Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

kakadu a jaka to byla antyoncepcja? Berniu a jak Twoj synek? pozdrawiam wszystkie dziewczyny Ewik co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakadu teczowe
Prezerwatywa plemnikobojcza Durex i kalendarzyk..Tylko tyle,moze i slabo ale jak nie moglam brac tabletek to 3 lata tak sie zabezpieczalismy i nic..Zle toleruje hormony ,bardzo zle :( A i gumka nie pekla,nie zsunela sie i nawet nie wiemy kiedy sie to stalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gonia a co u ciebie???Kasia działacie??? bo ja w tym cyklu nic. Kakadu teczowe widzisz tak to już jest , jedni chcą zajść i się nie udaje choć byś na głowie stawała a inni się zabezpieczają by nie zajść a tu niespodzianka i dwie kreseczki. Widocznie tak miało być jak wcześniej Gonia pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Lucynka , u mnie nic ciekawego , ja bardzo chce dziecka ale moj facet roznie raz tak raz nie.... kurcze wkurza mnie to wszystko :( nie za bardzo sie zabezpieczamy tzn. przerywany i nic...... pozdrawiam serdecznie Berniu napisz cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Goniu nie mam co pisac :D Ciągle zajmuję się dzidziusiem i tak dni sobie płyną. Z wiekiem jest coraz trudniej zajśc w ciążę ale wierzę, że Ci się uda. Trzymam cały czas kciuki i czekam na wieści o 2 kreseczkach. Ja mam do tej pory swój test owulacyjny i ciążowy z 2 kreskami ;) Tak na pamiątkę. Trochę mi szkoda tych fajnych czasów gdy się starałam o maleństwo. Fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu wtedy gdy się starałaś to forum tętniło życiem a teraz to dziewczyny stąd uciekają a szkoda. Ja czasem cofam się kilkadziesiąt stron i wracam do waszego planowania bo rzeczywiście fajne czasy wtedy na forum były. Gonia mnie też już pomału wszystko wkurza to znaczy moje cykle, ciągle coś nie tak. Dziś u mnie 11dc, śluz płodny przejrzysty jest już od 7dc,skok temperatury w 9dc, wczoraj w 10dc bolał mnie jajnik. Wychodzi na to , że owulacja była wczoraj w 10dc. Ijak tu spłodzić córkę skoro owulacja przychodzi tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :-) Czasami Was podczytuje,ale szkoda slow i szarpaniny z glupimi laskami...Kiedys bylo fajnie,kazdy pisal i dawal rady a teraz to juz topik sie rozwalil :-( Berniu wielkie gratulacje...;-) fajnie ze porod poszedl jak z bata...najwazniejsze ze jest ok. U mnie super,Niunia ma 2 m-ce i jest przekochana, predzej budzila sie w nocy tak kolo 4-tej a teraz spi od 22-giej do 6-tej rano wiec sie spokojnie wysypiam :-) az mi dziwnie bo synek mial kolki i budzil sie co 2 godziny :-s Mala usmiechem wita kazdy dzionek, synus bardzo troszczy sie o swoja siostrzyczke,maly pomocnik podaje pampersy,a jak widzi ze mala lezy sobie w kolysce to leci do niej z grzechotkami...a jak jest w przedszkolu i jej nie widzi to mowi ze teskni za nia. Jestem zadowolona z moich szkrabow :-D :-D :-D Mysle ze to jest moj ostani wpis,bo