Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawaa

Planowanie płci dziecka

Polecane posty

tez tak jak mama 3synow mowilam ze bedzie dzidzus ,a na ich mowienie o siostrze mowilam ze to chlopczyk moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Ni to sie ciesze że nie pokazujesz im swojego rozgoryczenia i łez.... Pogadaj z nimi że braciszek też bedzie fajny i ze juz nie moze się doczekać spotkania z nimi i puka ci w brzuszek,hee Czy jesteś 100% pewna że to bedzie chłopak???? Widziałaś siusiaka???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam....od spodu wystawalo cos i powiedziala ze to penis to co pewne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka masz racje,ewik musisz być silna przynajmniej dla dzieci.Swoja droga pierwszy raz się spotkałam z tym żeby chłopcy tak chcieli mieć siostrę,zazwyczaj wola brata do grania w piłkę i do chłopięcych zabaw tak jak dziewczyny chcą mieć zazwyczaj siostrę do swoich dziewczyńskich zabaw.Musisz właśnie ich nakręcać ze będzie fajnie mieć następnego brata,ze chłopcy lepiej się dogadają razem nic gdyby była siostra itd.Nawet jak od środka cie skręca.Pamiętam jak musiałam powiedzieć córce ze będzie miała drugiego brata gdy ona tak marzyła o siostrze...łzy miałam w oczach ale musiałam być silna i nie mogłam pokazać jej jak bardzo byłam rozczarowana.Ja wierze ze twoi chłopcy niedługo będą się cieszyć z braciszka a ty sama poczujesz się lepiej.Na pewno dużo zależy od was rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
A masz wydruk usg, może wrzuć zdjątko na forum, jak oczywiście Ci to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki nie urodzisz tak naprawdę nic nie jest przesadzone,nie raz bywało ze taki właśnie wystający "penis" okazywał się pępowiną :-)Najlepiej by było zrobić usg 4d,wtedy zazwyczaj nie ma już mowy o pomyłce no chyba ze robi je ślepy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde wlasnie wlazłam do domu... Ewa nie wiem co powiedziec no nie wiem , prorok ze mnie jak z koziej d... traba . Po tych fotkach tak szczerze to ja na 80% bylam pewna ze to dziewczynka. Jedno zaczynam wiedziec na pewno ze metoda jest do niczego , zbyt wielu osobom sie nie udalo. Dalam skan tej zakichanej ksiazki o planowaniu kolezance jakis czas temu i ma do mnie pretensje bo tez jej nie wyszlo ehhh.. nie pisalam zeby kogos nie dolowac , ale to cholerstwo qrna nie dziala czy to bedzie 5 czy 10 dni przed owu . Dziewczyny naprawde jesli ktoras z was planuje sprubujcie o+12 bo ostanio wpatrywalam sie w wykresy dziewczyn co planowaly shetlesem i o+12 daje lepsze rezultaty , ale tak jak pisalam od samego poczatku nie ma zadnej 100% sprawdzonej metody mozna tylko zwiekszyc prawdopodobienstwo , zwlaszcza ze my mamy 2 czy 3 dzieci tej samej plci juz mamy na poczatku przesrane bo o 25% spada szansa ze kolejne dziecko bedzie innej plci . Ewa bardzo mi qrde przykro bo wiem jak bardzo Ci zalezało :( Synek napewno wynagrodzi Ci wszystko , wiem ze to trudno teraz tak na trzezwo patrzec i jakos pocieszac bo to za ciepla sprawa jeszcze ..ehh Moze daj jeszcze sobie szanse wiesz jacy lekarze sa moze sie pomylili , moj sredniak mial byc dziewczynka moze u Ciebie pomylili sie w druga strone , moze jescze nie wszystko przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka 2010
