Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość DO Bernia i dziewczyn:)
Ja wczesniej używałam tych testów i tak to u mnie mniej więcej wyglądało zawsze: http://www.voila.pl/458/yqnzg/?1 one mają czułość 25 i mają pokazywać owulację, która nastąpić ma za 24-36 h faktycznie jak pokazywały zbliżającą się owulację, to wszystko zgadzało się z odczuciami, śluzem itp. druga kreska zawsze była słabo widoczna dla porówania mam zdjęcie z testem owulacyjnym, który pokazał u mnie ciążę: http://www.voila.pl/474/nlft0/?1 ten ostatni test;) a teraz kupiłam takie: http://www.voila.pl/475/mskcv/?1 i różnią się od tych co wcześniej jedynie napisem - na tych jest MARK, a na tych poprzednich MAX reszta wygląda tak samo, ale chyba takie same nie są:O nie wiem gdzie można kupić te co miałam poprzednio, bo na allegro nie widać ich:( spróbuję ostatni cykl z tymi i jeśli teraz nie spiszą się, to poszukam innych zupełnie, ale właśnie wolałabym przynajmniej tak czułe jak te co mam, czyli 25mlU/ml, bo 40-ki to faktycznie muszą pokazywać owu w dniu owulacji może któraś z Was poleci jakies testy owu?;) byłabym wdzięczna:) ni_ka--------> czy u Ciebie na testach owu też tak słaba jest druga kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) Bereniu wózeczek jest bardzo ładny,strasznie mi się podoba ten czarny w białe kwiaty :D - a cena jest naprawde atrakcyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sparwa z testami w tym cyklu wyglada tak: najpierw miałam w domu 4 testy o czułości 25 i zaczełam je robic 14 dc. Pierwszy nie pokazywał żadnej kreseczki kolejne 3 w dniach 15,16, 17 stopniowo ciemniejącą kreseczke ale ciagle jasniejsza od kontorlnej. ta 17 był juz naprawde wyraźnie widoczna. poniewaz skończyla mi sie ta paria testów kupiłam w rosmanie testy owulacyjne, nie zauwazyłam ze one sa o czułosci 40 zrobiłam w 18 dc pierwszy z nich i sie zdziwiłam bo kreska była widoczna ale słabo... wczoraj miałam 21 dc i kreska z tego testu była mocniejsza od kontrolnej i mysle ze wczoraj była owulacja. Te testy o czułosci miejszej na pewno by wczesniej 2 kreseczki pokazały, mysle ze o jakies 2 dni do tylu. I odpowiadajac na pytanie przedmówczyni - testy które sa na pierwszynm zdjeciu sa moim zdaniem negatywne, trzeba czekac az kreska pociemnieje i bedzie tak wygladała jak kontrolna, owu sie zbliza ale jej jeszcze nie było. trzeba cierpliwie czekac. ja zawsze czekam do dwóch ciemnych kreseczek a potem przestaje robic testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kasetkowe na allegro - tu mam zablokowany dostep wiec linka nie podam.byłam z nich naprawde zadowolona wystarczy wpisac kasetkowe testy owulacyjne, kosztują ok 1,60 za sztukę. są czułosci 25 a tych z rosmanna zdecydowanie nie polecam drogie i za słabo czułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ni-ka
Ale u mnie te testy zawsze tak wyglądały również w cyklu, w którym zaszłam w ciążę. Nigdy nie było nasilenia drugiej kreski tak jak na tym teście, gdy byłam w ciąży, a robiłam te testy przez kilka cykli i jak wspomniałam - pokrywały się z odczuciami. Zobaczę jak będzie tym razem z tymi co teraz kupiłam, ale jak się nie sprawdzą, to nei chcę marnować czasu i chciałąbym kupić jakieś pewne;) U mnie na szczęście nie ma problemu ze śluzem i nawet na podstawie samej jego obserwacji łatwo mi wyznaczyć owulację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ni-ka
