jestem cały czas na Euthyroxie...hormony tarczycowe mam w normie...ale to nie problem...gin mowi ze teraz malo która kobieta nie ma problemów z tarczyca...gorsza jest nadczynnosc a z niedoczynnoscia da sie zaciazyc i donosic...byle byc w dobrych rękach gin i endokr....mam nadzieje ze sie uda bo kolejnej straty nie zniose...zycze Ci udanych staranek, zobaczysz uda nam sie...;-) niunia,aganiok,mamo 2 chłopców, Lolietta...bardzo Wam dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunia a jaki masz wynik
TSH i jaką dawkę euthyroxu przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak mam nadzieję, ze szybko uda Ci się zajść w ciąże, a dobry lekarz w ciąży to podstawa berniu daj znac nam czy wszystko ok bez względu na płeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regularna podczytywaczka
Berniu, podpisuję się pod apelem. Płeć jest drugorzędna. Daj znać czy dzidzia zdrowa.... Pozdrawiam Wszystkie przyszłe i obecne mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssss4
berni pewnie syn wyszedl i stad cisza... a ty ninka nie podsycaj calej sytuacji z bernia piszac... ze bys chciala jej juz gratulowac itd. a jak okaze sie ze naprawde syn to co? wtedy to juz nie beziesz gratulowac? tobie sie udalo miec corke wiec docen to i nie probuj urazac innych podsycaniem ze niby bedzie corka.. bo na ewiku masz najlepszy przyklad ze gówno da sie zaplowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pozdrawiam was wszystkie , czytam was ale nie pisze bo nic u mnie sie nie zmienilo , tylko coraz bardziej sie zalamuje ,bo wokol mnie sami chlopocy sie rodza ,a teraz jeszcze moja siostra cioteczna , ktora rodzi we wrzesniu tez bedzie miala synka wiec tak siedze i rozmyslam czy jest sens probowac na tego synka ? wiekszosc z tych moich kolezanek ktore urodzily synow to nieplanowane ciaze i zdala od owu wiec mam coraz mniej nadziei ,z e akurat mnie wyszedlby chlopiec:))) Berniu daj znak co i jak Ewiczku , pozdrawiam Cie serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak se czytam...
Berni pewnie siadł internet a wy tu już historie tworzycie. Na pewno pochwali się bezwzględnie jakiej płci będzie dzidzia.Ja tam trzymam kciuki za zdrową dzidzie a jaka płeć to już drugorzędna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ZDROWIE dziecka się licz
y WIEM CO MÓWIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle ze Bernia moze miec problem z netem... dzieki gosiu ...ciebie rowniez pozdrawiam.. ide zaraz na spacerek. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×