Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kika gratuluję, super jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczynki to na którą teraz kolej do testowania ? Ally nie poddawaj się by potem nie żałować. Ja staram się 3 cykl a wiem, że to może nawet rok potrwać zanim się uda. Spróbuj coś zrobić z tym śluzem by go było więcej np wit A lub spytaj gina. Kasiulak ja siedzę w domu już 6 lat i bardzo dobrze cię rozumiem. Sama czasami chętnie bym poszła do pracy i odżyła troszkę. Miłego dnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Super wiesci 8kika8, wielkie gratulacje!!!!! U mnie dzis 12dc, buzka sie nie chce usmiechac, no ale moze jeszcze nie nadszedl ten dzien. Testowac bede dalej, kawke wypilam o 8 i teraz post, gdyz sprobuje o 10 poszalec z tescikiem a pozniej wieczorkiem. Dziewczyny zycze milego dnia i odezwe sie pozniej, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kika8 serdeczne gratulacje, pilnuj bety czy dobrze rośnie :) u mnie rozpoczęty 9tc, we wtorek idę na USG, mam nadzieję, że wszystko będzie OK. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kika8 !!!!!!!!!!!! AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!! :D nie wierze :D gratuluje kochana!!!!!!! Oh, no normalnie az mi wlosy stanely na glowie jak to przeczytalam :) Uwazaj teraz na siebie i do ginka niebawem. Powiedz jak to bylo u Was? daj jakies rady, prosze. Byly testy owulacyjne? Kiedy owulacja, kiedy sexik? Ogromna buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanna27
Hej dziewczyny! troche was podczytuje i mam pytanie: czy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jeżeli przytulanko było między 9dc a 10 dc przy cyklach 28 dniowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, z 9-10 dc przy 28 dniowych cyklach to jest całkiem spora możliwość zaciążenia. A ja jeszcze jutro robię teścik, ale dopiero jak usłyszę bicie serduszka to w pełni w to uwierzę. Na razie 29 dc, bolą mnie piersi i sutki, jak podczas karmienia. Ally ja miałam testy owu z apteki, paskowe i przytulanka były jak sie okazało w dzień pozytywnego testu 18dc ja myślałam na początku, że po pozytywnym teście, bo w sumie we wtorek były dwie mocne krechy i myślałam, że to już ale w środe były prawie takie same, więc prawdopodobnie to dopiero wskazało na owulkę. A że bete robiłam 27 dc i wynosiła 10, więc dopiero co doszło do zapłodnienia, więc ok 20 była owulka i to by się zgadzło bo mam ok 34 dniowe cykle. Ale już w tym mc stwierdziłam, że idę do lekarza jak się nie uda, mój mówi że maks 3 cykle z testami i się badamy, nie ma co dalej sobie wkręcać. Ale dodatkowo myślałam, że jak nie zajdę to nic się nie stanie, bo akurat mamy wyjazd zaplanowany, i są wakacje to będę sobie robić super wycieczki z synkiem i pewnie dlatego,że wyluzowałam udało się. A no i oczywiście czerowne winko ;) nie zaszkodzi a podobno na dziewczynkę to właśnie lampka czerwonego winka hehe, dobrze, że się wtedy napłam, teraz mam abscynencję baaardzo długą,ale jaką cudowną:) Kto teraz testuje??? Chyba wszystkie jakoś na owulkę, czy któraś robi teraz ciążowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie "staraczki'' - jestem tutaj nowa, ale z wielkim zainteresowaniem czytam wasze posty. Od 5 mies. staramy się z mężem o dziecko, robię testy owulacyjne i nic z tego :( Mam już 8 latka - synka teraz celujemy na dziewczynkę - a co tam warto spróbować. Syn był zmajstrowany dokładnie w dni owu. A teraz celujemy przed..... Cykle mam po 30 - 31dni, skąpe bardzo miesiączki. Ostatnio @ 10czerwca. 22. 