Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ewik a pamietasz moze w ktorym tyg sie obrocil ?? Wiem wlasnie ze potrafia nawet przed samym porodem sie odwrocic, u mnie pierwszy synek sie do konca nie odwrocil a drugi to juz byl gotowy w 27 tyg i nie zmienil polozenia, poki co maly serwuje mi kopniaczki po srodku i na dole brzucha wiec jeszcze chyba ma glowke u gory. Mi dziewczyny zostalo juz tylko 58 dni do porodu :) Ninka lezaczek cudowny :) Ja tez Cie Kasiu pamietam bo nie wiele dziewczyn stara sie o synka, dobrze ze masz juz pewnosc i nic Ci nie dolega, teraz tylko dzialac :) Goniu przede wszystkim to spoznionego najlepszegoz okazji urodzin :) i chcialam Ci powiedziec zebys nie miala obaw ze wzgledu na wiek, bez przesady jestes mloda kobieta i jak najbardziej mozesz miec jeszcze dziecko !!! Nie sluchaj otoczenia tylko kieruj sie sercem :) Tu w uk to albo malolaty rodza albo kobiety po 40 i to pierwsze dziecko !!! Pozdrawiam wszystkie mamusie brzuchatki i staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miło jak piszą tu normalne dziewczyny i o narmalnych sprawach, a nie wiadomo co, już myślałam, że sobie odpuszcze pisanie tu, to moje pierwsze forum z życiu hehe :) i czasami naprawdę szkoda gadać... A teraz to aż się chce coś napisać. Ally co tam u gina, robiłaś już test? Ja teraz zaczęłąm testy owu, i wczoraj powoli wiże jakieś objawy zbliżającej się wulki więc jest całkiem miło ;) Fikusowo jestem krótko na forum i poznaję dopiero dziewczyny, możesz napisać jak się starałaś o dziewczynkę? Bo rozumiem, że planowałaś płeć. Dzięku z góry:) i miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :-) Jeszcze nie potrafie spamietać kto jest kim, ale mama nadzieję, ze powoli się wdrożę :D Pobawiam moją pośbę o rady dot.planownaia dziewczynki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Aganiok szczerze mowiac to nie bardzo pamietam kto pisal o tym lezaczku...wydawalo mi sie ze to Ewelinka,ale nie wazne..:-p i owszem to jest Bright Stars...seria z ptaszkiem ;-) Ja w sumie to kupilam to ze wzgledu na konczace sie terminowo vouczery i wyszlo mi to polowe taniej :-p Ja mam synusia przy sobie ale pod koniec roku idzie do przedszkola na pare godzinek,wiec troche pobawi sie miedzy dziecmi ;-) Oj znam to zainteresowanie pociagami z serii Thomas,moj synio tez oglada bajki i ma je wszystkie+ tory+ klocki i jakos potrafi sporo spedzic przy zabawie czasu,az milo ;-) Fikusowo a pewnie ze Cie pamietam,bo kiedys czesto tu pisalas a potem cisza...Mam nadzieje ze chociaz wieczorem znajdziesz troszke czasu aby tu do nas skrobnac...:-) U mnie tez skonczone 31tc,wiec prawie rowniotko :-) Berniu,powiem Ci ze na zdjeciu wyglada slodko ale na realu to cudenko i solidnie odszyte,miekkie i wygodne :-) Ewiczku,no to faktycznie Twoj maluszek rosnie jak na drozdzach...karmisz cycusiem czy sztucznie???? Ewelinko no to przypomnialas mi ze nasz porod tuz tuz..zbliza sie wielkimi krokami,eh az zaczelam sie bac i dostalam gesia skorke :-p Jestes juz przygotowana do tego wielkiego dnia?????? Goniu,tak jak pisze Ewelinka nie przejmuj sie ludzmi,bo ludzie odejda a nam zostana dzieciatka :-) Tutaj (w UK) to normalka ze albo mlode siksy rodza dzieci albo stare babki decyduja sie na 1sze dziecko... 