Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

Gość Ninka :-)
Weż się cofnij do tej stronki co Ewik pisze o tej szyjce i załacza zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Drugi miesiąc.....heheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez sie wszystko miesza:)) i dziewczyny tez , ktora co i ktore dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Ty drugia ,a ja mialaby za pierwszym razem:)) a jak bylo z wczesniejsza ciaza u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytajcie piekny wierszyk od dzidziusia. jakze prawdziwy w uczuciach kazdej mamy!! 100%w nim tylko prawdy!!! Czuły dotyk, pieszczota,Pocałunek namiętny, Później chwila uniesień,i już jestem poczęty. Początkowo żem mały,niczym zboża ziarenko, Z każdym jednak tygodniem rosnę Ci mateńko. Pod serduszkiem Twym siedzę,Owoc Twojej miłości, A o moim istnieniu Świadczą Ci nudności. I tak dzionek za dzionkiem,coraz większy się robię, Wkrótce na ekranie oglądniesz Mnie sobie. Zobaczysz Mnie mamusiu,jak leżę cichutkoi jak moje serduszko,Bije mi szybciutko. Kiedy będę już „duzi,zacznę ruszać się mamo, A Ty będziesz przez brzuszek głaskać mnie co rano. Będziesz mówić mi czule, ze jestem kochany I przez Ciebie tak bardzo już oczekiwany... A gdy pierwszym krzykiem Swoje przyjście zaznacze Łzy radości i uśmiech Twe mamusiu zobacze. I na piersi Twej legnę Byś utulić mnie mogła, by ten moment w pamięci,na zawsze pozostał. Twój dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje abyscie poczytaly raz jeszcze moje posty z szyjka...Gosiu ja je na twoje zyczenie tu wrzucilam i opisalam potem wlasnymi slowami jak ja czytac a ty mnie zalamujesz i pytasz gdzie jest o szyjce post no??? zaraz sie pochlastam..... a wczoraj pisalas tylko wroc i napisz cos o szyjce!!! twoja miekka i otwarta powinna byc,bo o owulaji swiadczy nie o ciazy !! a twoa Ninco zamknieta i twarda bo po owulacji!! potem sie rozpulchnia jak jest ciaza!! a potem w konsekwencji to twardnieje i jest dluga i bardzo wysoko az do porodu gdzie znow mieknie i otwiera sie!! na mdlosci ciazowe to za szybko cos chyba Ninco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na 28dni a sliczny ze az sie poplakalam no!!! to wlasnie wszystkie dokladne uczucia jakie nam towazysza w tych chwilach....szok a ja znikam i sie pojawiam bo mam dzieci ...to kompiel to jedzenie i tak w kolko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak juz poczytalam o tej szyjce wiec tak, juz wczoraj byla miekka i dosc wysoko ale wydaje mi sie ze dzisiaj jeszcze wyzej, czytam uwaznie co piszesz ale z natloku informacji sie gubie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajaderka 727
Hej dziewczynki! Zaglądam do Was i cały czas Wam kibicuję, mamo 3 synusiów ja też tęsknię za starymi forumowiczkami, wiem że nic już tu po mnie i nie ma miejsca na moje gderanie eh....mam też nadzieję że mnie nie przepędzicie co?? lubię po prostu do Was zaglądać i lubię czytać dobre wieści a może też liczę że któraś z dawnych forumowiczek się odezwie!!! a było tu dużo fajnych kobitek które posiadały też dobrą wiedzę....., każda z nich pomagała nawzajem na tyle na ile potrafiła i mam do Was dziewczyny prośbę, postarajcie się żeby forum nie upadło, Ewik ja też jestem z tych wrażliwych osób i powiem Ci że czytając Twój post trafił do