Ok, dzięki:) Zaraz poszukam tych kasetkowych;) Jeśli mówisz, że są dobre, to spróbuję jeśli te znowu nawalą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIec uwazam ze wyjscia sa dwa - albo miałas jakies inne tetsy niz ja do tej pory albo moze byc tak ze masz owulacje mimo nizszego stezenia w orgaznizmie poziomu lh. testom tak do końca ufac sie nie powinno, juz bardziej tak jak piszesz po śluzie mozna wiecej wyczytac. W kazdym razie życzę powodzenia w działaniach!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ni-ka
Dzięki i wzajemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaddy-wypatrywałam wiaeści od Ciebie. GRATULUJĘ!!!!! Super,ze Ty masz "przyjemnośc" porodu za sobą;) Twoja mała rzeczywiscie kruszynka:)...moja wydaje mi sie malutka (najmniejsza z dzieci) a ważyła prawie 3.500 Całuski dla WAS i pisz jak sobie radzicie. Mnie nawał pokarmowy ominął...wrecz mam mniej pokarmu niz przy chłopcach. Podaję małej od dwóch dni butle na noc. Poza tym ciesze się bo tydzień po porodzie ważyłam tylko 1,5 kg wiecej niz przed ciążą. Doszłam do siebie duzo szybciej niż po trzecim porodzie. Widac nie ma reguły:) Kubolinko-no to zleci Ci teraz jak nic:)juz z góreczki:) Mamo dwóch chłopców-nie wkrecaj juz sobie pomyłki:) Skoro usg wykazało trzy razy dziewczynkę...to ją nosisz:) Tylko w to uwierz i zacznij sie cieszyć:) Ja po pierwszym usg też uwierzyć nie mogłam i zaliczyłam noc bezsenną;)...ale po drugim JUZ po prostu przyjęłam że to babka i JUZ! Wcale nie słuchałam tych historii o pomyłkach...bo to raczej w odleglejszych czasach:) Trzymam kciuki za staraczki a szczególnie za BRZUCHATKI nasze:) Berniu- trzech chłopaków to supr sprawa-zobaczysz jaka dumna będziesz:)...a moze życie przyniesie Tobie jak i mi na koniec taką SŁODKĄ córcie i siostrzyczkę dla nich:)Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dziewczyny jesli chodzi o testy owulki to ja uzywalam takie jak wkleila linki dziewczyna ''DO BERNII I DZIEWCZYN''...zupelnie takie same!!! Jak dla mnie byly dobre :-) Tutaj (w Anglii) sa one dostepne za bardzo male pieniadze na ebay'u....ja chyba wylicytowalam ttaki pakiet (10 sztuk twstow owulki + 5 testow ciazowych ) za 3 funty.Zobaczcie dziewczyny czy wysylaja je do polski,bo naprawde warto i za psie pieniadze,a sa dobre!!! Berniu,ja bym troche poczekala z wozkiem,masz jeszcze troche czasu na wybor...napewno za jakis czas wpadnie Ci jakis inny w oko.Ja na razie nie kupuje...mysle ze tak m-ac przed porodem sobie ostatecznie cos wybiore i raczej nie przez internet,bo wolalabym go dotknac z kazdej strony i wyprobowac :-p Dziewczyny (te ktore urodzily) napiszcie jak dalyscie na imie swoim dzieciaczkom...a i prosze odswiezcie tabelke !!!! :-) Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie miałam takiej ciemnej 2 kreski na teście. Po kilku razach wyczaiłam kiedy test pokazuje pozytyw. Do tego czułam jajniki i skok temp. po . Do Do a ty masz synka czy córkę? Starasz się teraz o dzidziusia? Aha, jeśli chodzi o ten wózek to tak srednio mi sie podoba ale cena jest zachęcajaca bo przeznaczyłam na wózek od 1000-1200zł a ten jest tańszy i osoby które go kupiły nawet go chwalą. Pisałam do tych osób maila i są zadowoleni. Sama nie wiem. Planuję kupic wózek gdzieś w sierpniu ale jak wyjdzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja używałam identycznych testów jak ten ostatni zapakowany co DO BERNI wkleiła linki, moje staranka były zakończone chyba dzień przed ich pozytywem, no zobaczymy co z tego będzie ... A i mi też pokazał ciążę testowa mocniejsza od kontrolnej a w owu były co najwyżej takie same II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