8kika8 nie odchodz,pisz, bo zawsze jakies nieproszeni goscie sie znajda i wkurzaja,ale warto to zlac i pisac swoje! Oby owulka Cie nie ominela i terminowo przyszla i zaowocowala dzidziusiem :-) Mala Calineczko,ten temat jest maglowany od poczatku zalozenia tego topiku..poczytaj troche a dowiesz sie co i kiedy a zarazem zaczniesz kojarzyc niektore osoby...A tak poza tym to dziewczynke mozna splodzic przed owulka a synka w czasie lub po....tylko nie u wszystkich! Poczytaj a sie przekonasz :-p Dziewczyny ale sie rozpisalam,hee Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) U mnie dzis 21dc - narazie cisza. Wczoraj bylam u pani ginekolog i mam metlik w glowie. Po pierwsze chciala zrobic cytologie i po wsadzeniu wziernika stwierdzila ze jest infekcja bo jest duzo bialego sluzu (?). Nic mnie nie swedzi, nie piecze, nie pachnie brzydko, ona po zerknieciu wie ze jest infekcja? no nie wiem, ja zawsze mam taki bialy sluz po owulacji. Powiedzialam jej to, i ze przed nie mam takiego sluzu, wiec co? infekcja mnie dopada za kazdym razem po owulacji, przechodzi sama po okresie i znow sie pojawia? Lekarka stwiredzila ze stany grzybiczne zazwyczaj pojawiaja sie przed okresem. No co, nie bede sie z nia klocic. dala mi globulki dopochwowe, cytologii nie zrobila, bo stwierdzila ze ten stan zakloci badanie cytologiczne. Usg - popatrzyla na moj lewy jajnik - powiedziala ze wyglada bardzo ladnie, ze jest jednolity, gladki - super wyglada. Popatrzyla na prawy, a na nim malutkie pecherzyki i mowi mi ze jest ok i ze owulacja w przyszlym cyklu bedzie z tego jajnika. Troszke tego nie zrozumialam i pytam, jak to jest mozliwe ze juz sa pecherzyki? One nie rosna przed owulacja-po okresie? Stwierdzila ze nie, ze jajnik juz sie pomalu szykuje na nowa owulacje, ze sa 4 pecherzyki - jeden dominujacy ale bardzo malutkie ( nie podala mm ) i ze troche im zejdzie zeby osiagnely swoja wielkosc, wiec jak dla niej wyglada to super. I powiedziala ze widzi ze ladnie owuluje i ze jajniki sa w stanie bardzo dobrym. Mnie jednak zastanawia ( nie zapytalam bo troche zglupialam po tym co powiedziala ) czy fakt ze juz rosna nowe pecherzyki na jajniku prawym, nie pozostawia mi nadzieji na ciaze w tym cyklu? Skoro ona stanowczo stwierdzila ze w nastepnym cyklu owulacja bedzie z prawego jajnika to juz nie mam szans na ciaze w tym cyklu? Czy ktoras z Was widziala kiedys swoje jajniki na usg po owulacji? Nie wiem co o tym myslec. Kolejna sprawa to usg macicy - powiedziala i pokazala mi ja cala i ze wyglada bardzo ladnie, nie ma nic na niej ( w sensie guzkow czy innych ) i moje endometrium piekne w srodku. 100 razy podkreslala ze wszystko jest piekne i ze wyglada ksiazkowo... po czym stwierdzila ze Eno ma 10mm i to ciut za duzo, no chyba ze juz sie tam cos rodzi - dokladnie tak powiedziala. Wiec jak to sie ma do moich pecherzykow na prawym jajniku ktore sie szykuja do nowej owulacji? Po kilku minutach ogladania stwierdzila - nie, w sumie ma cos ponad 8mm i ze jest ok, nie jest za duze. Zle zmierzyla - powiedziala. Wiec... ja juz sama nic z tego nie wiem. Na sam koniec powiedziala ze ona to wogole woli wykonywac usg przed owulacja. Bo wtedy ma lepszy wglad na jajniki i endo. Wiec... nic juz sama z tego nie wiem. za 2 tygodnie, jak bede po miesiaczce kolejne usg zobaczyc jak wtedy wygladaja jajniki ( przed owulacja ) i endo. Powiedzcie dziewczyny czy Wy wiecie cos na temat tego rozmiaru Endometrium? jakie ono powinno byc po owulacji, przed owulacja. Czy one z dnia na dzien rosnie tak jak pecherzyki? Mam metlik w glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally ja tez bym miala metlik w glowie jesli uslyszalabym tyle info od gin.,jedno zaprzecza drugie,jakby sie nie znala na swoim fachu,hmm :-\ Na Twoim miejscu poszlabym do innej