Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Do pomarańczowej dziewczyny, nie pamietam jaki to był test bo nie zapisałam sobie ale chyba bobo-test bo taki najczęściej kupowałam w aptece. Dziewczynki nie dogryzajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś okropnego znowu jakieś głupie teksty, masz racje Aganiok11 aż się pisać tu odechciewa. Aganiok weszłam na tą stronę i nie ma tam też tej książki ( wszędzie piszą ,że nakład wyczerpany ). Masz rację, bo u Wójcika podobno jest bardzo ogólnikowo wszystko opisane bez przykładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze z e forum wrze..... wiem z emozemy tu pisac co chcemy ale po co te zlosliwosci naprawde co niektore lubia taka forme wypowiedzi? Ewik juz dawno oswoila sie z tym,z e ma synka slicznego i kochanego ,z awsze pozostanie tesknota ale milosc jest silniejsza ....wiec dajcie spokoj Kibicko moje grtulacje , moja kloezanka tez po trzech synach bedzie miala coreczke wiec super , gratuluje i zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk, fajnie Ci, że masz takie krótkie cykle, naprawdę Ci zazroszczę. Ja narazie czuje pobolewania brzucha, więc pewnie @ się szykuje. Komuś się nudzi i szuka tylko by dogryść. Trzeba ignorować trola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolietta mnie też pobolewa w dole brzucha więc raczej koleżanka @ przyjedzie. No nigdzie nie ma tej książki Shetlesa, nawet używanej. Ale mam pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , bylam dzisiaj u mojej koleaznki ktora jest z szostym dzieckiem w ciazy!!! normalnie szok , bezdie dziewczynka urodzi we wrzesniu , prwie sie z nia poklocilam o to ,z e pali w ciazy , normalnie brak slow , ona nic sobie z tego nie robi ma 39 lat trzeh synow i dwie corki , jeszcze jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda bo robi krzywdę dziecku. A wiekowo to ma 3 synów i dopiero córki? Ciekawe czy planowała płcie za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak bardzo plodna , podobno uprawia seks przerywany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko ona nie ma pojecia o planowaniu , a wiekowo to wyglada tak: syn , corka , corka i dwoch najmlodszych synow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko,faktycznie,nie zwróciłam uwagi na dostępność książki... Jeśli chcesz,mogę Ci pożyczyć moją :) Obiecałam ją mojej siostrze ale ona przez najbliższe lata nie planuje dzidzi więc przyda jej się później,to mi ją odeślesz...tylko musiałabym mieć Twój adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tak szybciutko z ranka wpadlam sie przywitac. Zycze Wam milego dzionka i do pozniejszych godz. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ja tez wpadlam sie przywitac i lece dalej , papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........planowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32...........5......... 17.05.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynka/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynka/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynka/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczynka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczynka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczynka/ 9)Kaddy..........................................dziewczynka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chłopiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chłopiec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłopiec 4)kibicka_35...........................................dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki A ja dzisiaj jestem całkiem do niczego. W nocy dopadła mnie jakaś jelitówka, masakra normalnie ! Jechałam na dwa końce ale mam nadzieje, ze dzidzi to nie zaszkodziło. Wczoraj w nocy mąż a dzisiaj ja. Aż się boje czy chłopcy tego nie załapią. Nic nie mogę jeśc tylko suchą bułkę i dużo wody piję. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dzień dobry dziewczynki :) kurcze widzę,że ktoś się podemnie podszywa :O smutne to :( te posty wyżej to nie moja sprawka - widzę,że ktoś jest strasznie wredny !!!!!!!!! okropna jest ta osoba !!! ja wczoraj byłam u gina i lekarz oznaimił nam,że będziemy mieć córeczke :) jestem taka szczęśliwa z tej naszej małej wpadki :) dziewczynki buziam Was serdecznie i jeszcze raz powodzonka i upragnionych płci życzę i aby szczęście Wam sprzyjało :) !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 2 synusiów-Gratuuuuuuuuuluję! Możesz przypomnieć staranka, tzn. wpadkę , w którym dniu zaskoczyło i jakie masz cykle? dzięki z góry i pozdrawiam szczęśliwą mamusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dziękuje Lolietta :* a więc ja mam cykle 28,30,32 nie regularne :( kochaliśmy się z mężem 10 dc. bez żadnego osłabiania plemniczków to wszystko wyszło tak spontanicznie od mojego M (nic nie planowaliśmy wtedy) aaa i ja wtedy nie miałam orgazmu... szkoda bo nie mam zielonego pojęcia w którym dniu miałam owulacje :( może bym Wam coś pomogła tak orientacyjnie :) jestem teraz taka szczęśliwa,że będziemy mieć to moją wymarzoną córcie :) aż w to nie wierzę .... oby tylko wszystko było dobrze do końca ciąży i porodu :) pozdrawiam :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO mamaa 2 chłopców
To i ja się przyłączę do gratulacji:):):) Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa 2 chłopców
