Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość gość
szkoda ze watkem ucichl a moze ktos tu jeszcze jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge napisac tak: syn byl poczety tak mniej wiecej w polowie cyklu i nasienie bylo 2-3 dniowe plus orgazm a corka to zaraz po miesiaczce bez orgazmu i z oslabianiem nasienia tzn oslabione rano a staranka w nocy. Nie wierze za bardzo w diete, z tego co pytalam sie znajomych to wiekszosc potwierdza teorie ze po miesiaczce to dziewczynka ( doradzam takze oslabinie nasienia). Natychmiast Po zakoczonej miesiaczce sprobujcie raz i koniec zabezpieczajcie sie pozniej albo abstynencja. Jezeli nie bedzie ciazy to przyblizcie sie jeden dzien itd. Niby chclopca jest trudniej splodzic, nie kazdy mezczyzna ma silne nasienie. Ogolnie zauwazcie mi sie wydaje ze jest wiecej rodzin gdzie rodza sie same corki niz sami chlopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przejrzałam forum i tak sie zastanawiam czy naparwde nie ma pewnego sposobu na spłodzenie dziewczynki, nieldugo zostane mama drugiego synka, fakt szlismy na zywliol i pierwszy został spłodzony w owu a drugi dzien przed owu, chciałam miec poprostu dziecko choc liczyłam po cichu ze moze uda sie miec core, zawsze chcialam miec trojke bo sama pochodze z wielodzietnej rodziny , mam dwie siostry i stad tez cech posiadania corki, dodam ze u mojego meza w rodzinie od strony ojca rodza sie sami chłopcy. pzdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. O co to chodziło z tymi osłabionymi plemnikami. I jeszcze pytanko. Mówicie że coraz splodzona zaraz po okresie. To ilu dniowe macie cykle. Bo ja np 34 dni... to kiedy najlepiej by było próbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak można chcieć mieć córkę? Humorki, te wszystkie sukieneczki, spineczki, róż...ohyda, a potem jeszcze martwić się czy nie sypia z połową osiedla.... Cieszcie sie że macie synów, nieliczni mogą mieć syna a przy tym święty spokój a głupie baby chca mieć córki bo mężowie na pewno cieszą się że nie córka i nie będą musieli się później wstydzić przed ludźmi. Także modlić się o syna i więcej nie próbować żeby czasem córka nie wyszła. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oslabianie czyli wspolzycie rano z zabezpieczeniem lub niech maz sam sie postara powiedzmy rano a starania wieczorem lub w nocy. Po okresie przez 3-4 dni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie prosto zaplanować dziewczynkę .Ja z dwóch dni przed owulacji mam synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×