ginki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, problem w tym ze ja nie mieszkam w polsce i tu nie ma ginekologow. Ta pania znalazlam przez neta ktora przyjezdza co drugi tydzien na sobote i niedziele z polski i przyjmuje pacjentki. kosz wizyty 100 euro plus 2h jazdy do niej. Nie mam innej gin tutaj. Generalnie chory kraj... np. nie uznaja ciazy do 13tygodnia. jesli poronisz to - tak mialo byc :/ oh... dlugo by opowiadac. Jedyne co mi zostaje to chyba sie dalej starac i czekac i nie myslec o tym co powiedziala. generalnie niby wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!! Ally84, ja bardzo dobrze cie rozumiem z problemem jakim sie borykasz czyli brakiem dostepu do gin. Ja mialam wymyslone juz wszystkie guzy, polipy itp. przez pania gin ktora przyjmuje w Londynie, malo tego wizyta do tanich nie nalezala i mialam byc co dwa m-ce na kontroli, niestety wolalam przeczekac i dlatego w maju bylam w PL i NORMALNY gin zrobil badania i jest ok. Moze zle mysle dziewczyny, ale tak naprawde lekarzy polskich przyjmujacych poza granicami Pl to nie mamy mozliwosci sprawdzic pod wzgledem ich nauki lekarskiej. To jest moje zdanie, byc moze ktoras z Was spotkala tutaj wspaniala gin polska ale ja odradzam bynajmniej z Londynu. U mnie 28dc i nadal nic, ja tak bardzo bym chciala juz dostac, gdyz jak to w Pl, to z jedna kolezanka, to z druga na jakiegos malego drinka i papierosik a teraz to cholernie sie boje. Mam nadzieje ze sie pojawi i zaczne dzialac na chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Uk a nie robiłaś testu jeszcze?? Jakie masz cykle? Jak by była ciąża to chyba test już by coś wykazał, a w każdym bądz razie mógł by. Ally jakie dostałaś globulki, ja ostatnio jak byłam u gina to miała problem, ale wiedziałam o nim bo swędziało i zapach też nie bardzo więc dostałam globulki i maść, ale powiedziałam, że mogę być w ciąży to powiedział żeby tylko do któreś tam dnia brać, nie dalej bo wiadomo jak ciąża to po co ryzykować, nie chcę Cię straszyć, ale może zrób test dla swiętego spokoju, sama nie wiem. Ale faktycznie dziwna ta ginekolog, tylko że jeśli chodzi o gdzybice itp no to oni mają tak jakieś płyny i od razy wiedżą czy coś jest, na patyczek to zbierają, polewają i jest wynik od razu, no to może miała rację, ale wszystko inne to mego dużo info, chyba zbyt profrsjonalych jak dla mnie. Przeczytaj o tych globulkach, bo może je można w razie czego w ciąży brać, wiem że ja brałam nystatyne w ciąży i wszystko ok ale np gynalginu już nie wolno, i wszystkich pimafucin pimafucort też chyb a nie, albo bardzo mało, no napewno tam jest napisane na ulotce. Wiesz może przesadzam, ale ja mam takie dośwaidczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi wyszedł cukier w moczu :( Jestem w szoku bo nigdy go tam nie miałam. Hemoglobina też spadła poniżej normy. W środę idę do gina to zobacze co mi powie ale trochę mnie to zmartwiło. Czy któraś z was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki na poczatek dziekuje wszystkim laskom za zyczonka, z tego co pamietam to kobieta w kazdym cyklu uwalnia swoje pecherzyki mamy ograniczona ilosc tych pecherzykow do uwolnienia w swoim zyciu , wiec moze byc tak ze juz je widac tylko pewnie dojrzewaja do pekniecia.... dziewczyny mam taka znajoma ktora ma trzy corki kazda z innym facetem a caly czas starala sie na syna , kurcze to burzy moj obraz i wiedze , czyzby kazdy z tych facetow mial silniejsze zenskie plemniki ? dziwne to.... jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne te lezaczki , slodkie