juz nie mam o czym pisac,a z reszta dawne dziewczyny tez juz przestaly piasac... Pozdrawiam Was i zycze staraczkom upragnionych dwoch kreseczek, a dla zaciazonych lekkich porodow a dla mamus przekochanych dzieciaczkow co usmiechem daja sily na kazdy dzien. Trzymajcie sie, buziole i papatki :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka a czym karmisz malutką? Piersia czy butelką i jakim mlekiem?. Ja mojego misia karmie butelka a piersia tylko dokarmiam. Podaje mu mleko hipp ale w nocy spi 3-4 godziny i sie budzi. Jak podaje mu piers po przebudzeniu (bo nie chce mi sie wstawac) to spi 1,5-2 godz. Budzi sie 3 razy w nocy ale ma dopiero 3-tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ja karmie tylko i wylacznie cycusiem i teraz nie wiem czy mam tak dobry i tresciwy pokarm lub niunia jest zbyt leniwa by sie budzic w nocy...Z synkiem w nocy mialam non stop wlaczona lampke nocna i moze dlatego mi sie tak czesto budzil + oczywiscie mial kolki,a ona jak widzi ciemnosc to spi dlugo... nawet we wozku jak przykryje daszek wozka pielucha to spi jak zabita ;-) Mysle ze to kwestia roznych dzieci i roznych ich potrzeb... Nie martw sie Berniu z czasem jego sen bedzie sie wydluzal,ale widze ze u Twojego malego te sztuczne mleko daje mu pelny brzuszek i spi dluzej.Tez tak mialam z moim synkiem :-p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! Juz coraz mniej nas na tym forum, a szkoda. Ja czesto zagladam no ale nie mam co za duzo pisac. U mnie cykl pomieszany, zakrecony i ... Dzis 30dc, przy normalnych 27-28dc. Uczucie jak by miala sie pojawic juz od 3dni a tu nic. Wszystko mnie ciagnie w dol i nie mam juz sily na czekanie. W 29dc zrobilam wieczorem test i pusty, tak wiec czekam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernia - gratulacje, lucynko i kasiu - dalej trzymam za Was kciuki. Do reszty kolezanek, ktorych nie bardzo znam - pozdrawiam i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu Berniu dobrze ze napislas , rozumiem ,z ez malym wszystko oki:) to sie ciesze .......jak dalas na imie synkowi? Ninka super ze malutka zdrowa i grzeczna , super.... ciekawe co tam u Ewiczka ? Kasiu uk witaj ........ dziewczyny zagladam tu czesto ale nie piszecie wiec i ja milcze, piszcie wiecej, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Może forum się już troszeczkę "oczyściło" ;) Berniu,moja niunia skończy pojutrze 2 m-ce,też jest na piersi i jak zasypia ok,20.00,budzi się na karmienie dopiero ok.4-5 rano,tyle że wstaje wcześnie bo po 6.00 ale wysypiam się więc mogę budzić się "z kurami" ;) Jest dosyć absorbująca w dzień,mało śpi ale coraz bardziej kontaktowa więc będzie tylko łatwiej,chłopcy pomagają, zwłaszcza starszy. Cieszę się że wszytsko w porządku i jesteście razem w domku, dużo zdrówka Wam życzę :) Wszystkim starającym się wysyłam Laurkowe fluidki a zaciążonym życzę spokojnych 9 m-cy i lekkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprwa jest prosta!
