Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Witajcie:) Weekend minął i znów kolejny tydzien pracy, wybaczcie więc jesli rzadziej będę odpisywała, ale naprawdę czasem po prostu padam ze zmęczenia :) Z całą pewnością jednak czyatm Was. Aganiok, Babo piaskowa wysłałam Wam zdjęcia na pocztę , doszły ? Babo piaskowa, ja można by powiedziec odchowalam już dwie szwarne:) dziołszki i powiem Ci ,że nigdy nie odzwyczajałam ich spania z nami. Spały kiedy miały ochote, nie miałam serca , aby je wyrzucać od nas, czy ode mnie. One zawsze mialy czuc ,ze są kochane i ani mnie ani mężowi nigdy nie przeszkadzalo,że dziewczyny albo spały z nami, albo przychodzily do nas. Same z tego wyrosly. Nie lubię sluchania mądrzących się pań psycholżek, kiedy i dlaczego oduczać dziecka spania z rodzicami. Aganiok dzieki za przepis na irygacje, na pewno go wykorzystam :) Dziewczyni spadam , ide oglądać seriale:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim,L4 jest wspaniale i nie ma co sie zabijac,zwlaszcza gdy praca nielekka i stresujaca.Dobrze mi w ciazy,to piekny stan,ktory tak szybko mija.Zaakceptowalam siebie i swoj slodki ciezar.Jestem dumna z tego ze jestem kobieta.Ja mialam wieksze szczescie niz Wy bo u mnie okazalo sie ze za pierwszym i drugim razem jestem płodna jak boża krówka,byly plany,obserwacje cykli.pomiary itp,itd potem strzal i gol. Strarajacej30 odradzam pomiar temp przy pracy na nockach,wyczytalam ze temp nalezy mierzyc rano,ma byc ta sama ilosc godzin snu a im blizej poludnia tym temp zmienna bardziej.Sprawdzilam na sobie i mi sie zgadzalo.Ale zrobisz jak uwazasz.Stres niestety tez niewskazany,a wiek nie przekresla poczecia chlopca i zawsze nalezy miec nadzieje. Aganiok,widze ze bronisz Baby piaskowej jak przyslowiowa lwica i zauwazylam ze jak ktos kogos atakuje to dla Was najlepsza obrona jest kolejny atak.Moze to i dobrze,taka zenska solidarnosc jajnikow.Znacie sie dluzej niz pozostale,niektore z nas zagladaja tu sporadycznie,a szkoda.Wszechobecna tu zyczliwosc zauwazylam juz na pierwszych stronach forum.Moje wrazenie bylo takie poniewaz uwazam ze papier wszystko przyjmie,niestety nie oddaje tonu naszego glosu i tak naprawde to do konca nie wiemy co na mysli mial nadawca,roznie mozna zinterpretowac czyjes slowa,rowniez i błednie.Co do uzaleznienia to juz sie o tym przekonalam,zajrzalam tu wczoraj rano ok 10 g i po raz kolejny nastukalam sie w klawiature a potem znowu mi wcielo tekst,braklo mi juz czasu i cierpliwosci by ponownie klikac swoje mysli.Ale zajrzalam wieczorem by sprawdzic co u Was. Babko piaskowa,dla mnie jest ok,przekonalas mnie,moze przez chwile powialo od Ciebie chłodem ale mam nadzieje ze juz wkrotce nasze stosunki ociepla sie a ja ze swojej strony doloze ku temu wszelkich staran.Zycze zdrowka Tobie i Alexowi.Dbaj o siebie i trzymaj sie cieplo :)) A tak ogolnie do kobietek ktore mecza sie z usypianiem swoich pociech,u mnie bylo tak,mala miala za waski i niewygodny tapczanik,przekonalam sie o tym spiac u niej jedna noc,pojechalimy do sklepu razem z corka i po dlugich poszukiwaniach kupilismy nowe lozko w stylu dawnej amerykanki,nie ma problemow z rozkladaniem,a miejsca zajmuje niewiele.Corka byla zachwycona malym przemeblowaniem w pokoju i stwierdzila ze juz wiecej nie bedzie do nas w nocy przychodzic.Ta mysl dojrzala w niej sama,ale ja cierpliwie odnosilam ja wczesniej do siebie mimo ze wracala jak bumerang.Glaskalam,tlumaczylam,czytalam bajeczki,puszczalam kolysanki i czekalam cierpliwie przy jej lozeczku czekajac az zasnie.Czesto w nocy sie odkrywala a jak zmarzla to i budzila sie od razu.Mala lampka nocna towarzyszy jej do dnia dzisiejszego i wymienilam tylko zarowke na energooszczedna. Ja wczoraj nie mialam zbyt dobrego dnia.Odwiedzila mnie znajoma,siedziala od 10 do 15.30,mowie Wajm co za nietakt.Mi tez zdarza sie isc w gosci i posiedziec 2 a nawet 3 godziny na ploteczkach