Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość DO 8kika8
Ok, ale tutaj jest napisane, że kobiety te tylko informowały komputer o momencie współżycia i nie ma tutaj mowy o tym kiedy u nich była owulacja więc na jakiej podstawie osoba pisząca ten artykuł twierdzi, że dzieci poszczególnej płci były poczęte przed owulacją czy w trakcie owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Doo
DO 8kika8 na takiej podstawie że to komputer monitor cyklu i rzecz jasna że te kobiety notowały cały cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer sam jakoś informuje że teraz jest na chłopca a teraz na dziewczynkę, ale wogóle nie mogę żadnych info znalść w necie, w sumie u mnie przy cyklach 30 kilku dniowych mam synusia z 13 dnia, a owulkę mniej więcej ok 20 dnia. Ale szkoda że nie napisali żadnych wyjaśnień, chyba tam napisze pytanie do eksperta. Może mi coś napiszą, ale wątpię, pewnie żebym kupiła to coś ,a to drogie jak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wreszcie dopadłam się do kompa. Do pomarańczowej osoby, którą nie wiem jak nazywac, test owulcyjny w ostatnim dniu staran czyli w 11 dc był negatywny a pozytyw był dnia nastepnego. Testy robiłam raz dziennie po południu. Kibicko witaj kochana z maleńką. Dla takiego cuda wszystko mozna przezyc jak widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeśli chodzi o plemniki to faktycznie chyba byłoby dobrze zrobic badanie na jakośc nasienia i zawartosc X i Y Wówczas mozna rozpocząc starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewik
A Ty dziewczyno najbardziej sie tutaj madrujesz i wyglaszasz te swoje denne teorie a i tak syna bawisz! Wez Ty sie zajmij nim niz wprowadzac inne dziewczyny w blad! Dziwi mnie ze inne jak malpy przyklaskuja jej beznadziejnej teorii. Poczytajcie sobie dziewczyny rozne ksiazki i zbadajcie plemniki swoich facetow. Kibicka i po co te podniety?...nie musisz denerwowac i urazac tym staraczkom ktorym sie nie udalo trafic corke!(ja do nich nie naleze!).Zachowaj takie uwagi dla siebie. Trzymajcie sie i madrego (niby) planowania :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Doo
Akurat w tym artykule nie ma ani słowa o monitoringu, notowaniu cyklu itp. więc niby dlaczego to ma być takie jasne? Nie ma o tym słowa i dlatego uważam takie artykuliki za całkowicie pozbawione sensu i podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) bernia, ja jestem w tej samej sytuacji co Ty :) test owulacyjny pol na pol (negatywny) 12dc - starania, i 13dc pozytywny i juz koniec staran. Mysle ze u mnie juz znow nic nie bedzie, chyba plemniczki za slabe zeby wytrzymac 2 doby. Jak sie nie udalo to teraz bede probowac w pozytywny test owulacyjny, a co bedzie to bedzie :) Dziewczyny, powiedzcie czy ktoras z Was probowala kiedys testem owulacyjnym zatestowac ciaze? Mam kolezanke ktora 10 dni po owulacji - czyli 5 do okresu zrobila test owulacyjny wyszedl bardzo pozytywny, i w dniu miesiaczki ciazowy tez pokazal dwie kreski. Duzo o tym czytalam ze testy owulacyjne wykrywaja ciaze, ale czy tak naprawde jest? Czy przypadek kolezanki to poprostu szczescie czy tak jest zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
Dziękuję, że napisałaś:) A jakich testów owulacyjnych używałaś tym razem? Co jest napisane na nich? Po jakim czasie pojawić ma się owulacja od pozytywnego testu w/g tych testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
to nie przypadek z tym testem owulacyjnym;) jeśli jesteś w ciąży, to każdy test owulacyjny wyjdzie Ci pozytywnie:) u mnie też tak było, a do tego kreska kontrolna była ciemniejsza od testowej, gdy byłam w ciąży natomiast, gdy testowałam kreska testowa nigdy nie była tak nasilona jak ta testowa, zawsze dużo jaśniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje DO za rade :) Ja jak testowalam to moja kreska ( w dni okolowoulacyjne ) byla zawsze pieknie zabarwiona i mocniejsza od kontrolnej. Daltego tez wiedzialam kiedy skonczyc starania zeby trafiac na dziewczynke. 10dc - kreska bardzo blada, 11dc juz widoczna golym okiem ale blada 12dc - prawie taka sama jak kontrolna - sex. 13dc - o wiele mocniejsza od kontrolnej (to byl ten pozytywny test ) - juz koniec dzialan i 14dc - juz taka lekka jak w 11dc, wiec ja to mam opracowane i wszystko pod katrola :) Zastanawiam sie nad zatestowaniem testem owulacyjnym. a ile dni przed miesiaczka, badz po owulacji Ty testowalas i pozniej sie potwierdzilo ciazowym ze jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