mnie jak żaden!....:( wiesz dlaczego stare forumowiczki nie piszą bo pewnie nie mają na to czasu a nie dlatego że nie chcą komuś pomóc, mi też ciężko znaleźć chwili żeby odpowiedzieć na pytania dziewczyn bo zazwyczaj jedno pytanie ciągnie drugie a tego wszystkiego w dwóch słowach nie da się ująć. Już wcześniej pisałam że w wolnej chwili będę się odzywać na obecną chwilę mam dużo obowiązków praca, dom i dzieci. Byłam tutaj stałą bywalczynią dopóki nie urodziło mi się drugie dziecko a później to już wszystko zwaliło się na głowę jednocześnie.! Dziewczyny a może niech po prostu każda z Was pisze o sobie o swoich cyklach,staraniach i co sądzi o różnych metodach. Według mnie sprawdza się mierzenie temperatury dzięki której wiedziałam kiedy mam owulację i dni najbardziej płodne a także obserwacja śluzu, zaznaczam że według mnie dieta to bzdura u mnie to się kompletnie nie sprawdziło no i to osłabianie plemników bo właśnie nam się udało wtedy kiedy plemniki nie były osłabione a juz nie wspomnę o jakiś chińskich kalendarzach! a i jeszcze to że niby facet ma nie przegrzewać jajek czy tam w obsisłych gaciach nie chodzić ,heh...wszystko ale w granicach zdrwoego rozsądku:)! Mamunia 30, nie bierz sobie do serca wszystkiego, zrobiłaś wszystko pomogłaś naturze a to że chłopiec to widocznie tak miało być :) 11d.c. dla mnie był bardzo szczęśliwy więc Gonia wszystko możliwe...:)i jeszcze coś, polecam książkę "odpowiedzialne rodzicielstwo" mnie ona bardzo pomogła i uświadomiła w wielu aspektach, patrzyłam na allegro jest jedyna używana za 8zł może któraś z Was się skusi, dzięki niej dużo rzeczy zrozumiałam, nie jest tam napisane o planowaniu płci ale głównie o płodności kobiety i jej rozpoznawaniu oraz metodach naturalnego planowania dziecka. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu, buziaki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie ze zagladasz tu na forum i nikt cie nie przepedzi.... tak wiele wtedy bylo fajnych dziewszyn ktore sobie pomagaly jak tylko mogly...super sie was czytalo... dla mnie wasze planowanie to jak dobra ksiazka-wciagala i z niecierpliwoscia czekalo sie na koniec i rezultaty jakie wynikna!!! to forum bez was wszystkich troszke robilo sie takie zadkawo odwiedzane ,nie bylo takiej wrzawy jak wtedy za waszych czasow... po prostu zawsze potrzebne sa jakies dziewczyny ktore troszke wiecej wiedza i pomagaja innym ,bo tak to nawzajem sie gdyba... caly czas czytalam to forum i tak sprawnie radzilyscie sobie,ale w koncu coraz mnie zagladalyscie bo obowiazki ,a dziewczynki zaczely sie gubic!!! nie zawsze jedna podpowiadala dobrze drugiej ,dlatego sie odezwalam ,bo narazie mam duzo wolnego ...wiec pomyslalm ze moze sprobuje...bo jeszcze pol roku temu ja bylam taka zielona!! na stare lata mi ie zachcialo hehe kazda ktora chce cokolwiek napisac doradzic czy poprawc mnie ,bo przeciez nie zawsze wszystko wiem -jest bardzo mile widziana!! caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik nie rozumiem czy chodzi ci o to że mam cię Przeprosić Widzisz napisałam i wyraziłam swoje zdanie ty masz inne bo musi tak być każdy z nas się różni i na inny sposób jest wrażliwy mnie te słowa przeraziły trochę , Do cholery ja nie odbieram innym nadziejii i jak możesz tak pisać napisałam że to planowanie nie jest w 100% pewne i zdażają