ale jej wcale sie nie spieszylo do drzwi a ja nic nie moglam zrobic w domu a obiecalam moim domownikom zupe ogorkowa.Ostatecznie zupe jedlismy juz po 18 godzinie.Na poczatku bylo fajnie ale znajoma zagada kazdego,przemadrzala bo za kilka dni rodzi,moze i dobrze jej sie powodzi ale nie znosze przechwalania sie i gdy ktos do wszystkiego podaje cene.No i przez nia spoznilam sie po corke do przedszkola.Obiecalam jej ze bede o 15 i mialysmy isc razem na zakupy kupic butki jesienne.Bylam po nia o 15.40 i pani powiedziala ze moje dziecko plakalo juz od ponad pol godziny.Czulam sie winna ze w jakis sposob ja zawiodlam i sie spoznilam,ale nie potrafilam znajomej wyprosic z domu.Mimo ze moja corka chodzi do zerowki to am wrazenie ze chodzi tam jak za kare.Codziennie rano ma spocone oczy i zdarza sie ze placze rano jak wchodzi do swej sali.Rozmawiam z nia duzo,probuje dac poczucie bezpieczenstwa i ciagle mam wrazenie ze to za malo.Inne dzieci sa w przedszkolu juz od 6.30 i nawet do 16.30,moja chodzi na 8 do 15.Gdy pracowalam odbieralam ja po 16,czesto byla ostatnia,teraz gdy jestem w domu to zabieram ja wczesniej bysmy mialy czas jeszcze dla siebie.Nie wiem co bedzie jak pojde rodzić,jak przez pierwsze dni po porodzie do przedszkola bedzie zawozic ja tata lub ktores z dziadkow.Ostatnio byla u nas awantura i placz,gdy ja zostalam rano w domu a zawiozl ja wlasnie tata.Moze zmieni sie corka gdy przybedzie jej rodzenstwo i bedzie sie musiala mamą dzielić z maluszkiem.Zmykam do kuchni,pozdrawiam,milego dnia i wieczora kobietki kochane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca 30
melduje sie na rozkaz BABY PIASKOWEJ u nas dzis pada deszcz moja crka w szkole odbieram ja o 15;30 robie zurek z jajeczkiem i biala kielbasa MARGETKA75 skoro z ciebie taki szpec od opserwacji cyklu:-) to co mam innego robic jak temperatura odpada testow owu uzywam ale jakos nie dokonca im wieze bo ostatnio mialam cykl30 a test wskazal mi jako szczyt plodnosci 12dzc ze sluzem niby sie zgadza bo byl 12 13 tez jeszcze a 14dc sucho boze moze jakas inna jestem to juz 12cykl staran maze o chlopcu oczywiscie ale zaczynam sie martwic a co dobrze wplywa na stres? :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca 30
MARGETKA75 witaj w klubie ja tez mam 6 letnio core i tez nie mam dla niej czasu i ciagle mam z teo powodu wyzuty sumienia ale zlotego strzalu GRATULUJE ja tez chce😭 dziewczyny jak to przyspieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Witam :) Baba wzywa, więc się melduję :) Babo przede wszystkim gratuluję udanego planowania płci - mimo tych 70% myślę, ze w XXI wieku technika jest na tyle rozwinięta, iż pomyki naprawdę są znikome. Cały czas jestem - wiernie czytam co piszecie nawet ostatnio tłoczno się zrobiło:) Jestem właśnie po pierwszym okresie po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych - był bardzo bolesny do tego wszystkiego dołączyło przeziębienie z temperaturą. Ogólnie byłam rozbita i bezradna choroba całkowicie mnie sparaliżowała, miałam ochotę usiąść i płakać - dawno tak źle się nie czułam. Poszłam na zwolnienie trzydniowe - posiedziałam w domku z Mateuszkiem. Zaopatrzyliśmy się w papier kolorowy, plastelinę, farby i całymi dniami robiliśmy niespodzianki dla tatusia :) w postaci prac plastycznych. Od poniedziałku wróciłam do pracy ale Mateusza jeszcze nie puściłam do przedszkola, bo ma katar taki zatokowy - nie moze wydmuchać noska i to bardzo Go męczy - dostał skierowanie na inhalacje i narazie czekamy na poprawę. Poza tym u mnie bez większych zmian dlatego tak rzadko piszę, ciągle : dom, praca no i szkoła ( właśnie zaczynam pisać pracę dyplomową - taki dodatkowy zabieracz czasu) zazdroszczę Wam, że macie to za sobą. Na szczęście szkoła niedługo kończy się, a wtedy zacznę solidnie planować powiększanie mojej rodziny - teraz tylko o tym marzę :) Dziewczyny, czy Wy byłyście kiedyś u wróżki i co myślicie na ten temat? Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Oczywiście witam wszystkie nowe forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! U mnie wszystko wzięło w łeb, od niedzieli jestem na pół żywa zresztą jak cała reszta mojej rodzinki, wirusisko daje nam popalić i wygląda na to że znowu w tym cyklu nic nie będzie a tak się cieszyłam... byłam nastawiona pozytywnie że wraz z rozpoczętym cyklem przyszła nowa szansa na poczęcie dzidziusia:( Od czwartku zaczynają się u mnie płodne dni i nie wiem czy się zdążę wykurować a zresztą może lepiej nie ryzykować bo w razie udałoby mi się zajść w ciążę to nie wiem czy choroba by się bardziej nie rozwinęła a wiem że w pierwszym trymestrze lepiej nie zażywać żadnych leków. Mam kolejnego doła i myślę sobie że ostatnio ciągle przytrafiają nam się nie przewidziane sytuacje które uniemożliwiają starania czy to znaczy że nam po prostu nie jest dane mieć dziecko? W związku z tym że jestem nieco zmęczona to przepraszam że tak znowu krótko. Starająca, chcę Cię uspokoić, nie stresuj się, jestem pewna że u Ciebie jest wszystko w porządku a to że masz cykle 30 dniowe to wcale nie oznacza że musisz mieć owulację dokładnie w połowie cyklu. Ja zanim urodziłam dziecko to miewałam cykle 30 dniowe a owulacje miałam 13 d.c. czasem 14 d.c. a nawet 18 d.c także widzisz czasem nawet ma się cykle regularnie co 28 dni a owulacje co kolejny cykl inaczej. Jeżeli mierzyłabyś temperaturę to wtedy wiadomo kiedy ona wystąpiła ale tak jak już wcześniej pisałam dopiero po skoku . Dlatego ja podpierałam się testami owulacyjnymi żeby mniej więcej wiedzieć jak ma się do nich temperatura i było wszystko na swoim miejscu gdyby nie mój stres w kolejnych cyklach który przesuwał owulację. Najlepszy moment na poczęcie chłopca to wydaje mi się że jest w momencie owulacji bądź jeden dzień po, czyli patrząc od strony temperatury to będzie tak że jeżeli zmierzyłaś rano tempkę i miałaś jeszcze niską temperaturkę a na drugi dzień skok to najlepiej byłoby starać się w dzień kiedy miałaś jeszcze tą niską i w dzień skoku ale na podstawie temperatury ciężko jest z góry przewidzieć czy po tej niskiej temperaturze wystąpi już skok. Jeżeli masz możliwość to możesz poobserwować jak to jest u Ciebie z tą temperaturą a sama sobie dowiedziesz że jest wszystko w porządku. Życzę Ci owocnych staranek! :) Dziewczyny jak poczuję się nieco lepiej to się odezwę , pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
bajaderka to po okresie w nowym cyklu bede mierzyc ta tempke a ty bedziesz analizowac pracuje na nocki ale zawsze ide spac mniej wiecej o 9 tak do 13 to moze wtedy bym sobie mierzyla po przebudzeniu jak bym tego pilnowala to moze organizm by mi sie wyregulowal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassiag, otóż byłam u wróżki będąc jeszcze panienką :) i duzooooooooooooo, naprawdę duzoooooooooooo rzeczy mi się sprawdzilo. Teraz mam namiary na naprawdę świetną wróżką , u której uwaga (nie śmiać się dziewczyny) był moj mąż. Mieliśmy wtedy kłopoty z naszą starszą latoroślą i ta wróżka wszystko mu powiedziala, o klopotach , o corkach, o rodzinie, o pracy no naprawdę wszystko!!! Ja też się do niej wybieram juz od ponad roku i jakoś nie mogę dotrzec, troszkę się boję , ale chyba pojde jeszcze w październiku:) narazie pozdrawiam , buziaki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ponownie babeczki. Starajaca30,mysle ze na stres najlepszy jest relaks,musisz sie dobrze odstresowac a nic tak dobrze na mnie nie wpływa jak udany sex :P Polecam!Poza tym moze za bardzo w pracy wszystko bierzesz do siebie,odpusc nieco jesli tak jest,czasem trzeba przestac sie tak przejmowac i myslec o wszystkim za wszystkich.Nie sama praca czlowiek zyje.Jesli planujesz potomstwo to obecna sytuacja napewno Ci nie pomoze,nie kaze Ci zlewac wszystkiego zeby Ciebie nie wylali,ale maly dystans sie