06. trochę pobolewał mnie lewy jajnik, ale żeśmy zaszaleli z mężem i intensywne przytulanko, a rano 23 robię test owu i dwie grube krechy - dodam że 22 nie robiłam testu (zapomniałam) :( no i co wy na to? Coś będzie z tego czy znowu nic? Może ktoś mi powie czy jak dwie grube krechy testu OWU to już owulacja czy dopiero będzie? Czy kłucie jajnika to przed owulacją czy w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie "staraczki'' - jestem tutaj nowa, ale z wielkim zainteresowaniem czytam wasze posty. Od 5 mies. staramy się z mężem o dziecko, robię testy owulacyjne i nic z tego :( Mam już 8 latka - synka teraz celujemy na dziewczynkę - a co tam warto spróbować. Syn był zmajstrowany dokładnie w dni owu. A teraz celujemy przed..... Cykle mam po 30 - 31dni, skąpe bardzo miesiączki. Ostatnio @ 10czerwca. 22. 06. trochę pobolewał mnie lewy jajnik, ale żeśmy zaszaleli z mężem i intensywne przytulanko, a rano 23 robię test owu i dwie grube krechy - dodam że 22 nie robiłam testu (zapomniałam) :( no i co wy na to? Coś będzie z tego czy znowu nic? Może ktoś mi powie czy jak dwie grube krechy testu OWU to już owulacja czy dopiero będzie? Czy kłucie jajnika to przed owulacją czy w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! co tu taka cisza pojechalyscie wszystkie na wakacje :) Berniu co slychac? ja nie pisalam bo bylam na kilka dni nad morzem w Ustce, kolezanka zaprosila mnie i kilka innych dziewczyn na wyjazd, bylo fajnie ale zimno , straszny wiatr.... u mnie nic nowego oprocz tego ze dziewczyny moje siedza w domu i sie nudza hahhaha, wakacje .... napiszcie co tam u Was dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Faktycznie tu nuda powiewa....:-( 00monia00 witam cie takze jako nowa staraczke :-) Otoz w Twojej sytuacji jest tak ze jesli test owulki tego 22-go pokazal Ci dwie grube krechy to owulka powinna przyjsc za 24-36h! Tylko teraz nie wiadomo czy te krechy juz nie byly tego 22-go,hmm.Mysle ze masz spore szanse na zaciazenie,ale czy na corcie?!ktoz to wie?? Ja mialam przytulanki dzien,poltora przed owulka i bede miala corcie..takze cuda sie zdarzaja kochana.A klucie jajnika mialam w dzien owulki,ale czasami u innych dziewczyn sa to bole przepowiadajace owulke.Mierzysz tempke,sprawdzasz sluz????moze to nam podpowie jak to jest u Ciebie... U mnie jakos leci,powoli zaczynam robic liste co do szpitala,bo corcia jest juz odwrocona i b.nisko i jakos mysle ze urodze przed terminem ;-) Dzis musze posegregowac ciuszki i juz zaczne je wszystkie prac (odswiezac).Czy ktoras ma liste co do szpitala,moze Ty Ewelinko?Oczywiscie jest tego sporo w necie,ale uwazam ze wiele rzeczy jest niepotrzebne i nie przydatne w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika-GRATULACJE!! Dbaj teraz o siebie i fasolinkę :) Ninka,najlepiej jak taką listę sama sobie zrobisz,wiadomo,każdemu przyda się co innego,wiesz czego się mniej więcej spodziewać,co służyło ci najbardziej a co było niepotrzebnym zakupem. Dużo zależy też od szpitala,nie wiem jak jest u Was-w UK ale np ja muszę mieć wszystko,nawet własne podkłady poporodowe... U nas średnio,robi się coraz ciężej...trudno się oddycha,nie mogę znaleźć wygodnej pozycji do spania,robi się znowu upalnie... Leżę sobie właśnie przed kompem i wcinam czerwone porzeczki-wreszcie :P Berniu,co u Ciebie,jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zazdroszcze Waszym dzieciaczkom wakacji, nasz jeszcze m-c musza sie pomeczyc. U mnie zas pomieszane, moje swinstwo wyleczone tak wiec jest super, testy zawiodly, buzka nie miala ochoty sie do mnie usmiechnac, ale wczoraj 13dc i pojawil sie piekny przezroczysty, ciagnacy sie sluz, pozniej pierwszy raz pojawilo sie plamienie owulacyjne, szok i wykorzystalam M. I co o tym myslicie, albo cos skopalam z testowaniem albo ...???