się pomyłki ! Boże bezsensu wogule tu coś pisać bo odrazu uważają cię za najgorszą:(:( Bernia przemilcze tą wypowiedź :( Ten topik nie jest taki jak kiedyś można było tu z dziewczynami o różnych rzeczach pogadać i żadna się nie OBRAZIŁA:(:(:( Poco wogóle się odezwałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halllooo dziewczynki , witam , spalam cudownie mamo 3 synkow , kazdy moze wypowiedziec swoje zdanie i takze przyjac innych zdanie , zapomnijmy juz o tej sprawie :)) bardzo prosze Ewik u mnie tem dzisiaj 37.00 czyli ciagle rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ale napisalyscie od wczoraj wow , ja sie wcale nie obrazam tylko nie zawsze moge na bierząco czytac i odpowiadac na to co piszecie . Nie naleze do osob ktore biora sobie do serca wszystko co ludzie do okola mówia bo juz taka jestem i moj zawod tez wymaga odemnie twardego stapania po ziemi i asertywnosci . Dlatego to co napisalam typu " zegnaj mala tam sa dzrzwi" to nie na zasadzie ze ja sie gdzies wybieram tylko ze tak odczułam niektore posty . No ale koniec juz tego smecenia , uwazam ze napisalam wszytsko slusznie bo takie byly moje odczucia co do planowania czy ewentualnych porazek i nie chce juz do tego wracac :). Jedno wiem tylko ze mimo tego ze topik jest o planowaniu to fajnie ze sa tez inne tematy i nawet czasami jest tak "gorąco" :) Teraz mam pytanie z innej beczki dziewczynki czy ktoras z was uzywala moze butelek tommee tippee ? Kupilam te butelki sa one antykolkowe i w srodku jest taka jakby wkladka z sylikonu czy czegos podobnego ktora pod wplywem ciepla zmienia kolor tzn. jak mleczko jest za gorace robi sie czerwona a jak temp. jest odpowiednia ejst niebieska . Chce wyparzyc te butelki wygotowac itd ale nie wiem czy jak wsadze je do gara ( sterylizatora nie mam niestetey :( ) to czy ta wkladka sylikonowa sie nie zniszczy, nie zmieni ksztaltu itp. ? Nie wiem co robic .... hym pozdrawiam was dziewczynki ps. Mamusiu 3 synków ja bardzo lubie z toba pisac zreszta jak i z wszystkimi , po to sa fora zeby moc wyrazic swoja opinie czy to dobta czy zla dlatego powinnysmy wszytskie moc wyrazac to co czujemy i myslimy czy to negatywnie czy pozytywnie i w tym Cie popieram w 100%. Przeciez zycie w realu nie sklada sie z samych pozytywów i nie kazdy zgadza sie z kazdym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mamo 3 synow kazdy jest inny i inaczej wyraza swoje zdanie....to ciebie nie potrzebnie uderzyly moje slowa... a czytalas minie calkiem od poczatku??? tak skrupulatnie??? to bys nie napisala takich rzeczy...to nie ja zrobilam z igly widly a tylko ty!!! wroc sie i sobie przypomnij.... Absolutnie nie chce bys mnie przepraszala....napisalam tylko ze jesli ja powiem cos nie tak to potrafie sie do tego przyznac!!! nigdy nie pisalam ze to planowanie to 100% pewnosci ...nigdy!!!! sama wiem jak sie to moze skonczyc!!! nie wiem gdzie wycztalas ze ja wierze w ta metode na100% !!!!! to ty napisalas ze nie mozna dziewczynom dawac 100% nadziei ....bo???? nadzieja to to co nas trzyma przy zyciu i pozwala dzialac!! co mam pisac zrob tak ale wiesz penie sie nie uda!! mowilam juz nie raz ze porazki wchodza w gre!!! nawet do Gosi ktora pisala ze chce syna !!! moze probowac ,ale najpierw niech wezmie tez pod uwage to ze moze byc to dziewczyna...to ze w szczycie