...kibicka-35 gratuluję córuni !!!!!🌻 ale fajnie masz z tą wagą po ciąży :) a ile przytyłaś do porodu ? kurcze wiesz kochana ja jakoś nadal w to nie mogę uwierzyć,że będziemy mieć córcie :) na początku gdy lekarz nam powiedział,że mamy dziewczynke to bardzo się cieszyłam :) i nawet pierwsze różowe ubranka kupiłam :D ale po jakimś czasie przyszły mi do głowy wątpliwości :O i teraz cały czas myślę o tym,że może lekarz się pomylił czegoś nie dowidział czy jak ?:O och męczy mnie to strasznie :( kibicka-35 a Ty w którym tyg. ciąży dowiedziałaś,że będziesz miała córcie i ile razy miałaś to potwierdzone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaa 2 chłopców nie zadręczaj się już. Skoro 3 lekarzy powiedziało to samo to pomyłka nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Bereniu kochana a do mnie to normalnie tak jak grochem o ściane :O ale ja taki mały głupolek jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Berniu na wozek przyjdzie jeszcze czas...a w ogole to wiem ze masz jeszcze iskierke nadziei,ze gin.sie pomylil...Idziesz jeszcze raz do innej ginki zeby potwierdzila plec????? Mamoo 2 chlopcow,nie masz co sie martwic,jesli juz tylu gin.potwierdzilo ze to bedzie coreczka to tak bedzie!!!! :-) Ja mialam tylko raz potwierdzone,ale na wlasne oczy widzialam co ma miedzy nozkami,bo sie niunia rozkraczyla i gin.zrobila powiekszenie,he :-D To byl widok!!!....wiec sama wiem co mam,ale gdyby mi tylko powiedziala to bym sie gleboko zastanawiala czy to nie pomylka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no-ja też tak miałam .świeżo po usg sie cieszyłam...a potem przychodziły wątpliwosci.Ogladałam na nowo zdjecia z usg:D Usg miałam 3 razy:)a 2 razy widziałam dokładnie płeć. Pierwszy raz w 19 tyg.(w 12 t.c.wyglądało mi na chłopca) W ciąży przytyłam jakieś 11 kg. Dzis waże 55.5 Niby prawie tyle samo co przed...ale nie w każde spodnie wejdę. Moze jakos w biodrach sie rozeszłam trochę;)?-nieważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nik_ka skoro piszesz ze moje testy LH sa malo czule i zapewne wtedy kiedy pokazywal sie pozytywny byla wlasnie owulacja, a ja koncze starania na dzien przed owulacja to dlaczego nadal nie ma ciazy? To wlasnie jest ten myk, ze czegos tu nie rozumiem z tego Twojego wpisu. Jesli sex byl 12dc a pozytywny 13dc (zakladajmy ze slabe testy i owulka byla wlasnie wtedy) to wychodzi na to ze sex mialam na dzien przed owulacja, a nie dwa dni przed i nie ma ciazy... No to ja tu czegos juz nie rozumiem. Wiecie co teraz zrobilam. Kupilam testy elektroniczne clearblue digital, gdzie nie trzeba porownywac paseczkow. Sikamy i jak jest negatyw pojawia sie O a jak pozytywny to w tym kuleczku bedzie usmiechnieta buzka. Wiec tylko jak rano pojawi sie buzka to bede probowac. Nic na nich nie pisze o czulosci :/ Zobaczymy co z tego bedzie. Pisza jedynie ze na dziewczynke wieksze szanse zaraz po usmiechnietej buzce sie kochac, a na chlopca na 24h po buzce. Oh... zakrecone to wszystko :) Bernia - ja mysle ze widzisz 2,5 dnia przed i masz synka a ja na 2 dni przed i nic. Moze to nie jest tylko kwestia nas, moze to partnera plemniki, ich wytrzymalosc i zdolnosc do lepszego poruszania sie tez wiele ma znaczenia. Bo na to wychodzi 2,5 dnia synek 3 dnia przed nic. Mozliwe ze Twoj partner ma wiecej meskich plemnikow i jakbys sie nie starala, to bedzie