przyda.Musisz dbac o siebie i to wspaniale jesli macierzynstwo jest swiadome.Proponuje rowniez witaminki,alkohol i inne uzywki na bok,wizyta u lekarza i podstawowe badania wskazane,mozesz polaczyc to z dieta na chlopca.Ja gdybym mogla cofnac czas to siegnelabym jeszcze po ksiazke Wojcika jako taki wspomagacz.Testy owulacyjne jak najbardziej na miejscu a jesli chodzi o pomiar temp to zalecana jest dluzsza obserwacja,nawet do 6 cykli.Moze takim specem nie jestem,jest taka fajna strona w necie 28 dni,planowanie dziecka,jakos tak,sprobuj poszukac.Powiem Ci ze w 2004 roku zrobilam obserwacje 14 swoich cykli,tak dla samej siebie,wtedy wspominalismy o dziecku ale konkretnych dzialan nie bylo,corka miala wtedy 2 latka i wydawalo mi sie ze dla mnie to troche za wczesnie.Tak wiec mierzylam temp i obserwowalam sluz,kazdy stres czy choroba chocby i z antybiotykiem,falszowaly mi wykres.Zaloz wiec sobie karte z wykresem podstawowej temp ciala,u wielu kobiet ten sposob dziala znakomicie.Pomiary wykonuje sie w spoczynku i bezwzglednie rano,tyle wyczytalam,jesli sie myle to poprawcie mnie,przed wstaniem z lozka,przed pierwszym papierosem,posilkiem,pojsciem do lazienki,sexem itd.wkladamy termometr pod jezyk na dokladnie 3 minuty,moze byc rteciowy,lub dopochwowo jak ktos woli,wynik od razu wpisac do tabeli.W czasie cykli probnych,nalezy przestrzegac regularnosci posilkow,ilosci snu,ruchu,nie powinno sie przeprowadzac tego rodzaju proby na wyjezdzie,w czasie przeprowadzki,zmiany pracy i innych emocjonujacych wrazen.Nawet jesli ktoras z tych rzeczy Ci sie przydarzy to nie przerywaj pomiarow.Dziewczyny juz Ci wyzej opisaly jakie sa skoki i spadki,no i kiedy.Jak bede mogla pomoc to pytaj a odpowiem.Zeby miec pewnosc,musisz wykonac kilka pomiarow cykli pod rzad,wiec uzbroj sie w cierpliwosc i siegaj tez po inne srodki.Ja korzystalam z ksiazki ,,Zaplanuj plec swojego dziecka\"-dr Shettles.Mimo ze moze nie bedzie to plec jaka planowalismy,udalo nam sie trafic przynajmniej w dni plodne.Kobietko a tak nieco zmoeniajac temat to masz corcie w wieku mojej ale czy dobrze sie doczytalam ze ona chodzi juz do szkoly?Moja jest z czerwca i wlasnie zalicza zerowke.Napisz prosze czy nie ma innej opcji by pracowac tylko w systemie nocnym?Niczym sie nie zniechecaj,mimo ze masz za soba juz 12 cykli,zycze wytrwalosci i musi byc dobrze. KassiaG,szkoda ze rzadko Cie tu goscimy.Zagladaj do nas kiedy tylko mozesz i kuruj Mateuszka bo pogoda zdradliwa i nie zanosi sie by byla lepsza.Powodzenia w planowaniu i powiekszaniu.U wrozki nie bylam,chyba wole nie wiedziec wszystkiego,ja boje sie nawet uslyszec o swojej przeszlosci. Bajaderko,nie ma jak zdrowy rozsadek,po tym cyklu przyjdzie nastepny,no chyba ze bardzo Ci sie spieszy... :)) Chwilowy dołek napewno wkrotce minie.Zaslugujesz na dziecko jak kazda z nas,jak kazda kobieta i nawet nie dopuszczaj do siebie takiej mysli ze cos nie jest Ci dane... Babo piaskowa,ja rowniez zbieralam w sobote z corka liscie na bukiet i byly urocze dopoki nie wstawilysmy ich do wazonu,bez wody oczywiscie ale widocznie temp w domu czyli te 20 stopni to za duzo bo troche nieladnie sie powywijaly i zeschly,wiec moze trzymaj swoje w chlodzie lub nazbieracie swiezych ponownie pod koniec tygodnia jesli i Was to spotka.sam bukiet wygladał uroczo,kolory przecudne. Jeszcze jedno,co do ubrony ucisnionych,godne pochwaly,nie zamierzam podwazac,sama bym tak postapila. Pozno sie zrobilo,zmykam do lozeczka,spokojnej nocki wszystkim,kolorowych senków :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przyszłe Mamcie! powstał portal specjalnie dla rodziców mojmalec.pl ogromnie polecam bo można wrzucać fotki naszych pociech za darmo bez limitu, dodawać ogłoszenia i najfajniejsze - stworzyć pamiętnik naszych skarbów:) zalogujcie się na portal i chwalcie się swoimi szczęściami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry pracusie,wyglada