ja kupilam kosz wiklinowy dla mojej kuzynki gratis kocyki i elektronoiczna niania , i chyba sobie zostawie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam białko w moczu i coś jeszcze ale posiew wyszedł prawidłowy, czyli źle pobrana próbka ale źle przechowywana, a przy morfologii zawsze miałam pełno strzałek czyli, że za dużo lub za mało różnych rzeczy, ale lekarz mnie zawsze uspokajał, że wszystko jest w normie- mimo że poza normą :), takie cuda. Więc pewnie u Ciebie Berniu też wszystko ok i lekarz Cię uspokoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto moje staranka: -przytulanki 10,11,12 i 13 dc (15-18 listopad) ok g.24 lub nawet po północy (na teście lekki cień testowej kreski) -14 dc - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień, śluz R (g.14 i 21) -15 dc - test g.12 - kreska testowa już mocniejsza niż tylko cień; test g. 21 - kreska jeszcze bardziej mocniejsza test g.22.30 - krechy tak samo mocne jeśli nie identyczne śluz R -16dc - test o 12 - kreska testowa mocniejsza niż kontrolna test o 22 - dwie mocne krechy śluz m -17 dc - test o 12.30 - kreska testowa słabsza (cos jak w 14dc) śluz L -18 dc sucho Wychodzi na to że owulacja mogła być 16 dc, z 15/16 dc najwcześniej lub 17 dc. Dodam jeszcze ze 21 dc (26 listopad) po przytulanku nocnym leciaLa mi krew (czemu?). I od tego dnia cały czas bolał mnie brzuch mocno, był wzdęty. Wcześniej tez mnie bolał brzuch przed @ wiec nie wiedziałam czy na @ czy na ciąże. Sprawdzałam szyjkę i była nisko wiec tym bardziej myślałam ze przyjdzie @. Powodzenia dziewczyny!!! Ja eraz czekam na porod i odliczam kazdy dzien!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ally ja mialam robione usg w 21 dc a byłam już wtedy w ciąży. lekarka oczywiscie nic nie widziała , bo to jest jeszcze za wcześnie. ale powiedziała mi tylko endometrium ladnie przygotowane- nie wiedziałam czy do okresu czy na ciążę. powiedziala że prawy jajnik mam powiększony. za kilka dni się okazało że jestem w ciąży :) ja też mam dużo śluzu po owulacji. Berniu moja koleżanka miała krew w moczu w ciąży, lekarz też nie panikował, wszystko dobrze się skończyło, dziecko uciskało na nerkę. mam nadzieję że i u Ciebie tak będzie, że to nic poważnego. w ciąży organizm inaczej funkcjonuje, nie stresuj się na zapas :) Mamo 3 synusiów jak ten czas leci, już 13 tydzień :) !!! Gosiu przyłączam się do życzeń - sukcesu w starankach i Dużo zdrowia :) Aganiok ja też byłam na weselu w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny!!! ja tylko wpadlam sie z wami przywitac, biore sie za malowanie domu. Kupilam wczoraj farby i dzis zaczne dzialac. Dzis mam 29dc i jade po test. Jesli nie przyjdzie do wieczora to testuje. Co ma byc to bedzie.. buziaki dla was i zycze milego dzionka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja ... kasiu sama malujesz??............... ja juz wlasciwie jestem po remoncie zostalo polozenie kilku kafli na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu uk to trzymam kciuki za pozytywny test, ale by była niespodzianka co:)? Fikusowo dzięki za opis, wychodzi 3-4 doby przed, to faktycznie na dziewczynkę, a krwawienie mogło być implantacyjne, jeśli owulka była 15 to 21 już mogła być implantacja. Ale wtedy by wyszło, że tylko 2 dni przed były przytulanka. Super,że się Wam udało! A to Twoje pierwsze dzieciątko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dostalam, jak sie ciesze!!! Juz kupilam testy owulacyjne z buzka na e-bayu, super cena bo za 20szt. zaplacilam 25. Ekstra bardzo