Aganiok a co nas obchodzi ile je twoja mala sucz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Bernia
co u Was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamietacia ale raczej nie pisałam tu oj bardzoa dawno temu moje życie przechodziło horror jednym słowem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się pochwalić jestem w 6 miesiącu i niestety mimo planowania na córcie dieta 3 dni przed owulką monitoring owulki tez był nie udalo się ;( będzie 2 syn. Ale co zrobic takie jest życie będziemy kochali ;) . Mam nadzieję że znowu mnie przyjmiecie po tak długim czasie pozdrawiam Was serdecznie i ciesze się ze znów jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Józkiiiiii
o jejqqqqq Jozka wyrazy wspolczucia :( straszna tragedia Was w zyciu spotkala, widac że jestescie zalamani :( Musicie wychowywac bo innego wyjscia nie ma :( wposlczuje naparwde :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Jak miło poczytać wieści od Was. Bereniu serdecznie gratuluję narodzin dzidziuni. Pomimo tego że nie zaglądam tu często, często o Tobie myślę. Aganiok, Ninka, Józka same dobre wieści od Was. Pozdrawiam Was gorąco, całuję maluszki w piętki a Józka życzę Ci samych przyjemnych chwil radosnego oczekiwania. U mnie synuś ma 3 miesiące i jest WSPANIAŁY!!! każdy dzień z nim to niesamowite chwile. Jest grzeczny, bardzo radosny. Cieszę się że topik nie upadł i jeszcze od czasu do czasu można spotkać dziewczyny które pisały taaak dawno :) Pozdrawiam wszystkie nowe staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coreczkaslodkasweet
nooo siuraka nie chcemy,najwyzej mu wytne zyletka,ha!ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 listopad
dla Wszytskich tych ktore chcialay córeczki a urodziły synów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumie złosliwości chyba niektóre z Was żle mnie zrozumiały napisałam tylko że mi się nie udało mimo planowania ale dla mnie to żadna tragedia dzieciątko to dzieciątko bardzo KOCHANE i tak będzie i modle się tylko żeby było zdrowe.Wiele w życiu już przeszłam nie jedną tragedie. Ale ta ciąża to i tak CÓD więc to jest szczęście :) pozdrawiam Was moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka30 nie przejmuj się pomarańczowymi komentarzami ;) Ostatnio tu jest wiele złośliwych uwag. Pisz swoje i nie zwracaj uwagi na nie. Pamiętam Cię i gratuluje ciąży. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! widze ze jestescie tu nadal...ja myslalam ze to forum sie rozlecialo przez coniektore dziewczyny ... nawet ochoty zagladac nie mialam bo juz nic ciekawego nie mozna bylo przeczytac,a jak sie napisalo to zaraz ktos krtykowal :-( ale mysle o was i musialam zagladnac... mila niespodzianka ze jestescie.... pozdrawiam serdecznie-sprobuje troche nadrobic co u was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczku ty zawsze o mnie pamietasz...u mnie dobrze kochana malenki to sama radosc... moze jakos podam ci mojego meila to bysmy czasem popisaly a ja pokaze ci mojego facecika w calej okazalosci... moze nr gg ci podam na poczatek jesli ty masz to tam podaj mi meila ja ci wysle synka!! moje gg16029059 jest radosny usmiechniety i tak caly dzien...rozwija sie bardzo szybko jest taki silny!!! siedzial na kolanku juz dawno i tak sie mocno bujal fajnie...jak mial 5mies to sam siedzial na podlodze...a juz od jakiegos czasu sam staje na nogi nie moge go powstrzymac czego sie nie zlapie to juz stoi...zaczyna czworakowac tylko tak smiesznie bo prostuje te tylnie nogi i chce wstawac...taki koci grzbiet robi!!!uparl sie na te nogi... sam siadzie z lezenia z pleckow i z brzuszka tez... 4 listopada skonczy 7mies... gdybym mu pozwolila stawac no nogi to zaraz by biegal i ominol raczkowanie... ale dla jego dobra nie pozwole. lozeczko mamy obnizone juz dawno bo wstawal w nim,wiec niebezpiecznie sie zrobilo.... ------------------------------ u gosi to nie wiek przeszkadza w zajsciu w ciaze a stosunki przerywane...skoro nie ma