sie wspolzyje to nie daje pewnosci na syna...szczegolnie gdy sa juz dwie corki....i na odwrod w przypadku planowania corki.... musialas mnie tak czytac ,albo pominac wazne rzeczy...ze teraz tak cie udarzyl moj post ...piszac az ,,czy mozna wszystko pisac tu na forum ??,, jakby nie wiem co to bylo....moge pisac takie rzeczy bo one tylko zaleza ode mnie...ja chce corke a ona chce syna i juz!!!! piszesz ze juz tu nie jest taka atmosfera jak byla...a kto sie doczepil???? napewno nie ja??? to nie bylo z mojej winy.... nikt nie dopatrzyl sie takich strasznych nieprawidlowosci w wypowiedzi tylko ty!!! wiec nie probuj zganiac tu na mnie czy inne dziewczyny ,bo nikt winy na siebie nie bierze za ten chaos!!!! nie tylko ja odebralam twoja krytyke zle.... milczac inne wypowiadaly sie jak odebraly twoja krytyke!!! czy zabierasz nadzieje?? ...troszke tak ...mozna napisac ze np. ,,szkoda ze ta medoda nie daje pewnosci ale trzymam kciuki dziewczyny zeby wam sie udalo,, tak zawsze mowi mamunia 30.... jej moze nie wyszla corka a synek ...z reszta okaze sie jak sie urodzi!!! ale jest tu dajac nam wsparcie i nadzieje w dzialaniu ...czy jak mi juz w oczekiwaniu na koncowy rezultat przed skanem.... jak do tej pory bylo spokojnie i wspieralysmy sie tak jak wy kiedys.... moje slowa a twoja reakcja zepsuly wszystko .... ja moge tez stad odejsc jesli pisze zeczy ktore sa niedopuszczalne na tym topiku....jestem tu tylko z checi pomocy ...nie potrzebuje rad i niczego innego. nawet nowa mama ktora sie odezwala powiedziala ze bylo fajnie i sympatycznie tu i nie zalwazyla niczego nie wlasciwego.... a swoja droga to polubilam dziewczyny bo mila atmosfera tu jest i fajnie sie gawedzi nawet o mamuni nowej wykladzinie....hehe no i tez to kazda ma prwo roznie podchodzic do planowania...chciec tylko konkretna plec lub na luzie podchodzic!!! to indywidualna sprawa jak sie nastawimy do tego...ewentualnie mozemy pomoc w mysleniu tej osobie tak jak smutnej kiedys!! jej post tez zatrzasl mna,ale nikt nie naskoczyl na nia tak bardzo tylko pomagal jej zmienic myslenie ...ja tez bym tak postapila!! czasmi polakalam sie nad tym co pisala ,bo musiala katyusze przechodzic straszne..nikt jej w otoczeniu nie rozumial bo to faktycznie troszke przesada,ale ona tak czula ,a nie latwo jest zmienic myslenie.... duzo jej wtedy pomoglyscie ,ale i tak musiala zaczekac do porodu i na reakcje organizmu ,bo to najczesciej dopiero wtedy sie wszystko zmienia!!!! kocha synka ,ale czy przestanie marzyc o corce NIE !! to juz na zawsze pozostanie w jej glowie!!! czy tak trodno to zrozumiec??? jestesmy ludzmi i kazda z nas marzy o jakiejs plci.... ja mam kolezanka co ma core ...oj cieszy sie ,ale nastepnej ciazy narazie nie chce ,bo ma w glowie tylko syna...po rozmowie z ze mna doszla do wniosku ze jesli ja potrafilam zachodzac wciaze myslec ze to nie corka to ona tez sprobuje poukladac sobie wszystko i nie starac sie tylko o plec ,by potem nie wariowac!!! mozna tego dokonac ,ale i tak przy pierwszym scanie bedzie to uderzajaca informacja na 100% i jak bede tam szla to ze strachem.... ja klocic sie nie chce i nie mam zamiaru!!! i nie chce czuc tego co wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu moja bliska osoba z rodziny ma te buteli ale ty chyba jeszcze z tym dodatkowym gadzetem -wkladka ...u niej tego nie widzialam.... ale ona byla zadowolona z tego ...tylko dzidzia powoli ciagnela z niej ...dlugo trwa karmienie...a z tego co wiem to kolki i tak miala. podawala jej infacol... ja mysle ze mozesz wszystko wypazyc ...moze wkladki tylko wrzatkiem polej a nie gotuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu a ta twoja tempka to ja nie wiem.... mamusiu czy mamo 3synow ...moze wy wiecie co w takim przypadku??? ja zielona jestem jak tabaka w rogu?? a znow co do Ninki niskich co myslec??? nie chce myslec ze moze owu nie bylo....bo nie wiemy jakie byly wczesniej no nie??? pomozcie !!! mamo 3synow moze graba na zgode???? bo ta dyskuja moze konca nie miec a kazda ma swoje racje ...bo rozumiec post mozemy roznie.... nie znamy sie wcale wiec nie oceniajmy sie ....bo moga to byc zle osady ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewik to za wysoka ta tem. czy za niska bo nie wiem? czy w czasie owu powinna byc chyba wysoka , czyli to by sie zgadzalo ze jestem w trakcie owu, bo dzisiaj test tez grube dwie krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , dajcie sobie reke na zgode :)) uciekam na obiadek u tesciowki a potem lece z kolezankami do kina i na zakupki , taki damski wieczor, papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny nie kloccie sie juz jest tyle fajnych tematow ze nie ma co sie boczyc na siebie , przeciez wszystkie z jakiegos powodu ejdnak tu jstesmy :) Szanujmy sie mimo ze nie zawsze mozemy sie ze soba zgadzac , nudno by bylo jak by kazda z nas byla taka sama :) Co do tej tempki to ja zielona jestem bo w sumie owu nastepuje do 3 dni przed lub 3 dni po wysokich tempek. , w sumie samo pekniecie pecherzyka moglo juz u Ciebie nastapic mimo ze test pokazuje jeszcze 2 krechy , bo az tak szybko poziom LH nie spada , "insza inszosc" ze moze juz zaciazylas skoro masz 2 dni testy owu pozytywne . Moje testy owu to byl 1 sygnal ze ejstem w ciazy ... tyle ze z 2 strony wydaje mi sie ze najpierw powinno dojsc do zagniezdzenia sie zarodka i wypuszczenia przez niego pliku hcg by test czy to owu czy ciazowy mogl go wylapac. Takze ja obstawiam ze u Ciebie owu juz byla albo wlasnie jestes w jej trakcie. Jak cos pomylilam to sorry :) ale ja dzisiaj jaka nie teges jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa jeszcze a propo tych butelek.. Ewik :) no wlasnie mam te butelki z tym cholernym wkladem i chyba tak zrobie jak mowisz wszytsko wygotuje tylko ten wklad wrzatkiem poleje chyba nic sie "dzieckowi" nie stanie hymm . Jejq jaka ja dzisiaj zakrecona jestem jak sloik na zime , dopiero dzisiaj spojzalam w ksiazeczke ciazy ze ja qrde USG w czwartek mam i zwiedzanie szpitala, no szybko dobrze ze sobie nie przypomnialam qrde za tydzien :D Ogolnie robia tu USG tylko 2 razy ale wystekalam to 3 bo z mlodszym synem mielismy problem z lozyskiem trzymajcie dziewczyny kciuki prosze zeby wszytsko bylo ok :) A ja czekam Ewik na twoje USG i wierze no naprawde wierze ze Ci sie udalo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia 30 fajnie że jesteś mimo że na odległość :) nieważne jakie mamy podejście, poglądy do różnych spraw ważne że umiemy sobie przebaczać i się dogadać:) Ja dawałam mojemu synowi na kolki infacol ale to nic nie pomagało poprostu dziecko musi skończyć 3 miesiące i samo przechodzi