sie ciesze i juz zaczynam rozmyslac nad tym moim malym chlopcem. Teraz to jeszcze do czwartku, gdyz mam dostac sms-a od lekarza z wynikiem mojej cytologii, no ale mam ndzieje ze bedzie ok, gdyz cytologie mialam niedawno robiona tutaj w mojej przychodni. Dziewczyny kila dni i biore sie do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, nie potrafilam dojsc do ladu i skladu sama ze swoimi myslami po tej dziwnej wizycie u ginekolog i postanowilam napisac zapytanie do Pani doktor na innym forum. Odnosnie stwierdzonej przez Pania ginekolog na wizycie w niedzieli infekcji po tym ze mam duzo bialego sluzu ( ale nic nie piecze, nie boli, nie swedzi, nie smierdzi ) pani doktor z innego forum napisala tak: Jeśli ma Pani wątpliwości co do infekcji może Pani wykonać biocenozę pochwy i będzie miała pani jasność czy jest stan zapalny czy nie. Biały śluz w fazie lutealnej jest fizjologiczny i raczej nie świadczy o zapaleniu, chyba,że miałby konsystencje serowatą, wtedy może sugerować grzybicę. wiec teraz juz sama nie wiem, sluz jest raczej wodnisty, lekko sie klei, ale wiadomo ze taki zawsze mialam nie plodny. Nie mam go duzo na bieliznie - jak zawsze, ale pani ginekolog na wizycie stwierdzila ze jest go bardzo duzo. Ja go jakos nie widze. wzielam na noc pierwsza globulke i teraz nie wiem juz co dalej robic. Jesli chodzi o pecherzyki zekomo szykujace sie do kolejnej owulacji - stwierdzenie ginekolog na usg, pani doktor z innego forum napisala tak: Nie spotkałam się z tym by w 20 d.c. oceniać pęcherzyki szykujące się do owulacji w następnym miesiącu, gdyż ich rozmiary mogą się jeszcze znacznie zmienić (mogą zaniknąć,lub się zwiększyć). Możliwe,że to było ciałko żółte. Na tak wczesnym etapie po owulacji jak wspomniałam nie da się jeszcze ocenić czy jest ciąża, ale z pewnością też nie można jej wykluczyć. Wiec teraz mozna sie zastanawiac czy to bylo cialko zolte a ta ginekolog tego nie widziala, nie stwierdzila, uogolnila ze to pecherzyki na nowa owulacje? Nie wiem co myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally z tego co piszesz to ja juz tez nie wiem komu masz ufac, moim zdaniem sprawdz dobrze co bierzesz i czy mozesz jesli to jest ciaza, bo z tego co wyczytalam to jest na to szansa... buziole i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, widzisz globulki jakie dostalam to clomitrozol - w instrukcji pisze ze podczas ciazy brac z zalecenia lekarza. natomiast ten sam lek w poslkich aptekach pod nazwa - clomitrozolina czy jakos tak pisza ze nie zaleca sie przyjmowac w Iwszym trymestrze ciazy. Napisalam o to zapytanie do Pani doktor na forum i zobaczymy co ona odpisze - czy brac, czy nie. Sama nie mam juz pojecia co robic. Czy taka grzybica nie leczona ( zakladajmy ze cos tam mam ) moze zle wplynac na plod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally,ja brałam clotrimazol na tydzień przed pozytywnym testem ciążowych (nieświadoma) a potem lekarz mi przepisał w 20tc jak się jakiś grzybek przyplątał :) Ale poczekaj na odpowiedź tej lekarki,będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny? A u mnie od wczoraj @ więc się nie udało w tym miesiącu. Ally nie bież tych globulek bo z tego co piszesz to jest duża szansa na ciąże!!!A po co się później zadręczać ,że się dziecku coś mogło stać przez te leki. Jak sama piszesz nic cię nie swędzi i nie piecze to po co je brać teraz - zaczekaj i zrób najpierw test. A grzybica to raczej się objawia śluzem białym - serowatym. Gonia ode mnie też życzonka spóźnione urodzinowe ,to