Jak przeczytalam, ze starszy syn Ewik mial prawie lzy w oczach, to i mnie sie oczy zaszklily, ale nie dlatego, ze jemu tak przykro, tylko dlatego, ze ten maluszek w brzuszku nic nie zawinil, a starszy brat juz go nie chce :-( Jejku... Wiem, ze to minie, ze Ewik ich odpowiednio przygotuje na przyjscie braciszka, ale tak mi teraz zal tej malej istotki... :-( Poza tym powiem jedno - przyklad Ewik wyleczyl mnie z planowania plci!!! Bede sie modlic o zdrowe dziecko i tyle. I mam nadzieje, ze jesli zajde w ciaze to wytrzymam i nie poznam plci do porodu - zeby nikt nie myslal, ze chce dziewuszke i dlatego naciskam, zeby poznac plec. Cykl sprobuje obserwowac, bo juz mam i termometr, i testy owu, ale to glownie dlatego ze nigdy tego nie robilam - i az wstyd sie przyznac - nigdy nie poznalam swojego organizmu (zazwyczaj trafialam na nieprzyjemnych ginow, wiec nawet nie chcialam wnikac w te tematy). Ale przytulan nie bede planowac ani nic - kiedy beda, wtedy beda. Ewik, buziaki dla Ciebie :-) (PS. A jestes pewna, ze to nie pepowina? ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia - a możesz dać jakiegos linka do tej metody o+12? na czym ona polega bo nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ni-ka podaje Ci adres portalu jest tam wiele przydatnych informacji co do planowania roznymi metodami jak i sprawdzania plci jak juz jestes w ciazy , niestety portal po angielsku . http://www.in-gender.com/ Lopatologicznie tlumaczac metoda polega na jednorazowym stosunku okolo 12 h po owu metoda daje wieksze szanse jesli masz monitoring i naprawde warto w niego zainwestowac. Sluz po owu bardzo szybko traci jednolitosc staje sie gesty i slabo przenikalny dlatego wieksze szanse maja plemniki x bo w takim sluzie naprawde jest bardzo niskie wogole prawdopodobienstwo zajscia w ciaze , jajeczko jest juz stare i obumiera jest mniej sprezyste i dlatego czesciej wygrywaja x lub wogole nie ma ciazy . Metoda nie sprawdzona w zaden sposob przezemnie jedynie tyle co wyczytana ale podobno sprawdza sie lepiej niz shetles i zasrana ksiazka doktora W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja to bym się nie odważyła ta metoda 0 plus 12.Moze dlatego ze mam synka z dnia owulacji ale tak naprawdę nie wiem dokładnie kiedy była ta owulacja,mogla być kilka godzin wcześniej lub później,wiem tylko ze w tym dniu.To chyba zbyt ryzykowne na dziewczynkę.Z pewnością komuś tam wyjdzie z tego córka tak samo jak naszej metody wychodzą chłopcy. Jestem taka zdołowana,ze sama już nie wiem.Byłam zdecydowana starać się ale muszę to jeszcze przemyśleć.Wiem jedno ze od jutra nie biorę już wapna ani magnezu i zaraz idę do lodówki i zjem kilogram pomidorów naraz mniam mniam bo ostatnio je sobie odpuściłam przez ta feralna dietę dziewczynkowa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne dzieki 👄kurczaki ale jak tu ta owu zaplanować:O i to jeszcze z tak dużą dokładnościa skoro 12 h po owu by trzeba odbyc stosunek:O ja sie tak zastanawiam bo dr W. napisał ze płec wszystkich jego dzieci były zaplanowana...nie wiem ile on ich ma ale jakos w to wątpię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamarazytrzy - no jest ryzyko bo trzeba by dokładnie znac termin owulacji a to bez monitorowania pod aparatura raczej nierealne moim zdaniem:P zostane przy metodzie która sie tu ostatnio nie sprawdza, zalezy mi na dziecku drugim nie bede schizwoać, ma byc chłopiec to niech będzie byle zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia ta metoda 0+12 naprawdę może być lepsza pisałam Wam że często to zależy od śluzu a ta metoda bardziej się zgadza. A i moja mama starała się o mnie po owu ale nie wiedziała o żadnych metodach tylko jak jej powiedziałam ze staram sie przed owu na dziewczynke to mi powiedziala ze mnie zmajstrowali po owu, i jak tak bede dalej sie