na to,ze jestem dzis pierwsza.Leze juz na kanapie z kubkiem goracej herbaty i odpoczywam po sniadaniu.Moj maz na urlopie zrobil sie taki wygodny teraz,ze najpierw zawoze corke do przedszkola a potem po powrocie robie dla nas sniadanie.Obawiam sie ze po urlopie przybedzie mu pare kilo jak bede mu tak dogadzac :P A to on przeciez powinien mnie teraz rozpieszczac. Aganiok,tylko winny sie tlumaczy i chyba dosyc juz tego,bo to bylo juz dawno ,Wam tylko sie wydaje ze tak dobrze sie znacie,z tego co poczytalam, moge i ja powiedziec ze Was znam,a nikt nikogo nie zna tak dobrze do konca,ja sama siebie potrafie niejednokrotnie zaskoczyc.Ludzie cenia nas za szczerosc,juz pisalam ze ja takze nie lubie chamstwa i obłudy,czasem jednak nalezy ugryzc sie w jezyk bo nie przy kazdym wypada wszystko powiedziec,dlatego tu z Toba polemizowalabym,bo mozna sobie zrobic wiecej szkody niz pozytku.Jesli kogos bronisz to znaczy ze ten ktos jest pokrzywdzony a ja nie zamierzalam nikogo tu krzywdzic i powtarzam Ci ze chyba to Wy mnie zle zrozumialyscie i moze niedokladnie czytacie bo nie uwazam ze Twoj post byl atakiem na moja osobe.Ja dam sobie rade i nie wracajmy juz do tego bo tylko sytuacja sie komplikuje i robimy tak naprawde problem z niczego.Piszmy o czyms innym bo sa tematy o wiele przyjemniejsze niz zaciesnianie powstajacego miedzy nami konfliktu.Aganiok,jest OK i bedzie dobrze :) :) :) Pozdrawiam wszystkie serdecznie z rana,piszcie jak tylko macie macie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Cześć Laseczki! Aganiok 11 ja studiuję Zarządzanie Kryzysowe a temat mojej pracy to : " Kryzys i zarządzanie nim" co do dodania zdjęć naszych prac hehehe to ... zobaczę, chciałabym dodać też zdjęcia ale jestem leniuch nie chce mi się szukać info jak dodaje się zdjęcia a wiem że kilka razy któraś z Was już to pisała- może za jakiś czas zmobilizuję się ;) Agnieszka ja też byłam kiedyś u wróżki a to dlatego, że moja była nauczycielka Fizykoterapi ( bardzo mądra kobieta) jest wróżką ( to się tak teraz ładnie nazywa -doradca życiowy :)) spora część się sprawdziła. Teraz po paru latach dzięki "naszej klasie" odzyskałam do Niej numer i umówiłam się na dzisiaj na 18:00. Mam obawy, nie wiem czy dobrze robię, może nie powinnam ingerować w przyszłość.. mój mąż twierdzi że igram z losem ( może ma rację). Ja tak naprawdę idę do tej kobiety dlatego, żeby sobie porozmawiać - Ona jest taka mądra życiowo i myślę że spojrzę na parę spraw innym okiem - na to szczerze liczę. Ciekawa jestem również co powie o moim planowaniu powiększania rodziny :) Muszę zmykać ...... będę tu zaglądać pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,teraz to az mnie trzesie,myslcie sobie co chcecie,nie ja tu jestem zadziorna,jestem bardziej ugodowa osoba niz Ty Babko czy Ty AganiokNigdy w zyciu nie zrobilam nikomu krzywdy.Nie wbiłam sie tu na sile i moge tu byc jak kazda z Was i pogodzcie sie ze ja tu juz jestem i zamierzam tu zostac czy Wam sie to podoba czy nie a jesli macie cos do mnie to nie musicie mi odpisywac,niestety nikomu nie ublizam i nie szkodze ani nikogo nie porozniam i To nie Wy decydujecie o tym by mnie stad usunac.Jedne lubia sie bardziej inne mniej i co tu kryc....Moje uwagi sa jak najbardziej na miejscu i mam do nich prwo,bez wzgledu na to jak dlugo tu jestem.A Ty twierdzisz ze skoro jestem tu nowa to mam siedziec cicho lub niewiele mowic.Nie chcesz,nie czytaj,mi tez nie jest do smiechu bo ranisz mnie w ten sposob.Odpusc sobie i kuruj sie bo mimo wszystko zycze Ci dobrze,zdrowka wiele.ja rowniez zamykam temat i wrecz nie zycze sobie wiecej uwag na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Babo pytałaś odnośnie inhalacji... ja chodzę z Mateuszem do przychodni dlatego, by sprawdzić jej skuteczność. Nie mam inhalatora w domu ale jak zobaczę, że jest skuteczny to napewno w niego zainwestuję ( kosztuje u nas ok 200zł dlatego