Mamusi a miał któryś synuś u ciebie kolki? bo nie jest powiedziane że każdy chłopiec je ma ja przy drugim i trzecim też już nie miałam . Ewik ale się rozpisałaś:) Nie będę już na temat tego pisać bo to bezsensu :) Nie mam zamiaru się tu kłócić kto ma rację, bo nie tylko ja odniosłam takie wrażenie co do planowania Czytam posta dokładnie i każdy inaczej wyciąga wnioski :) taka nasza natura No a teraz zapomnijmy o sprawie Ewik:):) Gosia ja myśle że ci się przesuneła owu ,i będzie szybciej , wiesz ja po odstawieniu tabletek po 5 miesiącach zaszłam w ciąże z moim 3 synkiem za pierwszym razem ale u ciebie wcale tak nie musi być :) Udanego weekendu życzę :) Może zacznijmy pisać nie tylko o płuci i planowaniu tylko o wszystkim Ja na razie męczę się z Ospą u najstarszego syna i czekam czy reszta dostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki-okarze sie 16listopada i fajnie ze juz po sprawie.... :-))) Gosiaka teraz nie ma to nie napisze ,ale ona ta tempke miala juz taka wysoka 11dc.12dc test pokazal dwie kreski,11nie robila testu....no i trzeba dodac ze Gosia ma 30dniowe cykle...czyli skok tak wczesnie jest nie mozliwy. Gosiu a tempka przed owulacja obniza sie a po owulacji dobiero wzrasta....moze byc owulacja juz w wyzszych temp nawet ja tak mialam teraz ale nie sa to od razu tak wysokie wartosci ....tylko np 36.6 czy 36.7 a u ciebie w 11dc bylo 37.02 taka wysoka moze byc w ktoryms tam dniu fazylutealnej czyli tej poowulacyjnej. jak u ciebie jest Gosiu z tym odstawieniem tabl??? pierwszy cykl je odstawilas??? to moze byc przez to...nagle wszystko sie poprzestawialo i juz!! bo w ciaze to przy zapomnieniu jednej tabl juz mozna zajsc...albo po odstawieniu pol roku mozna nie moc zajsc-zalezy od organizmu. mamusiu30 zeby owulacyjny test wylapal ciaze to musi byc zarodek zagniezdzony tak jak mowisz....w polowie cyklu to tylko lh wylapuje... ale jesli gosia odstawila tabl to my nic tu nie wydedukujemy ,dlatego ze wszysko jest mozliwe ,nawet to ze owulacja byla szybko i 12dc mogla byc owulka...i gosia bedzie miala slicznego synka...ale se to wydedukowalam hehe???? musimy czekac teraz tylko do@ bo nic nie wymodzimy. oczywiscie ciazy z tego tez moze nie byc pomimo wszystko...nawet owulacji tez !!! to ze test pozytywny to nie oznacza ze byla owulka!!! a Ninca gdyby nie zaszla teraz ,co oczywiscie odpukac szybciutko, ale wszystko trzeba brac pod uwage. wiec jesli by nie zaskoczyla teraz to w nastepnym cyklu ladnie musi mierzyc temp,bo trzeba zobaczyc jaka ona jest w niskich temp??? moze byc tak ze albo owu nie bylo teraz wcale ,albo niskie temp sa bardzo niskie....i taka uroda Ninki!! zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu fajnie ze masz usg jeszcze...ja to chyba nic nie wymysle zeby miec....tylko pl prywatny gin by zostal mi,bo tu sa ,ale drodzy... niech patrza ci miedzy nozki dodatkowo...hehe to znaczy nie tobie a dzidzi....bo co ty masz to juz pewne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) widze ze wszystko tak szybko leci ze nie nadazam czytac normalnie:) Ale dobrZE ZE JEST JUZ OK:) jA mam takie jedno male pewnie podstawowe pytanie ale pytam zeby sie upewnic - jesli okres dostalam 30 dnia cyklu tzn ze moj cykl trwal 29 dni? Bo liczymy od 1 dc do dnia przed okresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×