Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witam w dzisiejszy pochmurny i deszczowy dzionek ale przynajmniej jest czym oddychać. No właśnie jak Wy liczycie kiedy owu podam moje dane a Wy może powiecie kiedy była według Was : 7dc-36,5 8dc-36,4 9dc-36,6 seksik 10dc-36,3 11dc-36,5 12dc-36,5 seksik 13dc-36,3 14dc-36,5 seksik 15dc-36,5 16dc-36,3 test negatywny seksik 17dc-36,3 test negatywny 18dc-36,5 test negatywny seksik po 23 szyjka prawie otwarta,rozciągliwy,mokro 19dc-36,9 (zakłócona poimprezowy test pozytywny około 17) szyjka otwarta, jak białko kurze,bardzo mokro 20dc-36,4 przejrzysty, wodnisty, mokro,szyjka lekko otwarta, ból jajnika z prawej strony około 18 21dc-36,5 biały,kleisty,sucho, prawie zamknięta,nie przejrzysty lepki 22dc-36,6 biały,kleisty,sucho, prawie zamknięta,nie przejrzysty lepki 23dc-36,8 skok biały,kleisty,sucho, prawie zamknięta,nie przejrzysty lepki 24dc-36,8 biały,kleisty,sucho, prawie zamknięta,nie przejrzysty lepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starszy w grudniu skonczy 9 lat, a młodszy skonczyl w maju 4 lata, mam 4,5 roku różnicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się myszko ze 19/20 z obserwacji sluzu i szyjki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ból byl 20 to predzej 20 byla owu, po niej juz brak sluzu i zamykajaca sie szyjka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje Monico :) nie myśl że nie masz szansy na córcię, z takiego suchego cyku ktoś kiedyś pisał że będzie miał córkę właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle Monico , jest duza szanasa na coreczke , oby tak bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, zobaczymy narazie czekam na skonczenie pierwszego trymestru, nadwrazliwosc na zapachy, mdłości, mulenie i odbijanie, fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gratuluje minico :) ja dzis (ok 10dni po owulacji), a w 24dc zrobilam test - negatywny :( no to chyba trzeba czekac na okres. Bola jajniki caly czas, oba, lub raz jeden raz drugi i plecy bola. Poza tym nic. Pewnie bedzie okresik, takze Kasia uk, pewnie znowu jakos kolo Ciebie bede strzelac i testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu.... tesknimy
Berniu nasza poroniłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! Ally ja wciaz trzymam za ciebie kciuki, do dnia @ masz jeszcze czas tak wiec jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to do nowej kolezanki "berniu.... tesknimy" jestem ciekawa dlaczego napisalas pytanie czy poronila? Moim zdaniem zadna z nas nie ma prawa zadac takiego pytania, jesli bedzie mogla to sama sie do nas odezwie i sama nam napisze co sie dzialo. Ja mam nadzieje ze u niej wszystko ok, potrzebuje czasu i odpoczynku. Jesli Cie urazilam to przepraszam, ale to jest MOJE ZDANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia uk - tak mnie plecy napierdzielaja ze normalnie szok, (przewialo mnie czy jaka cholera :P ) do tego jajniki - oba, caly czas!!!! ciekawe czy nie dostane tego okresu wczesniej moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, masz calkowita racje co do kolezanki "berniu tesknimy". Wszyscy o Berni myslimy i zastanawiamy sie co sie dzieje i mamy nadzieje i wierzymy w to, ze wszystko jest ok. I przez mysl (mnie przynajmniej) nie przechodza takie teksty w stylu "czy poronilas" a co dopiero napisac to i to jeszcze w kwestji zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aganiok11 masz calkowita racje, ale musialam to napisac, nie mialam ochoty nikogo urazic a wrecz przeciwnie dac do zrozumienia ze to nie jest przyjemne i mile. Ally mam nadzieje ze szybko ci minie i bedzie ok, Ja odliczam dni no bo zaczal mi sie kolejny cykl a w nim kolejne mozliwosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berniu ... jaaa
aganiok, jak to celowy, mozesz jasniej? oowszem był celowy bo pytalam o cos co chce sie dowiedziec bo dlugo sie bn=nie odzywa a od dawna jej kibicuje, wiec wyjasnij łaskawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak można zadać tak głupie pytanie...wg mnie zrobiłas to złośliwie, a nie z troski o nią...nie masz za grosz poczucia taktu, normlanie brak mi słów...pytanie calkowice nie na miejscu, no ale niektórzy tak mają... Berniu-napisz co u CIebie bo się martwimy....pozdrawiamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kolezanki!!! Mam nadzieje ze u wszystkich OK, a Bernia juz wkrotce sie do nas odezwie. STARACZKI: nick................wiek ......cykl starań.......