nie chcę kupować w ciemno). Mateusza choroby zawsze zaczynają się od kataru a właściwie zatkanego nosa, z którego niewiele można wydmuchać. Potem zaczyna się ból głowy a nawet ucha, dlatego szybko muszę reagować. Do inhalacji dostał jeszcze receptę na syrop i krople do nosa robione na zamówienie w aptece. Te krople do nosa wygladają ochydnie- są czarne.. ale one nie mają wyglądać tylko być skuteczne. Pisze to, bo może kobiety w ciąży też mogą stosować takie krople (robione) na zatoki, które nie będą szkodzić szkrabowi. Aganiok dzięki za info teraz nie mam wymówki ;)Niedługo umieszczę jakieś fotki :) Oczywiście dam znać co mi kobitka wywróżyła Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
witam dziewczynki u mnie dzis sloneczko ktore napedza mnie o pozytywnego myslenia dziekiza wyczerpujace informacje teraz w nowymcyklu wroce do stronek i tak zrobie jak pisalyscie👄 BABO PIASKOWA mieszkam w angli nie nastale jeszcze jakies dwa latka i stad moj stres bo tu jest pogon za wszystkim czlowiek dziala jak automat ale da sie wytrzymac jestem tu juz trzy lata wiec sytuacja sie stabilizuje:-) apropo zatokto ja tez czesto miewam😭 to grzeje sol na patelni jak bedzie super goraca to wsypuje do lnianego woreczka i nagrzewam czolo i nos lub napary z ziol nachylam sie reczniczek na glowe i wdycham i odrazy pod kocyk i wysmarkuje toco sie rozrzedzi dziewczynki w moin nowym cyklu pojdzie w ruch tempka obserwacja sluzu i testy owu a pozniej analiza z wami oczywiscie:-) MARGETKA75 otoz tak moja corka ma 6 latek tez jest z czerwca i chodzi do szkoly bo w Angli ida do szkoly jako 4-latki ja zaraz ide na M jak MILOSC pozdrawiam i sciskam zajze wieczorem👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca30
dziewczynki prosze nie kloccie sie bo naprawde topik jest jedyny w swoim rodzaju i nie warto go psuc:-)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Margetka, piszesz ,ze nie jestes zadziorna, ale chciałam zauważyć ,że to ty wywołałaś burzę w szklance wody. Do tej pory się nie odzywałam ,ale zaczyna mnie to wkurzać. Jak dotychczas nikt na naszym topiku z nikim się nie kłócił i może tak niech pozostanie...twierdzisz,że mozesz pisac co chcesz, a jednocześnie obrażasz się, gdy ktos inny (Aganiok czy Baba piaskowa) wyraża swoje zdanie na temat wywołany Twoim stwierdzeniem,że baba piaskowa Cie nie lubi, czy Cie ignoruje...to jak mogą mowic co chca czy mają się leczyć z ....kataru :) kassig daj znac co u wróżki:) aganiok moja wróżka wróży i z tarota i z normalnych kart, ale ostrzega ,ze tarot jest bardzo radykalny i tak jak wróżba wyjdzie tak ja trzeba odczytać z normalnych kart można ponoc nieco złagodzić pewne fakty :) nie wiem dokładnie na czym to polega, a do wróżki wybieram sie w przyszlym tyg :) narazie tyle trzymajcie się laski , papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vru, fotki doszły, są ....cudne, piękne !!!! :) Aganiok ma rację koniecznie powinnaś się reklamować w jakiejś agencji fotografującej przyszle mamy :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vru masz rację, były 34 strony dokładnie, czyzby moderatorowi coś nie pasowało i wykasował ??? to chyba jest nie fer ? o co tu chodzi ??? tez jestem wkurzona mialam przepisac przepis od aganiok na irygacje i co nie zdązylam bo jakis kretyn wszystko wykasował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz aganiok wykasowano chyba częśc rozmów :( a leczyc ...nie , to bylo żartobliwe, wkurzylam się na naszą szanowną forumowiczkę , ktora obraziła się na babę piaskową, ale sama może mowić co chce, a Ty wg niej mialaś się leczyć z kataru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Babo kochana dlaczego zrezygnowałaś nie rób mi tego, jesteś taką miłą i wyrozumiałą osobą, wróć do nas, proszę, wiem że pewnie nas czytasz. Rozumiem że nie możesz teraz się denerwować ale proszę nie opuszczaj nas, masz tyle życzliwych osób na tym topiku, nie mogę zrozumieć dlaczego się wykasowałaś.... szkoda, w każdym razie przemyśl to i wracaj!!!!! koniecznie!!!! Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Cześć dziewczyny! Zagladam tu tradycyjnie z rana i własnym oczom nie wierzę ;] co tu się wyrabia- niedość że numeracja stron całkierm pokręcona, to jeszcze jakieś zmiany planowane... ech, dziewczyny maila swojego podałam aganiok 11 ( Aguś mam nadzieję, że mail doszedł) ale proszę Was nie zmieniajmy niczego tylko ze względu na jedną osobę: jak chce niech czyta albo nawet pisze jak będzie ignorowana to szybko się znudzi a my będziemy mogły kontynułować nasz topik( bo on naprawdę jest jedyny w swoim rodzaju) Trochę boję się, że te zmiany nie wyjdą na dobre a nie chciałabym tracić z Wami kontaktu. Zaraz napiszę co u wróżki.... jeśli jeszcze tu jesteście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Dziewczyny może GG będzie dobrym rozwiązaniem - mogłybyśmy włączyć rozmowę konferencyjną i pisałybyśmy wszystkie razem ... np. słodkie tajemnice na gg a ogólne info na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie szanowne kobietki a szczegolnie te ktore do mnie nic nie maja.Mialysmy do tego nie wracac ale widze ze Wy dalej drazycie,absolutnie niczego nie rozwalilam,jesli to zrobil administator to mial swoje powody i nalezy to uszanowac a nie nazywac go kretynem. Agnieszko to nie bylo stwierdzenie,nalezalo dokladnie czytac, a tylko zapytanie,moje wrazenie,a mi wystarczyloby gdyby tylko jedna,ta ktorej to dotyczy wypowiedziala sie na temat.Ja przynajmniej zrobilam to delikatnie i kulturalnie.No i tak to w koncu zostawmy.Wy sie zżylyscie,wiec pozwolcie i mi na to,choc niekoniecznie z Wami jesli nie macie na to ochoty.Nerwy prosze trzymac na wodzy,bo na nikogo sie nie obrazilam .A jak ktos nie ma ochoty czytac to nie zmuszam,tylko skad taki olewajacy stosunek?To do Aganiok bylo,dla mnie kobietko to mozesz sobie przejsc nawet na private a Twoj apel jest bardzo nie na miejscu,podsycasz w innych negatywne uczucia.Jak masz chec to idz sobie,ten topik jest dla wszystkich i przyjda tu kolejne osoby,jednak nowej nie akceptujecie a niby takie wyrozumiale,zwlaszcza dla ciezarnej kobiety... Dlatego ja mam swoj apel,drogie babeczki-Bajaderko,Zuza Pak,Tami72,Vru,Marze o dziecku,Hajstra,Starajaca30,Kassiag i inne szanowne forumowiczki-prosze byscie zostaly na topiku i zapraszam nowe osóbki do pisania.Nowemu nalezy dac szanse a nie przekreslac go bo ma swoj poglad i moze nie zgadza sie ze wszystkim ale nie o to przeciez chodzi by na kazdym slowie przytakiwac.Zgadzam sie ze nie warto topiku psuc i powtarzam ze nie jestem zadziorna,nie znosze konfliktow i w srodowisku gdzie zyje nie ma bardziej ugodowej osoby,zazwyczaj ja łagodze konflikty miedzy innymi.Zyczliwosc i usmiech zawsze goszcza w moim zyciu. Vru,jesli pozwolisz odpowiem Ci krotko,masz niska samoocene,kazda kobieta w ciazy jest piekna.A jesli maz Ci tak mowi to napewno tak jest,cera i wlosy zwlaszcza teraz powinny ulec poprawie,moze masz jakies niedobory w organizmie?Bierzesz jakies witaminki? Starajaca30,teraz rozumiem,czy Twoja kruszynka to zodiakalny blizniak czy juz raczek? Powiedz prosze jak ona radzi sobie wczesniej w szkole niz jej rowiesnicy w Polsce?Moja nie wysiedzialaby pewnie na lekcji,ona tylko o zabawie mysli jeszcze.A jak Twoja decyzja co do pomiaru temp?Pozdrawiam i zazdroszcze slonka,bo u nas mgła. Mam jeszcze jedno pytanie do cieżarowek,czekalam niecierpliwie na ruchy maluszka a teraz sa czasem uciazliwe.Kopie niesamowicie az boli a ma dopiero 400g i az boje sie co bedzie jak osiagnie ze 3kg?Jak sobie z tym radzic?Moja dzidzia to straszny wiercipietek i jak glaszcze brzuch to ozywia sie jeszcze bardziej.Za wszystkie starajace sie kobietki bede trzymac kciuki i ciesze sie z tymi ktorym sie udalo.Ja za kilka dni mam kolejna wizyte u lekarza.Do tej pory moje zycie toczy sie stalym rytmem to rosnacy brzuszek wplywa na podzial obowiazkow w naszym domku. Zmykam wiec do swoich obowiazkow,bo juz ogarnia mnie slodkie lenistwo.Pozdrawiam raz jeszcze,buzka dla Was :)) :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassiag,a dlaczego i Ty chcesz mnie ignorowc kobietko?Czym Tobie zawinilam?Chce bardzo tu zostac i chce pisac dalej dzielac sie wszystkim,smutkiem ,radoscia i spostrzezeniami i zapewniam cie ze bardzo polubilam ten topik.Mnie sie to nie znudzi kochana bo poprostu lubie pisac i pozwol mi na to.