Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość dosiwej
czy jesli kobita chce mieć zdrowe dziecko, a urodzi chore kocha je mniej? Czy jeśli marzy jej się,ze będzie do niej podobne, a urodzi się podobne do ojca to kocha je mniej? Jeśli marzy o tym,że będzie spokojne i grzeczne, a jest odwrotnie to kocha je mniej? Czy jeśli marzy o tym aby nie sprawiało większych kłopotów wychowawczych, a jest odwrotnie to kocha je mniej? Czy jeśli marzy jej się,że dobrze się wykształci, będzie zdolne, a stanie się odwrotnie to kocha je mniej? Można tak pytać i pytać.... Ile jest ojców którzy marzą o tym aby mieć syna...czy jeśli urodzą im się jednak córki, to kochają je mniej? Odpowiedz sobie sama idealna mamo, idealnych dzieci. Choć myślę,ze znowu odpowiesz sobie w ten sposób aby znowu poczuć się lepiej :) Aby siebie dowartościować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Świetej dlaczego otworzyłaś i piszesz akurat na tym forum? A mi szkoda Twoich dzieci, masz dwie córki a jaka matka taka córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Świetej dlaczego otworzyłaś i piszesz akurat na tym forum? A mi szkoda Twoich dzieci, masz dwie córki a jaka matka taka córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajaderka 727.... ja mam tylko jedna, widze jak ona bardzo chce rodzenstwa. Wiecznie te same pytania: kiedy bedziemy mieli dzidziusia?? Bardzo staram sie spelnic jej marzenie ale sama widzisz nic za bardzo mi nie wychodzi :( Mam nadzieje i jestem pewna ze kiedys sie uda :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Durna ta baba
ona czuje się niespełniona bo nie ma syna!!! i zazdrości że My mamy ich aż tylu :P A tak w ogóle to co nie wolno nam znać płci naszych nienarodzonych dzieci czy to grzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
DURNA TO JESTES TY :) WEDLUG WAS ABY BYC SZCZESLIWA NMUSZE MIEC 3 SYNOW I 3 CORKI TAK? TO JEST TAKI IDEALNY STAN, DUZO DZIECI OBU PŁCI TO GŁWNY CEL DO JAKIEGO DAZYCIE :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
KILKA MINUTEK TEMU PISAŁAYSCIE ŻE NIE MA ZNACZENIA PŁEC DZIECKA A TERAZ NAGLE PISZECIE ZE ZAZDROSZCZE WAM SYNA, ZATEM JUŻ MA ZNACZENIE TAK? NO TO SZYBKO ZMIENIACIE ZDANIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
a skoro jestescie takimi idelanymi kobietami, kochacie wszytskie dzieci bez wyjatku, grzecznie niegrzeczne chore zdrowe, chlopiec dziewczynka to dlaczego nie pojdziecie do domu dziecka i nie zaadoptujecie biednego dziecka ktore potrzebuje pomocy, mozna sobie wybrac płec jak na starganie i pokochać miłośćią ogromną jaką sie na tym forum chwalicie i wykazujecie! Są w Was takie starszne kołdady miłosci to dlaczego sie nią nie dzielicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ta "święta " osoba gdyby planowaniem płci się nie interesowała to by na nasze forum nie trafiła i tu nie truła. Ona sama wpadła w depresję gdy urodziła drugą córkę ( tak bardzo pragnęła syna ) i wmawia nam , że to my swoich dzieci nie kochamy. Chciała by pewnie mieć syna ale mąż jej go zrobić nie chce widząc jaką jest egoistką. Ja mam siostrę co ma 4 dzieci , chodzi do kosmetyczki , fryzjera. Szczupła, zadbana, szczęśliwa, kochająca i kochana a jest kurą domową. Tworzą ze szwagrem super rodzinkę. Stać ich na wiele. Dlaczego ty piszesz , że nie można mieć więcej dzieci niż dwoje, pewnie ciebie nie stać finansowo na kolejne i się wyżywasz na matkach 4 dzieci. To twoje życie jest jedną wielką porażką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mama 3
