Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Ja w tym miesiacu nie testuje, wrzucilam na luz totalnie :) Co ma byc to bedzie. Owulka wypada na weekend wiec bedziemy dzialac ile wlezie bez sresow i testow. Narazie 9dc i znowu zero sluzu, ale miejmy nadzieje ze sie pojawi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO dziewczyn:)
witajcie:) powiedzcie mi kiedy testy owulacyjne przestają być pozytywne? gdy owulacja już się zaczyna czy po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie staraczki i brzuchatki :) I chociaż starania już za mną dawno, to czytam Was nadal regularnie :) Witam nowe dziewczyny :) U mnie 36 tc. Po woli zbliżam się do wielkiego finału. Samopoczucie fajne, tylko upały mnie męczą. Nadal nie podjęta jest ostatecznie decyzja o porodzie (SN czy CC). Wszystko raczej wskazuje na CC. Torba już prawie spakowana, wyprawka w komplecie i tylko czekam na Adrianka. Mam nadzieję że będzie trochę przed terminem bo lato to nie jest wymarzony czas na końcówkę ciąży. A co u reszty brzuchatek? Jak samopoczucie? POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubolinko,mnie też męczą upały,siedzę właściwie w domku,wspomagam wiatrakiem,nosa wychylam jedynie rano i wieczorem...termin mam na 28 sierpnia więc pokulam się cały miesiąc więcej ;) Czuję się różnie,raz lepiej,raz gorzej,czasem pobolewa głowa,innym razem brzuszek ciągnie jak za dużo pochodzę czy porobię w domu, no i sen już nie taki,tchu braknie,ciężko o wygodną pozycję...ale pocieszający jest fakt że każdy dzień zbliża nas do spotkania z maleństwem :D Martwię się też o sierpień,bo będzie to już końcówka a będę zupełnie sama,mój M przyjeżdża dopiero 26,mam nadzieję że wytrzymam do terminu w dwupaku bo w przeciwnym razie jak nie zahaczę teściowej to będę musiała z chłopcami na porodówkę jechać ;) Ps.śliczne imię wybrałaś dla synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Kubolinko jak milo ze napisalas i regularnie nas podczytujesz :-) Moze nie jest jak kiedys,bo te ktore juz sa w dwupaku i te ktore sie juz rozsypaly,to schodza troche na dalszy plan... :-( No ale milo ze non stop ktos nowy,bynajmniej nasz topik nie schodzi na koniec...no i cieszymy sie z kazdej zaciazonej staraczki ;-) No to faktycznie Kubolinko ze juz zblizasz sie ku koncowi... U mnie tez juz tuz tuz...w czwartek bedzie 33tc,a termin mam na 18-go sierpnia :-) Samopoczucie tak jak Aganiok...raz lepiej a raz gorzej,tylko te nocne skurcze lydek mnie dobijaja,cera juz tez sie poprawila,wlosy jak siano,no i brzuch strasznie ciezki...a na dalekie spacerki wrecz sa niemozliwe. Najwazniejsze ze z mala jest ok,jest juz odwrocona i wazy 2kg,ruchy sa tez juz coraz rzadsze...malo ma miejsca.Wczoraj zrobilam kompletna liste co do szpitala i powoli wszystko organizuje... Odezwijcie sie (dawne) dziewczyny co tam u Was slychac??! Pozdrawiam i trzymam kciuki za staraczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny i nowe staraczki:) Chociaż się nie odzywałam to też Was podczytywałam. Gratuluje nowo zaciążonym i kibicuje mocno starającym się:) musi sie udać:) U mnie 13 tc i bardzo ciężki okres za mną. To czego się obawiałam, spotkało mnie. Wymiotowałam dalej niż widziałam, 24h/dobę, wszystkim, nawet wodą. No i wylądowałam w szpitalu, bo nawet krwią wymiotowałam, miałam kroplówki i gastroskopie(masakra). Po szpitalu nadal wymiotowałam. Teraz może mi już trochę przechodzi, ale nie chce na razie chwalić, bo dzień jest dobrze a na następny rzygam jak kot. Schudłam 3 kg. Cały czas jestem na L4 ale od poniedziałku ide do pracy, nie wiem czy dam radę. poza tym ciągle mam problemy z gardłem, nawet angina mi sie przyplątała i musiałam brać antybiotyki, a teraz gardło mnie boli i katar mam. Powiem szczerze,że jestem tym juz psychiczni i fizycznie zmęczona, nawet nie mam siły cieszyć się ciążą. Miejmy nadzieje, że zacznie przechodzic. Z dzidzią w porządki, ale martwie się czy bedzie ok po tym wszystkim. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi kochana,współczuję,faktycznie wszystko Ci się zwaliło na głowę naraz....współczuję bardzo i przytulam na odległość!!! Wierzę też jednak że nie może trwać to wiecznie,pierwszy trymestr już za Tobą i jeszcze będziesz mogła cieszyć się ciążą,czego ci mocno życzę :) Nie martw się o dzidzię,na pewno nic jej nie jest,odpoczywaj dużo,zbieraj siły i-bądź dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi-a co sie stało?czy to ciąża tak u Ciebie przebiega, czy masz jakies problemy z układem pokarmowym?bidulko, współczuje....trzymam kciuki, zebys juz lepiej sie poczuła, a szpital odwiedziła juz tylko w terminie porodu ;-) u mnie po staremu...narazie meczy mnie @...jeszcze te upały nasilaja objawy...ale juz do tego przywykłam...czasami mam takie dziwne mysli, ze moze dane mi jest miec jedno dzieciątko....ale nie pogodze sie z tym jezeli tak ma byc....bardzo pragne drugiego dziecka...spróbujemy wyluzowac....nie wyliczac, nie denerwowac sie...ale to za jkais czas...;-)...narazie jest jak jest i niech tak bedzie.....trzymajcie sie ciepło...ja zmykam do pracy....miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie dni plodne zakonczone, przytulanko bylo 13dc ( chyba za wczesnie), buzka usmiechnela sie na tescie 14dc, a kolejne przytulanka 15 i 16 dc. Cykle 26-28dni. Wiec albo sie udalo albo czekam na kolejna mozliwosc. Ciagle sie zastanawiam jak tu zaliczyc "wpadke", tyle dziewczyn wokol mnie w ciazy i to jeszcze z "wpadki" a ja stara baba, planujaca i bardzo chcaca drugie dziecko nie daje rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki,bo często tak jest że im bardziej chcemy tym bardziej "psychika się blokuje",może to nie brzmi za bardzo profesjonalnie ale faktycznie tak jest,to tłumaczy dlaczego tak wiele z nas zachodzi w ciążę właśnie w momencie kiedy już sobie odpuszcza...wiem że łatwo mówić ale nie jest to niemożliwe :) Trzymam za was kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki witam bardzo gozcraco , milao popadac ale jakos deszczou nie widze kasiu uk z tymi wpadkami to roznie bywa ja nie wierze jak babka mowi ze z szczostym dzieckiem wpadla , wpadla c hyba z niewiedzy:) bo ja z ta wiedza ktora mam teraz i obserwacja swojego ciala nie mam mozliwosci na wpadke , wiem kiedy dni plodne wiem ktory dzien cyklu , poznaje sluz wiec........ a te co nic nie wiedza i ida na calosc to maja wpadki :) my stosujemy przerywany i nic a szkoda :) kasiu nie przejmuj sie i zapomnij na chwilke o testach i dziecku a bedzie ja wczoraj bylam u tej znajomej ktora ma szoste dziecko , do szpitala trafila o 14.30 a urodzila o 15,15 szok co? zyczewszystkim brzuchatka tak szybkiego porodu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję aganiok11 za wyrazy współczucia. Tak bardzo chciałabym już mieć ten okres za soba i dobrze się czuc ale już bliżej niż dalej końca,przynajmniej taka mam nadzieję. Nie życzę żadnej takich objawów ciąży. kasiulak u mnie to objaw ciąży, nigdy z żołądkiem nie miałam problemów. Nie martw sie uda się tylko tak jak radzą trzeba odpuścić. Ja zauważyłam że poprostu kończyliśmy starania za wcześnie i plemniczki nie były w stanie dożyć. Wiem,że przezt to ze się przybliżaliśmy starania o dziewczynkę trochę się oddalały, ale jak nie wychodziło, to ja też nie wiedziałam co mam już zrobić. Będzie dobrze, głowa do góry:) Pamiętam jak powiedziałam mężowi ze musimy sobie odpuścić ten miesiąc, żeby dzidzia w grudniu sie nie urodziła i co... termin mam na 27.12. ale co tam, przecież dzieci też w grudniu sie rodzą:). Moze jakoś mimo,że nie odpuścilismy staranek, nie zależało mi żeby okurat w tym cyklu zajść w ciąże i jest. Teraz lato, może warto uwagę skupic na urlopiku i relaksie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magi