starac to sie nie doczeka nigdy mojej ciąży . Więc? Kolejne nadzieje ? Może tak złudne jak inne? To znaczy że mam dalej 50/50 bo mi sie poprzesuwało i trafiliśmy w owu albo zaraz po:P wiec może niechcący przetestuje tą metode 0+12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde caly dr. W to mnie tak wpienia ze yhh.... fakt pisze ze moga byc pary ktore moga miec tylko dzieci jednej plci i takie tam dyrdymaly ... to cos duzo tych par ... bo co widze to sie nie udaje . Mi sie nie udalo 3,5 doby do owu !!! Marcelkowej mamie to samo Amulecikowi tez nie teraz Ewik qrde troszke za duzo jak na jedno forum w tak krotkim czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie cięzej chyba zaplanowac dziewczynkę, moze dlatego więcej sie generalnie chłpców rodzi????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko tak naprawde to ja juz nic nie wiem ale shetles odpada u mnie w 100000% jeszcze stawian na ta o+12 bo najbardziej przemawia do mnie skapy sluz lub jego cechy ktore swiadcza o okresie nieplodnym a jednak wielu sie udaje zajsc i ma ta corcie . Szkoda ze nie wiesz kiedy dokladnie mialas owu to wtedy bysmy byly bradziej pewne metody jesli Ci sie uda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo 3 synusiów - moja wypowiedź miała dokładnie taki sam sens jak Twoja. Przeczytaj dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys wyczytałam na jakiejś stronie ze na chlopca parę dni przed a na córę w owu ale myślałam ze im sie w artykule pomieszało.....muszę to znaleźć zaraz poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde net mi sie rozłącza! Gdzieś kiedyś wyczytałam w jakimś artykule ze na chlopca przed owu a na dziewczynkę w owu, ale myślałam ze to pomyłka w druku....ale kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolietta
Moja mama mnie zaplanowała przed owu., a brata po i jej się udało. Moja koleżanka ma 2 chłopaków i 3 córkę, dokładnie się muszę jej spytać jak to u niej było. Kiedyś pytałam mojej gginekolog i ona mówiła, że przed owulacją 3,2 dni ale powinien to być stosunek 1 raz, jej się udało. Wiem, że wszystkie jesteśmy zawiedzione tą metodą, ale przecież ona nie daje gwarancji tylko zwiększoną możliwość, chociaż mi też się to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka - tych chińskich kalendarzy to widziałam dwie wersje rózne, ta co wkleiłas sie u mnie nie sprawdziła przy pierwszym dziecku:P a ta druga juz tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu dość ciekawe ze na dziewczynkę jeden strzał w szczyt śluzu na chłopaka po szczycie śluzu czyli 1 dzien po owu i w owu czyli ta metoda 0+12odpada. http://adonai.pl/life/?id=15 Z tego co ja wywnioskowałam dwa dni przed owu i jeden strzał bez osłabiania plemników i takie tam na dziewczynke a na chlopca dzien po szczycie sluzu czyli w owu i dzien po powtórka :) moze dlatego nie wychodzi ta metoda oslabiania plemników i 3,4 dni przed owu. Dlatego już nie pamietam komu ale komus tak wyszlo dwa dni przed owu i dziewczynka bez oslabianie :) kurcze kto to był? Moja kolezanka ma z wpadki jednorazowej córe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka :-)
Qrde tyle teorii nowych ile ludzi...Mi aż mózg paruje normalnie co za metodę wybrać żeby było dobrze... Dziewczyny my tu mówimy o tych dziewczynach którym się nie udało, a napiszcie o tych którym się udało...czy były tutaj jakieś szczęściary???????????????????????????Ja nic na ten temat nie mogę napisać bo jestem zbyt nowa .....Napiszcie jakiej się udało zaplanować płeć!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×