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASSiaG.
Margetka 75 W niczym nie zawiniłaś, ja do Ciebie kompletnie nic nie mam, nie wtrącam się w wasze sprzeczki, nikogo nie bronię lubię tu bywać i zależy mi żeby utrzymać to forum, dlatego staram się znaleźć rozwiązanie. Może masz rację głupio napisałam - mogłaś to źle odebrać.... przepraszam nie miałam złych intencji. Ja lubię wszystkie dziewczyny i chcę czytać wasze wyowiedzi. Dziewczyny mamy wszystkie około trzydzieści lat, jesteśmy dorosłymi kobietami, matkami, a dotego wykształcone( dlatego forum było na poziomie) apeluję przymknijcie oko na niektóre wypowiedzi jeśli są nie po waszej myśli. Nie zwracajmy sobie bez przerwy uwag, nie obrażajmy się, zachowajmy klasę tak jak do tej pory!!! Chciałabym zebyśmy spróbowały jeszcze raz i to wszystkie razem łącznie z Margetką 75 jak sobie wszystko przemyślimy i damy sobie szanse to przetrwamy. Aguś Babo i reszta :) jeśli wszystkie zdecydujecie, ze nie ma szans to idę z wami. Nie chcę się bawić w Matkę Teresę - narazie usunę się i zboku popatrzę na przebieg zdarzeń .... Mamy ze sobą kontakt mailowy, także jakby coś to śmiało walcie jak w dym ..... a tak bardzo chciałam napisać wszystkim co u wróżki :( ale poczekam jeszcze aż się sytuacja wyjaśni. No i mam zdjęcia chciałabym je umieścić .... dziewuszkitrzymajcie się ja zmykam w końcu popracować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASSiaG,bardzo Ci dziekuje,nie masz pojecia jak wiele dla mnie znaczy Twoje zyczliwe słowo,to naprawde nie byly sprzeczki i ja nawet analizowalam poprzednie strony by sie upewnic co pisalam,czy cos zrobilam nie tak i stwierdzam ze nie przyznaje sie do winy bo niewnna jestem naprawde a kto ma ochote i lubi czytac zapraszam do lektury wstecz,nic zlego nie napisalam i jest mi przykro ze przeciwko mnie teraz jest juz Aganiok a nawet Agnieszka.Co do wieku to sie zgadzam,dorosle kobiety i liczylam ze skoro wsrod nas sa Panie nauczycielki to szczegolnie one sa na poziomie i powinny byc wyrozumiale.Jesli Baba wroci to nic do niej nie mam,a jesli sobie nie zyczy to poprostu nie bede odpisywac na jej posty i jesli ktos jeszcze tego chce to prosze dac mi znac a ja to uszanuje.Widze sąd nad soba ale racja-zdecydujcie,ja na Wasze e-mail-e nie bede pisac choc mam wszystkie adresy,przykro mi ze sie łudzilam... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganiok11 > Prosze o potwierdzenie decyzji o usunieciu postow z tego topiku . Czy naprawde nie szkoda odchodzic ? Moze da sie jeszcze tutaj pisac .:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz Aganiok,Twoja decyzja i ja to szanuje,prosze Cie jesli Ty masz tyle taktu to napisz na moj e-mail co takiego do mnie masz.Pisalas ze wiecej sie w tej sprawie nie odezwiesz ale dziury nie robisz a krew wypijasz nadal.Mnie juz bardziej nie skrzywdzisz,chocbys mnie zdeptala i opluła to wstane i otrzasne sie bo zycie przede mna wspaniale a nie mam pojecia skad tyle nienwisci sie w Tobie zrodzilo.Ciaza nie choroba,stanem tym sie nie zaslaniam-pisz smialo,na sumieniu mnie miec nie bedziesz.Probujesz namowic pozostalych przeciwko mnie,ale nie rob tego bo to niezgodne z Twoja zasada katolicka.Ja wierze ze da sie tutaj pisac a Ty mnie i innych poprostu oszukalas.Pozdrawiam i zycze udanych owocnych planow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×