Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Kwitnąca będzie dobrze nie martw się bo to dzidzi szkodzi . ja sama nie mogę uwierzyć w to co się stało a raczej co się mogło stać, wydaje mi się że gdyby ciąża była obmarła nie pojawiłoby się ciałko żółte pęcherzyk się powiększył, więc może już w przyszłym tyg dzidzi będzie widać, jeśli nie to przynajmniej będę wiedziała że zrobiłam wszystko , zresztą beta da wiarygodny obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy jest jakaś
szansa na ciążę w mojej sytuacji? wyraźnie czuję, że mam dziś owulację, a starania były 8 listopada, późnym wieczorem jest jakaś szansa? znacie jakikolwiek przypadek by na tyle przed owulacją udało się zajść w ciążę czy to nieralne? tylko szczerze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze jakas szansa jest bo to by było 4 dni przed. gdyby było 3 dni przed to byłabym pewniejsza a tak...... nie wiem do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Pytanko, bo po glowie mi chodzi i chodzi... Planujemy, ale bez przesady, bez presji i stresu...pierwszy cykl staranek ;-) Proby odbywaly sie w czwartek i piatek rano (9/1 dc)...w sobote wieczorem/niedziele rano (11/12 dc) byla owu.... Okres mam dostac 21-22 listopad... Jakie mamy szanse, ze nam sie udalo? I...z niesmiala nadzieja na Coreczke? Bo juz mi sie wszystko merdac zaczyna ;-). Aha! I kiedy najwczesniej moge zrobic beta hcg? Pozdrawiam i serdeczne dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoDamiana jestem wściekła na taki brak kompetencji jaki wykazał lekarz kierujący cię na zabieg. Dobrze, że pojechałaś do innego szpitala. JEST NADZIEJA i tej wersji będę się trzymać. Uszy do góry i 3mam kciuki za roznącą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie OK. Wychodzi mi, że masz cykle 25/26 dniowe. Bliżej owulki bym się nie przesówała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Dziewczyny szukam potwierdzenia bo nie wierzę...Stosowaliśmy metody planowania płci. Miałam cykle 26dc. kochaliśmy się w 5 i 8 dc. potem dopiero pod koniec...ok 20dc. Jestem teraz w 24tc. Otóż w 19tc. gin wskazał bardziej na dziewczynkę bo nie wisi nic między nóżkami...ale dzidzia odwrócona była pośladkami i ładne mi wytłumaczenie :p bo nic nie widzi to dziewczynka...(mi to nie wystarczyło) W 22tc. byłam u innego lekarza na usg połówkowym i powiedziałam mu,ze chce poznać płeć (nic mu nie sugerowałam) cytuje on :raczej dziewczynka a ja na to : Na ile procent? on: 95%. Więc ładne mi raczej...Mam pytanko czy mogę się już nastawiać na dziewuszkę...tak bardzo chciałam pierwszą dziewczynkę :) Czy uważacie,że powinnam jeszcze za 2 tygodnie poprosić o usg i potwierdzenie płci. Mam do Was pytanie czy zdarzało się,że ktoś planował córcie i kochał się przed owulacją a wyszedł synek??? DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) MamoDamiana jestem w szoku , mam nadzieje i trzymam mocno kciuki ze wszystko bedzie dobrze , Teraz luzik i mniej stresu choc troszke i wszystko bedzie ok . Aby do czerwca :) A kochana powiedziala bys mi ile mm ma zarodek to porownamy u mnie ja jestem 1 tydzien mniej w ciazy od ciebie i mialam w 6 tyg 14 mm ale doktorka w szpitalu powiedziala ze ciaze jest mniejsza okolo 4 tydzien . widzisz to moze tak samo masz jak ja :) buziaki gorace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO marzy mi się córcia
a w którym dniu cyklu miałaś owulację? i czy moment zapłodnienia według Twoich wyliczeń zgadzał się z tym z pierwszego usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
według pierwszego usg powiedział,ze to jest 5tygodniowa ciąża a mi wydawało się,że od momentu zapłodnienia 4tygodniowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu nie wiem co o tym myśleć dokładnie tydzień i jeden dzień temu pęcherzyk ciążowy 7mm brak zarodka i brak pęcherzyka żółtkowego, wczoraj pęcherzyk ciążowy 15 mm z obecnym pęcherzykiem żółtkowym 3,7 mm wogóle nie zgadza się z OM, ale porównując te dwa usg jest rozwój, zobaczymy co dalej ja to chyba zwariuję, a 22 października brak jakiegokolwiek pęcherzyka a wg om był skończony 6 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Wydaje mi się,że ok owulacja była ok 10,11dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Acha teraz mi się zgadza termin porodu z usg z momentem poczęcia :) DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO marzy mi się córcia