ja zaprzestałam starań, gdy tylko pojawiła się druga kreska czyli współżycie było 10dc, a 11dc test pokazał drugą kreskę więc ten 10dc był ostatnim dniem starań moim zdaniem owulacja była w 13dc pierwszy test ciążowy pozytywny wyszedł mi 11 dni po owulacji w 24 dc tak trudno mi było w to uwierzyć, że właśnie dlatego co kilka dni powtarzałam testy i między innymi jeden zrobiłam owulacyjny, bo mi został;) mam ten test do dziś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10dc ostatnie starania, 13 dc prawdopodobnie owulacja czyli 3 dni - i jaka plec o ile moge zapytac? u mnie 2 doby juz od kilku cykli i narazie nic. Nie wiem czy plemniczki nie sa za slabe i nie potrafia przezyc tych dni, albo to moze poprostu brak szczescia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny powiedzcie, ja mysle ze owulke mialam 14dc a dzis jest 21dc czyli minelo 7dni narazie, tak? czy tego 14dc nie liczymy i minelo 6 dni? Juz sie nie moge doczekac testowania, chociaz wiem ze pewnie znowu nic z tego nie wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
dziewczynka we wcześniejszym cyklu współżycie było na 2 doby przed owulacją i nic nie wyszło moim zdaniem nie ma co się przybliżać do owulacji tylko cierpliwie czekać na odpowiedni cykl - wtedy kiedy ma "załapać";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
moim zdaniem z testowaniem lepiej odczekać jeszcze, bo zagnieżdżanie trwa od 6-12 dni, a dopiero 1-2 dni po zagnieżdżeniu wytwarzana jest gonadotropina, którą ma wykazać test ciążowy czy z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
test ciążowy Z MOCZU czy krwi miało być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiem, wiem kochana. Ten temat juz 100 razy przerabialam. bede czekac cierpliwie. Mysle ze za jakies 4dni przetestuje owulacyjnym :) to bedzie 25dc :) Jakies 11dni po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
w takim razie - powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do DO - dziekuje. A Ty sie starasz, czy weszlas do nas z ciekawosci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ally84
zaczynam starania od czerwca, a jestem tutaj już bardzo długo raczej jako podczytująca, pisałam swego czasu, ale to długa historia;) trzymam kciuki za pozytywny test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!! Gratulacje dla Kibicka35, super, teraz to juz sukieneczki, kapelusiki i za kilka miesiecy pojawi sie malutka kiteczka, jeszcze raz wielkie gratulacje i duze buziaki dla ciebie i malej, U ,mnie dzis 26dc i co... przyjechala@, wprosila sie i juz musi zostac te kilka dni :( Lolietta mam nadzieje ze u ciebie bedzie ok. Trzymam kciuki, bo jedziemy na tym samym wozku. STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6.........4.05.11.. ......dziewczynka Kasia uk...............32...........5......... 17.05.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ...dziewczynka Madziii22...........22............4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/ dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/ Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/ dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy.........................................dziewczyn ka/dziewczynka 10)kibicka-35...................................dziewczyn ka/dziewczynka 11) Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 12) Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 13)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk - a jak sie staraliscie ostatni miesiac? widze ze w tabelce masz pragnienie chlopca, uzywasz testow owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Kibicko, czekaj az Ewik przeczyta ze urodzilas i ze usg sie nie pomyslilo i ze masz malutką dziewusie.. hehe ale sie zagotuje zazdrośnica :d :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
Ewik wiedziala bo ona nas poinformowala,ale i tak pewnie zal jej szeroką pupke ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally84 ja juz odpusilam sobie testy, uzywajac ich to nic nie robilam tylko swirowalam, zero picia dwie godz przed, pozniej wybijala godz.0 i do lazienki, i czekanie na krechy, narazie koniec z tesami. Tak mam wpisany chlopiec bo to jest moje marzenie ale odpuscilam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co..aż odechciewa się tu pisać jak się czyta te wszystkie złośliwe posty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×