chlopiec. Czytalam artykul ze jesli mezczyzna ma 2 snymow to jest tylko 20% na to ze kolejne dziecko bedzie dziewczynka. Moze cos w tym jest. Zdjecie ktore zamiescila "DO" z wynikiem testu owulacyjnego ciazwoego - nie wiem jak to nazwac, w kazdym badz razie chodzi o to zdjecie wyraznej kreski testowej - u mnie tak wlasnie wychodza testy LH w dniu pozytywu, wiec chyba dobrze :) Teraz bede miala problem z glowy bo bede miala usmiechnieta buzke, wiec wszystko bedzie jasne :) w dniu buzki sex i co ma byc to bedzie :) Na core mi jakos nie wychodzi, wiec moze nie jest mi dane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
...kibicka-35 oo to ty malutko przytyłaś :) ja 2 ciąży też jakoś tak 11,12 kg a teraz jestem 23 tc. i mam już 6 na plusie :O ja niestety nie mam zdjęcia cipuni mojej małej :( ale ja i mój mąż widzieliśmy,że tam nic między nóżkami nie było :) ...no ale czasami różnie to bywa :( gin. zrobił mi tylko foteczke buziuńki :) szkoda,że nie mam zdjęcia tego co moja dzidziunia ma między nóżkami :( może wtedy bym tak nie myślała o pomyłce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, doczytalam, test jest o czulosci 40mlU/ml i pisza ze od usmiechnietej buzki ( pozytywny test ) kochac sie obijetnie w jakim czasie przez 48h. No w sensie od buzki do 48h powinien nastapic stosunek. Ulotka po angielsku wiec ciezko jest dokladnie przetlumaczyc slowo w slowo. Czyli co? slaby test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na internecie :) http://www.amazon.co.uk/s/?ie=UTF8&keywords=clear+blue+ovulation+test&tag=googiehydra-21&index=aps&hvadid=5519182230&ref=pd_sl_uy9sy18ct_b cala stronka, a moj dokladnie to : http://www.amazon.co.uk/Clearblue-Digital-Ovulation-Testing-Kit/dp/B000KU710W/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306328569&sr=8-1 Polecaly mi go 3 laski ktore zaszly w ciaze za 1 razem uzywania jego i moj lekarz :D Coby problemow nie bylo z odczytywaniem intensywnosci paskow :) a duzo drozszy nie jest jak sie porowna ceny. No wiadomo, od tych po 1zl z allegro to drozszy, ale jak juz wczesniej pisalam, tym z allegro jakos nie ufam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz tylko sprobowac go kupic i wtedy bedzie adres do wysylki, chyba wysla do Polski, ale pewna nie jestem. Ja nie mieszkam w Pl. Jak ktos chce to moge kupic i wyslac dla kogos. :D Ja zamowilam test w niedziele, przyszedl dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, widze ze da sie wybrac Poland, przelicza Ci pewnie odrazu na zlotowki. Mnie przeliczali z funtow na euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w polsce da sie kupic testy w aptece, u mnie mozna ale ceny to ponad 20 euro, a tutaj zaplacilam za niego 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Dzieki sliczne za pamiec :) Przeczytalam sobie Wasze wpisy i uswiadomilo mi to ze zeczywiscie jestem nastepna w kolejce. Zostalo mi 11 tygodni ciazy, dzis mam 29 tyg i 4dni. Czytam Was na bierzaco i na pewno dam znac jak bedzie po wszystkim :) Brzusio rosnie czuje sie swietnie i jak widac odliczam :) Pozdrawiam Was goraco : wszystkie mamusie i ich pociechy, brzuchatki i trzymam kciuki za 2 kreseczki u tych starajacych sie :) Pozdrawiam Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale sie rozpisalyscie o tych testach , ja uzywalam ostatnio z Rossmanna ale juz teraz nie mam ich , u mnie remontu ciag dalszy..... Ewelinko 29 a ty co bedziesz miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×