Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

to ty na nas napadlas , przypominam:) obrazalas rodziny wielodzietne wiec czego oczekujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ileż można pisać to samo, SIWETUNIU zlituj się ! ps. biedne te twoje córki matka cały czas w gniewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
dobrze lucynko odpowiem ci, trafilam tutaj przypadkowo wlaczyłam forum kafeterii i tak sie składa, że tematy w ktorych jest duzo postow są w liscie najwyzej, temat mnie bardzo zaciekawił wiec postanowiłam poczytac :) W kwesti syna! nie! nie zazdroszcze i nie nie chce go miec! Gdyby moje dzieci nie były corkami byłyby tak samo kochane chodz teraz jak widze jak są ze soba bardzo zżyte, jak mocno sie kochają to jestem pewna że gdybym miała parke takiej wiezi by miedzy nimi nie było, mam sporo zjajomych ktorzy maja córke i syna i dzieci pochodza z dwoch roznych swiatow, inne zaintereowania inne cele..... nie ma tej wiezie co u dzieci tej samej płci z małą roznica wieku dlatego ogromnie sie ciesze że mam dwie cudowne córeczki ktore są jak blziniaczki, jedna bez drugiej zyc nie moze. owszem gdybym miala dwoch synow cieszylabym sie rozwnie mocno bo dla mnie dziecko samo w sobie jest darem i niegdy w życiu nie chcialabym decydowac kim ono by miało być. Odpowiadam na pytanie: nie absolutnie nie zazdroszcze wam synów! jest mi ich tylko bardzo żal to wszytsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
olu to samo to piszesz cały czas ty, płyta ci sie zacieła czy jak? jestes nudna jak flaki z olejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
mama ola ? roumiem że to sama do siebie piszesz bo jakos nie widze zwiazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!!!!!!!! Melduje sie bo bardzo dawno nie zagladalam :( ale tak to jest , domek , zakupki , dzieciaki , wakacje etc .... ze nie wspomne juz ze konczy mi sie macierzynski i niestety od wrzesnia .. nie ma ze boli ... trzeba zapychac do robotki :( .. Kochane tak szybko mi minal ten czas :( No ale koniec smecenia :) Marcysiek skonczyl 8 miesiecy , jest przeslodki , ma 1 zebola :D , ladnie je i spi ...qrna w zyciu sie nie spodziewalam ze bede miala takiego aniolka :DDDDD naprawde szczerze wam zycze takiego bezproblemowego dziecka :) no i w sumie to tyle co u mnie :) Mamusiu 3 synusiów najszczeresze gartulacje !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D I jeszcze w dodatku masz podobna date porosu jak ja mialam :))))))) Kochana jak dasz malutkiej na imie ? :)))))) Ewunka zagladasz jeszcze ? jak sie masz kochana mlody zdrowy, wszytsko ok ???? :))))) Oczywsiecie inne dziewczynki tez pozdrawiam Gonia , Bernia etc buziaki kochane !!! Nie mam pojecia kiedy do was zajrze :( ale jak zawsze trzymam kciuki za kazda z osobna :) a teraz pare słow do pomaranczowki : Sluchaj Ty meska dewoto *( bo nie wierze ze zadna szanujaca sie kobietom potrafi cos takiego powiedziec innym kobieta) zajmij sie ta swoja tlusta d.... bo jak widac tluszcz Ci sie na muzg zucil , a jak nie masz nic do roboty to sie zapisz na jakis kurs haftu bo jak sadze skonczyles/as ewentualnie na wydziale wyzszym konserwatora powierzchni plaskich . Bo kiedy Ty pracujesz , trollu skoro caly dzien dywagujesz , odwaracajac uwage od swoejgo marnego zycia ajkie na bank prowadzisz . Domyslam sie ze to przykre jak nawet chomik Cie nie kocha ... ale swoje zale wylewaj u psychoanalityka , bo nam za to nie placa zeby prostowac takiego impertynenta jak Ty . Ja juz nie wiem czy Cie nawet nazwac facetem Ty jestes jakas nieudana koniugacja grubej baby z trollem . * pozdrowienie na twoim poziomie :Nie pozdrawiam i wypie.....alaj stad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
Ty wypierdalaj do roboty! zrobiłas sobie dziecko to teraz zapieprzaj na niego! Jak ty mu dałas na imie? MARCELEK! NO chyba zwariuje jak mozna dziecku taką krzywde zrobić? Wyobrazasz sobie 50 letniego Pana Marcelka? hahahah no ja bym pekła ze smiechu jakbym spotakała dorosłego Pana Marcelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