ja mam termin na 20-24 grudnia i bardzo się cieszę bo syna rodziłam w sierpniu było mi strasznie z tym bębnem przez całe lato a poza tym u mnie nie ma nawet śniegu zimą a latem masakra parę dni temu było 42 C w cieniu dwa razy bym zemdlała taka duchota była a lato dopiero się zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi każdy dom i blok ma okiennice chyba trzeba z nich zacząć korzystać jak wszyscy, wtedy chata się tak nie nagrzewa gdy są zamknięte ale tak jakoś mi dziwnie siedzieć w dzień przy zapalonym świetle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka281 prawie tak samo jesteśmy w ciąży. To głównie presja innych, że w grudniu to cały rok do tyłu, ale ja jestem zdania,że to sie wyrówna. Syna rodziłam we wrześniu, wiec też całe lato z brzucholem chodziłam, uff. A teraz dla odmiany zimą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_uk - ja mysle ze Twoje przytulanki to byly w sam raz! Trzymamy kciuki i czekamy, a Ty postaraj sie czyms zajac, nie myslec, nie liczyc dni. Co ma byc to i tak juz bedzie, juz teraz nie masz na to wplywu. Co do wpadek, to ja mysle ze wpadaja (za przeproszeniem) glupie i nie wiedzace nic o plodnosci mlode laski. Nie chce mi sie wierzyc, ze ktos kto zna chocby odrobine swoje cialo, cykle to wpadnie. To jest takie glupie gadanie troche. Zobaczysz ze i nam sie uda "wpasc" a wtedy nasza radosc bedzie wieksza od kazdej innej wpadki. U mnie dzis 11dc i kurcze nie wiem co sie dzieje, ale susza straszna. Juz w tamtym cyklu bylo conieco sluzu (mecze wiesiolka juz 6ty miesiac) a teraz nic a nic. Nie wiem co to sie dzieje. Nie chce testowac i sie bardziej nakrecac, ale kurcze kusi mnie troche, bo jakos nie widze sluzu, wogole :/ W tamtym cyklu odrobina sluzu byla w 11 i 12dc, a teraz nic. Oszalec mozna :P Mam jeszcze dziewczyny pytanie takie troche intymne. Powiedzcie mi ( te z mala iloscia sluzu ) jak to sie dzieje, ze np. wczoraj sucho jak na pustyni a tylko po wlozeniu czlonka do pochwy i kilku ruchach moj mowi do mnie, ale tam mokro, az caly plywam :P a jak ja wsadze palca do srodka to nie czuje i nie widze sluzu :/ jak to sie dzieje? Czy ktoras z Was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ally, masz racje z tymi wpadkami tez tak uwazam :) ze sluzem nie pomoge bo ja generalnie mam duzo sluzu az nadmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magii przytulam będzie dobrze za niedługo kończysz 1 trymestr będzie dobrze zobaczysz :) Ja mam termin na 10 grudznia ale myślę że koło 14 listopada urodzę bo wszystkich miałam wcześniej no chyba że ta ciąża to inna będzie :) Apetyt mi dopisuje i z tego najbardziej się cieszę mineły mdłości poranne i bóle głowy a brzuszek coraz okrąglejszy dzidzia rośnie i to najważniejsze pozdrawiam A wszystkim staraczką życzę owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ally84 ja ci z bardzo nie pomoge, ja ogolnie mam bardzo malo sluzu, choc w tym cyklu pobilam swoj rekord. Nie wiem czy to jest spowodowane witaminkami dla kobiet starajacych sie o dziecko czy picie duzej ilosci wody, moze ja juz mam tak psychike .... (uszkodzona) aby nie napisac brzydko ze to moje hormony??? Mam nadzije ze ci sie uda. Kiedys czytalam na forum, ze obecnosc sluzu na zewnatrz nie musi byc az tak duza. Wystarczy aby byl w srodu i pomogl plemnikom, sama nie wiem. Mimo wszystko trzymam mocno kciuki Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLAC ZABAW NIVEA
http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/80 Bardzo proszę o oddawanie głosów na GUBIN ul. Bolesława Chrobrego Wystarczy się zalogować i codziennie kliknąć To nic nie kosztuje a sprawi wiele radości dzieciakom W pobliżu nie ma miejsca w którym okoliczne dzieci mogłyby się bawić... Taki plac to dla nas wielka atrakcja! Bardzo proszę o głosy! Proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metoda selnas!!!