ale liczysz tak jak lekarz? bo lekarze liczą zawsze od ostatniej @ czy liczysz od owulacji? bo jeśli rzeczywiście miałaś młodszą ciążę, to możliwe, że u Ciebie było jak u mamyDamiana i dziecko jest z tego stosunku z 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Liczę od owulacji i teraz z lekarzem też mi się zgadza...czyli 24tc. Przy pierwszym usg był tylko tydzień różnicy...bo ja liczyłam od owulacji i wyszło mi 4tydzień a lekarz od @. Teraz tygodnie mi i lekarzowi wychodzą takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Teraz tak sobie myślę,że dziecko raczej na pewno nie jest z 20dc. bo 6 dni później zrobiłam test i wyszły DWIE kreseczki :) To chyba byłoby za wcześnie żeby test był pozytywny po 6 dniach od stosunku, chyba musi minąć z min. 10 dni od poczęcia aby coś tam wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Nikt mi nie odpowie na moje pytanie :)? Qrcze tak chciałabym wierzyć,że ta metoda działa i udało nam się "zrobić" dziewczynkę :p Miałyscie tutaj podobną sytuację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO marzy mi się córcia
Mnie się wydaje, że powinno "zaskoczyć na córkę" w Twoim przypadku skoro wszystko się zgadza:) A ja tak żałuję, że nie kupiłam tych testów owulacyjnych:O Bo 4 dni przed owulacją, to na pewno nie ma szans na ciążę:( Jestem taka zła na siebie, że kolejny cykl w plecy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Nigdy nic nie wiadomo...plemniki przy sprzyjających warunkach mogą przeżyć w pochwie nawet 5 dni :) więc nie trać nadziei!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Wy też chcecie córeczkę :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do marzy mi się córcia. Ja myślę, że ciąża jest jednak z 8dc. Wg teori owulka mogła być 11dc. Jak najbardziej moze być z tego dziewczynka. Myślę, ze skoro 2 lekarzy potwierdziło płeć to raczej tak będzie. Podobno dziewczynki gorzej jest rozpoznać. Jak nie widać jajeczek to jest juz dobrze ;) Ciesz sie kobietko. Ja również chciałabym mieć córcie ale jak na razie nici z tego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO marzy mi się córeczka
Tak, też:) Ale to byłby prawdziwy cud gdyby się udało dlatego ten cykl juz spisałam na straty:( A w Twojej sytuacji raczej byłabym spokojna, ze to dziewczynka, bo to było naprawdę kilka dni przed owulacją, a nie np. jeden dzień i tak jak napisałaś: test nie wyszedłby po 6-ciu dniach dlatego mozesz być spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Dziękuje BERNIA :D Oczywiście,że się cieszę tylko tak jakoś w to nie wierzę i chyba tutaj szukam potwierdzenia... Ja nie wiem czy jesteś w ciąży lub czy się starasz...ale życzę Tobie z całego serca powodzenia żeby była dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Nigdy nic nie wiadomo...Ja też myślałam wtedy,że się nie udało...Byłam zawiedziona... U mnie test w dniu spodziewanej @ nic nie pokazał a 2 dni po już były 2 piękne kreseczki :D Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Bernia
A czy używasz testów owulacyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO marzy mi się córcia
Dzięki za pociesznie, ale ja w cuda nie wierzę;) No i w Twoim przypadku było trochę inaczej, bo owulacja była max 3 dni po ostatnim współżyciu zatem na pewno dlatego się udało:) Mam tylko nadzieję, że testy owulacyjne coś pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
Ja też dziękuje za umocnienie mnie w nadziei :) Za dwa tygodnie mam wizytę i powiem lekarzowi aby jeszcze raz sprawdził płeć :D Będę spokojniejsza...oczywiście synka też bym kochała nie zrozumcie mnie źle ale chyba każda kobieta marzy konkretnie o chłopcu lub dziewczynce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzy mi się córcia
W takim razie życzę z całego serca aby udało się Wam "spłodzić" piękne księżniczki... wiem jak można tego bardzo chcieć...:D i doskonale Was rozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×