nasienia w srodku to nie ma ciazy... ten kto nie chce tylko zachodzi przy stosunkach przerywanych... tak po zlosci... musi czekac na farta kiedy maz sie zapomni,bo jak nie bardzo jest pewny czy chce to kontroluje sytuacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! czytałam wasze posty i postanowiłam dodać coś od siebie odnośnie planowania ciąży. Mianowicie w zeszłym roku bo od września 2010 do kwietnia 2011 kochaliśmy się z narzeczonym zupełnie bez zabezpieczenia ale wciąż bez skutku, tzn nie zachodziłam w ciąże a niby wszystko było ze mną ok, tzn okres miałam regularny, mam 25 lat więc nie powinno być problemów ale jednak w ciaże nie zachodziłam więc zaczełam się niepokoić, że być może coś jest jednak nie halo.. Poszłam do ginekologa po skierowanie na badania hormonalne, z których wynikło, że testosteron mam podwyższony o połowę..To badanie pociagneło za sobą prolaktynę, tarczycę i FH oraz LSH ale wszystko prócz testosteronu okazało się ok.. Po mieisącu zrobiłam ponownie testosteron i znowu był podwyzszony natomiast nie mam aż tak zbyt wiele owłosienia (na szczesice jestem naturalna blondynka wiec mam jasne włoski)ani tradziku aby to specjalnie leczyć( taka moja uroda stwierdził lekarz). Od marca 2011 wspólnie z narzeczonym rozpoczęliśmy dietę rozdzielczą i zaczęliśmy mocno trenować ( rower , nordicwalking, orbitrek prawie codziennie po 30 min. do tego Lkarnityna do treningu, ograniczyliśmy ilość wypijanego wina (wcześniej zdarzało nam się popijanie winka także w tygodniu , w weekendy większe ilosci ) i jakoś tak się potoczyło , że seks także był jakos 2 razy w tygodniu a nie tak jak przy mocnych staraniach po kilka razy na dzień czy kilka razy w tygodniu no i wiecie co? na początku kwietnia zaszłam w ciaze po juz w koncówce miesiaca nie dostałam miesiaczki. Mogę wam powiedziec takze, ze ani kalendarz chinski planowania płci ani metoda owulacyjna tutaj sie nie sprawdziły ponieważ stosunek odbył sie 4 dni przed owulacja (wynika z moich obliczen) wiec powinna byc dziewczynka a jest chłopak, wedle chinskiego kalendarza takze powinna byc dziewczynka a jest chłopiec i juz za niespełna 2 miesiace zostanę mamą.. dziewczyny, jedynie dieta sprzed ciązy mogła wskazywać poczęcie chłopca ( duzo mięsa,makarony, pikantne)Także moje drogie, dziś już w tak zaawansowanej ciązy mogę powiedziec , ze przechodze ją bardzo dobrze - na poczatku nieco niedobrze mi było moze przez 2 tygodnie ale ani razu nie zwymiotowałam a do dnia dzisiejszego nie przyjmuje zednych leków, do 4 miesiaca chodziłam po górach, do konca 6 miesiaca 3 razy w tygodniu cwiczyłam na orbitreku po 20 minut, chodziłam na basen i byłam aktywna. 7 miesiac spedziłam mało aktywnie gdyz uznałam, ze jest to juz czas na odpoczynek i relaks przed wielkim dniem. Do dnia dziejszego (połowa ósmego miesiaca) nie przyjmuję żadnych leków podtrzymujących ciaze , nospy ani nic prócz zelaza i helicidu na zgage bo jedynie ona mi dokuczała. Także dziewczyny, szczególnie te które chca zajsc w ciaze, moja rada dla nich to jak najwiekszy ruch, duzo swiezego powietrza, owoców i zdrowej diety w sensie nie ograniczajacej kalorie ale lekkiej dla zoładka ( w odstawke kebaby, frytki, hamburgery itp) mniej słodyczy i alkoholu a wiecej pełnowartowsciowego jedzenia.zdrwowych tłuszczy oliwy, masła. Przerwy w seksie tez sa wskazane ( ponoc nasienie jest wtedy silniejsze gdy mezczyzna ma przerwy ok 4-7 dni) i u nas tez to sie sprawdziło wiec trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Józka30 gratuluję ciąży. Piszesz, że robiłaś dietę i monitoring a zwracałaś uwagę na odczyn ph w pochwie i wygląd śluzu podczas staranek??? Kasia uk co u ciebie?? przyjechała @???? Ally dzięki za kciuki!!!!!!!!!!! Bernia, Aganiok, Ninka, Kubolinka, Ewik dużo zdrówka dla waszych pociech!!!! Witaj Len, to pewnie wysoki poziom testosteronu u kobiety też ma wpływ na płeć, skoro 4 dni przed owulacją i u ciebie będzie synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×