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiua uk - a tes miga ze pracuje? wszystko pokazuje sie tak jak powinno? Jesli tak, to testuj dalej. To ze pojawil sie sluz plodny jeszcze nie oznacza ze jestes tuz tuz, sluz moze pojawic sie nawet do 5 dni przed. U mnie sluzu ( choc niewiele ) pojawia sie juz ok 10-11 do 12 dnia cyklu, a 13 dopiero usmiechnela sie buzka. Badz cierpliwa i testuj dalej. czy wstrzymujesz sie od picia na 2 przed testowaniem? Ja testuje zawsze w przydziale godzin 15-17 i zawsze jest ok. Mysle ze powinnas dalej probowac. Sluz plodny jest po to zeby plemniczki w nim "poszly" do jaja i sobie w nim zyly i czekaly, nie pojawia sie on w dniu owulacji, tylko przed. Moj gin mowi ze w ostatnim dniu najlepszego sluzu to juz jest jakby dzien przed owulacja, a sama owulka wystepuje juz po sluzie w pierwszym dniu suchosci, lub sluzu zmieniajacego sie na nie plodny. Ja mam go tak malo ze ciezko jest zauwazyc kiedy on naprawde jest, a kiedy nie ma, ale z tego co kolezanka moja mowila to tez miala sexik na dzien po 3 dniach sluzu i ciaza za pierwszym razem. a ona juz myslala ze jest po plodnych - mala wpadka ktora teraz nazywa sie Kubus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz, moje cykle to 26-28, ostatni 28, tak wiec zobaczymy. Test pracuje, oczywiscie robzroilam go no i sa tam dwie krechy choc nie takie same, wiec moze za szybko bylo wczoraj??? Czekam jeszcze 30min i lece sprawdzac. Nie pije nic 2godz przed testowaniem i zobaczymy co z tego wyniknie. u mnie dzis suchutko, no nawet kapeczki zadnego sluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mysle ze dzis sie usmiechnie, a jak juz sluzu nie ma to i owulka jutro bedzie :) Kreski widac zawsze jak wyciagasz "pasek" testujacy z testera :) Sprawdzaj dzis i daj znac czy sie usmiechnela. jesli tak, to dzis wieczorkiem dzialajcie i jutro dla poprawy tez. Ja nie poprawialam i moze to moj blad byl ze zas czekam az sie usmiechnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk - ja wiem, ze moze to co teraz napisze zabrzmi smiesznie, ale tak sobie mysle o Tobie i tym Twoim testowaniu i zdaniu ze rozbroilas test i widzialas dwie kreski. Przeciez w opakowaniu masz jakby 7 testow i 1 plastikowy tester i za kazdym testowaniem wkladasz do testera nowy pasek i zaczyna migac ze test pracuje, zanuzasz w moczu i miga ze wczytuje i pokazuje buzke, lub jej brak. od razu po tym wyniku, wyciagasz pasek naciskajac rozowy guziczek i wyzucasz pasek na ktorym golym okiem widac dwie linie testujace, a przy nastepnym testowaniu zakladasz nowy pasek. Tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie, jest buzia usmiechnieta!!!! Zas sie pospieszylam z wczorajszymi przytulankami, no ale dzis znowu do porawki. Tak jak piszesz tak ja robie, przy czym ja mam az 20 paseczkow, bo kupilm przez internet. Mam nadzieje ze cos to pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam Ci ze jak juz sluz sie konczy to jestes o krok od owulki. A sluz jest po to ze plemniczki z wczoraj siedza w nim i czekaja na jajeczko. Wiedzialam ze juz buzka sie usmiechnie. Moze za szybko zaczelas testowac. Jak juz teraz wiesz ze dzis sie buzka usmiechnela (13dc) to - MAM NADZIEJE ZE NIE BEDZIESZ MUSIALA TESTOWAC W PRZYSZLYM CYKLU ale jesli, to zacznij od 11 dc - zeby nie marnowac paseczkow. Takze od teraz najwazniejsze dla Ciebie bedzie nastepne 48h. Wiec albo dzis wieczorem i jutro poprawka, albo jutro rano i wieczorem poprawka :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, sorry, wczoraj byl 13dc, wiec buzka sie usmiechnela 14dc. Takze jakby co ( ale obys nie musiala juz testowac ) to zacznij tak od 12dc - szkoda testow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i to ze juz dzis nie masz sluzu to jest tez dobry znak, bo pierwszy dzien kiedy nie widzimy sluzu na bieliznie to on jeszcze jest w