jakie wy jestescie wariatki Marcelek dac dziecku na imie :) pojdzie potem taki chłopina na budowe do pracy i bedzie jak Pan ma na imie? Marcelek hahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
im dłuzej tutaj jestem tym bardziej mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah :D Powiedz mi ile masz w tym "dojczlandzie " za robienie z siebie glupa u bogatej rodzinki na mopie ? 500 e chociaz masz ???? chyba masz na neta starcza :DDDDD hahahah satry Ci nie daje coz zycie :DDDDD Jad "cza" wylac , bo i brak kasy i rogi . Bo wali Cie pewnie po nich ostro nie dosc ze gruba to jeszcze glupia :DDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
rozumiem ze chciałas córke, urodziłas syna chciałas sie na nim zemscic i dalas mu tak na imie. tak? no bo to jedyne sensowne wytłumaczenie takiego posuniecie Pan Marcelek :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah nooooooooo 10 corek chcialam miec :D Dalam Marcys , Marcelek , Marcel :D hahahha a na 2 ma Kiimmi hahahah :D to jak tluscioszku jakie masz wyksztalcenie ? Daje Ci cos stary z pray na budowie czy przepija ??? :D hahahhahahah ostani wpis kochanie bo mam niestety jeszcze cos do zrobienia haha w sekrecie Ci powiem ze corke robie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
za jechanie na mopie to ja płace moja droga Marcelkowa mamusiu :P normalnie nie moge sie powstrzymac ze smiechu, przeciez wszyscy beda sie nabijac z twojego dziecka, zdajesz sobie sprawe jaką mu krzywde wyrzadzials? jeszcze jak mały pol biedy ale potem jak podrosnie bedzie chcial chlop isc do pracy! wystrczy że powie że jest marcelek i juz jest spalony! No ja bym wybuchla smeichem jakby tak do mnie powiedział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
no nie watpie, ze robisz bo jak taka przerazaona jestes ze musisz isc do pracy to nic innego ci nie zostało jak tylko znów dac dupy i zas chodzic w ciazy takie zera to nic innego robic nie umieja jak tylko dawac dupy i rodzic :P tylko pamietaj nad imieniem musiz pomyslec zeby było rownie debilne jak Pan Marcelek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na koniec for persona non gratta .. Jak Cie czytam to sie zastanawiam czy Ciebie wogole ktos kochal oprocz konkubenta matki bo az sie pkalac ze smiechu chce hahahhhhhhhhhhhhhhhhhhh dobra koniec :D niestety "cza" isc .... :))) do nastepnego:) hahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
hahahah prawda cie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
gonia ale sama powiedz jakbys poszła do banku iprzedstawiasz sie 50- letniemu Panu a on Ci mówi że jest Pan Marcelek nie posikałabys sie ze smiechu? bo ja bym chyba go opluła ze smichu :P no jak matki moga robic taką krzywde dziecku, nie chciała go to mogła zostawic w szpitalu czemu od razu tak go skarała nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny przestańcie
to był taki fajny topik... ignorujcie wpisy tej dziewuchy, bo nigdy nie skończy, a szkoda topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ponawiam pytanie , czy przy cyklach 30 dniowych owu przypada na 15 dc o nie kupilam testow owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekundke do kobiety siwety - przeciez Marcelek to ZDROBNIENIE- Pan Marce-l tak będzie się przedstawiał ty inteligentko po raz wtóry pokazujesz swoje poniekąd wspaniałe wykształcenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
olu czesto uzywa sie zdrobnien np do Krzysztofa nie mowisz zawsze Krzysztof tylko Krzysiek, do Piotra Piotr tylko Piotrek i tak samo tutaj bedziesz mówiła Panie Marcelku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj siwete slowa
normalnie tak sie ubaiwlam z tego marcelka, np na zdanae patnie, kto u Pana pracuje? pracuje u mnie Piotke, Krzysiek, Kuba i Marcelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×