dziękuje bardzo !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 2 synków - serdecznie gratuluję🌼 ale mamy wysyp dziewczynek:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32...........5......... 17.05.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X.........dziewczyn ka/ 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/ 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczynka 13)mama2chłopców............................dziewczynka/dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passiflora
hej kibicko gratulacje ogromne :)!!!! mamo 2 chłopców też gratuluję i byś szcześliwie do końca dobrnęła :) my robilismy badanie nasienia. koszt około 100 zł. nie ma tam informacji o tym których plemników ( żeńskich czy męskich) jest ile, jedynie ile jest o ruchu szybkim i wolnym. czy są prawidłowo zbudowane, ich ilość ogólna w ml. powiem tylko że mój M miała bardzo bardzo słabe, nawet bałam się że przy takich wynikach - tylko kilka procent prawidłowo zbudowanych , mała ilość w m, prawie wcale o ruchu szybkim- będziemy mieli dziecko. w książce planowanie płci dziecka teoretycznie powinniśmy mieć córkę przy takich kiepskich wynikach- a jednak jest Synek więc nie wiem czy takie badanie ma sens w przypadku zdrowej pary, która ma już dzieci . my robiliśmy to badanie po poronieniu bo gin mi kazał. ola mama moja mam też uparcie twierdzi że jestem 23 dc poczęta i że też się zdziwiła. kiedyś słyszałam od takiej ciotki starszej teorię " jak wpadka to dziewczynka" może i coś w tym jest, kiedyś stosowali głównie kalendarzyk małżeński , więc z dni teoretycznie niepłodnych może więcej dziewczynek było wśród jej znajomych. sama nie wiem która metoda lepsza czy zaraz po owulacji czy przed kilka dni. u nas 2,5 doby to było akurat dla męskich , zresztą miałam wtedy dużo płodnego śluzu. to wszystko zależy od pary indywidualnie bardzo. co do zapaleń to też miewałam często. ale moja mama też i ma córkę i syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaa 2 synusiów-GRATULUJĘ!!!! Najlepiej zastrzeż się hasłem,tak żeby Twój nick się zaczernił,nikt się wtedy nie będzie mógł pod Ciebie podszyć ;) W którym tc jesteś? Na kiedy masz termin? Ja jestem dzisiaj po badaniu krzywej cukrowej...i mimo że miałam już to badanie w poprzednich ciążach,tym razem myślałam że nie dam rady...najpierw przed dobrą godzinę mnie mdliło,potem było mi potwornie słabo :( Chyba się starzeję ;) Berniu,współczuję bardzo,ja też miałam jelitówkę w podobnym wieku ciąży co Ty teraz,u nas przeszło przez wszystkich,zaczęło się od mojego męża a skończyło na straszym synku,młodszy się uchował... Odpoczywaj dużo,zachowaj lekkostrawną dietę,nawet o samych sucharkach i pamiętaj żeby dużo pić i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejuluj, gratuluję córeczki, faktycznie córy się tu posypały!! Zresztą jak wśród moich znajomych też, tak więc coś czuję, że ja też będę mić córeczkę, takie przeczucie, ale jak się okaże chłopczyk to serio tez luz, jakoś coraz bardziej mi to obojętne, a może to dlatego że mam takie wew przeczcie co do córki. W sob planuję test, trochę wcześnie, ale zaryzykuję. A co do baby camp, to napisałam do nich i tak mi dopisali: (W sumie to trochę ma wspólnego z teorią po owulacji, czyli jak już wystąpi owulacja to na dziewczynkę) Witam serdecznie, Do zaplanowania płci dziecka, przeznaczony jest komputer cyklu Baby-Comp, który wyposażony jest w odpowiedni program. W odpowiedzi na Pani pytanie dotyczące tego na jakiej podstawie urządzenie wyznacza odpowiednie dni na poczęcie chłopca i dziewczynki, pozwolę sobie powielić informacje, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Obiegowa teoria (zaznaczam teoria, nie praktyka) mówi o tym, że aby począć dziewczynkę należy współżyć kilka dni przed owulacją a aby począć chłopca w dniu owulacji. Wiązane jest to z faktem, że plemniki zawierające chromosom X są cięższe a plemniki z chromosomem Y są lżejsze - dalej - przypisuje się tym z X większe zdolności przeżywalności, lecz mniejszą szybkość. Natomiast plemniki z Y charakteryzują się mniejszą przeżywalnością, ale za to ogromną szybkością ruchu. O ile z faktem różnicy ciężaru między plemnikami nie da się dyskutować o tyle pozostałych danych nikt nie zbadał empirycznie i pozostają one tylko "dorobioną" teorią. Niemiecki producent postanowił empirycznie zbadać zależność między czasem współżycia a owocem, czyli dzieckiem o określonej płci. Kobiety stosujące Baby-Comp i starające się o ciążę, które uczestniczyły w badaniu informowały komputer cyklu o momencie współżycia, a następnie po 9 miesiącach o płci potomka. W wyniku badań okazało się, że powszechna teoria niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Otóż współżycie w czasie owulacji to szansa na poczęcie dziewczynki a na kilka dni przed owulacją to szansa na poczęcie chłopca. Skuteczność tej metody określono na wysokim poziomie 80%. Jeżeli chodzi o Pani ostatnie pytanie, komputer potrzebuje 2-3 cykli, aby się nauczyć. W tym czasie będzie zabezpieczał się dużą ilością żółtych oraz czerwonych lampek, dlatego skuteczność ciągle jest taka sama i "obowiązuje" już od pierwszych pomiarów. W razie innych pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie na poczatek Gratuluje spelnionym mama ktore tak wyczekiwaly coreczek az spelnily sie wasze marzenia ja mam dwoch wspanialych synkow od pol roku planowalismy corke na bazie testow, temp, i usg az w koncu sie udalo i jestem w 5 tyg ciazy jak wiadomo jeszcze za wczesnie na rozpoznanie plci ale przytulania byly przy cyklu 27,28 dniowym 7,8,10,11dc test owulacyjny byl pozytywny 13dc a owulacja nstapila prawdopodobnie 14dc , jakie szanse dla was sa na dziewczynke bo wiem ze macie duze doswiadczenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×