jmprezowałyśmy razem bo ja trzydziestkę skończyłam 10.VI. Ninka ten leżaczek cudeńko do schrupania a co dopiero jak położysz w nim małą księżniczkę!!super. Aganiok nim się obejrzysz a będziesz miała malutką przy sobie bo czas tak szybko biegnie. Ewelinko ewik78 ma rację dzieciątko w ostatniej chwili się może obrócić np, Moja koleżanka pojechała na cesarkę i wróciła do domu bo na usg okazało się , że jednak dzieciątko się odwróciło i ma czekać na normalny poród. Mała calineczka na dziewczynę to przytulanka zaczynamy zaraz po okresie a kończymy 3 dni przed owulacją ( owulację rozpoznajemy testami, śluzem, temperaturą i jeśli ktoś go czuje to bólem jajników) Zakwaszamy pochwę ( jest wiele środków np feminella wagi c , lacibios femina) oraz stosujemy dietę bogatą w wapń i magnez. To tak wszystko w wielkim skrócie. Poczytaj wcześniejsze strony tak jak proponuje Ninka dużo się dowiesz. Berniu nie denerwuj się tym cukrem, niedługo idziesz do lekarza na pewno coś zaradzi. Lolietta , Kika a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynko dziekuje za zyczenia i ja rowniez zycze 100 lat i wszystkiego naj...naj... my bliznieta musimy trzymac sie razem:) Twoj maly synek ma roczek ,dobrze doczytalam ? chcialabys taka mala roznice pomiedzy dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka i Gona sto lat i upragnionych dzieciątek przedewszystkim!!!Goniu ja też bym chciała małą różnicę, ale czekałam aż synek będzie dobrze chodził, żeby w ciąży nie nosić, może to trochę przesada, ale poroniłam pierwszą ciążę i nie chciałam w taki sposób ryzykować. Lucynka czy Ty faktycznie zakwaszasz jak pisałaś? Ja chciałam, ale w końcu jakoś nie miałam po drodze do apteki, ale myślę że ma to spory sens. U mnie owulacja blisko, może nawet bardzo, myślę że w zeszłym mc sauna wykończyła żołnierzyki mojego męża, ale w sumie był tylko dwa razy więc sama nie wiem. A może to te kąpiele z synkiem, co mogło by dobrze wrtóżyć x. Zobaczymy, ale juz strasznie bym chiala byćw ciąży. Ally, ja osobiście myżlę jak Lucynka, mimo, że ten lek to w miarę luz, na bank jedna globulka nie zaszkodzi, to moze po prostu poczekaj aż będzie termin miesiączki i zrób test i wtedy spokojnie będziesz mogła brać przez okres no i po, aż do owulki. A sama gdzybica i wszystko inne nic nie szkodzi płodowi jedynie podczas porodu, jak by dziecko miało kontakt podczas przechodzenia przez drogi rodne, a tak to chroni je ten worek owodnowy itp. Tak więc w razie jak być miała coś faktycznie, co wydaje się być bardzo wątpliwe, to nie ma się czym przejmować. A czy już by Tobie tes nie wyszedł? Kasiu uk to super, że się stało jak sobie życzyłaś, teraz powodzenia w staerankach, a Twój M bierze coś na wzmocnienie? Czytałam kiedyś, że selen i cynk są bardzo dobre na plemniczki, a w szczególności Y, a l-karnityna wpływa na ich ruchliwość co pomoga (teoretycznie) jak kofeina plemniczom Y. Nigdy chyba tyle nie napisałam :) Pozdrawiam Was serdecznie i dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jestem w 22dc wiec mysle ze jeszcze za wczesnie na test. Dziekuje dziewczyny za rady, juz sama nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie 2dc a samopoczucie okropne :( Od mojego powrotu z Pl kupilam witaminki Pregnancare dla niej i dla niego. W kazdej tabletce jest odpowiednia dawka witamin, kiedys lykalam tylko ja okolo 1.5m-ca, a teraz skoro jest ok to bierzemy razem, zobaczymy co z tego sie wykluje. Narazie czekam za testami. Buziaki dziewczyny i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×