srodku wiec dzis i jutro to juz ostateczne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! ally84 dzieki za dobre rady.Poczecie dziecka To nie jest takie latwe jakby sie wydawalo, oj trzeba troszke obserwacji. Jeszcze tylko 13dni i zobaczymy czy sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka pytalas mnie o torbe do szpitala. Jesli bede miala rodzic sn to spakuje ok 5 bodziakow i spiochow, 2 rekawiczki niedrapki, 2 czapeczki , 2 skarpetki, pieluszki tetrowe, otulacz, chusteczki nawilzane, pampersy i cos na wyjscie + rzeczy dla mnie. Kosmetykow dla dziecka nie biore bo podobno nie uzywa sie ich w szpitalu. Ja bede chciala pojechac do szpital by zobaczyc jak wszystko wyglada i wtedy dopytam jakie rzeczy nalezy zabrac. A w razie w to moj M mi cos dowiezie, ale mam cicha nadzieje ze nie bede musiala tam dlugo lezec bo nie nawidze szpitali. Ninka mysle ze to Ty lepiej powinnas wiedziec co jest potrzebne w szpitalu bo juz raz przeciez rodzilas w uk :) Moze Ewik lub inne mamusie z uk nam podpowiedza co sie im przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzieki Ewelina za odp.w sumie to ja juz tej listy nie mam,bo jednak to bylo prawie 3 lata temu :-p a do tego rodzilam zima,to tez inne ciuchy np.kombinezon.Ty chyba juz rodzilas latem,prawda? Tez nie chce tego za duzo brac...no z cuszkow to + - mam liste,ale z takich potrzebnych przyborow jak np.obcinaczki,bo czasami dzidzia rodzi sie z dlugimi pazurkami.Podpaski to juz maja tam na stanie,pampersy tez ale wole wziac swoje...No coz pogrzebie troche w necie i zrobie scisla liste... Mimo co dzieki wielkie :-) Ide z synkiem na spacerek,bo pogoda jak dzwon ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie wolno dziecku obcinac pazurkow w szpitalu : http://www.dzidziol.pl/zdrowie_i_rozwoj_dziecka/obcinanie_paznokci_noworodka.php moj synek byl tydzien przenoszony i paznokcie mial mega dlugie i jak pediatry zapytalam czym najlepiej je obciac to tylko mi sie oberwalo ze w szpitalu sa bakterie itp i ze mam je obciac dopiero w domu. Jesli chodzi o wyprawke to mysle ze wiekszosc szpitali ma wewnetrzne swoje zasady odnosnie wyprawek, w niektorych nawet mleko trzeba miec swoje . W pl mieli wszystko oprocz chusteczek nawilzanych i pampersow, mozna bylo dziecko ubierac w ciuszki szpitalne jak i swoje. A pobyt jest tam duzo dluzszy wiec trzeba wziasc wszystkiego wiecej. jak dowiem sie konkretnie co musze zabrac do mojego szpitala to dam Ci znac. Udanego spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie super, szykujac juz torbe do szpitala :), trzymam kciuki abyscie tam nie byly za dlugo. U mnie 15dc i jestem pewna ze moja owulka jest dzisiaj. Boli mnie jak cholera jajnik, test owul nadal pozytywny, tylko ze brak sluzu...Pomieszane, pokrecone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina pierwszy raz slysze o tym..... Nawet zadzwonilam do kumpeli,a ona tez nie wiedziala o tym i nawet obcinala paznokietki swojej dzidzi... Jak urodzilam synka to nie mial dlugich paznokci,ale obcinaczki mialam przy sobie,bo nigdy o tym nie slyszalam a nawet jak przegladam listy do szpitala innych dziewczyn to maja tam takze obcinaczki.... Kurcze,teraz jak urodze i moja niunia bedzie miala dlugie pazurki,to poczekam pare dni...W sumie tutaj (uk) nie trzymaja dlugo w szpitalu...ja bylam 1.5 dnia i tyle...:-) Mam nadzieje ze teraz bedzie tak samo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk- to dzis poprawka! Nie rob juz testow bo szkoda kasy :) one wychodza ze dwa dni pozytywne. Bo to pokazuje Ci dwa najlepsze dni na poczecie. Jesli wczoraj wyszedl pozytywny to juz nie testuj tylko dzialaj. Wczoraj, dzis i jutro. Musi sie udac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×