Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

mamusiu trzech synusiów :D :D :D ❤️ 👄 Lubię od czasu do czasu tu zajrzeći zobaczyć co tu słychać :) Fajnie,że temacik wciąż się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwik :) :) No tak jakoś może nie potrzebnie odezwałam się do tej pomarańczówki ale śmieszy mnie jej zachowanie ja mam ubaw a ona pewnie włosy wyrywa ze złości :) Tak dużo pieniędzy do kieszeni dzieciom wkłada i wynocha do żłobka a puźniej do przedszkola :) nowoczesna MAMUSIA i dzieci TAKIE SZCZĘŚLIWE bo mama nie ma na nie czasu :) MOJE NAJ NAJ NAJ a inne to takie FE biedaki :) TYPOWY SNOBIZM Ola mama 3 zaczernij się to sobie da spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu szkoda klawiszy na komputerze :P Zapomniałaś dodać,że na koniec mamuśka dawaj kasę a Ty spadaj do domu starców, bo teraz ja nie mam czasu... Dokładnie dlatego przeniosłyśmy się na forum zamknietę :) I mamy tam super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
masz racje przedszkole tylko dla snobów :) Wlosy wyrywasz to sobie ty pewnie tyle dzieci jedna matka, osiwiec mozna :) Dla mnie jestes smieszna po prostu;) Ludzie tez napewno sie z ciebie smieja jak widza że znów w ciąży :) Ja i osobby w moim otoczeniu zawsze z pożałowaniem patrze na takie "biedaczki" jak ty! no bo niby co ty z tego zycia bedziesz miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
z reszta co sie bedziemy porownywac jestesmy obie z innego swiata Ty typowa kura domowa ktorej glownym celem i priorytetem jest rozmnazanie na szeroką skale a ja mam zupelnie inne aspiracje inne cele, ja chce zabezpieczyc dzieciakom przyszlosc, chce zeby zwiedzili swiat, chce zeby byli szczeliwi i tym sie roznimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida !!!!!!!!!!!!
a ja mam swiety pomysł na prace dla mamusi trzech synów :) powinna zostac surogatk,a i rodzic dzieci ludziom na zamówienie :P juz sama nie bedzie miala za co chleba dla swoich kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ubaw mam po pachy :) :) Różnimy się Dość że jestem młodsza od ciebie to :) co cię bardzo boli HA HA A kurą domową jest mi dobrze być no bo aspiracji takich jak ty to nie mam biedna myszka jestem i tyle :) Tak właśnie dzieci wychowiesz jak masz takie aspiracje że tak jak sylwik napisała MATKA DAWAJ KASĘ I DO DOMU STARCÓW BO NIE MAMY CZASU NA TAKIEGO STARCA JAK TY MUSZĘ SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA A NIE OPIEKOWAĆ SIĘ STARĄ KROWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahha
tez słyszałam ze takie wielorodki to juz pluja dziecmi a nie rodzą bo wynaciagne jak krowy są :D wiec za chwile mamusia 3 synusiów nie bedzie wiedziala czy wlasnie dziecko poczeła czy może już rodzi :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahha
stado na samopas puscilas! No wąłsnie widac jak sie opiekujesz tymi kochajacymi synkami :D Matka przed komputerem a dziecka pewnie sie zabiajaą w pokoju ale co tam niech sie pozabijaą przeciez ty czekasz na swoja córeczke ;) ja mam luz bo mąz zabrał dzieciaki na basen wiec moge tak do wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałm dodać że dziękuję za życzenie mi szybkiego porodu :) BARDZO CI DZIĘKUJĘ JESTEŚ ŚWIETNĄ KOBIETĄ I MAMUSIĄ UMIESZ WSPÓŁCZUĆ INNYM KOBIETOM PORODU DZIĘKUJĘ :) :) :) MOJE DZIECI nie dziecka cO JESZCZE NAPISZESZ BO MNIE TO NUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahha
a mieszkam tylko mam laptopa polskiego :) a corci ci nie zazdroszce bo mam dwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahha
no to idz do swojego stadka bo nie powinnas ich tak zaniebdywac ;) matka polka a przed kompem pol dnia siedzi! Jak jeszcze masz cos do mnie to odezwe sie jutro ;) bo dzis juz nie mam czasu dla Ciebie ;) ja w przeciwienstwo do ciebie mam plany na wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamo trzech...... szkoda slow na takie prostaczki jak ta tutaj..... pewnie i dla niej te dwoje dzieci to za duzo skoro zle wspomina okres porodu i pologu , nie dorosla do macierzynstwa i ne wie co to prawdziwe macierzynstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahha
niegdy nie miałam synka :) nigdy mi nie zlezalo na danej plci bo nie mam swira jak ty :) ale jakbym miala to pewnie bym juz była w dziesiatej ciazy żeby go miec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
jakie wy jestescie smieszne :mama 3 synów i gonia35:D:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
zadziwia mnie twoja prostota wiesz i co jestes w stanie zagwarantowac w przyszłosci tym wszystkim dzieciom bo ta twoja miłoscią to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×