do siwete odkąd tutaj jestes powtarzasz ciągle to samo, nie docierają do ciebie żadne argumenty. NUUUUDY!!! Dziewczyny nie widzę sensu dalszej dyskusji z tą osobą która ubzdurała sobie monopol na rację. Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moje cykle sa dlugosci 30 dni czy aby wycelowac w sama owu to okolo 15 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
LUCYNKA30 nie zycz drugiemu co tobie nie mile :P jak tutaj weszlam poczytalam o waschych dramatach to wychodzi na to, że najwieksza tragedia jaka was z zyciu spotkala to synowie! a skoro jestes dobrym czlowiekiem to niz zycz drugiemu takiego nieszczescia, skoro wy sie tutaj wspiracie i doradzacie sobie jak uniknąć tego dramatu a jak juz was to nieszczescie spotka to przymujecie to z ciezkim sercem jako poraze to nie powinno sie takiego nieszczescia zyczyc innym mamusiu 3 synusiow to ty jedes juz denna jak kalafior, to ty caly czas piszesz jedno i to samo od kilku dni wiec jak ci sie nie podoba to spadaj do swojego stada co masz jeszcze do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa ......co ty caly dzien robisz na forum ? co w tym czasie robia twoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
oj olu przepraszam te słowa były do ciebie juz sie mi wsyztskie myliscie tych tych dzieci macie (mamusius 4 dzieci, ola mamusia 5 dzieci gonia dziewięciu :P ) że juz sie deczko pogubiłam goniu moze ja pomoge a ktorego dziecka nie chcesz, jakies dziecko bedzie dka ciebie nieszczesciem? corka o ile pamietam tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
no a zadaj to pytanie mamusi 3 sunusiow czyli oli? one przy takiej gromadzie to powinny zapieprzac caky dzien, pewnie dziecka głode, brudne, smierdzace siedzą w pokoju albo u dziadków bo matka wlepiona w koputer :D ale co tam i jedne i druga bedzie miala koeljne dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa .....pomylka , nie ma znaczenia plec , choc mam dwie corki i chcialabym odmiany :) planowanie plci to wiedza ktora posiada kazda madra kobieta , zaplanowac plci sie nie da ale mozna wspomoc pewnymi poczynaniami aby byla wymarzona plec ale widac ty nic nie wiedzialas o tym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
mama ola a czy ty cos wniosłas do tego forum procz kłamstw? nic!!! kojarze cie tylko z tgeo ze wczoraj pisalas ze pracujesz i podrzuacasz dzieci a dzis rano pisalas ze masz cały czas wakacje! wnioski -> idiotka z wybujałą wyobraznią wiec spadówa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa..... idiotka to jestes ty, widac czego madrego uczysz te swoje dzieci ......widac skad pochodzisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
gonia a wy jestescie inne ? rano tutaj kurwy leciały i co wy tak mozecie nazywac tak? wam wolno a mnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj święta " ale nie odpowiedziałaś mi na pytanie!!! A prawda cię zabolała. Niby czemu tu trafiłaś??? Pragniesz syna a, że go nie będziesz miała to wyżywasz się na nas. Nie stać cię na więcej dzieci i to cię boli potwornie. Krytykujesz nas , że sobie planujemy a tak naprawdę to zazdrościsz a jak się którejś uda zaplanować to już dla ciebie jest tragedia . Ot cała prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
Małgorzatko jeszcze raz powtrarzam mam tutaj takie samo prawo byc jak ty a jak sie tobie nie podoba to do widzenia! Mnie sie bardzo podoba i tutaj zostane napewno w koncu to forum publiczne i kazdy ma prawo wypowiedziec opinie o innym czy mu sie to podoba czy nie wiec tak bede robic, ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×