@.........pl anowana płeć: ni_ka.................31............6...........4.05.11.. ....dziewczynka Kasia uk..............32.................... ...12.07.11 ......chłopiec AneczkaK............30...........1..........16.04.11..... ..dziewczynka nunia.................28...........2 ............................dziewczynka monico................................................... ........dziewczynka LUCYNKA30.........30............1........................ ....dziewczynka 8kika8...............26............3..........27.04.11... ....dziewczynka Madziii22............22...........4..........28.04.11.... ...chłopiec BRZUCHATKI : nick................wiek........m-c porodu.....planowana płeć/płeć z usg 1)Ewinka_...........33.........................dziewczynk a/dziewczynka 2)Kate83.............27..............V..........chłopiec SZCZĘŚLIWE 3)Ewelina29.........30.........................dziewczynk a/Nicolas 4)Kubolinka..........31............VII.........chłopiec< br /> 5)Fikusowo..........26.........................dziewczynk a/dziewczynka 6)Aganiok........................................dziewczy nka/dziewczynka 7)Ninka ..............27.............VIII.......dziewczynka/dziewczy nka 8)Bernia.............35...............X........dziewczyn ka/chłopczyk 9)Kaddy..........................................dziewczy nka/dziewczynka 10)Mama3synusiów..29...........X...........dziewczynka/< br /> 11)Myszka281.......23...........XII..........dziewczynka/ 12)Megi31...........................XII.........dziewczyn ka 13)mama2chłopców............................dziewczynka /dziewczynka MAMUSIE : nick.................wiek......data urodzenia..........płeć 1)Mamunia30.......30.................................chł opiec 2)HopeU.............?...........04.02.2011..........chło piec 3)Ewik78............32.........04.04.2011..........chłop iec 4)kibicka_35...........................................dz iewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berniu ... jaaa -zwykle nie daję się prowokować i nie dam sie i tym razem,napiszę Ci tylko jedno... Czego sie spodziewałaś tak formułując pytanie? Trochę więcej empatii dziewczyno! I wszystko w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mnie nie ma w tabeli :( U mnie dzis tragicznie dziewczyny, caly czas pobolewaja te plecy, tak na dole przy kosci ogonowej, caly czas brzuch muli jak na okres i jajniki - normalnie non stop juz od 6 dni bez przerwy, do tego dzis rano zlapala mnie jakas biegunko/sraczka i latalam do toalety co 10 min z takim bolem i strachem o sama siebie ze szok. Oblaly mnie zimne poty w sekundzie, rece sie trzesly, nic na oczy nie widzialam i dzieki bogu moj M do tolaety potrafil mnie zaprowadzic. Czuje sie strasznie dziwnie. I tempka znow w gore 37.2. Oh... Powiem Wam ze jak dostane ten okres, to odpuszczam na kilka dobrych miesiecy, bo jesli tak ma sie czuc kobieta w ciazy jak ja od kilku dni, a dzisiejszy to juz wogole masakra, to ja dziekuje za takie przyjemnosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu.... tesknimy
aganioku, czego sie spodziewalam? coz za puste tendencyjne pytanie... Spodziewalam sie ze napisze czy poronila czy nie, tak ciezko sie domyslic? daruj sobie juz pisanie do mnie bo ci zwyczjanie nie odpisze juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do berniu.....
Mysle ze kazdy ci powie ze twoje pytanie jest debilnie glupie :( Kto madry pyta ciezarna czy poronila, zastanow sie na przyszlosc i pomysl za nim cos napiszesz !!! ciekawe czy ty bys chciala uslyszec takie pytanie ??? a po za tym brunatne plamienie to nie objaw poronienia tym bardziej ze Bernia nie jest na poczatku ciazy... poczytaj troche a pozniej zadawaj glupie pytania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu.... tesknimy
Bernia pisala nam ze ma plamienia, wiec wszystko moze sie zdarzyc. przeciez nie wyskoczylam do którejs z was u ktorych jest wszystko ok z ciazą czy czasem nie poronilyscie tylko do Berni ktora pisala co ją zaniepokoilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO berniu...
a czy gdybyś stanęła z Bernią twarzą w twarz - zadałabyś jej takie samo pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berniu.... tesknimy
napewno nie, i teraz doczytalam ze Bernia byla juz w zaawansowanej ciązy, kibicowalam jej jakis czas temu i nie nadrobilam czytania ze juz wie ze synek bedzie. Przepraszam myslalam ze to poczatki, dawno mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO berniu...
wiesz, to chyba mało istotne na jakim etapie ciąży jest ciężarna czasem warto pomyśleć zanim się coś palnie to było wyjątkowo nietaktowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×