dziewczyny wiecie moze jak sie zamawia ten kalendarz selnas?i czy ktoras go juz zamawiala, ile kosztuje na miesiac?mieszkam w Polsce prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki :) Witam po urlopie. Pogodę mieliśmy bardzo ładną tylko 2 dni były chłodniejsze ale też ciepłe. W sumie udało nam się trafic na pogodę miedzy tymi deszczami i zimnem. Teraz jestem w domu i jest strasznie zimno, brrr. Kejm i 8kika8 GRATULUJE !!! Wreszcie coś się ruszyło na naszym forum ;) Kubolinko śliczne imię wybrałaś dla synusia :D Mój starszak ma tak na imię :D Trzymam kciuki za szybki i lekki poród. No i oczywiście daj znac jak będzie już po ;) Ja czuję się dobrze i tak jakoś leci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chyba cos sie przesowa w tym cyklu, dzis 13dc i dopiero odrobina sluzu, cos mi sie wydaje ze cykl bedzie dluzszy... zazwyczaj 27 dni i juz 11-12 odrbony sluzu byly, w tym cyklu dopiero dzis cos tam widac, a to juz 13dzien. No nic, zobaczymy. Pozdrawiam. Kasia_uk- jak sie czujesZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! To chyba tym zaciążonym trochę lepiej co?? Pogoda zdechła, ale niktórym da wytchnienie :) Kasia uk chyba się idealnie wstrzeliliście, albo te z 13 dadzą radę albo na bank te późniejsze. Ally ze ślizem to ja też miałam różnie, ale zawsze coś tam miałam na papierze, ale tylko jak po korzystaniu z toalety, ale nie mówię o siuiu :D Wtedy mogłam ten śluz się bardziej wydostawał, a jak badałam palcem to nigdy nic tam nie widziałam. A co do wiesiołka, to nie jestem pewna ale chybagdzieś kiedyś czytałam, żeby w drugiej połowie cyklu nie brać bo może powodować nie zagnieżdzanie się czy coś takiego, poczytaj sobie w necie. Może znajdziesz te info. A jeszcze jedno, faktycznie picie duuużej iloście wody zwiększyło mi śluz, ale piłam jej naprawdę sporo, oprócz herbaty,kawy, piwka;)czy winka co najmniej 2-3litry, i wtedy miałam naprawdę znacznie więcej śluzu. Trzymam za Was kciuki!!!!!!Oby się udało!!!!I faktycznie dajcie na luz, tan coś tam sobie wymyślcie fajnego w razie gdyby nie była ciąży, ja tak miałam, i myślałam że jak nie będzie to nawet ok i miałam faktycznie kilka super planów, oczywiście z niczego tak jak z ciąży bym sięnie cieszyła, ale miałam fajne alternatywy, wiecie by się nie załamać,nie zwariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiesiolek biore tylko do 12-13dc, zeby przed owulacja skonczyc, bo moze powodowac skurcze macicy, co moze przyczynic sie do poronienia. Wiem, wiem :) Ja plan mam juz od 3 cykli, cwicze, basen, dieta... wiec jak ciazy nie bedzie to ok, bo bede mogla to kontynuowac, a jak bedzie to bede najszczesliwsza na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! piekna pogoda za oknem a ja od soboty walcze z przeziebieniem, nie daje juz rady. nalykalam sie gripex-ow, ale jak narazie bgez rezultatu. masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu uk to zazdroszcze bo u nas 9 st. juz od 4 dni- czy castagnus mozna brac karmiac , bo od 5 mies. mialam zaledwie 2 razy okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze pogody nie przeziebienia oczywiscie- pozdrawiam do dziewczyny ktora pytala o ta metode selnas, tez mnie to interesuje, jezeli ktos wie to prosze sie odezwac - czy mozna wykupic na poszczegolne miesiace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaaWRR
Ręce opadaja dziewczyny, u mnie będzie czwarty chłopak! Ewik nie łudź sie i nie wierz w te metody bo ja z precyzyjna dokladnoscia dwa razy próbowałam, wiec widocznie nasi męzowie same meskie plemniki maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×